mmaagg
11.05.04, 10:20
Na stronach radia Zet można sobie postawić Tarota i tak też zrobiłam ale
kompletnie się na tym nie znam i pomyślałam, że może ktoś na tym forum
objaśni znaczenie kart, które wybrałam. W kolejności były to: diabeł,
wisielec, śmierć.
Pytałam o moje życie zawodowe i szanse na dostanie wymarzonej pracy (w
zeszłym roku aplikowałam na stanowisko, które do dzisiaj nie zostało
obsadzone). Co można z takiego układu kart wyczytać?
Z góry dziękuję.