24.09.02, 12:41
o czym decyduje ksiezyc w horoskopie?????
Obserwuj wątek
    • mii.krogulska Re: ksiezyc 25.09.02, 19:52
      Witam serdecznie,
      sam z siecie nie "decyduje o niczym", jednak z jego posadowienia w znakach
      zodiaku, domach horoskopu i odbieranych aspektach od innych planet można mówić
      o sympatiach danej osoby, jej poczuciu bezpieczeństwa, pragnieniu bycia
      lubianym i kochanym, o dzieciństwie, relacji zmatką, o tym jak opiekuje się
      innymi, jakimi drogami odczuwa i jak współgra z innymi. Z Księżycem wiąże się
      to, co wiąże się z duszą, emocjami, wspomnieniami, tęsknotami.

      Pozdrawiam,
      Mii
    • irona.sonata Re: ksiezyc 02.05.23, 07:16
      Raz tak a raz inaczej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka