Dodaj do ulubionych

wróż NORMAN

24.01.09, 15:18
czy ktoś może teraz był u tego pana. chciałabym iść ale słyszałam że
wypytuje a potem dopowiada swoją kwestię. Jak to jest? czy komuś coś
się sprawdziło?
Obserwuj wątek
    • Gość: @->-- Re: wróż NORMAN IP: 212.160.234.* 24.01.09, 17:45
      Kto to w ogóle jest? gdzie przyjmuje? hm... czy jest online?
    • moniks0 Re: wróż NORMAN 24.01.09, 18:46
      podobno jest bardzo znany. Jest z Warszawy, przyjmuje w Alejach
      Jeroz.
    • Gość: p. Re: wróż NORMAN IP: *.116.203.2.kutno203.tnp.pl 04.03.09, 11:51
      Tak byłem jakiś rok temu. Po kilku minutch rozmowy chciałem wyjść.
      Jakoś mało zachęcajacy gosć. Powiedział mi kilka okoliczności z
      mojej ówczesnej sytuacji osobistej kóre mnie BARDZO zaskoczyły.
      Pytałem o moją przyszłość w ciągu roku. 80% spełniło sie co do joty.
      Jest bardzo precyzyjny, stara się wszystko wyjaśnić. Z perspektywy
      roku oceniam tego pana bardzo wysoko. NIe sądzę też by to co mi
      przepowiadal było dziełem przypadku albo jego manipulacji.
    • Gość: tessa Re: wróż NORMAN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.09, 20:12
      Polecam, bylam 2-krotnie, po pierwszym razie myslam , ze opowiada banialuki- cos
      ,co mnie nie dotyczy, okazuje sie , ze jego przekaz jest trafiony,podoba mi sie
      sposob jego przkazu- jest taki zawoalowny i troche trzeba pomyslec, polecam
    • appartaments Re: wróż NORMAN 16.12.16, 00:16
      Byłem u Pana Normana we wrześniu,nie wypytywał mnie o moje sprawy tylko przystąpił od razu
      do rzeczy.Przepowiedział mnie wydarzenia które do tej pory potwierdziły się.Dzięki jego sugesti
      wynikających z kart udało mnie się uniknąć niepotrzebnych problemów, jestem człowiekiem
      szczęśliwym także dlatego że spotkałem kobietę, o której Pan Norman także powiedział.
      Pan Norman mówił o mojej przyszłości konkretnie,bardzo otwarcie i merytorycznie.
      Nie żałuję tego czasu spędzonego w mieszkaniu Pana Normana.
    • agrentowy4321 Re: wróż NORMAN 05.03.23, 16:31
      Ile wy zajmujecie się tym?
    • irona.sonata Re: wróż NORMAN 26.04.23, 04:00
      Elektryzujące i nurtujące

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka