IP: *.sti.net.pl 19.04.07, 16:26
Szukam kontaktu z Ludzmi ktorzy w ostatnich dwoch latach byli w
Abchazji.Wedlug informacji portalu abchazkiego w ubieglym roku granice
abchazka przekroczylo 117 turystow z Polski.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka