fettinia 05.08.09, 15:36 Urodziny 10,ale mnie juz nie bedzie wiec skladam juz dzisiajNajlepszego Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa9717 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 11.08.09, 09:53 Mysiulku, spóźnione, ale z toastem i pozdrowieniami dla mojej idolki Yody Odpowiedz Link
misia72 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 11.08.09, 11:27 ode mnie tez odrobine spoznione , za to najserdeczniejsze !!!! Wszystkiego, co tylko sobie zamarzysz, Mysiulku !!!! Odpowiedz Link
qubraq Re: Mysiulek (po)urodzinowy:) 12.08.09, 21:36 Mysiulku miły, stolat stolat stolat!!! A. Odpowiedz Link
qubraq Dziś też Mysiulek ale inaczej! 15.08.09, 15:38 Mysiulku miły, to jeszcze raz stolat stolat stolat i rownież tego wszystkiego co juz wiesz... ) A. Odpowiedz Link
sylwia1607 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 12.08.09, 23:56 Wszystkiego najlepszego!!! Odpowiedz Link
mysiulek08 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 01:03 Dziekuje pieknie za przed- i po- urodzinowe zyczenia W tym roku postawilam na bojkot urodzin (swoich i innych ) ale prezent sobie sprawilam. Dwie nowe tytanowe sruby w paszczy mam Opuchlam strasznie, dochodze powoli do siebi. Odpowiedz Link
wilowka Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 12:19 Mysiulku! To oprócz tradycyjnych stu lat - ZDROWIA Ci życzę! Odpowiedz Link
pani.serwusowa Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 12:32 Ach! Spoznilam sie. Ale zyczenia najlepsze sle urodzinowe i powrotu do formy. Odpowiedz Link
alinka_li Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 13.08.09, 12:41 No ja też spóźniona, ale z najserdeczniejszymi życzeniami biegnę Sto lat sto lat niech żyje żyje nam! (mamy urodziny praktycznie w tym samym czasie, u mnie w tym roku też bojkot Odpowiedz Link
smutas13 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 14.08.09, 07:32 mysiulku Spóźnione, najlepsze życzenia - Sto lat! Odpowiedz Link
julsza Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 14.08.09, 18:24 wszystkie dziewczyny z 10 sierpnia to rowne babki najlepszego!!! Odpowiedz Link
mysiulek08 Re: Mysiulek (przed)urodzinowy:) 16.08.09, 16:04 a to jest powszechnie wiadomo Odpowiedz Link