Gość: greg IP: *.sti.net.pl 19.04.07, 16:26 Szukam kontaktu z Ludzmi ktorzy w ostatnich dwoch latach byli w Abchazji.Wedlug informacji portalu abchazkiego w ubieglym roku granice abchazka przekroczylo 117 turystow z Polski. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj