guderka 20.07.07, 08:55 więc jakby jakieś prośby o przyszpilenie czegoś były lub wpisanie do czołówki forum -musicie zaczekać. W tym tygodniu jakoś chyba Igge wróci więc jakby co będzie porządkować. Do zobaczenia Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kajka68 Re: wyjeżdzamy na tydzień 20.07.07, 09:19 Miłego wypoczynku)bawcie sie i odpoczywajcie... Odpowiedz Link
gofer73 Re: wyjeżdzamy na tydzień 20.07.07, 12:20 miłego wypoczynku Ale jednoczesnie składam zażalenie: a ja się nie doczekałam przyszpilenia forum o tracheotomii do czołowki do tej pory mimo że prosiłam jakiś czas temu Odpowiedz Link
guderka gofer 20.07.07, 15:08 czekałam na maila od jednej pani odnośnie centrum dla niepełnosprawnych ale juz naprawiłam swoje przewinienie Odpowiedz Link