Dodaj do ulubionych

Always Coca-Cola

27.07.10, 21:54
cała prawda o tym szatańskim wynalazku wink
zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101460,7688803,Jak_napoje_gazowane_dewastuja_organizm.html
Obserwuj wątek
    • nikanik Re: Always Coca-Cola 27.07.10, 22:59
      razu pewnego cola uratowala mnie i moje dziecko bedace w brzuchu moim.
      pomlilam sobie insuliny
      mam to szczescie ze ja odczuwam niedocukrzenie i nie trace przytomnosci
      bylam w stanie zadzwonic do lekarki i ona kazal mi wypic jak najwiecej
      coli/pepsi i na pogotowie
      oczywiscie to byl ten jeden w czsie ciazy raz kiedy to chlop wybral sie z
      kumplami na meska impreze.....
    • pietnacha40 Re: Always Coca-Cola 27.07.10, 23:16
      Cóż,nadal ją lubię big_grin
      • jacek1f nie pijam coli, ale tez uratowala 28.07.10, 09:58
        niejednokrotnie brzuszki w podrozach dziwnych i dalekich.
        A mojemu Tacie uratowała zycie srednia butla coli - mial wlasnie zapasc cukrowa... a trzeba bylo czekac jakis czas na kroplowke.

        Uzywam w domu do roznych odrdzewiajacych czynnosci oraz wlewamy do rur - serio.

        Ale pic dla smaku (o zdrowiu nie trzeba wspominac) to nie.

        • ania_m66 Re: nie pijam coli, ale tez uratowala 28.07.10, 10:16
          szkoda drozszej coca coli do odrdzewiania rur, lepiej kup jakis tanszy kolorowy
          gazowany napoj, bo dzialaja wszystkie tak samo smile
          konkretnie z cola nie ma to nic wspolnego.
    • fettinia Re: Always Coca-Cola 28.07.10, 10:17
      wole pepsi-cole uzywam jako lekarstwa przy dolegliwosciach zoladkasmile
      • olusinska Re: Always Coca-Cola 28.07.10, 13:02
        Ja wolę colę, używam zamiast kawy, której nie pijam, coby się czasem pobudzić.
        I działa rewelacyjnie przy dolegliwościach żołądkowych jak już Fetti wyżej
        wspomniała.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka