Dodaj do ulubionych

nagłe odejście

03.02.20, 19:34
Dziś pod moją nieobecność zaskoczył mnie kolega z pracy swoim nagłym odejściem. Nic na to nie wskazywało, że złoży wypowiedzenie. Najgorsze, że podkochuję się w nim od dawna, ale nie mogę mu powiedzieć bo on jest w związku, nie chce mu namieszać w głowie, za tym niestety jest kilka lat młodszy i nieprzeciętnie inteligenty, aż mnie onieśmiela i odbiera mi przy nim mowę. Zapewne nawet nie domyśla się, co ja przeżywam w związku z jego odejściem i mam obawy, że nasza znajomość zakończy się z tego powodu, gdyż nie jest on typem, który podtrzymuje znajomości zawodowe sad Nikt nie wie co się stało, że tak nagle odchodzi gdyż tu miał bardzo dobrą posadę, na najlepszych z nas wszystkich warunkach. Praktycznie z dnia na dzień straciłam kolegę - to dla mnie mega wstrząs, a kolega nie odzywa się od mnie i nie che powiedzieć, co się stało, a podobno chodzi strasznie smutny. On jest dość zamknięty w sobie i wrażliwy więc nikomu nie powiedział, co się wydarzyło. Ogromnie proszę więc dobre dusze o pomoc w interpretacji poniższych kart:
Co jest główną przyczyną jego odejścia? - Wieża - 3 buław -Sąd + Królowa mieczy z przełożenia
Nagle wydarzenie, które go dobiło, coś runęło, coś się skończyło, może został niesłusznie o oceniony przez kogoś i wywołało to u niego wstrząs i chęć do zmian, pójścia w nieznane? To mogą być ostre słowa ze strony kobiety, może jego przełożonej, która słynie z ciętego języka
Czy kolega będzie dążył do podtrzymania znajomości ze mną lub czy będzie wyrażał taką chęć? 2 Kielichy - 2 Buław - Cesarz
Myślę, że tak będzie chciał się spotkać, ale na jego warunkach, czyli będę musiała czekać, aż to on wyjdzie z propozycją spotkania?
Obserwuj wątek
  • happysad Re: nagłe odejście 03.02.20, 20:35
   Myślę że dopiero spodziewa się kłopotów w przyszłości. Woli odejść teraz niż tracić czas choć może zmienić zdanie ale musiałoby być coś obiecane.
   Wasza znajomość ma szanse ale jak okoliczności będą sprzyjające ale nie za wszelką cenę.
   • mala_mi_2018 Re: nagłe odejście 03.02.20, 20:47
    Dzięki. Kolega już zdania nie zmieni gdyż złożył wypowiedzenie i dogadali się z szefami, żeby odszedł w trybie natychmiastowym, kazali mu zdać kompa i nie przychodzić już do pracy więc tym bardziej sprawa jest dziwna, chociaż z drugiej strony firma często w ten sposób kończy współpracę z pracownikami w przypadku ryzyka wycieku danych do konkurencji. Tak więc nie zdążyłam się nawet z num pożegnać gdyż nie było mnie wtedy w biurze, stąd te moje pytania. Głupio mi do niego napisać, nie wiem zupełnie co zrobić gdyż nie chce go teraz bardziej denerwować, poza tym nie byliśmy aż tak blisko, abym miała śmiałość pytać go o przyczynę odejścia.
  • biala_magnolia2018 Re: nagłe odejście 05.02.20, 15:49
   Przyczyna odejścia - wg mnie wydarzyło się coś niespodziewanego, co zburzyło jego postrzeganie swojej sytuacji w pracy, mógł poczuć się zagrożony, to może być niebezpieczeństwo odczuwane ze strony tej kobiety Królowej mieczy, to może być szefowa lub inna kobieta, która go w jakiś sposób skrzywdziła. Królowa mieczy to kobieta zimna, która często idzie po trupach do celu nie zważając na ludzi więc myślę, że mogła go w jakiś podły sposób potraktować, czego się w ogóle po niej nie spodziewał. Druga przyczyna - pojawienie się na horyzoncie nowej oferty pracy, to mogła być praca poprzez kogoś z grona znajomych i polegająca na robieniu czegoś, co on lubi więc kolega postanowił skorzystać z okazji, jako że atmosfera w obecnej firmie skiepściła się.
   Co do podtrzymywania znajomości - chęci z jego strony są, to może być próba podtrzymania kontaktów biznesowych, ale też 2 puchary często pokazują mi spotkanie romantyczne, takie mam wrażenie że kolega może odwiedzić się właśnie w pracy lub też może będzie pracował niedaleko Twojej pracy, iż będziecie się widywać, w sensie mijać w drodze?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka