ankh_30
18.06.06, 13:07
Mam pytanie do znawców. Mam przeprost prawego kolana, jest to kolano po
porażeniu{ udar mózgu].Używam aparatu ortoedycznego[ ortezy] na przeprost
.Niestety aparat ten rozleniewia mięśnie.
Mam niestabilność boczna[ wiotkość] , przeprost, uszkodzenie więzadla
krzyżowego tylniego PCL.
Jaki mięśnie wzmacniać żeby przprost zlikwidować? Czy " nie uskoki" kolana
mogę naprawić tylko poddając się rekonstrukcji wiązdeł??
które mięśnie ćwiczyć najwiecej???
Brzuchty łydki i czterogłowy uda?
Tylko, że nie mam niestabilności przedniej [ czteroglowy] tylko tylnią[ brzuchaty}
Ktoś coś wie na ten temat?