Dodaj do ulubionych

Proszę o wróżbę

IP: *.dynamic.chello.pl 23.12.10, 21:39
Witam.
Prosiłbym kogoś o wróżbę w bardzo ważnej sprawie...chodzi o dziewczynę, sytuacja bardzo trudna. Mój rok urodzenie 14.06.1985, chciałbym spytać dziewczyna na której bardzo mi zależy bedzie ze mną i czy mnie pokocha ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Obserwuj wątek
  • Gość: mika karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.01.11, 23:23
   Rozkład nie był prosty, niewiele mi powiedziałeś - w zasadzie nic :) - proszę Cię o ewentualne sprostowanie.
   Myślę, że jesteś w związku. Jeśli faktycznie tak jest, to karty odczytałam w ten sposób:
   Prawdopodobnie zakochałeś się w tej dziewczynie od pierwszego wejrzenia, bardzo Ci na niej zależy i jesteś gotów na wiele poświęceń dla niej. Jej ta sytuacja nie służy, przejmuje się nią bardzo, do tego stopnia, że karty nie pokazują jakie żywi do Ciebie uczucia (chciałam sprawdzić). Wychodzi tylko jej zakłopotanie, zniechęcenie oraz nadzieja, że Twój związek się skończy.
   Twoje ewentualne wyznanie uczuć spowoduje, że będziecie musieli sporo spraw dobrze przemyśleć zanim podejmiecie jakieś konkretne decyzje i kroki. Jednym z tych kroków będzie Twoje zerwanie, jednak potem będziecie pracować dla Waszego związku, włożycie w to naprawdę wiele wysiłku i zbudujecie coś dobrego i stabilnego opartego na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nic Was nie ruszy :)

   Jeśli jakimś cudem ;) w związku jednak nie jesteś to i tak jakaś kobieta (inna) tam się między Was miesza (komuś się podobasz, może Twoja mama). Ta relacja będzie musiała być rozwiązana/zakończona.
   • Gość: kk Re: karty IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.11, 05:29
    Dziękuję Ci bardzo za wróżbę :) Wybacz, faktycznie mogłem coś więcej powiedzieć. Po prostu nie pomyślałem o tym, bo mocno się przejmuję tym wszystkim ostatnio. Zgadza się, że zakochałem się od pierwszego wejrzenia i że tak bardzo mi zależy. Co do wyznania uczuć już to jej mówiłem, ale tak szczerze to miałem zamiar wkrótce się do niej odezwać, spróbować raz jeszcze i poprosić o to czy nie moglibyśmy o tym wszystkim porozmawiać. Do tej pory moja wybranka nie była mi zbyt przychylna... W związku nie jestem i wydaje mi się, że chyba nikomu się teraz nie podobam, ale sądzę, że o mamę może chodzić. Nie życzy mi raczej żeby się udało...
    Ale tak ogólnie mogę liczyć, że wszystko będzie dobrze i będziemy razem ?
    • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.01.11, 10:42
     Wiesz, o ile karty podsumowujące były dobre, to nie mogę Ci powiedzieć - tak, działaj ona tylko na to czeka. To jej nastawienie do Ciebie wyszło wyraźnie, ja to zinterpretowałam jako zmęczenie pozycją potencjalnej trzeciej, ale skoro tak nie jest to musi ono z czegoś wynikać i chętnie bym zerknęła z czego, bo pozostałe karty na jej uczucia też nie były jakieś rewelacyjne. Ostateczny rezultat był w porządku, ale po jakichś zawirowaniach i naprawdę ciężkiej pracy, więc może warto byłoby jeszcze chwilę poczekać.
     A powiedz mi taką rzecz, jaka też mi się nasunęła w czasie, gdy patrzyłam na karty. Czy ta kobieta nie jest przypadkiem elegancka i wytworna? Bo w pewnym momencie odniosłam wrażenie, że musiałbyś dla tego związku sypnąć gotówką, że dopiero jak się dorobisz to ona będzie "łaskawa". Odrzuciłam tę myśl, ale może?
     Jeśli chcesz to mogę zobaczyć co jej w sercu gra i dlaczego. A przynajmniej spróbuję, bo nie jestem profesjonalną wróżką - uczę się ciągle :)
     No i w sumie to chyba dobrze byłoby żebyś z tą sprawą poszedł do profesjonalnej wróżki, bo to delikatne i moja pomyłka (możliwa bardzo) może Ciebie zaboleć...
     • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.01.11, 14:40
      Rozłożyłam dodatkowe karty, żeby obejrzeć sobie tę dziewczynę, skoro sygnały przez nią wysyłane są tak sprzeczne. Karty to potwierdzają. Ona nie będzie chciała się z Tobą związać, uważa, że „nie podołasz”, w takim sensie, że ona uważa, że jest dla Ciebie za dobra. Jednocześnie zakochuje się w Tobie wbrew swojej woli. Wobec Ciebie pokazuje niechęć (tak jak wspomniałeś), a jednocześnie chce byś o nią zabiegał. W rozmowie sprawę postawi jasno, powie prawdopodobnie, że nie masz szans (ewentualnie odpowiedniego majątku).
      Kobieta jak widzisz pełna sprzeczności, chce byś ją adorował, sprawia jej to radość, w tym samym momencie powie Ci, że nic z tego. Zakochuje się w Tobie, ale rozumowo sobie na to nie pozwoli i nie ma możliwości, by Ci o tym powiedziała. I ona naprawdę jest przekonana o słuszności swojej decyzji. Nie jest jeszcze w Tobie zakochana, ale coś w jej sercu zaczyna się dziać, jednak ona w żadnym razie nie pozwoli temu się rozwinąć. Ona chyba na razie nie chce się wiązać w ogóle… Lubi być adorowana, podziwiana, lubi błyszczeć.
      Te karty w sumie wyjaśniły i potwierdziły jej wcześniejszą postawę.
      Ciągle zastanawia mnie ta bardzo dobra pierwsza prognoza dla Was i gorsza druga (a robi się gorsza, skoro nie jesteś w innym związku). Trudno mi to wyjaśnić, może tak: musiałbyś zaspokoić jej próżność, zabiegać o nią długo, bardzo dłuuuuugo, wykazać się stałością i cierpliwością, znosić jej humory i kaprysy, naprawdę się napracować by spotkała Cię nagroda.
      No to życzę wytrwałości.
      Jeśli to co napisałam się nie zgadza to oczyść umysł, zapomnij o tej wróżbie i może po prostu zaryzykuj. Nawet jeśli nie wyjdzie i przez chwilę będziesz zraniony to kiedyś tam w przyszłości nie będziesz sobie zarzucał, że niczego nie zrobiłeś. A ja Ci szczerze powiem, że nie wróżyłabym gdybym wcześniej nie obiecała, bo jakoś nie jestem „w formie”. A może zagląda tu ktoś bardziej doświadczony i chciałby zerknąć na karty?
      • Gość: kk Re: karty IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.11, 17:31
       Wydaje mi się, że to co piszesz mogłoby się zgadzać... Ale czyli wychodzi na to, że powinienem mimo wszystko dalej się o nią starać ? No i czy naprawdę to by tak wiele czasu zajęło ? Bo już długo na nią czekam, bardzo długo i do tej pory jeszcze nic... i tak szczerze mówiąc nie mam już na a to dłużej sił. Dla swojej wybranki gotów jestem zrobić wszystko tylko niech już coś więcej między nami będzie.
       • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.01.11, 20:10
        Cały czas zastanawia mnie pierwsza prognoza dla Was (taka wspólna), która była bardzo dobra. Mając jeszcze trochę informacji od Ciebie i po kolejnym rozkładzie ;) powiem tak:
        W kartach ewidentnie widziałam zerwanie, rozstanie. Sądziłam, że to Twoje rozstanie z kobietą, z którą myślałam że jesteś. Skoro jednak nikogo takiego nie ma to rozstanie będzie między Wami. Możliwe, że to Twoje zniechęcenie (choć tu karty pokazałyby to inaczej), ale raczej to ona zerwie - to zresztą było widoczne w drugim rozkładzie (tym dzisiejszym) i o tym już pisałam. I to by się w zasadzie zgadzało, to zdaje się jest nieuniknione. Tak samo pokazała karta, którą wyciągnęłam na efekt Twojego wyznania – spowolnienie, konieczność przemyślenia, przewartościowania niektórych rzeczy. Tak więc myślę, że na razie pozwól jej zerwać, a ona...zatęskni. Tak pokazują mi karty, które rozłożyłam teraz, by zobaczyć efekt Waszego rozstania oraz efekt Twoich dalszych starań. Jeśli będziesz się dalej starał - ona dalej będzie nieugięta. Jeśli się rozstaniecie - będzie tego żałowała i śmiem twierdzić, że będzie to przełom.
        Ona chyba po prostu musi coś stracić, żeby to docenić.

        Drogi "kk" ;) Decyzja należy do Ciebie, pamiętaj, że karty to nie wyrocznia i choć raczej się nie mylą - może mylić się interpretujący (czyli ja). Ze swojej strony powiem Ci, że po tych informacjach od Ciebie wszystko zdaje się mieć tzw. ręce i nogi. Ale pamiętaj – to Twoje życie i to Ty sam musisz decyzje podejmować. Do tego - wszystko, co nas spotyka, jest po coś.
        Jak by nie było, co byś nie postanowił – życzę Ci w życiu dużo szczęścia.
        Pozdrawiam serdecznie
        • Gość: kk Re: karty IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.11, 20:53
         Dziękuje Ci bardzo za pomoc. No cóż pozostaje mi jedynie przemyśleć to wszystko i spróbować ułożyć jakiś plan tak żeby się udało :) Również Cię serdecznie pozdrawiam i życzę Ci dużo szczęścia.
         Chociaż chciałbym Cię spytać o jeszcze jedną rzecz jeśli pozwolisz. Czy w tym pierwszym rozkładzie konieczne musiało chodzić o kobietę i o zerwanie czy też mogło chodzi o hmm jakby związanie z pewnymi rzeczami ?
         • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.01.11, 21:27
          Nie, to nie jest karta, która pokazuje jakiekolwiek zależności. To ewidentnie karta zerwania, zawalenia się, demolki, nie pozostawia tu zbyt wielkiego manewru i trudno się pomylić w interpretacji. Wyszła natomiast, gdy pytałam o Wasze relacje, które nastąpią po Twoim wyznaniu uczuć. Karta ta jest złowroga, zawsze niesie ze sobą ból, ale i oczyszczenie. Można nawet powiedzieć, że ona koronuje wszystkie rozkłady jakie zrobiłam dla Ciebie, bo to właśnie takie zawalenie, które spotyka niezdrowe relacje, stare fundamenty, jakieś nieciekawe zależności i pozwala się wyzwolić. A o to chodzi. Żeby ta dziewczyna wreszcie przejrzała na oczy i zaczęła Cię traktować jak należy. Ta karta mówi Ci, że będzie bolało, ale to będzie jak ból przy zastrzyku. Nieprzyjemny, ale konieczny by wyzdrowieć.
          Możesz sam zobaczyć, to ona:
          www.magiatarota.info/znaczenie-kart-tarota/arkana-wielkie-xvi-wieza-boga.php
           • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.01.11, 22:03
            Tak sądzę. W zasadzie wszystkie rozkłady, które zrobiłam to potwierdzają. Może nie mówiły o tym bezpośrednio, ale wszystko na koniec ułożyło się w ładną całość.
            W każdym razie - oby tak się stało. A jeśli nie - przyjmij to na klatę i nie załamuj się, bo kupa życia przed Tobą i na pewno mnóstwo niespodzianek :)
            • Gość: kk Re: karty IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 10:25
             Droga miko a mogę Cię jeszcze spytać o jedną rzecz jeśli jeszcze kiedyś byś tu zajrzała i miała chwilkę ? Chciałem jedynie się dowiedzieć czy z tych rozkładów, które mi robiłaś wynikało mniej więcej za ile czasu będziemy już razem ? Ciężko strasznie tak czekać na kogoś, naprawdę.
             • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 06.01.11, 18:47
              Niestety nie wiem jak długo. Dlatego najlepiej - nie czekaj. To dziwne i trudne ale spróbuj. Bo co jeśli się pomyliłam? Ile czasu zmarnujesz na czekanie? Rok? Dwa? Trzy? Dziesięć?
              Nie czekaj, rób swoje, żyj, pracuj, spotykaj się z dziewczynami. Im szybciej zaczniesz tym lepiej.
              • Gość: kk Re: karty IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.11, 00:40
               Tak szczerze to chyba nie mam wielkiego wyboru, bo nie chce nikogo innego innego i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Nie sądzę abyś się myliła przecież widać, że jesteś dobrą wróżką i wiele możesz wyczytać z kart. Eh tyle czasu to nie może trwać, nie wytrzymałbym... Mam nadzieję, że może jakoś niedługo coś się zmieni.
               • Gość: x Re: karty IP: 204.191.141.* 07.01.11, 03:32
                Ja tez nie mialam wyboru..ale cale szczescie ze sie zakonczylo.. ja tez nie chcialam nikogo innego..ale no coz tak wyszlo...i cale szczescieee...i tez myslalam ze obys sie mylila...ale sie nie mylila ta osoba o ktora prosilam o pomoc...i tez sobie zycia nie wypbrazalam bez tej osoby...
                Moze Ci sie uda...zycze Ci z calego serca...
                U mnie sie nie udalo:( i teraz jak sobie pomysle przemysle to wszystko to cale szczescie ze tak sie stalo...
                Powodzenia jeszcze raz!
               • Gość: mika Re: karty IP: *.olsztyn.vectranet.pl 07.01.11, 15:19
                No niestety czasu tam żadnego nie widziałam, więc nie pomogę. Czekaj tyle ile dasz radę, nie rób niczego przeciwko sobie. Po prostu tego czasu nie zmarnuj na samo tylko czekanie. Czas i tak będzie płynął i raczej go nie przyspieszysz, więc po prostu go nie zmarnuj.
                Z całego serca Ci życzę, żebyś był szczęśliwy (cokolwiek to oznacza). Daj znać jak się coś wyjaśni - sama jestem ciekawa :)
   • Gość: gosc22 Re: Proszę o wróżbę IP: *.range81-153.btcentralplus.com 07.01.11, 21:36
    ja rowniez prosze o pare slow wrozby od pani miki poniewaz jakos zostalam pominieta wczesniej kiedy pani mika wrozyla,jesli nie to zrozumiem z calym szacunkiem ale jesli tak to serdecznie prosze mam tylko jedno krotkie pytanko....czy poznam mezczyzne w tym roku z ktorym polaczy mnie uczucie na przyszlosc...luiza 2sierpien 78.......przepraszam ze narzucam sie ale cos mi podpowiada ze miko jestes bardzo dobra w tym co robisz..dziekuje
    • Gość: mika Re: Proszę o wróżbę IP: *.olsztyn.vectranet.pl 12.01.11, 13:11
     Dziękuję za miłe słowa, jednak ja nawet nie jestem profesjonalistką.
     I niestety muszę odmówić, ponieważ już nie wróżę. Nie chodzi o to, że nie wróżę za darmo, czy na tym forum... w ogóle nie używam już kart (powody osobiste). Być może jeszcze kiedyś zmienię zdanie (w końcu: nigdy nie mów "nigdy"), wtedy znów tu się objawię, jednak na tę chwilę na pewno nie będzie to "niedługo".
     Bardzo przepraszam i życzę wszystkiego dobrego.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka