Dodaj do ulubionych

Złamanie panewki st. bodrowego

23.11.06, 19:47
Witam 3 miesiące temu złamałem paneweke biodrową, lekaże z wiązku z moim
wiekiem 166 lat , nei chciali wyjmować mi odprysków kosci, pochodzą one z
miednicy i panewki mają 3x1,5 cm (dwa) i (dwa odłami) 2cm.
Miałem robione już dwa tomografy i dziś byl kolejny decyzje mam w srode, ale
chce żebyście spojrzeli na moje rentgen, najwwiększy odłamek jest w torebce
stawowej, podobno chą mi to wyjąc i podiągacmięśień ie wiem co to oznacza
Obserwuj wątek
    • livemateusz Re: Złamanie panewki st. bodrowego 23.11.06, 19:52
      img124.imageshack.us/my.php?image=rentgen1sm1.jpg
      img357.imageshack.us/my.php?image=rentgen2qe8.jpg
      img355.imageshack.us/my.php?image=rentgen3jk5.jpg
    • livemateusz Re: Złamanie panewki st. bodrowego 23.11.06, 19:54
      Witam 3 miesiące temu złamałem paneweke biodrową, lekaże z wiązku z moim
      wiekiem 166 lat , nei chciali wyjmować mi odprysków kosci, pochodzą one z
      miednicy i panewki mają 3x1,5 cm (dwa) i (dwa odłami) 2cm.
      Miałem robione już dwa tomografy i dziś byl kolejny decyzje mam w srode, ale
      chce żebyście spojrzeli na moje rentgen, najwwiększy odłamek jest w torebce
      stawowej, podobno chą mi to wyjąc i podiągacmięśień ie wiem co to oznacza

      Jezlei ktos ma jakieś zdanie o tym , bo nie którzy lekarze móia wyjmować inni
      nie a mnei już boli niesamowicie
      livemateusz@gmail.com lub lepiej gg : 9450760
    • mag_kak Re: Złamanie panewki st. bodrowego 27.11.06, 10:32
      No cóż?? To chyba źle trafiłeś!! To nie jest forum"medyczne". Poszperaj gdzie
      indziej!! Myslę jednak, że konsultowanie tak ważnego problemu zdrowotnego
      przez inetrnet nie jest najlepszym wyjściem. No, chyba, że ma się te swoje 166
      lat!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka