Dodaj do ulubionych

Wróżba dla Czujki

16.04.11, 21:24
Wróżba dla Czujki :

Główna :3MIECZE-męczysz sie sytuacja spowodowaną przez tego ''psycholka''.
Czujesz , że wszedł bez zapukania na twoje terytorium i pozostawił zniszczenie , którego tak szybko nie da się uprzątnąć .Uczucia zostały zranione - czujesz ból przez niego.

Przed czym ostrzegają karty 9MONET- nie pokazuj , że jesteś sama , nie masz nikogo obok .
Jeśli tak jest to spróbuj udawać pozory dawaj sygnały , ze kogoś już masz.

Co jest teraz;Wieża ,Rycerz Monet
Odważny , sporo zamieszania wprowadził, wywrócił twoje życie do góry nogami ,wprowadził zamęt.Potrzebujesz odpoczynku , oderwania się od Rycerz Monet on za bardzo chcę cie ze sobą skleić -to żywioł ziemi -ceni stabilność.
Co będzie zaskoczeniem ŚWIAT
Rozejdziecie się w swoją stronę , sprawa zostanie zamknięta w swoim schemacie .

Czujko jeszcze jakiś czas musisz się pomęczyć ale wynik będzie zadowalający bo dotrze do niego , że dla ciebie to już skończony The end i nie wracasz do przeszłości.

Czujko jak przyjdzie twoja nowa talia kart to rozłóż mi wróżbę na ''psycholka'' tego ode mojej strony jego imię to Mateusz.
Obserwuj wątek
    • czu-jka Re: Wróżba dla Czujki 16.04.11, 21:38
      Dziękuję Ci bardzosmile
      Główna :3MIECZE
      Brakuje mi nawet słów. Facet kompletnie szurnięty, już nie chce pisać co wyczyniał, bo mi wstyd i będzie się śmiać. Fakt, że mi nie do śmiechu. Wystraszyłam się, że może być nieobliczalny. Przed czym ostrzegają karty 9MONET-
      Tutaj chyba nie ostrzegają mnie jakoś specjalnie. Jak myślicie? Chyba nie powinnam poprostu zawierać z nim relacji? Kurczę trudno mi dla siebie interpretować
      > Co jest teraz;Wieża ,Rycerz Monet
      Ta znajomość była już kilka lat temu, zdążyłam o tym zapomnieć i śmieje się z tej przygody, Nie ma kontaktu zupełnie (Wieża), nie ma zresztą ochoty na to. Nie wiem co tu robi ten Rycerz Denarow hmmm
      Co będzie zaskoczeniem ŚWIAT
      Może pójdzie sobie w ten Świat...smile
      Chyba nie będzie mnie już nękał co?smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka