coill
28.02.07, 22:06
Chodzi mi o takie roznice miedzy Tarotem Marsylskim a innymi taliami w niektorych kartach, gdzie np
Kochankowie To kochajaca sie para
Słońce to jeden oobnik albo samo słońce,ale dwójka dzieci
Gdzie w wiezy nie ma uczestników,a Smierc nie jest naga,tylko w 'Habicie'...
Czy wtedy pamietacie,ze w Słońcu była Dw.ójka dzieci/ludzi,czy patrzycie juz inaczej, Kochankowie tez nie sa juz na 1szym miejscu wyborem,decyzją...
Jak postepujecie w takich syt??