01.06.04, 14:47
Jestem na tym forum pierwszy raz i widzę że wiele osób zwraca się do Ciebie z
prośbą ,a to co odpowiadasz sprawdza się.Ja też proszę czy możesz zobaczyć w
karty ja 29.02.1980 on 20.10.1979 z góry dziękuje
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • isinka Re: Isinko! 01.06.04, 22:35
      Powiem ci, że widzę wielkie szczęście, piękna miłosc, magnetyzm, wzajemne
      przyciąganie, czasami może trochę iskrzyć, bo oboje lubicie rzędzić, ale
      dogadujecie się w miarę dobrze i radzicie sobie. Przyszłosć też pokazują
      fantastycznie, miłość, zawsze i wszędzie, świetne relacje między wami.
      Piękny układ, mam nadzieję, że dobrze trafiłm w twój poziom energetyczny, bo
      zwiazek z przeznaczenia, oby to była prawda...
    • agrentowy4321 Re: Isinko! 09.03.23, 07:19
      Ile wy zajmujecie się tym?
    • irona.sonata Re: Isinko! 29.04.23, 20:35
      Elektryzujące i nurtujące

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka