aniczka84 12.05.08, 13:43 Czy ktoś może polecić gdzie robią dobry i ładny manicure. Będe wdzięczna za każde info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontaktowy80 Re: manicure 29.08.15, 11:42 Razem z koleżanką chodzimy do Magdy w Piasecznie na geodetów 60 Odpowiedz Link Zgłoś
majka0002 Re: manicure 24.10.16, 18:09 Zapraszam do salonu Gabriel na osiedlu Derby koło trasy Toruńskiej . Manicurzystki z 10 letnim doświadczeniem, profesjonalnie i miło. Ponad 100 kolorów do wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś