bigbrada
06.03.02, 11:36
Założenie takiego forum jest żenujące i obrażające czytelników Gazety Wyborczej
i gazety.pl.
Rozumiem, że takie działy powstają w kolorowych pisemkach dla kretynek, ale u
Was tego się nie spodziewałem.
W takim razie proponuję dla panów dział z fotkami golych babek-na pewno
zwiększy się klikalność.
Ech...
A jak nie pomoże, możecie wysyłkowo sprzedawać kokainę-na pewno rentowność
będzie z 90 % od obrotu.