moniqa24 01.06.04, 14:47 Jestem na tym forum pierwszy raz i widzę że wiele osób zwraca się do Ciebie z prośbą ,a to co odpowiadasz sprawdza się.Ja też proszę czy możesz zobaczyć w karty ja 29.02.1980 on 20.10.1979 z góry dziękuje Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
isinka Re: Isinko! 01.06.04, 22:35 Powiem ci, że widzę wielkie szczęście, piękna miłosc, magnetyzm, wzajemne przyciąganie, czasami może trochę iskrzyć, bo oboje lubicie rzędzić, ale dogadujecie się w miarę dobrze i radzicie sobie. Przyszłosć też pokazują fantastycznie, miłość, zawsze i wszędzie, świetne relacje między wami. Piękny układ, mam nadzieję, że dobrze trafiłm w twój poziom energetyczny, bo zwiazek z przeznaczenia, oby to była prawda... Odpowiedz Link Zgłoś