Dodaj do ulubionych

Gaski, gaski do

18.12.08, 15:31
domu,))

W swieta bede debiutowac z gaska na obiad.
Na pogaduszkach znalazlam ino ges w pomaranczach. Macie jeszcze
jakies pomysly?

Przed kupnem bede musiala ges obmierzyc, czy zmiesci sie w garzewink)
Obserwuj wątek
    • fettinia Re: Gaski, gaski do 18.12.08, 19:07
      Ale jak ma byc?Tradycyjnie czy inaczej?smile
      Dzisiaj juz nie-ale jutro poszukam jakiegos ciekawego przepisusmile
    • fettinia Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 08:42
      W starej Kuchni znalazlam rozne-
      1-swiateczna z jablkami
      2-po wegiersku
      3-po staropolsku
      4-nadziewana kasza gryczana
      5-w sosie rumianym(udka)
      6-po pomorsku
      7-w kapuscie
      Wybierz sobie cos to wstukam przepissmile
      a tu z netu
      www.polish-online.com/polen/rezepte/ges.php
      www.kuchnia.xpam.de/5109.htm
      kuchcikarek.blox.pl/2007/09/Ges-nadziewana-kasza-krakowska.html
      • fettinia Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 08:46
        www.rajsmakosza.pl/ges-nadziewana-kasztanami-a-94.html
        kuchnia24h.pl/ges-nadziewana-suszonymi-owocami,674.html
        kuchnia.gery.pl/ges-nadziewana-kasza-gryczana.html
        www.marions-kochbuch.de/rezept/0137.htm
        www.chefkoch.de/rezepte/212501088931613/Gans-gutbuergerlich.html
    • momas Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 09:35
      do gęsi to obowiązkowo pyzy drożdzowe na parze!!!

      (znów geny wielkopolskie we mnie sie odezwały....)
      smile
      • fettinia Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 09:46
        kluchy na lachu-to po slaskutongue_out
        • marisaa Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 12:17
          To po poznanskusmile))))).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka