problemkind 18.12.08, 15:31 domu,)) W swieta bede debiutowac z gaska na obiad. Na pogaduszkach znalazlam ino ges w pomaranczach. Macie jeszcze jakies pomysly? Przed kupnem bede musiala ges obmierzyc, czy zmiesci sie w garze) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fettinia Re: Gaski, gaski do 18.12.08, 19:07 Ale jak ma byc?Tradycyjnie czy inaczej? Dzisiaj juz nie-ale jutro poszukam jakiegos ciekawego przepisu Odpowiedz Link
fettinia Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 08:42 W starej Kuchni znalazlam rozne- 1-swiateczna z jablkami 2-po wegiersku 3-po staropolsku 4-nadziewana kasza gryczana 5-w sosie rumianym(udka) 6-po pomorsku 7-w kapuscie Wybierz sobie cos to wstukam przepis a tu z netu www.polish-online.com/polen/rezepte/ges.php www.kuchnia.xpam.de/5109.htm kuchcikarek.blox.pl/2007/09/Ges-nadziewana-kasza-krakowska.html Odpowiedz Link
fettinia Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 08:46 www.rajsmakosza.pl/ges-nadziewana-kasztanami-a-94.html kuchnia24h.pl/ges-nadziewana-suszonymi-owocami,674.html kuchnia.gery.pl/ges-nadziewana-kasza-gryczana.html www.marions-kochbuch.de/rezept/0137.htm www.chefkoch.de/rezepte/212501088931613/Gans-gutbuergerlich.html Odpowiedz Link
momas Re: Gaski, gaski do 19.12.08, 09:35 do gęsi to obowiązkowo pyzy drożdzowe na parze!!! (znów geny wielkopolskie we mnie sie odezwały....) Odpowiedz Link