09.04.22, 03:28
Taki cudak za mnie, że ze 2 tygodnie temu dopiero zaczęłam pływać w odchłaniach Redditu. A oni pewnie istnieją ze naście lat. 2 tygodnie mi wystarczyły, żeby zacząć moderować swoje wpisy, jeśli chcę tam czytać i pisać. Niezwykle popierdolone reguły.
Obserwuj wątek
    • jan_stereo Re: Reddit 09.04.22, 12:56
      Reddit to czytalem glownie podczas ruchu przeciw Wall Street, kiedy sie maluczcy skrzykneli i pompowali ceny akcji Game Stopu i AMC na pohybel duzym inwestorom (czyli wyedukowanym finansowo zlodziejom) odnoszacym olbrzymie straty.
    • krytyk2 Re: Reddit 09.04.22, 15:34
      a co Cię tam pociąga?Pytam ,bo nie wiem co to jest i z czym to się je.
      Chodzi o wyłuszczanie swoich poglądów,dyskusję ? Czy bardziej o rozszerzanie wlasnych horyzontów czy sprawę ambicjonalną?
      • shachar Re: Reddit 09.04.22, 17:05
        Generalnie to działa tak samo jak to forum, tylko że uczestników są miliony z całego świata (50% to USA), więc całe to zbiorowisko wybiera sobie 'grupę dyskusyjną' tzw. subreddit, do której się dołącza przez kliknięcie. To nie są jakieś zamknięte koła, do których cię dopuszczają ( a może też i takie są, ale ja jeszcze do tego nie doszłam) , możesz wszystko czytać, w niektórych są ograniczenia stażu na forum /ilości wpisów zaaprobowanych przez innych, dopiero wtedy możesz pisać jeśli twoje 'statystyki' są dobre. A lajki są tak samo jak na FB, tylko tu to się nazywa 'karma'. Tematy przewijają się tak samo jak na FB, kręcisz w dół i pojawiają się nowe tematy w wybranych przez ciebie grupach. Co mnie tam zatrzymało to absurdalne poczucie humoru wielu uczestników. Dobrze jest czasami pośmiać się do łez. To medium jakoś bardziej do mnie przemawia, niż instagram, wolę czytać.
        Przez 2 tygodnie ciężkiej pracy nazbierałam 105 karm smile Ale już mam 102 bo wdałam się dyskusję z kimś w wątku pod tytułem 'Jakie są wasze najbardziej kontrowersyjne opinie na Reddit, które spowodują wasze wykluczenie z grupy', czy coś takiego, chodziło głownie o to, co wiecie, że byłoby bardzo niepopularne i wolicie z tym siedzieć cicho. Ktoś odpowiedział, że jego zdaniem, jeśli mieć do wyboru ratowanie z wody psa lub dziecko, to należy wybrać psa. Ktoś na to odpowiedział, ze to jest weird and disturbing, ja że tak, owszem, ale pod namyśle.....ktoś mi odpisał, 'worse' , zapytałam więc, dlaczego, czy mógłby wyjaśnić? Ten ktoś odpowiedział, że nie będzie wyjaśniał , tylko żebym znalazła sobie specjalistę. To odpisałam temu komuś, że nie uważam braku odpowiedzi na pytanie i polecenie udania się do specjalisty za wzniesienie się na wyżyny debatowania.
        Tak sam więc widzisz Krytyku, wszystko odbywa się mniej więcej tak samo jak na forumach naszych, ja angażuję się w głupoty.
        Niektóre subreddity są tak naładowane pajacami, że gębę wykręca. Taki subreddit 'dogs' na ten przykład. 'ojej, pies tej pani skoczył na mojego psa, ona skaleczyła się w paluszek, bo mój pies podskoczył , teraz ta pani naskarżyła do mnie w administracji....'
        Albo teraz sprzed pół godziny' ojeje, jestem zdewastowana psychicznie, pomóżcie, całe życie pomagałam w schroniskach, angażowałam się w pomaganie przy adopcjach , a wczoraj kupiłam sobie owczarka niemieckiego, i mój brat mnie wyśmiał' so much for advocating for adoptions' powiedzial, więc czuję się jak gówno....'
        Po pierwsze you are a whining bitch yourself so how you can be a shepherd owner.
        Tak więc moja strategia będzie taka, zbierać te karmy w mało kontrowersyjnych wątkach ( jestem dobra w wymyślaniu imion dla zwierzątbig_grin i w cooking ) a potem za zarobione karmy będę dawala po piżdzie paniom z psami smile
        What could possible go wrong jest fajnym subredditem, Hold my fries, ask Reddit, dogs jest najgorszy jak do tej pory, najgłupsi ludzie tam piszą swoje dyrdymały.

• bogus_111 Re: Reddit 09.04.22, 18:56
            Fora społecznościowe teraz to istne bagno .A fora GW to dno .W zeszłym roku było normalnie takie np jak Emama .Od tego roku coś we wszystkich wstąpiło . Covid , zamkniecie w domu ,wybuch wojny odwrócił wszystko o 360 stopni.Ludzie zrobili się podli i nie ma tu znaczenia , czy kobiety , czy mężczyźni. Choć ja piszę że kobiety gorsze od facetów .Ruska onuca przoduje.Wyzwiska ,hejt i promocja samego siebie .Gdzie te czasy gdy sobie pomagaliśmy i wspieraliśmy .Dopiero nadciągają ciężkie czasy , gdy zacznie panować drożyzna i zacznie się brak artykułów żywnościowych i innych .Bo przecież od Rusków nie będziemy brać , a to oni mają najtańsze surowce .Fora kameralne takie jak to ,czy psychologia są najbardziej odpowiednie .Ale wiadomo człowiek szuka czegoś więcej . Więc naraża się na różne komentarze i zaczepki .Pozdrawiam.
        • krytyk2 Re: Reddit 09.04.22, 19:25
          widzę z tego co piszesz ,że udział w tym reddit wymaga niemałych podchodów i sprytu,ale też niesie ze sobą potencjalnie duży ładunek emocji.Czasem biore udział w tematach dostępnych dla wszystkich ludzi w sieci i ujawnienie się ze swoimi poglądami i postawienie ich na ostro kończy się niesamowita jatką na koncu której lecą juz tylko chuje i głupie pizdy.Po takim kontakcie czuję się brudny.
          Przeciętny poziom umysłowy uczestników naprawdę nie pozwala na jakiekolwiek rozwinięcie dyskusji.Na dzien dobry dostajesz pałą w łeb i sam się zaczynasz gotować w środku i chytasz za maczugę wink
          • bogus_111 Re: Reddit 09.04.22, 21:14
            Shachar i kolega Jan Stereo wie dobrze tym , bo obydwoje dawali mi nie raz lekcje pokory .I raczej je przyjmowałem. Media społecznościowe odgrywają obecnie w naszym życiu ważną rolę.Bo przez nie kontaktujemy się ze znajomymi i rodziną.Nadmierne korzystanie z portali społecznościowych może negatywnie odbijać się zarówno na zdrowiu psychicznym i fizycznym . A długa wymiana zdań nieznajomymi naraża nas na stres i niekoniecznie jesteśmy usatysfakcjonowani .Wystarczy poczytać zasady psychologii i mózgu .Tu jest długi ,a fajny artykuł .Gdy poznamy tę wiedzę niestraszne nam będą fora i ludzie . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.is.umk.pl/~duch/Wyklady/Kog1/01-wstep.htm&ved=2ahUKEwiW-fCb14f3AhWtk4sKHVJNAYEQFnoECCkQAQ&usg=AOvVaw0y7sN-rmpNo9thky5OCoTf

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka