Dodaj do ulubionych

Poproszę o modlitwę

29.07.11, 00:27
Nie wiem, czy jeszcze ktoś pamięta naszą relację z ostatniego porodu. Ale mam prośbę o wsparcie modlitewne dalszego ciągu. Proszę Was po prostu o modlitwę za tych szpitalnych lekarzy, którzy odmówili nam pomocy, za naszą domową położną, na którą paskudnie nakłamali, żeby tylko się ukazać w lepszym świetle.
Jakiś czas temu dostaliśmy odpowiedź na naszą skargę. Była ona dalszym mnożeniem kłamstw niestety. Obróceniem kota ogonem: żeby się wybielić, to naszą domową położną przedstawiają nam w najgorszym świetle. Tudzież grożą jej.
A Ignaś śpi sobie niczym się nie przejmując i rosnąc sobie w najlepsze. Dzięki Bogu smile
Tak się zastanawiam, czy zostawić tą sprawę ot tak, czy coś z nią jeszcze robić oprócz odpowiedzi panu dyrektorowi. No to się pomódlcie, proszę. Z góry dziękuję Wam
Obserwuj wątek
  • diuszesa Re: Poproszę o modlitwę 29.07.11, 12:39
   Modlitwa załatwiona smile

   A czy robić coś dalej - ciężko radzić. Proście Pana Boga o rozeznanie. Z jednej strony - trzeba działać, aby w polskim położnictwie działo się lepiej, trzeba walczyć o godne traktowanie porodów domowych, o szacunek dla rodzącej oraz przyjmującej poród poza szpitalem; trzeba zmieniać świat na lepszy. Z drugiej - emocje, nerwy mogą dać o sobie znać. Czy chcecie to przeżywać, czy jest to do przejścia teraz, w Waszej rodzinie? Rozważcie obie strony. Róbcie tak, aby nie odbiło się to negatywnie na Waszym psychicznym zdrowiu, relacjach w rodzinie.
   Trzymajcie i nie dajcie się smile
    • fizula Re: Poproszę o modlitwę 05.08.11, 01:01
     Dziękuję Wam bardzo, już mi lepiej na sercu smile
     Silije, ja też pamiętam o Was, dzisiaj Lidka pamiętała sama o Was w modlitwie.
     Pozdrowienia od mojego Ignasia dla Was, który pomimo niukończonych 4 miesięcy fajnie się przewraca z brzuszka na plecki i odwrotnie.
     Dzisiaj znowu spotkałam się z pytaniem, czy mi się dziecko nie udusi, dlatego że sobie słodko spał w chuście. Luby małżonek pociesza mnie, cobym się nie przejmowała takimi insynuacjami, że duszę dziecko tylko dalej niosła kaganek oświaty, hehe.
     • kasiaimichael Re: Poproszę o modlitwę 07.08.11, 19:41
      Nie zostawiajcie tak tej sprawy, bo może się to bardzo niekorzystnie odbić na szkole rodzenia i na opinii Zofii. Następnym razem radze jednak Zofii kopić sobie mały przenośny dyktafon i brać ze sobą w sytuacji pogotowia kiedy konieczna jest wizyta w szpitalu. Na wstępie oczywiście poinformować personel że się nagrywa wszystko dla ochrony własnej i drugiej strony. Nagrywanie bez pozwolenia jest karalne. Ja nauczyłam się tak robić po kilku durnych "streszczeniach" spotkań z rożnymi "profesjonalistami" typu dietetycy, lekarze i psycholodzy. Zauważyłam też, że ludzie są bardziej kulturalni i ostrożniejsi kiedy wiedza że są nagrywani. Postraszenie sądem też działa wink
      Kaśka
  • housewife1 Re: Poproszę o modlitwę 08.08.11, 01:32
   Fizula, a może zorganizujmy mailing lub wysyłanie listów w tej sprawie, nie tylko od Was, ale tez od osób wspierających Was, w treści listu byłoby cos w rodzaju, że dotarły do nas niepokojące informacje o bulwersującym zachowaniu lekarzy- tu nazwiska. jako podatnik utzrymujący ta placówke ze swoich pieniędzy wnosze o natychmiastowe wyjaśnienie tej sprawy... itd coś w ten deseń i do wiadomości jakichś wyższych instancji. jesli dostana takich listów kilkadziesiąt, to mam nadzieje, że inaczej podejdą do sprawy?

   ale to oczywiście Wasza decyzja, wspieram myslami i niech dobre rozwiązanie przyjdzie do Was ... dajcie znać
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka