Gość: ANka
IP: *.ifn-magdeburg.de
02.02.04, 18:28
Zastanowcie sie czy ktos kto uwaza pobudzenie tezcowe w czyich strukturach
mozgowych za przejaw ´wyzszosci` nad innymi (Palnick w watku o analogicznym
tytule) oraz mowi o gotowaniu w kategoriach wartosci duchowych zasluguje na
wasza uwage..
To przypomina mi jednego osobnika z tego forum, ktoremu podpisujacemu sie
watkiem - Restauracja u Niecha, ktory to swojego czasu wyrazil sie do mnie
obelzywie poniewaz poprosilam go o przepis na suflet ze szpinakiem ( z racji
na motto).
Szanowni Panstwo - dzienniczek przykrosci jako forma ze szczegolnym
upodobaniem stosowana przez niektorych to swietna zabawa..
Zwlaszcza gdy mozna w nim odnotowac zdarzenia, ktore faktycznie mialy miejsce...
Wasza ANka (czasem pyskata)