Dodaj do ulubionych

:-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin

29.10.21, 18:38
Może mnie to stawia w rzędzie z wyznawcami teorii smoleńskiej, ale mam czucie w Baldwinowi ktoś celowo podłożył świnię. Teraz nikt nie wie, jak ostre naboje znalazły się w pukawce, z której wystrzelił.
Obserwuj wątek
    • jan_stereo Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 06.11.21, 19:12
      tez cos czytalem ze ta babka miala jakies super nikczemne fakty na innych wielkich i ja usuneli...
      • shachar Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 07.11.21, 20:53
        Wiesz, jesteśmy na planie filmowym, gdzie wszystko jest sztuczne; i saloon i kurwy...dlaczego niby ktoś przymierzający się ze sztucznej pukawki, a już na pewno takiej, która nie ma naboi prawdziwych, nagle zabija kogoś? Wszystko to wygląda jak zemsta.
    • jan_stereo Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 19.01.23, 19:46
      Tekst linku
    • a_iii_ty Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 19.01.23, 20:09
      Kiedy to sie stalo ? Juz ponad rok temu ??? Oczywiscie ze ktos podlozyl swinie . I to ktos komu krzywda nie moze sie stac, dlatego tak dlugo trwa "sledztwo ". Chlopcy z SS czy Gestapo w jeden wieczor znalezliby winnego.
      To jest bardziej smierdzaca sprawa niz sie wydaje.
      • jan_stereo Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 19.01.23, 20:47
        no ale wedle linku powyzej, jesli go skaza winnym, to grozi mu potencjalnie nawet do 18 miechow paki.
      • shachar Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 19.01.23, 22:40
        Mi się w pale nie mieści, że w ogóle będą go sądzić. Przyszedł kolo na plan filmowy poudawać kowboja i postrzelać z atrapy pukawki, jak wielu dziesiątki lat przed nim. Co mógł zrobić innego, zatrudnić osobistego rusznikarza, żeby wszystko co mu się w łapy da, sprawdzał na okoliczność wypału? Dla mnie to grubymi nićmi szyty wypadek, bo był to nie tak długo po tym, jak Baldwin robił parodie Trumpa w SNL. Teraz nie jest to dla mnie takie wyraziste, bo trochę już o ryżym wszyscy zapomnieliśmy, ale wtedy. ..
        www.youtube.com/watch?v=rcDQe0rpmi0&t=31s
    • taniarada Re: :-) Teorie spiskowe #1- Alec Baldwin 20.01.23, 04:43
      Co ma Smoleńsk do tego moja droga . "jeśli Baldwin i Gutierrez-Reed zostaną skazani, grozi im do 18 miesięcy pozbawienia wolności i grzywna w wysokości 5 tys. dolarów."
      Tylko żeby sobie nie zrobili jakieś krzywdy w obliczu tak srogiej kary. Adwokaci zacierają ręce na grubą kasę .
    • jan_stereo Ms. Carmack-Altwies 20.01.23, 10:14
      Tekst linku

Dla nie to jednak brzmi jakby pani sledcza chciala sobie zrobic kariere i uzyskac rozglos. Cale to obecne oskarzenie toczy sie wokol tego kto, i kto finalnie, jest odpowiedzialny za sprawdzanie broni na planie, ruszikarz profesjonalnie zatrudniony czy rowniez i postac koncowa, aktor (artykul z linku jest dosc ciekawy i wlasnie w tym kontekscie napisany).

Brzmi nieco jak czarny humor stwierdzenie ze rusznikarza nie bylo wowczas na planie z racji bezpieczenstwa wytyczonego Covidem, czyli maksymalna liczba osob na planie. Wyjdzie ze to Covid zabil pania Hutchins.

Ponizej dosc kuriozalny fragment uzasadniajacy zaniechania bezpieczenstwa Baldwina, mocno naciagane choc podpierajace sie ekspertyza FBI:

He has asserted that he did not pull the trigger before the revolver discharged, explaining that he pulled the hammer back and let it go, but Ms. Carmack-Altwies said F.B.I. analysis concluded that the trigger had been pulled. The actor has also said Ms. Hutchins was directing him where to point the weapon, as the camera crew was trying to get a tight shot of him drawing it out before a gunfight. Ms. Carmack-Altwies said the directions were to point the gun at the camera, which Ms. Hutchins was standing next to.

“He did not need to be pointing it directly at her,” she said, “and he certainly did not need to pull the trigger.”

Mr. Leonard said that “general practice is to try to never point a gun at anyone, even if it is completely empty,” and that there was “usually a way to cheat the angles so that it makes it look like they are pointing at the person when they are not.” He said plexiglass screens should be used when there was no other option, as in the case of a “draw” scene in a western.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka