livemateusz
23.11.06, 19:47
Witam 3 miesiące temu złamałem paneweke biodrową, lekaże z wiązku z moim
wiekiem 166 lat , nei chciali wyjmować mi odprysków kosci, pochodzą one z
miednicy i panewki mają 3x1,5 cm (dwa) i (dwa odłami) 2cm.
Miałem robione już dwa tomografy i dziś byl kolejny decyzje mam w srode, ale
chce żebyście spojrzeli na moje rentgen, najwwiększy odłamek jest w torebce
stawowej, podobno chą mi to wyjąc i podiągacmięśień ie wiem co to oznacza