Dodaj do ulubionych

wyjeżdzamy na tydzień

20.07.07, 08:55
więc jakby jakieś prośby o przyszpilenie czegoś były lub wpisanie do czołówki
forum -musicie zaczekać. W tym tygodniu jakoś chyba Igge wróci więc jakby co
będzie porządkować. Do zobaczeniawink
Obserwuj wątek
    • kajka68 Re: wyjeżdzamy na tydzień 20.07.07, 09:19
      Miłego wypoczynkusmile)bawcie sie i odpoczywajcie...
      • gofer73 Re: wyjeżdzamy na tydzień 20.07.07, 12:20
        miłego wypoczynku

        Ale jednoczesnie składam zażalenie: a ja się nie doczekałam przyszpilenia forum
        o tracheotomii do czołowki do tej porysad mimo że prosiłam jakiś czas temu
        • guderka gofer 20.07.07, 15:08
          czekałam na maila od jednej pani odnośnie centrum dla niepełnosprawnych

          ale juz naprawiłam swoje przewinieniewink
          • gofer73 Re: gofer 20.07.07, 15:28
            smile)))
    • 76anka Re: wyjeżdzamy na tydzień 20.07.07, 12:51
      miłego odpoczynku!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka