Dodaj do ulubionych

Mówi szejk Hamid al Obeidi, przywódca jednego z...

IP: *.125.203.62.cust.bluewin.ch 05.04.04, 18:32
W wyniku paranoi Busha Jr Amerykanie w Iraku siedza na beczce z prochem a
lont juz sie pali...www.panstwozla.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Kanadol Puszka Pandory IP: *.tkg.bc.tac.net 05.04.04, 20:05
      Oczywiscie to bylo do przewidzenia. Wlezli ze swa superior mordeczna
      maszyna.....i co dalej? Czy maja pojecie o tamtejszych realiach zycia. Przeciez
      amerykankie spoleczenstwo nie ma pojecia o Swiecie. Wychowani na Holywoodzie,
      bajeczkach Dzikiego Zachodu i operach mydlanych. Mozna im wciskac kit.
      Glupota,ktora rodzi zbrodnie.
      • Gość: i gdzie on jest !? Wy pacyfistyczne komunisty pokazaliscie ten swiat IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.04.04, 23:24
      • Gość: krok Re: Puszka Pandory IP: *.sympatico.ca 06.04.04, 02:14
        .....CZY PAN SIE OSTATNIO ....LECZY?
    • Gość: Krzak Re: Mówi szejk Hamid al Obeidi, przywódca jednego IP: *.zapora / 212.160.172.* 06.04.04, 13:37
      PSYCHIASTRA!!! - 'pacyfista' tu jest!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka