Dodaj do ulubionych

Mysiulek (przed)urodzinowy:)

05.08.09, 15:36
Urodziny 10,ale mnie juz nie bedzie wiec skladam juz dzisiajsmileNajlepszegosmile
https://www.lustaufgenuss.de/files/i/bilder/Rezepte/kaffeetorte_490_310.jpg
Obserwuj wątek
    • ewa9717 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 11.08.09, 09:53
      Mysiulku, spóźnione, ale z toastem i pozdrowieniami dla mojej idolki
      Yody wink
      • misia72 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 11.08.09, 11:27
        ode mnie tez odrobine spoznione , za to najserdeczniejsze !!!!
        Wszystkiego, co tylko sobie zamarzysz, Mysiulku !!!!
        • pamtaa Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 12.08.09, 20:16
          100 lat 100 lat!!!!!!!!!!
          • qubraq Re: Mysiulek (po)urodzinowy:) 12.08.09, 21:36
            Mysiulku miły, stolat stolat stolat!!!
            A.
            • qubraq Dziś też Mysiulek ale inaczej! 15.08.09, 15:38
              Mysiulku miły, to jeszcze raz stolat stolat stolat i rownież tego
              wszystkiego co juz wiesz... smile)
              A.
              • mysiulek08 Re: Dziś też Mysiulek ale inaczej! 16.08.09, 16:02
                Dziekuje Qubraku smile
    • sylwia1607 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 12.08.09, 23:56
      Wszystkiego najlepszego!!!
    • mysiulek08 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 01:03
      Dziekuje pieknie za przed- i po- urodzinowe zyczenia smile

      W tym roku postawilam na bojkot urodzin (swoich i innych smile) ale prezent sobie sprawilam. Dwie nowe tytanowe sruby w paszczy mam smile

      Opuchlam strasznie, dochodze powoli do siebi.
      • wilowka Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 12:19
        Mysiulku! To oprócz tradycyjnych stu lat - ZDROWIA Ci życzę! smile
      • pani.serwusowa Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 12:32
        Ach! Spoznilam sie. Ale zyczenia najlepsze sle urodzinowe i powrotu
        do formy. smile
        • alinka_li Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 12:41
          No ja też spóźniona, ale z najserdeczniejszymi życzeniami biegnęsmile Sto lat sto
          lat niech żyje żyje nam! (mamy urodziny praktycznie w tym samym czasie, u mnie w
          tym roku też bojkotwink
          • smutas13 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 14.08.09, 07:32
            mysiulku
            Spóźnione, najlepsze życzenia - Sto lat!
    • julsza Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 14.08.09, 18:24
      wszystkie dziewczyny z 10 sierpnia to rowne babki wink
      najlepszego!!!
      • mysiulek08 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 16.08.09, 16:04
        a to jest powszechnie wiadomo tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka