Gość: pacyfista IP: *.125.203.62.cust.bluewin.ch 05.04.04, 18:32 W wyniku paranoi Busha Jr Amerykanie w Iraku siedza na beczce z prochem a lont juz sie pali...www.panstwozla.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kanadol Puszka Pandory IP: *.tkg.bc.tac.net 05.04.04, 20:05 Oczywiscie to bylo do przewidzenia. Wlezli ze swa superior mordeczna maszyna.....i co dalej? Czy maja pojecie o tamtejszych realiach zycia. Przeciez amerykankie spoleczenstwo nie ma pojecia o Swiecie. Wychowani na Holywoodzie, bajeczkach Dzikiego Zachodu i operach mydlanych. Mozna im wciskac kit. Glupota,ktora rodzi zbrodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i gdzie on jest !? Wy pacyfistyczne komunisty pokazaliscie ten swiat IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.04.04, 23:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krok Re: Puszka Pandory IP: *.sympatico.ca 06.04.04, 02:14 .....CZY PAN SIE OSTATNIO ....LECZY? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzak Re: Mówi szejk Hamid al Obeidi, przywódca jednego IP: *.zapora / 212.160.172.* 06.04.04, 13:37 PSYCHIASTRA!!! - 'pacyfista' tu jest! Odpowiedz Link Zgłoś