Dodaj do ulubionych

problem z kolegą

07.02.20, 20:54
Witam serdecznie - proszę o wsparcie w zinterpretowaniu moich kart (losowałam po 3 karty na każde z 2 pytań). Chodzi o kolegę z pracy, którego bardzo lubię, jednak on w ogóle ze mną nie rozmawia. Wydaje się fajnym człowiekiem, może trochę zdystansowanym wobec obcych, a mnie zna najkrócej i jako jedyną osobą z naszego działu tylko ze mną nie rozmawia. Dlatego mam również blokadę w przełamaniu się na niego, jako że on unika konfrontacji i rozmów ze mną. Gdy coś do niego zagadam, to on jakby zamyka się w sobie i ucieka. Nie mam pojęcia, czy mnie nie lubi czy on już tak ma....
Moje pytania:
- Dlaczego nie układa mi się komunikacja z kolegą?Wyszło: 3 buławy,2 mieczy, as mieczy
- Dlaczego kolega ze mną nie rozmawia? Wyszło: Cesarzowa, paź buław,Sąd ostateczny

Karty wydają się pokazywać barierę w komunikacji miedzy nami, tylko skąd ona się wzięła? Tego nie rozumiem tak jakby karty wskazały, że jest problem, o czym już wiem, ale nie odpowiedziały, z czego on wynika? Czy może chodzić tu o to, że jesteśmy do siebie podobni, oboje dość zamknięci na obcych?
Kolega może być onieśmielony moim zachowaniem, może wydaję mu się zbyt wyniosła, nie wiem - może też osądził mnie już w pewien sposób i uważa, że nie warto utrzymywać ze mną kontaktów?
Obserwuj wątek
    • blue.orchid Re: problem z kolegą 10.02.20, 18:00
      Karty masz niezłe, poza tą 2 mieczy która często pokazuje mi właśnie blokadę na rozmowę z drugą osobą lub zamknięcie się na kontakt z drugim człowiekiem. Któreś z Was lub oboje jesteście poblokowani, co może mieć związek z tym, że zraniliście się słownie, np. jedno było uszczypliwe lub zbyt oschłe wobec drugiego lub macie względem siebie wzajemne uprzedzenia. To może być przyczyną blokady, iż nie układała Wam się komunikacja. Myślę jednak, że kolega uważa Cię za atrakcyjną i władczą kobietę, a w tym paziu buław, że bardzo chce rozmowy z Tobą jednakże boi się Twojej reakcji, gdyż może czuć się nawet w jakiś sposób zdominowany przez Twoją osobowość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka