Dodaj do ulubionych

Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D

31.08.07, 13:23
Jak ktoś chętny to zapraszam hehehehe.
Obserwuj wątek
    • aladar1975 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 14:30
      mniam ....mniam ......smile........uwielbiam ...smile
      • agamasia Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 14:44
        Aniuta coś czuję, że będą przepyszne, skoro nawet Aladar się skusił
        i dał o sobie znać po długiej nieobecności ;D
        • milka323 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 15:56
          oj nie. mam złe wspomnienia z łazankami. kiedys sie nimi strasznie
          objadłam i od tamtej pory na mysl o łazankach mi niedobrze. (a
          minelo juz jakies 7 lat ;P).
        • aladar1975 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 15:56
          Jeszcze wyrywkowo ....ale coraz bardziej obecny smile)))))

          Witam po dłuuuuugiej nieobecności smile))))
          • luczijka My także witamy ;D 31.08.07, 17:10

      • aniuta75 Witaj Aladar :DDD 31.08.07, 18:39

    • luczijka Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 17:11
      Ja poproszę, jeśli jeszcze zostały tongue_out
      • aniuta75 Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 18:39
        Jeszcze są, więc proszę się częstować big_grin.
        • mendosita Re: Robię dzisiaj łazanki z kapustą :D 31.08.07, 18:40
          To ja też prosze porcyjkę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka