12.05.08, 13:43
Czy ktoś może polecić gdzie robią dobry i ładny manicure. Będe
wdzięczna za każde info.
Obserwuj wątek
    • gosia.makeup Re: manicure 13.05.08, 14:59
      Zapraszam :-)
    • kontaktowy80 Re: manicure 29.08.15, 11:42
      Razem z koleżanką chodzimy do Magdy w Piasecznie na geodetów 60
    • majka0002 Re: manicure 24.10.16, 18:09
      Zapraszam do salonu Gabriel na osiedlu Derby koło trasy Toruńskiej .
      Manicurzystki z 10 letnim doświadczeniem, profesjonalnie i miło.
      Ponad 100 kolorów do wyboru.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka