ilekobietamalat 14.08.12, 12:43 dzis wrocil, jakby ktos chcial Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agniecha-hexa Re: grimm 2 15.08.12, 11:26 o a ja wlasnie sie mialam zabrac za szukanie kiedy bedzie Dziekuje Odpowiedz Link
piegucha Re: grimm 2 20.08.12, 22:08 ja juz czekam na drugi odcinek, bo ciekawie wrocili! Choc mamuska dalej mi sie kojarzy z Robin Hoodem Odpowiedz Link
galaxian1 Re: grimm 2 23.08.12, 13:34 Grimm zrobił się naprawdę bardzo fajny ! Oglądam go z większą przyjemnością niż Supernaturala z lewiatanami Dziś looknę drugi odcinek, bo końcówka pierwszego była... oj, aj, och Odpowiedz Link