Dodaj do ulubionych

Islamisci, Zydzi, Chrzescijanie

IP: *.ifn-magdeburg.de 02.02.04, 18:28
Zastanowcie sie czy ktos kto uwaza pobudzenie tezcowe w czyich strukturach
mozgowych za przejaw ´wyzszosci` nad innymi (Palnick w watku o analogicznym
tytule) oraz mowi o gotowaniu w kategoriach wartosci duchowych zasluguje na
wasza uwage..
To przypomina mi jednego osobnika z tego forum, ktoremu podpisujacemu sie
watkiem - Restauracja u Niecha, ktory to swojego czasu wyrazil sie do mnie
obelzywie poniewaz poprosilam go o przepis na suflet ze szpinakiem ( z racji
na motto).
Szanowni Panstwo - dzienniczek przykrosci jako forma ze szczegolnym
upodobaniem stosowana przez niektorych to swietna zabawa..
Zwlaszcza gdy mozna w nim odnotowac zdarzenia, ktore faktycznie mialy miejsce...
Wasza ANka (czasem pyskata)
Obserwuj wątek
    • Gość: traditionalist Re: Islamisci, Zydzi, Chrzescijanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.04, 18:32
      ten twooj post to dla ciebie jakas forma terapii? leczysz cos w sobie? innej
      przyczyny wylania tak bezladnego potoku sloow nie znajduje.
      szybkiego powrotu do zdrowia.
      • Gość: ANka Nie to forma terapii IP: *.ifn-magdeburg.de 02.02.04, 18:37
        dla niektorych. Aby nie propagowali belkotu.. Tak bardzo rozdraznilam? Prosze
        wziasc gleboki oddech. Dla mnie zas to forma rozrywki. To tez rodzaj kontaktu
        miedzyludzkiego mozna poznac wiele ciekawych opinii i ´typow´ ludzkich - jakze
        roznorodnych :)
        jezeli zas szuka Pan zrodel to odsylam do mojego - bezladnego postu bo tam jest
        WYRAZNIE PODANE zrodlo :)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka