21.11.21, 21:04
Byłam na zdjęcie uroku, na początku moczyłam stopy w misce, pani rozmasowala stopy, następnie prosiła aby stanąć do anioła, coś szeptala później kazała się ubrać, przed tym wszystkim zabrała zdjęcia osób które rzuciły urok i poszła spalić różą chyba biała. Co oznaczał ten rytuał?
Obserwuj wątek
      • camaretto Re: Zapytanie 23.11.21, 06:00
        Witqam Olku.
        Że nic niewiesz o własnej kulturze wiedziałam, ale uparty jesteś,mur beton zainteresowanie osła, który uporczywie wali głową w mur i jasnowidząco oczekuje, aż mur się rozpadnie.
        Niestety, rozpadnie siętylko twoja głowa, Olek.
        • olek13 Re: Zapytanie 24.11.21, 10:07
          To prawda: betonowego muru głupoty rozbić niepodobna.
          Ale zawsze istnieje mała szansa, że ktoś się z głupoty otrząśnie.
              • camaretto Re: Zapytanie 24.11.21, 14:00
                Rozzie rozzbiła bank kiedyś -
                Pyta młody czlowiek już starszego gościa, ktory prze zcałe życie chciał zmienić ludzi,za młodu - po to żeby świat stał się lepszy.
                No i ? -mówi - po co chrzanisz, skoro i tak nikt cię nie słucha?
                A staruszek odpowiedział: - KIEDYŚ OPOWIADAŁEM HISTORIE, ŻE BY ZMIENIĆ ŚWIAT.
                TERAZ JE POWTARZAM, ŻEBY ŚWIAT MNIE NIE ZMIENIŁ.
                • olek13 Re: Zapytanie 24.11.21, 17:17
                  Głupi młodzi chcą świat zmienić, bo majaczą, że wiedzą jaki powinien być.
                  Starzy już rozumieją, że świat jest taki, jak trzeba, tylko ludzie są głupi.
    • camaretto Re: Zapytanie 23.11.21, 05:56
      Gdzie byłaś?
      COŚ PODOBNEGO DO CHRZEŚCIJAŃSKIEJ BIAŁEJ MAGII

Róże symbolem oczyszczenia, w Anioły wierzą nowi obrzędowcy, nikt ze starych paganów w to nie wierzy, bo u nas są Bóstwa, później przerobione kulturowo naa oświeceniowe planety, któresięw miarę nauki i poznawania nasuwały.
      Anioły - duchy dobra - teraz na nowo powstały z martwych, bo wierzy się wtórnie, w Anioły Karmy tudzież podobne.Coś w rodzaju neochrześcijańskiego obrzędu ludowego
      W moc ognia wierzy się od dawna.
      Jeśli zaginąć musiały - to te same energie, , dobra , oczyszczenia i błogosławieństwa.

Zdjęcia za tzw ."świadka" - znane z radiestezjnych analiz i obrzędów kulturowych New Age

Często używano w zamian w innym rytuale białe świece.
      Chrystus z kolei był rabbim żydowskim, aŻydzi...niestety, nie uprawiali nawet dokładnie nic ino Talmud i Kabałę klasyczną, KTÓRY WYRZUCIŁO DO KOSZA niewiedzy razem z pogaństwem nowoczesne niby chrześcijaństwo
      Sorki, za Caps Lock.
      Powstała średniowieczna ciemnota z czaarną kurą w czasach Inkwizycji - i wojny gojów z Żydami.
      I "neochrześcijańscy prorocy" jak Martin Luter.

Że też tak jak u mnie chce sie ludziom wszystkim wstawać o tej samej porze...

Na AC Mars i Słońce z Merkurym w koniunkcji a my śniadanie robimy ciepłe lub zimne lodyikawusię, jakby nikt nie miałnic do roboty, i tluściznę pieczemy. i koty wayprowadzamy tudzież psy na ogródek.
      Może lepiej jest w rytmy astrologiczne uwierzyć niż że się karma spali,ale ciekawe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka