Dodaj do ulubionych

Upadek gazety

06.03.02, 11:36
Założenie takiego forum jest żenujące i obrażające czytelników Gazety Wyborczej
i gazety.pl.
Rozumiem, że takie działy powstają w kolorowych pisemkach dla kretynek, ale u
Was tego się nie spodziewałem.
W takim razie proponuję dla panów dział z fotkami golych babek-na pewno
zwiększy się klikalność.
Ech...
A jak nie pomoże, możecie wysyłkowo sprzedawać kokainę-na pewno rentowność
będzie z 90 % od obrotu.
Obserwuj wątek
    • fibin Re: Upadek gazety 06.03.02, 13:05
      Czy ktoś Cię do czegos zmusza? Wg mnie poniżej Big Brothera zejść sie nie da,
      czyli dno zostało ustalone rok temu, a portal wciąż ma się dobrze.
      Tu wystarczy trochę poczucia humoru i lekko przymrużone oko:)
      A wróżka jest bardzo miła, choc nie lubi wierszyków i nie rozróznia płci:)
      Czyżby z porad wróżek korzystały tylko kobiety? Pzdr:)
      • bigbrada Re: Upadek gazety 06.03.02, 14:32
        Wydaje mi się, że są to zupelnie dwie różne sprawy-przecież BB nie jest
        programem realizowanym przez Agorę i gazetę.pl.
        Tu jest forum z "ekspertem" gazety.pl-czyli gazeta.pl firmuje wróżbiarstwo.
        Idąc tym tokiem rozumowania powinno powstać też forum "szaman " z
        kolejnym "ekspertem".
        A argument, że nie muszę oglądać jest śmieszny.
        Jeżeli tak, to czemu gazeta nie założy podstronki z pornofotkami-oglądaliby
        tylko zainteresowani, no nie?
        Ja jednak sądzę, że jakis poziom powinno się mimo wszystko trzymać.
        Ale skoro są plotki, że Agora przejmuje Polsat, to może doczekamy się eksperta
        od Disco Relaxu.
        • fibin Re: Upadek gazety 06.03.02, 15:48
          Stronek z pornografią są miliony, po co więc zakładać jeszcze jedną? Jak nie
          umiesz znależć, to chętnie Ci pomoge:)
          Gazeta jest elastyczna i w jej portalu jest miejsce dla wszystkich, zarówno np.
          dla miłośników książek jak i Big Brothera. Niektórzy co prawda twierdza, ze
          można robić jedno i drugie, ale jakoś nie bardzo w to wierzę:)
          Argument o nie oglądaniu jest po prostu praktyczny. Ja np. BB nie oglądam, bo
          uważam, że to naprawde obraza myślącego człowieka. Ale jak ktoś chce i lubi, to
          jego sprawa:)
          Na forum o wróżbach trafia wiele zagubionych, cierpiących i poszukujących osób.
          Już samo mówienie o problemie, dla postronnych może błachym, ma efekt
          terapeutyczny.
          I można znależć bratnie dusze. Ja znalazłem cudowną Jamelię:) Pzdr:)
          • fibin Re: Upadek gazety 06.03.02, 16:06
            Przepraszam, powinno być "błahym" nie "błachym". Wybaczcie,dawno nie chodziłem
            do szkoły, ale wolę sprostować, bo ktos może mi zarzucić, że czytam ksiażki,
            zachęcam innych do czytania, a sam nie umiem poprawnie pisać:) Pzdr:)
    • jamelia Re: Upadek gazety 06.03.02, 15:46

      Nic na to nie poradzisz, że era BigBradera przypada w erze Wodnika.
      Zwycięży Wodnik. Szach i mat. :-)

      jamelia
      • fibin Re: Upadek gazety 06.03.02, 15:52
        Jestem spod znaku Wodnika:) I "walczę" z Bebowcami na ich forum, ale jak na
        razie przegrywam, bo jest ich znacznie więcej i chcą mnie zjeść:) Pzdr:)
        • jamelia Re: Upadek gazety 06.03.02, 15:59
          Już możesz przegrywać, bo już wiesz... :-)

          jamelia
    • kizia Re: Upadek gazety 06.03.02, 19:57
      Bardzo lubie czytac posty i komentarze takich panow, ktorzy wiedza lepiej i
      zawsze maja racje. Proponuje zalozyc specjalne forum dla osob, ktore nade
      wszystko lubia oceniac to, czym interesuja sie inni i wydawac opinie na tematy,
      ktorych nie znaja. Mogloby sie nazywac Policmajster albo Nadrzedny Aurotytet.
      Kto z Panstwa za?
      Pozdrawiam serdecznie, Kizia
      Albireo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka