eva15
26.01.11, 20:27
Szybko to idzie. Jak uprzejmie donosi Spiegel, na spotkaniu możnych tego świata w Davos mandaryński jest (obok angielskiego) oficjalnym językiem konferencji.
www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/0,1518,741793,00.html
Jeszcze trochę a angielski będzie niszowym językiem (schodzących ze sceny) elit, jak do niedawna francuski.