buka007 27.07.10, 21:54 cała prawda o tym szatańskim wynalazku zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,101460,7688803,Jak_napoje_gazowane_dewastuja_organizm.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nikanik Re: Always Coca-Cola 27.07.10, 22:59 razu pewnego cola uratowala mnie i moje dziecko bedace w brzuchu moim. pomlilam sobie insuliny mam to szczescie ze ja odczuwam niedocukrzenie i nie trace przytomnosci bylam w stanie zadzwonic do lekarki i ona kazal mi wypic jak najwiecej coli/pepsi i na pogotowie oczywiscie to byl ten jeden w czsie ciazy raz kiedy to chlop wybral sie z kumplami na meska impreze..... Odpowiedz Link
jacek1f nie pijam coli, ale tez uratowala 28.07.10, 09:58 niejednokrotnie brzuszki w podrozach dziwnych i dalekich. A mojemu Tacie uratowała zycie srednia butla coli - mial wlasnie zapasc cukrowa... a trzeba bylo czekac jakis czas na kroplowke. Uzywam w domu do roznych odrdzewiajacych czynnosci oraz wlewamy do rur - serio. Ale pic dla smaku (o zdrowiu nie trzeba wspominac) to nie. Odpowiedz Link
ania_m66 Re: nie pijam coli, ale tez uratowala 28.07.10, 10:16 szkoda drozszej coca coli do odrdzewiania rur, lepiej kup jakis tanszy kolorowy gazowany napoj, bo dzialaja wszystkie tak samo konkretnie z cola nie ma to nic wspolnego. Odpowiedz Link
fettinia Re: Always Coca-Cola 28.07.10, 10:17 wole pepsi-cole uzywam jako lekarstwa przy dolegliwosciach zoladka Odpowiedz Link
olusinska Re: Always Coca-Cola 28.07.10, 13:02 Ja wolę colę, używam zamiast kawy, której nie pijam, coby się czasem pobudzić. I działa rewelacyjnie przy dolegliwościach żołądkowych jak już Fetti wyżej wspomniała. Odpowiedz Link