aniuta75 31.08.07, 13:23 Jak ktoś chętny to zapraszam hehehehe. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aladar1975 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 14:30 mniam ....mniam ..............uwielbiam ... Odpowiedz Link
agamasia Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 14:44 Aniuta coś czuję, że będą przepyszne, skoro nawet Aladar się skusił i dał o sobie znać po długiej nieobecności ;D Odpowiedz Link
milka323 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 15:56 oj nie. mam złe wspomnienia z łazankami. kiedys sie nimi strasznie objadłam i od tamtej pory na mysl o łazankach mi niedobrze. (a minelo juz jakies 7 lat ;P). Odpowiedz Link
aladar1975 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 15:56 Jeszcze wyrywkowo ....ale coraz bardziej obecny ))))) Witam po dłuuuuugiej nieobecności )))) Odpowiedz Link
luczijka Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 17:11 Ja poproszę, jeśli jeszcze zostały Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 18:39 Jeszcze są, więc proszę się częstować . Odpowiedz Link
mendosita Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 18:40 To ja też prosze porcyjkę. Odpowiedz Link