Dodaj do ulubionych

szanowna piessna!

26.02.04, 17:39
Więc dlaczego nie wycinasz ewidentnie chamskich postów naunteligentniejszego
z forumowiczów adresowanych do mnie!?
Więc dlaczego pisząc o jednym z forumowiczów użyłaś przezwiska używanwgo
przez jego wrogów!?
Obserwuj wątek
    • gini Re: Abstrakcie szanowny ! 26.02.04, 17:52
      abstrakt2003 napisał:

      > Więc dlaczego nie wycinasz ewidentnie chamskich postów naunteligentniejszego
      > z forumowiczów adresowanych do mnie!?
      > Więc dlaczego pisząc o jednym z forumowiczów użyłaś przezwiska używanwgo
      > przez jego wrogów!?

      Abstrakt nudnawy jestes.Jestem tu od czasu do czasu, ale sama ilosc Tompsonow i
      do tego ciagle skargi na Tompsona wygladaja tak jak byscie nie dawali sobie z
      nim rady na argumenty...
      Smieszne to troche.Walkujesz jedna i te sama sprawe, idiotyczna w koncu , od
      kilku dni.
      Ta twoja crasula tez aniolem nie jest , po za tym jest was kulku panowie....

      pozdrowionka
      • abstrakt2003 gini 26.02.04, 17:55
        ty masz dankę a ja tomsona!
        • gini Re: gini 26.02.04, 18:02
          abstrakt2003 napisał:

          > ty masz dankę a ja tomsona!

          Nie ja mam Danke, tylko Danka mnie to pierwsze .To ona za mna lazi a nie ja za
          nia.
          Czepiam sie wtedy Danki gdy przeholuje, a nie za kazdym razem.Histeryzujesz
          troszke jakby...
          Ale czego mozna sie spodziewac po mezczyznach, u Was lekki katar to ciezka
          choroba.
          Mnie jak cos wytna to sie dre w nieboglosy, nie czepiam sie zas, ze nie wycieli
          tego czy tamtego..
          • abstrakt2003 Re: gini 26.02.04, 18:04
            A łyżka na to niemożliwe!
        • Gość: Tomson No, no!!! Uważaj z tym "mam": IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 18:09
          abstrakt2003 napisał:

          > ty masz dankę a ja tomsona!

          Już jeden nowy.men/marcus_crassus na forum wystarczy ;o)
          • abstrakt2003 O najinteligentniejszy! 26.02.04, 18:11
            Nie wiesz o czym mowa!
    • piessna Re: szanowna piessna! 26.02.04, 17:59
      dużo wątków do mnie masz jeszcze zamiar założyć?
      Postaraj się pisac w jednym, bo to forum Świat, a nie Piessna
      dziękuję
      • abstrakt2003 Tak wygląda arogancja władzy! 26.02.04, 18:05

      • Gość: Tomson A co ja mam powiedzieć ;o) IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 18:07
        piessna napisała:

        > bo to forum Świat, a nie Piessna
        • piessna Re: A co ja mam powiedzieć ;o) 26.02.04, 18:08
          i tu mamy problem :-)
          • Gość: Tomson Ale jak podejmiecie jakieś ostateczne środki IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 18:11
            co do "Tomsonów" , to pamiętajcie że ten ze słupskim i gdańskim IP był
            pierwszy :o)
            • piessna Re: Ale jak podejmiecie jakieś ostateczne środki 26.02.04, 18:19
              czy to znaczy, że Tomson IP Gdańsk i Tomson IP SŁupsk to Ty, jeden i ten sam?
              Jesteś tego absolutnie pewien? :)
              • Gość: Tomson Oczywiście bo to ja jestem :o) IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 18:24
                raz nadaję z domu: IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
                a innym razem z akademika: IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl

                Jestem tu już prawie od roku.
                Reszta "tomsonów" (jak na razie naliczyłem 3) pojawiła się dopiero niedawno. :o)
              • marcus_crassus przykro mi piessna ale nia ma zadnego 26.02.04, 18:34
                uzasadnienia dla zostawienia tomsonowi nicka.

                bzdura do kwadratu.

                nicka rezerwuje sie rejestrujac go.

                tomson nie ma uprawnien do wylacznosci korzystania z tego nicka.

                ktos juz pierwszy go zarejestrowal i juz.fakt ze tomson go uzywa nic nie znaczy.

                mozna ewentualnie pogadac o "zasiedzeniu" ale rok to za malo zeby mowic o czyms
                takim.

                fakt ze tomson tego nicka chce nic nie znaczy.

                niech sobie zarezerwuje innego.

                *******************************************************************************

                poza tym nie chce zebym byl kasowany gdy nadaje z innego ip/bez zalogowania.

                bo tak sie pare razy stalo.

                mam ochote pisac pod roznymi ip i nie musze zdawac raportu oryginalnosci.
                • piessna Re: do Marcusa-Crassusa 26.02.04, 18:43
                  "własnymi ręcami" wywaliłam Marcusa-Crassusa, który nie był zalogowany. Byłam
                  pewna, że to Twoja podróba, tym bardziej, że niemal jednoczesnie pojawił się
                  inny Tomson.
                  Jesli to byłeś Ty, przepraszam. Na drugi raz krzycz głośno "to ja! to ja!" :-)
                  • marcus_crassus kazdy moze uzywac nicka marcus crassus 26.02.04, 18:51
                    i nie widze w tym zadnego problemu.

                    na tym polega zasada rejestracji nicka.jak ktos bedzie sie podpisywal w ten
                    sposob ukaze sie jego nick niezalogowany juz.jak bedzie mi zalezalo zebym byl
                    rozpoznany bede pisal pod nickiem zalogowanym.

                    lamanie "dobrych obyczajow" ma miejsce tylko i wylacznie jesli ktos logujac
                    nicka zachowuje sie niezgodnie z zasadami wspolzycia spolecznego (mozna to tak
                    nawiazujac do terminologii prawnej) nazwac i rejestruje nicka ludzaco podobnego
                    do danej osoby.

                    w tym momencie musze uznac ze nickami takimi sa wszelkie goidbaumy i goldbaurny
                    etc bo jeden forumowicz zarejestrowal swoj nick a <ktos inny< stara sie go
                    imitowac.

                    ********************************************************************************

                    daje pelna zgode zeby kazdy podpisywal sie nickiem marcus crassus pod warunkiem
                    ze bedzie niezalogowany.co do zalogowania podobnego nicka napisalem wyzej jak
                    moze byc to oceniane.

                    granica jest plynna w tego typu sprawach ale sadze ze mozna latwo zasada
                    racjonalnosci stwierdzic gdzie na pewno mozna takie sprawy oceniac.

                    *******************************************************************************

                    podobnie do tomsona.tomson nie ma praw do tego nicka.gdzies jest ktos kto
                    zarezerwowal sobie nicka /konto/ tomson i on jest wlascicielem nicka tomson.

                    tomson zas jest tylko osoba sie tak podpisujaca.kazdy wiec moze byc tomsonem.

                    jak tomson chce niech sobie wymierze nicka np tomson_student

                    i go zarezerwuje.
                • piessna Re: przykro mi piessna ale nia ma zadnego 26.02.04, 18:53
                  marcus_crassus napisał:

                  > uzasadnienia dla zostawienia tomsonowi nicka.

                  nie masz racji. Po to istnieje opcja: gość, zeby każdy mógł pisać, czy ma stałe
                  konto, czy też nie. Bez żadnego uzasadnienia.
                  • marcus_crassus po to istnieje opcja rejestracji zeby dokonac 26.02.04, 19:04
                    formalnego zabiegu "zajecia" nicka.

                    kazdy moze byc gosciem.takie jest zreszta uzasadnienie rejestracji nicka
                    bodajze w regulaminie.zeby miec pewnosc ze nick bedzie uzywany tylko przez "x"

                    jak tomson chce byc rozpoznawalny to jak mowie :

                    tomson_student
                    tomson_komuch
                    tomson_gdansk
                    tomson_slupsk


                    fakt ze tomson chce miec nicka tomson nie ma zadnego znaczenia.ja chce miec 1
                    mln $.i co z tego?
                • Gość: ANka Do marcussa IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 19:04
                  Nie masz racji. Chyba ze twoim celem jest glupia zabawa i pisanie czegobadz.
                  Krotko mowiac nie interesuje cie czy czytaja ciebie inni. To niezbyt sensowne
                  zalozenie jesli zalezy ci na jakiejkolwiek dyskusji albo jeszcze lepiej
                  wyciaganiu jakichs wnioskow. Zalozmy ze wszyscy tu obecni chca sie w taka
                  zabawe bawic. Tzn prowokuja innych do dyskusji stosujac np ataki ad personam,
                  zmieniajac nicki, starajac sie jak najbardziej ukryc swa osobowosc. To w
                  internecie jest mozliwe. Jaki widzisz sens takiej dyskusji? Rodzaj pasjansa?
                  Bo chyba nie traktujesz internetu jako zrodla wiedzy i niepodwarzalnych danych?
                  Wiec jesli wszyscy sie bawia a zadna osoba nie traktuje przynajmniej czesci
                  pytan powaznie to jaki jest sens sluchac tych odpowiedzi?
                  Zalozmy ze w kazdym moim poscie jestem kims innym- w jednym rasistka, w innym
                  komunistka, w trzecim chinka. Jakie wnioski wyciagniesz z moich tekstow? Na co
                  Ci sie przydadza?
                  Dlaczego np nie czytasz postu niestarannie zredagowanego, albo przestajesz
                  czytac osobe ktora pisze tak straszliwie nieortograficznie?- Czy tylko dlatego
                  ze Ci sie nie chce? A moze tej osobie sie nie chce szanowac partnera w dyskusji
                  wystarczajaco by napisac starannie, lub uzyc jakichs argumentow zamiast kogos
                  obrazac?

                  Moze nie wiesz ale ja tez nie moge sie zalogowac jako ANka. To akurat nie jest
                  dziwne. Dziwna jest nieco podpowiedz hasla, ktora ktos wpisal pod tym nickiem,
                  gdy sobie go rezerwowal. Ale to tez drobiazg.
                  Kadzy moze rowniez krasc, jesli tego mu sie nie udowodni. Czy to chciales
                  powiedziec?
                  • abstrakt2003 Do ANki 26.02.04, 19:14
                    Szanowna Aniu!
                    Tak pobieżnie przyjrzałem się pani działalności na forum i zrobiło to na mnie
                    miłe wrażenie (szczególnie pani aktywnośc na forum nauka)
                    Wykazuje pani spore zainteresowania szeroko pojętą nauką.
                    W związku z tym proponuję aby zajrzała pani na forum ogród
                    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=309
                  • marcus_crassus logika 26.02.04, 20:30
                    a)jestes powazna osoba.rejestrujesz sie pod dowolnym nickiem.chocby
                    pimpus_sadelko (taka bajeczka byla kiedys).masz nick
                    zarezerwowany.administracja wycina kazda podszywke.

                    b)maaaaaaaaaaaama!!!!!ja chce byc ANKA!!!,ja chce miec nicka Anka,MAAAMA!!!

                    albo bede Anka albo sobie pojde po te dzieciaki sie podszywaja!!

                    mamaa!!!!

                    odpowiedz wiec sobie sama czy jestes "a" czy "b"

                    • Gość: ANka Logika - czyzby IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 21:02
                      jesli sie logujesz mozesz miec 5 zarezerwowanych nickow- prawda?
                      Jesli piszesz z jednego IP to przy niektorych tez ale jesli o mnie mowisz to tak
                      sie sklada ze mam ten komfort iz znam osoby ktore z tego IP moga pisac po polsku
                      wiec jest troszke inaczej. Nie mam chyba obowiazku sie logowac?
                      To nie chodzi o ´mama´. Chodzi o to, ze sa procz tego osoby ktore loguja sie
                      wielokrotnie w ciagu jednego dnia jako kto inny. Wiec moj drogi nie chodzi o to
                      czy chronisz siebie- bo w tym przypadku bardziej chroni cie login, ale chodzi o
                      zasady, ktore pozwalaja funkcjonowac na kazdym forum.
                      Czy widzisz roznice miedzy wystepowaniem jako mc, oraz wystepowaniem jako mc,
                      fretka, strzelec, bak i co tam jeszcze chcesz w ciagu tego samego dnia? I
                      zmieniaja nicki wowczas gdy dochodzisz z nimi do jakichs konkretow w dyskusji?
                      Widzisz w tym sens? Jest jeden- ucieczka. Takie osoby psuja innym przyjemnosc z
                      dyskusji i wzbudzaja podejrzliwosc ze kazdy sie tak zachowuje. To banal- ale tak
                      jest. Mozna miec dwa nicki i do nich sie przyznawac. Gorzej gdy ktos pod wieloma
                      stara sie po prostu i naprawde ukryc.
                      Poza tym nie chodzi tu o mnie- bo ja czasem pisze jako Biedronka24 i nie mam
                      powodu tego ukrywac. Gorzej jest za to porozmawiac z innymi osobami ktore moze
                      np mnie juz kiedys czytaly i tlumaczyc im od nowa ze teraz jestem biedronka :)
                      Sorki MC- ale zmykam.
                      Ty mowisz o bezpieczenstwie- z tym sie zgadzam, ale ja mowie o uczciwosci, ktora
                      niestety bardzo pomaga w dogadywaniu sie- a ty nie chcesz jakos tego przyjac do
                      wiadomosci- zupelnie nie wiem czemu.
                      • marcus_crassus aniu i piessno,odsylam do regulaminu 26.02.04, 21:14
                        najwidoczniej ten kto go pisal mial podobny tok myslenia jak ja :)))

                        Dostęp do serwisu Forum Gazeta.pl posiadają wszyscy użytkownicy publicznej
                        sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w serwisie
                        internetowym Gazeta.pl mogą używać na stronach Forum Gazeta.pl zarezerwowanych
                        dla nich loginów.

                        ********************************************************************************

                        z tego punktu widzimy rzecz bardzo jasno.regulamin wspomina o loginie.ani
                        slowem nie wspomina o zadnym nicku etc.

                        nick ANKA wiec nie ma zadnych uprawnien.kazdy go moze miec i uzywac.

                        regulamin zas wspomina o rejestracji i loginie.w takim momencie mozna uznac ze
                        osoba piszaca z takiego nicku bedzie szczegolnie chroniona przed podrobami.

                        ********************************************************************************

                        jak nie mozesz zalogowac nicka anka przykro mi ale w takim razie lipa.

                        zrob sobie Anka32,anka25,anka_franka,Wanka_wstanka lub cokolwiek innego.

                        *******************************************************************************

                        taki jest regulamin forum.mozna od biedy z niego wyprowadzic zasade ochrony
                        nickow rejestrowanych.zasady ochrony kazdego nicka nie mozna i byc takiej nie
                        powinno.a co jak na innym forum ktos uzywa podobnego etc???

                        tomson ma 100 mozliwosci wyboru nicka.jak nie chce i sie jak dzieciuch trzyma
                        swojej sorki ale bedzie lipa.

                        z Toba podobnie,jak chcesz miec na sile nick Anka to licz sie z podrobami.
                        • Gość: ANka Alez ja sie z nimi licze. Tyle ze nie z mojego IP IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 21:21
                          to raz- a dwa- widzisz nie kazda mozliwosc czyni przestepce. Bo to wlasnie
                          wyroznia jednych ludzi od drugich. I to mnie akurat bardzo interesuje.
                          Ciebie zas tylko regulaminy. Mnie cos wiecej.
                          Lipa jest dobra- masz grype? A to ze nie moge byc anka juz mnie nie martwi. Anek
                          moze byc wiele. Jesli ktos na sile pisze ANka to wiem ze ZALEZY mu na
                          podszywaniu sie. A mi zas nie zalezy na opiniach tej osoby. Rozumiesz?
                          To banalnie proste...
                          • Gość: ANka Poza tym na razie IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 21:26
                            nikt jeszcze zadnych innych anek nie wycinal. O czym swietnie wiesz- prawda?
                            Czy ty przypadkiem nie uprawiasz jakiejs ukrytej reklamy? Juz ci mowilam jezeli
                            ktos naprawde chce moze przekrecac twoje teksty, udawac ciebie bedac
                            zalogowanym. Bo nie ma zasady ze kazdy moze miec jeden login - prawda?
                            O to i tylko o to mi chodzi. Cos ty sie tak uwzial? Oczywiscie piesne
                            zobowiazuje regulamin - li tylko mnie zas byc moze cos wiecej- np przewidywanie
                            skutkow lamania pewnych ogolnoludzkich zasad.
                          • marcus_crassus nie rozumiem 26.02.04, 21:30
                            albo mowimy o regulach generalnych albo o konkretnym przypadku

                            gdy mowimy generalnie takie sa zasady forum.i juz.mamy "forumowe prawo" i
                            trzeba sie do niego stosowac.

                            gdy mowimy o przypadku tomsona tomson sam czesto jest kasowany a wiec lamie
                            zasady forum a prawie zawsze porusza sie na granicy "netykiety" i regulaminu...

                            ochrona jego nicku nie jest wiec dozwolona z punktu "a" a poniewaz on sam nie
                            jest w zadnej mierze "uosobieniem uczciwosci" --> sam podszywal sie
                            wielokrotnie za mnie "rnarcus_crassus" i kilka innych podszywek -->
                            administracja moze sprawdzic IP osoby zalogowanej nie widze sensu ani logiki
                            czynienia dla niego wyjatkow.

                            o ile jestes wzorem uczciwosci indywidualne rozpatrzenie twojego "nicka" byloby
                            dla mnie na miejscu administracji mozliwe.

                            o ile go dlugo uzywalas.jakie nicki powinny byc chronione??roczne???2-letnie?5-
                            letnie???

                            koniec tematu.mam robote
                            • Gość: ANka No dobrze IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 21:37
                              nie chodzi o administracje. Masz racje- to nie powinno isc z gory.
                              Chodzi o to ze takich form mozna uniknac. Wzorem chyba nie jestem, ale poniewaz
                              nie lubie jak mi sie zycie utrudnia staram sie sama innym tego nie robic. Jasne
                              ze nie zawsze wychodzi. Mysle ze sami powinnismy tego unikac. Ale to pewno tez
                              bedzie pobozne zyczenie. Mozna tez pozwolic zadzialac naturalnej selekcji. Ona
                              czasem dziala :)
                              No nic - milego- nie udalo sie skonczyc jak chcialam.
              • abstrakt2003 :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 26.02.04, 18:34
                Dobra! Pas!
                Przyrzekam uroczyście że nigdy więcej nie poruszę sprawy Tomsona na forum
                świat, a odpowiedzi (nawet uszczypliwych, drwiących i szydzących z jego
                poglądów) będę udzielać wyżej wymienionemu Tomsonowi nie używając obraźliwych
                epitetów!
                Abstrakt2003 vel ogniomistrz
                • abstrakt2003 P.S. 26.02.04, 18:36
                  I tak go wykończę :)
          • Gość: ANka Ja wiem ze to trudna praca, IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 18:13
            ba moim zdaniem przerasta mozliwosci bycia sprawiedliwym- nawet wg przyjetych
            zasad (to w kwestii tego rasizmu).
            Ale mam pytanie- skoro juz Pania tu zahaczyli.
            Czy moge spytac o te wypowiedz slynnego Fredzia
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=10905915&a=11020130
            Czy wypowiedzi kompletnie niezrozumiale, tzw. blabling, ktory w dodatku jest
            agramatyczny, aortograficzny i co tam jeszcze lingwisci moga tu znalezc nie sa
            przypadkiem spamem?
            Bo o zawartosc ´merytoryczna´ nie pytam nawet. Fredzio sam sobie narzucil
            realizacje pewnej postawy ideologicznej i domyslam sie ze zamierza byc
            konsekwentny chocby wbrew jakimkolwiek zasadom logiki czy zdrowego rozsadku.
            Niestety najwyrazniej zamierza rowniez byc niezrozumialy- stad moje pytanie..
            W oczekiwaniu na rychla odpowiedz. Niezbyt juz czesto tu sie pojawiajaca.
            ANka
            • Gość: ANka Czy nie prosciej np byloby IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 18:16
              gdyby takie osoby zalozmy napisaly swoj manifest jednorazowo jak niejaki Krzys52,
              bo przynajmniej wtedy nie byloby pozorow ze maja cos konstruktywnego do
              wniesienia na to forum poza swoja nienawiscia?
              Moze przyjacielskie szturchniecie w lopatke cos by pomoglo w tym przypadku? :))))

              Byloby tam zapewne jestem Fredzio, polakozerca,
              a potem k... Polska, k... Polacy, sk....em Polke i tym podobne i po takowym
              rzygnieciu jegomosc ten moze zaznalby wreszcie spokoju?
              Naprawde az serce boli gdy spojrzec na taka poniewierke biedaka...
              • abstrakt2003 O bełkocie fredzia nie da się nic powiedzieć 26.02.04, 18:20
                ponieważ jest niezrozumiały!
                Pozdrawiam!
                • Gość: ANka Najwyrazniej doznaje tym swoistego oczyszczenia IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 18:31
                  musi mu to w czyms pomagac bo czy inaczej by pisal?
                  Czyz wiec musimy to znosic? :)))
                  No coz jakkolwiek brzydkie wyrazy sa latwe do wyluskania, i tak samo do
                  ominiecia o tyle poglady sa nie do wytarcia :)))
                  Ja uwazam ze powinno sie prowadzic cenzure na potencjalna zrozumialosc, ale
                  wtedy podlegalibysmy dryfowi, poniewaz wszystko zalezaloby od zdolnosci do
                  odczytywania przekazow pisanych przez ewentualnych cenzorow. Jesli bylaby
                  wysoka- rownalibysmy w gore- jesli niska w dol. I to bardzo szybko. Wyobrazmy
                  sobie na ten przyklad ze wszyscy tu na forum zaczeliby pisac jak Fredzio:)))))

                  No wlasnie dlatego (mimo ze w tym przypadku sprawiedliwa ocena to utopia)
                  twierdze ze bycie takim spolecznym cenzorem to trudne zadanie. Stad mimo wszytko
                  moja zyczliwosc i sympatia. A nie byloby jej gdyby sie cenzor nie ujawnial. To
                  podstep ale jakze ludzki.
                  Panom tez zycze troche wyrozumialosci. Nadal twierdze ze kogos takiego jak
                  Tomson w zyciu nie spotkalam. Poniewaz spotykam tu na forum jego poglady to
                  sadze ze ten ewenement jest szalenie istotny dla funkcjonowania tego forum
                  wogole. Mysle ze sklania do wielu refleksji. Na pewno nie moze zaszkodzic.
                  Z uszanowaniem i pozdrowieniami
                  ANka
                  :)
                  • abstrakt2003 Ja fredzia "znosze"- 26.02.04, 18:42
                    bo go zwyczajnie nie czytam (parę razy próbowałem, raz zrozumiałem - coś
                    niepochlebnego mu odpisałem)
                    A co do Tomsona
                    To też mnie bawił. Ale przestał.
            • piessna Re: Ja wiem ze to trudna praca, 26.02.04, 18:30
              zdarzają się dłuuuuuuugie epistoły różnych autorów, których - przyznaję,
              czytanie i doszukiwanie się sensu przerasta moje możliwości intelektualne.
              To nie jest spam, tylko... odzwierciedlenie duszy. I wtedy myślę o Norwidzie:
              by język giętki powiedział, co pomyśli głowa (czy cos takiego)
              Podkreslam: za treść postu odpowiedzialny jest autor. Jesli nie narusza
              n-etykiety i regulaminu, może pisać... co pomyśli głowa :)
              • Gość: ANka To brzmi wielkodusznie :) IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 18:35
                no coz dusza ma to do siebie ze nawet w okowach najpotezniejszej ideologii
                czasem cos jej sie zapisnie. A tu (u Fredzia) ani widu, ani slychu..
                Ale nic to. Przyjmuje to wyjasnienie za dobra monete.
                Jesli nie lamie netykiety.
                Pozdrowienia :)
                • piessna Re: To brzmi wielkodusznie :) 26.02.04, 18:48
                  Gość portalu: ANka napisał(a):

                  > Jesli nie lamie netykiety.
                  rzucanie monetami (szczególnie dobrymi) nie łamie :-)

                  > Pozdrowienia :)
                  odpozdrawiam :)
              • goldbaum Re: Ja wiem ze to trudna praca, 26.02.04, 18:36
                piessna napisała:

                > Podkreslam: za treść postu odpowiedzialny jest autor. Jesli nie narusza
                > n-etykiety i regulaminu, może pisać... co pomyśli głowa :)

                ...wzglednie inna czesc ciala :)
              • Gość: mirmil a moze bys tak o SŁOWACKIM, piessna, pomyslala??? IP: *.uBRgrb01.supercable.es 26.02.04, 20:38
                goraco polecam "beniowskiego"

                :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


                > To nie jest spam, tylko... odzwierciedlenie duszy. I wtedy myślę o Norwidzie:
                > by język giętki powiedział, co pomyśli głowa (czy cos takiego)



            • goldbaum nieladnie Anuszko... 26.02.04, 18:35
              Gość portalu: ANka napisał(a):

              > Czy moge spytac o te wypowiedz slynnego Fredzia
              > Czy wypowiedzi kompletnie niezrozumiale, tzw. blabling, ktory w dodatku jest
              > agramatyczny, aortograficzny i co tam jeszcze lingwisci moga tu znalezc nie sa
              > przypadkiem spamem?
              > Bo o zawartosc ´merytoryczna´ nie pytam nawet. Fredzio sam sobie narzucil
              > realizacje pewnej postawy ideologicznej i domyslam sie ze zamierza byc
              > konsekwentny chocby wbrew jakimkolwiek zasadom logiki czy zdrowego rozsadku.
              > Niestety najwyrazniej zamierza rowniez byc niezrozumialy- stad moje pytanie..
              > W oczekiwaniu na rychla odpowiedz. Niezbyt juz czesto tu sie pojawiajaca.
              > ANka

              Nieladnie nabijac sie z ludzi ulomnych i domagac sie przesladowania ich tylko z
              powodu ich kalectwa... Nieladnie.
              • Gość: ANka Czy znawca seksu IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 18:36
                chcial sie wlaczyc do dyskusji?
                Jako kobieta- przyznaje - bywam tez czasem okrutna. Nie na dlugo, ale jednak...
                • goldbaum dziekuje za komplement Anuszko 26.02.04, 18:41
                  ....ale do dyskusji - jak nietrudno dostrzec - juz sie wlaczylem.
                  Traktuj fredzia jak flore tego forum. Czasem trzeba go przystrzyc. Ale z reguly
                  najlepiej go ignorowac.
                  • Gość: ANka To juz wolno mi tu pisac? IP: *.ifn-magdeburg.de 26.02.04, 19:12
                    nie jestem aby kretynka?
                    - Ten komplement to nie moj a Twoj wlasny o sobie z watku do
                    niejakiej/niejakiego lee. miller, ktora chce byc kobieta ale zalogowala sie jako
                    facet. Wiec zrobila to calkiem swiadomie i widac chetnie w blad wprowadza, by w
                    ostatecznej rozgrywce tego sie chwycic.
                    Za chwilowe wsparcie dzieki- lecz obawiam sie ze zmieni Ci sie gdy poczytasz o
                    tym co napisalam o zdaniu mojej Zydowki na temat niemieckich sasiadow :))))
                    Nie wiem wowczas czy Twojej szanownej cierpliwosci to nie nadwerezy :)
                    PS- z Lee Miller tez sie ostro spieramy gdyz, albowiem mamy rozbiezne zdanie na
                    tematy religijne.
                    Nijak jednak nie czyni to wrogow moich wrogow moimi przyjaciolmi, choc partnerow
                    w dyskusji nie wykluczam- pod warunkiem uroczystych przeprosin za wyrazy i
                    glebszego zastanowienia nad jej istota (dyskusji).
    • Gość: Tomson Kilku osobników tu na forum twierdzi że IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 18:06
      popełnianie literówek jest oznaką upośledzenia umysłowego. Więc pytam się
      jednego z tych abstrakcyjnych osobników co to znaczy "naunteligentniejszego".
      Bo coś czuję że to kolejny przytyk do mojej osoby i niewiem czy mam się obrazić
      czy nie :o)

      > Więc dlaczego pisząc o jednym z forumowiczów użyłaś przezwiska używanwgo
      > przez jego wrogów!?
      Ale już innego faktu, że Piessna w tym poście wyraziła, iż do czasu mojej
      obietnicy o zaprzestaniu spamerskich prowokacji uznawała mnie za taką samą
      zakałę forum jak crassulę, to już szanowna abstrakcja nie raczyła zauważyć.
      • gini Re: Kilku osobników tu na forum twierdzi że 26.02.04, 18:35
        Gość portalu: Tomson napisał(a):

        > popełnianie literówek jest oznaką upośledzenia umysłowego.

        Dzieki, ze mi uswiadomiles, ze jestem uposledzona umyslowo.Nie wiem jak ja to
        przezyje .Chyba sie obwieszem.



        .
        • Gość: Tomson Czytaj dokładniej. IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 26.02.04, 18:42
          Pisałem jakie zapatrywanie na tą kwestię ma paru oszołomów (w tym abstrakt), ja
          mam na ten temat zupełne inne zdanie, bo mi też się literówki zdarzają.
        • abstrakt2003 gini 26.02.04, 18:44
          Nie chodziło o literówki a o stosunek jednego z forumowiczów do polskiej
          ortogrfii.
          P.S.
          Szanowny forumowiczu mam podać łącza do pańskich wypowiedzi na ten temat?
    • marcus_crassus do abstrakta 26.02.04, 18:30
      a)do abstrakta:

      tomson jest rzniety porzadnie...

      wlacz sobie wyszukiwarke,a to tylko wierzcholek gory lodowej,nie wiadomo ile
      jego postow "po prostu zniknelo bez sladu"...

      zarzuty ze tomson ma jakies przywileje sa nieuzasadnione i sie piessny nie ma
      co czepiac...

      zobacz np na przyklad:

      [17] Nie dojże mordercy to jeszcze pospolici rabusie.
      autor: Gość portalu: Tomson data: 26-02-2004 00:47 *.ds.pg.gda.pl /
      *.ds.pg.gda.pl

      wiadomosc usunieta.

      i takich jest mnostwo.tylko tomson twierdzi ze nie jest usuwany a to co
      twierdzi tomson ma niewielka wartosc.chyba mu uwierzyles ;))))))

      (swoja droga co to znaczy "nie dojze"??/:))))))))))

      *******************************************************************************
    • Gość: ABE Piessna, M_C wprowadza cie w blad !! IP: *.dialup.xtra.co.nz 26.02.04, 21:53
      Jest to zasada w prawie Intellectual Property (przepraszam nie pamietam
      odpowiednika po polsku) ze nawet jesli ktos zarejestruje "trademark/tradename"
      ale go nie uzywa, a jest ktos kto uzywa taki sam niezarejestrowany trademark
      konsekwentnie i zbudowal sobie reputacje swojego businessu i produktow pod tym
      trademark to temu drugiemu prawo przyzna wlasnosc tego trademark.
      Tak to Z Tomsonem ze Slupska. Ktos zarejestrowal, ale nie uzywa. Tomson zas
      uzywa regularnie, od dlugiego czasu i publicznie jest rozpoznawany na tym forum
      jako Tomson. Wiec slusznie, moim zdaniem, Pani zaklada ze jego prawa do tego
      nicka biore preferencje.
      Nawet gdyby jeden z tych zlosliwych podszywek teraz tego nicka dla siebe
      zarejestrowal to i tak Tomson ze SLupska mialby preferencje ze wzgledu na jego
      wczesniejsze uzycie.
      Uszanowanko
      ABE
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka