Dodaj do ulubionych

Czy juz nie ma na tym forum kogos...

27.02.02, 01:17
...z kim mozna byloby podyskutowac bez zadnych obrazliwych zbednych epitetow
nawet o "dupie marynie"?

Przeciez to przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci i zdrowego rozsadku, to
co tutaj sie zaczyna dziac.

Wiec, bedzie cos przyzwoitego "o dupie marynie", czy nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 01:18
      quickly napisał(a):

      > ...z kim mozna byloby podyskutowac bez zadnych obrazliwych zbednych epitetow
      > nawet o "dupie marynie"?
      >
      > Przeciez to przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci i zdrowego rozsadku, to
      > co tutaj sie zaczyna dziac.
      >
      > Wiec, bedzie cos przyzwoitego "o dupie marynie", czy nie?

      NIE BEDZIE!
      • quickly Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... 27.02.02, 01:23
        No to nie!!!
        nie bedzie zadnej dyskusji!!!

        Po prostu nie chce mi sie juz dyskutowac. Nawet o "dupie marynie". Najlepiej
        pisac jak ten schizofremik "jojo" o "dupie marnie" w najbarzdiej mozliwy
        obrzydliwie wulgarny sposob.

        I byc przy tym dzielnie wspieranym przez Kinkfisza!

        • quickly Ide z "dupami marynami" - tylko dla doroslych 27.02.02, 01:30
          Mozecie zobaczyc "dupy maryny" pod:

          www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg


        • Gość: xxx Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 01:30
          quickly napisał(a):

          > No to nie!!!
          > nie bedzie zadnej dyskusji!!!
          >
          > Po prostu nie chce mi sie juz dyskutowac. Nawet o "dupie marynie". Najlepiej
          > pisac jak ten schizofremik "jojo" o "dupie marnie" w najbarzdiej mozliwy
          > obrzydliwie wulgarny sposob.
          >
          > I byc przy tym dzielnie wspieranym przez Kinkfisza!
          >

          Kim jest ten jojo?Gdzie go mozna spotkac panie Quickly ?
          • quickly A robi ostatatnio pod kryptonimem xxx... 27.02.02, 01:37
            Bardzo odwazny i madry facet. Nie zna pan go czasami? Przesympatyczny.
            A jaki inteligentny!!!
            • Gość: xxx Re: A robi ostatatnio pod kryptonimem xxx... IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 01:41
              quickly napisał(a):

              > Bardzo odwazny i madry facet. Nie zna pan go czasami? Przesympatyczny.
              > A jaki inteligentny!!!

              Czy panu czasami cos nie odbija,panie Quickly ?
    • Gość: drFjord Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 01:39
      quickly napisał(a):

      > ...z kim mozna byloby podyskutowac bez zadnych obrazliwych zbednych epitetow
      > nawet o "dupie marynie"?
      >
      > Przeciez to przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci i zdrowego rozsadku, to
      > co tutaj sie zaczyna dziac.
      >
      > Wiec, bedzie cos przyzwoitego "o dupie marynie", czy nie?

      >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

      A ze mna NIE porozmawiasz Quickly ?
      • quickly Pewnie, ze porozmawiam! 27.02.02, 01:47
        Tylko nie z ta franca "jojo".
        Najpierw poogladamy sobie "dupy maryny":
        www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg
        • Gość: drF urocze panienki mr Q...-) IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 01:50
          quickly napisał(a):

          > Tylko nie z ta franca "jojo".
          > Najpierw poogladamy sobie "dupy maryny":
          > www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg
          ........................................
          powinno byc www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg
          ale mile panienki ....

          • quickly No widzi pan panie doktorze... 27.02.02, 01:54
            "jojo" nie skomentowal "dup marynek", bo to pedal, a pedaly nie lubia panienek
            - bo to konkurencja dla "jojo".

            Ale niech mu bedzie, zaraza cos znajde dla niego.
          • Gość: jojo Re: urocze panienki mr Q...-) IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 01:55
            Gość portalu: drF napisał(a):

            > quickly napisał(a):
            >
            > > Tylko nie z ta franca "jojo".
            > > Najpierw poogladamy sobie "dupy maryny":
            > > www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg
            > ........................................
            > powinno byc <a href="http://www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg">www.me
            > mbers.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg</a>
            > ale mile panienki ....
            >

            To sa australijskie przybledy,na 42 nd st. chleba szukajace !
        • pan_conti Dupa Maryny 27.02.02, 01:55
          quickly napisał(a):

          > Tylko nie z ta franca "jojo".
          > Najpierw poogladamy sobie "dupy maryny":
          > www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg

          • pan_conti jestcze raz 27.02.02, 01:57

            www6.freehostzone.com/~robbie/sapages/mc0518/fat004.jpg




            pan_conti napisał(a):

            > quickly napisał(a):
            >
            > > Tylko nie z ta franca "jojo".
            > > Najpierw poogladamy sobie "dupy maryny":
            > > www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg
            >

            • pan_conti Re: jestcze raz 27.02.02, 01:59

              www.phatfreehost.com/~robbie/02/old/022102b/olamandamast016.jpg



              pan_conti napisał(a):

              >
              > <a href="http://www6.freehostzone.com/~robbie/sapages/mc0518/fat004.jpg">www6.f
              > reehostzone.com/~robbie/sapages/mc0518/fat004.jpg</a>
              >
              >
              >
              >
              > pan_conti napisał(a):
              >
              > > quickly napisał(a):
              > >
              > > > Tylko nie z ta franca "jojo".
              > > > Najpierw poogladamy sobie "dupy maryny":
              > > > www.members.aol.com/Teletrader/fkkgros.jpg
              > >
              >

      • Gość: xxx Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 01:47
        Gość portalu: drFjord napisał(a):

        > quickly napisał(a):
        >
        > > ...z kim mozna byloby podyskutowac bez zadnych obrazliwych zbednych epitet
        > ow
        > > nawet o "dupie marynie"?
        > >
        > > Przeciez to przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci i zdrowego rozsadku,
        > to
        > > co tutaj sie zaczyna dziac.
        > >
        > > Wiec, bedzie cos przyzwoitego "o dupie marynie", czy nie?
        >
        > >>>>>>>>>>>>>>>>>>>
        > 2>>>>>>>>>>>>>>>>>>>&#
        > 62>>>>>>>>>>
        >
        > A ze mna NIE porozmawiasz Quickly ?

        On sie boi pana doktora,on pana za Dr.Kevorkiana bierze,ta menda nieuleczalnie
        chora....
        • quickly "jojo" psia mendo to dla ciebie... 27.02.02, 01:56
          zobacz to dzidzia:
          www.penisy.prv.pl

          • Gość: jojo Re: Quickly pedale! IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 02:00
            quickly napisał(a):

            > zobacz to dzidzia:
            > www.penisy.prv.pl
            >

            To twoj ojciec Proboszcz z ambony w Wachocku! Nie poznajesz po lbie "lysym"?
            Zobacz swoj pyszczek,czysty tata ,wypisz,wymaluj !
        • Gość: Drf Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 02:00
          Gość portalu: xxx napisał(a):

          > Gość portalu: drFjord napisał(a):
          >
          > > quickly napisał(a):
          > >
          > > > ...z kim mozna byloby podyskutowac bez zadnych obrazliwych zbednych e
          > pitet
          > > ow
          > > > nawet o "dupie marynie"?
          > > >
          > > > Przeciez to przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci i zdrowego rozs
          > adku,
          > > to
          > > > co tutaj sie zaczyna dziac.
          > > >
          > > > Wiec, bedzie cos przyzwoitego "o dupie marynie", czy nie?
          > >
          > > >>>>>>>>>>>>>>>>>>&#
          > 62
          > > 2>>>>>>>>>>>>>>>>>>&
          > #62&#
          > > 62>>>>>>>>>>
          > >
          > > A ze mna NIE porozmawiasz Quickly ?
          >
          > On sie boi pana doktora,on pana za Dr.Kevorkiana bierze,ta menda nieuleczalnie
          >
          chora.............................................................................
          ..................................................................................
          ......................

          Pan Quickly zasluguje na ludzkie traktowanie gdyz mimo swoich nieukrywaqnych
          antypatii do ameryki i milosci chin zachowuje sie w relacji do ludzi
          wzglednie po ludzku mimo iz uwazany jest za kangura...
          • Gość: jojo Re: Czy juz nie ma na tym forum kogos... IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 02:04
            Gość portalu: Drf napisał(a):

            > Gość portalu: xxx napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: drFjord napisał(a):
            > >
            > > > quickly napisał(a):
            > > >
            > > > > ...z kim mozna byloby podyskutowac bez zadnych obrazliwych zbedn
            > ych e
            > > pitet
            > > > ow
            > > > > nawet o "dupie marynie"?
            > > > >
            > > > > Przeciez to przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci i zdrowego
            > rozs
            > > adku,
            > > > to
            > > > > co tutaj sie zaczyna dziac.
            > > > >
            > > > > Wiec, bedzie cos przyzwoitego "o dupie marynie", czy nie?
            > > >
            > > > >>>>>>>>>>>>>>>>>&
            > #62&#
            > > 62
            > > > 2>>>>>>>>>>>>>>>>>
            > >&
            > > #62&#
            > > > 62>>>>>>>>>>
            > > >
            > > > A ze mna NIE porozmawiasz Quickly ?
            > >
            > > On sie boi pana doktora,on pana za Dr.Kevorkiana bierze,ta menda nieulecza
            > lnie
            > >
            > chora..........................................................................
            > ...
            > ...............................................................................
            > ...
            > ......................
            >
            > Pan Quickly zasluguje na ludzkie traktowanie gdyz mimo swoich nieukrywaqnych
            > antypatii do ameryki i milosci chin zachowuje sie w relacji do ludzi
            > wzglednie po ludzku mimo iz uwazany jest za kangura...

            Coz z niego za "pan" ? On jest po prostu " quickly" !
            • quickly "jojo" ty mendowaty, komunistyczny pedale 27.02.02, 02:07
              dzidzia,
              chociaz bys za penisy podziekowala
              • quickly czy "jojo" ma cos wspolnego z "dupa maryny" 27.02.02, 02:13
                z cala pewnoscia - ten wulgarny przyglup ma niemyta, arabska dupe zamiast glowy
    • Gość: DRF Krotki slownik dyskusji tego watku..... IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 02:21



      slownik

      1 dupa maryni / arabska dupa / niedomyta arabska dupa
      2 schizofrenik
      3 menda / psia menda
      4 pedal / mendowaty pedal / komunistyczny mendowaty pedal
      5 franca
      6 przyglup
      • quickly Panie doktorze, prosze mi wybaczyc, ale... 27.02.02, 02:29
        ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki, ktore udalo mi sie
        znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jojo".

        Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby absolutnie niewskazane,
        z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby powazne klopoty z
        ich zrozumieniem.

        W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejskiego humanizmu, nie
        nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego charakteru - jak to widac
        z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj przytoczyc, wszystko
        pasuje jak ulal.

        • Gość: jojo Re: Panie doktorze, prosze mi wybaczyc, ale... IP: *.proxy.aol.com 27.02.02, 02:39
          quickly napisał(a):

          > ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki, ktore udalo mi sie
          > znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jojo".
          >
          > Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby absolutnie niewskazane,
          > z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby powazne klopoty z
          > ich zrozumieniem.
          >
          > W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejskiego humanizmu, nie
          > nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego charakteru - jak to widac
          >
          > z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj przytoczyc, wszystko
          > pasuje jak ulal.
          >
          >

          "NA ZLODZIEJU CZAPKA GORE" !!!
        • Gość: Drf Oczywiscie wybaczam Panie Q, ale... IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 02:39
          quickly napisał(a):

          > ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki, ktore udalo mi sie
          > znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jojo".
          >
          > Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby absolutnie niewskazane,
          > z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby powazne klopoty z
          > ich zrozumieniem.
          >
          > W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejskiego humanizmu, nie
          > nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego charakteru - jak to widac
          >
          > z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj przytoczyc, wszystko
          > pasuje jak ulal.
          ....................................

          Rozumiem oczywiscie Panski Qeuropejski humanizm w czasach tak oswieconych
          jak nasze ,czy nazywajac mojego dobrego znajomego Pana Jojo dewiatem
          chodzi o dewiacje od Quroeupejskiego humanizmu ???
          • Gość: Helga Re: Oczywiscie wybaczam Panie Q, ale... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.02, 02:43
            Gość portalu: Drf napisał(a):

            > quickly napisał(a):
            >
            > > ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki, ktore udalo mi
            > sie
            > > znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jojo".
            > >
            > > Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby absolutnie niewskaz
            > ane,
            > > z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby powazne klopoty
            > z
            > > ich zrozumieniem.
            > >
            > > W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejskiego humanizmu,
            > nie
            > > nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego charakteru - jak to
            > widac
            > >
            > > z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj przytoczyc, wszys
            > tko
            > > pasuje jak ulal.
            > ....................................
            >
            > Rozumiem oczywiscie Panski Qeuropejski humanizm w czasach tak oswieconych
            > jak nasze ,czy nazywajac mojego dobrego znajomego Pana Jojo dewiatem
            > chodzi o dewiacje od Quroeupejskiego humanizmu ???


            Panie doktorzye F. To bardzo dobre pytanie oraz intelektualne!

            • Gość: drf Droga Pani Hego dziekuje za mila odpowiedz, ale... IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 02:56
              Gość portalu: Helga napisał(a):

              > Gość portalu: Drf napisał(a):
              >
              > > quickly napisał(a):
              > >
              > > > ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki, ktore uda
              > lo mi
              > > sie
              > > > znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jojo".
              > > >
              > > > Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby absolutnie nie
              > wskaz
              > > ane,
              > > > z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby powazne kl
              > opoty
              > > z
              > > > ich zrozumieniem.
              > > >
              > > > W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejskiego human
              > izmu,
              > > nie
              > > > nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego charakteru - ja
              > k to
              > > widac
              > > >
              > > > z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj przytoczyc,
              > wszys
              > > tko
              > > > pasuje jak ulal.
              > > ....................................
              > >
              > > Rozumiem oczywiscie Panski Qeuropejski humanizm w czasach tak oswieconych
              > > jak nasze ,czy nazywajac mojego dobrego znajomego Pana Jojo dewiatem
              > > chodzi o dewiacje od Quroeupejskiego humanizmu ???
              >
              >
              > Panie doktorzye F. To bardzo dobre pytanie oraz intelektualne!

              ale znajdujemy sie w sferach genitalnoanalnointelektualnych i dyskutantom
              trudno bedzie wzniesc na wyzszy poziom ...chociazby splotu slonecznego....

              • Gość: Helga Re: Droga Pani Hego dziekuje za mila odpowiedz, ale... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.02, 03:05
                Gość portalu: drf napisał(a):

                > Gość portalu: Helga napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: Drf napisał(a):
                > >
                > > > quickly napisał(a):
                > > >
                > > > > ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki, ktor
                > e uda
                > > lo mi
                > > > sie
                > > > > znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jojo".
                > > > >
                > > > > Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby absolutni
                > e nie
                > > wskaz
                > > > ane,
                > > > > z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby powaz
                > ne kl
                > > opoty
                > > > z
                > > > > ich zrozumieniem.
                > > > >
                > > > > W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejskiego
                > human
                > > izmu,
                > > > nie
                > > > > nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego charakteru
                > - ja
                > > k to
                > > > widac
                > > > >
                > > > > z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj przytoc
                > zyc,
                > > wszys
                > > > tko
                > > > > pasuje jak ulal.
                > > > ....................................
                > > >
                > > > Rozumiem oczywiscie Panski Qeuropejski humanizm w czasach tak oswieco
                > nych
                > > > jak nasze ,czy nazywajac mojego dobrego znajomego Pana Jojo dewiatem
                > > > chodzi o dewiacje od Quroeupejskiego humanizmu ???
                > >
                > >
                > > Panie doktorzye F. To bardzo dobre pytanie oraz intelektualne!
                >
                > ale znajdujemy sie w sferach genitalnoanalnointelektualnych i dyskutantom
                > trudno bedzie wzniesc na wyzszy poziom ...chociazby splotu slonecznego....
                >

                hihiiiiiiiiiii. Poziom splotu slonecznego, powiadasz pan? Panie doktorze F.
                Jestem za panem. Pan mi zrobil wizje splotu slonecznego i ja sie wyzwolic z niej
                nie moge:) To co robic, co robic? A moze by tak zaklejanie paszczy plastrem?


                • Gość: Drf Plasterek miodu do jamy ustnej...? IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 03:09
                  Gość portalu: Helga napisał(a):

                  > Gość portalu: drf napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: Helga napisał(a):
                  > >
                  > > > Gość portalu: Drf napisał(a):
                  > > >
                  > > > > quickly napisał(a):
                  > > > >
                  > > > > > ...to sa najbardziej kulturalne rzeczowniki i przymiotniki,
                  > ktor
                  > > e uda
                  > > > lo mi
                  > > > > sie
                  > > > > > znalesc w moim leksykonie slow j. polskiego pasujace do "jo
                  > jo".
                  > > > > >
                  > > > > > Uzycie innych okreslen pod adresem tego dwiata, byloby abso
                  > lutni
                  > > e nie
                  > > > wskaz
                  > > > > ane,
                  > > > > > z tego prostego wzgledu, ze wyzej wymieniony dewiat mialby
                  > powaz
                  > > ne kl
                  > > > opoty
                  > > > > z
                  > > > > > ich zrozumieniem.
                  > > > > >
                  > > > > > W moich wypowiedziach zachowalem poczucie pelnego europejsk
                  > iego
                  > > human
                  > > > izmu,
                  > > > > nie
                  > > > > > nazywajac go niczym sprosnym lub niepasujacym do jego chara
                  > kteru
                  > > - ja
                  > > > k to
                  > > > > widac
                  > > > > >
                  > > > > > z listy, ktora pan doktor zechcial szczegolowo nam tutaj pr
                  > zytoc
                  > > zyc,
                  > > > wszys
                  > > > > tko
                  > > > > > pasuje jak ulal.
                  > > > > ....................................
                  > > > >
                  > > > > Rozumiem oczywiscie Panski Qeuropejski humanizm w czasach tak os
                  > wieco
                  > > nych
                  > > > > jak nasze ,czy nazywajac mojego dobrego znajomego Pana Jojo dewi
                  > atem
                  > > > > chodzi o dewiacje od Quroeupejskiego humanizmu ???
                  > > >
                  > > >
                  > > > Panie doktorzye F. To bardzo dobre pytanie oraz intelektualne!
                  > >
                  > > ale znajdujemy sie w sferach genitalnoanalnointelektualnych i dyskutantom
                  > > trudno bedzie wzniesc na wyzszy poziom ...chociazby splotu slonecznego....
                  > >
                  >
                  > hihiiiiiiiiiii. Poziom splotu slonecznego, powiadasz pan? Panie doktorze F.
                  > Jestem za panem. Pan mi zrobil wizje splotu slonecznego i ja sie wyzwolic z nie
                  > j
                  > nie moge:) To co robic, co robic? A moze by tak zaklejanie paszczy plastrem?
                  ........................................................

                  to napewno pomoze...-)

                  • Gość: Helga Re: Plasterek miodu do jamy ustnej...? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.02, 03:14
                    Panie doktorze F. Plasterek miodu, hihhiiii. Jak quickly go w swojej jamie ustnej
                    poczuje, to zacznie ssac, cmoktac, i caly sie rozczuli. Juz zadnych srodkow
                    drastycznych nie bedzie trzeba. Pan wymyslil genialna kuracje, ale coz. Nie kazdy
                    moze byc doktorem F!

                    Ja sie panu klaniam unizenie
                    I z wielkim szacunkiem dla panskiej wiedzy, doktorze!

                    Helga (zachwycona)

                    • Gość: Helga Egon, Mr.Conti, a wy co? Poszliscie sobie? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.02, 03:19
                      Toz to wczesnie jeszcze! Na poklad, panowie!
                    • Gość: drf Droga Pani Hego bardzo Pania prosze o zmniejszenie IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 03:34
                      Gość portalu: Helga napisał(a):

                      > Panie doktorze F. Plasterek miodu, hihhiiii. Jak quickly go w swojej jamie ustn
                      > ej
                      > poczuje, to zacznie ssac, cmoktac, i caly sie rozczuli. Juz zadnych srodkow
                      > drastycznych nie bedzie trzeba. Pan wymyslil genialna kuracje, ale coz. Nie kaz
                      > dy
                      > moze byc doktorem F!
                      >
                      > Ja sie panu klaniam unizenie
                      > I z wielkim szacunkiem dla panskiej wiedzy, doktorze!
                      >
                      > Helga (zachwycona)
                      .......................................................

                      szacunku do mojej wiedzy.../bardzo prosze.../
                      w kazdym splocie slonecznym zawieraja sie wszystkie informacje....
                      pozdrawiam serdecznie
                      drf

                      • Gość: Helga Re: Droga Pani Hego bardzo Pania prosze o zmniejszenie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.02, 03:39
                        Gość portalu: drf napisał(a):

                        > Gość portalu: Helga napisał(a):
                        >
                        > > Panie doktorze F. Plasterek miodu, hihhiiii. Jak quickly go w swojej jamie
                        > ustn
                        > > ej
                        > > poczuje, to zacznie ssac, cmoktac, i caly sie rozczuli. Juz zadnych srodko
                        > w
                        > > drastycznych nie bedzie trzeba. Pan wymyslil genialna kuracje, ale coz. Ni
                        > e kaz
                        > > dy
                        > > moze byc doktorem F!
                        > >
                        > > Ja sie panu klaniam unizenie
                        > > I z wielkim szacunkiem dla panskiej wiedzy, doktorze!
                        > >
                        > > Helga (zachwycona)
                        > .......................................................
                        >
                        > szacunku do mojej wiedzy.../bardzo prosze.../
                        > w kazdym splocie slonecznym zawieraja sie wszystkie informacje....
                        > pozdrawiam serdecznie
                        > drf
                        >


                        Panie doktorze F. Ja tego szacunku chwilowo zmniejszyc nie moge, bo plasterek
                        miodu do jamy ustnej to jest wlasciwa kuracja na quicklego, a pan ja tak z
                        rozbiegu i bez rozgrzewki wymyslil! Ja ta kuracje zastosuje, jesli pan pozwoli,
                        przy najblizszej nadarzajacej sie okazji.

                        Padam do stopek, unizenie,

                        Helga
                        • Gość: dRf God Natt Helga sov gott... IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 03:44
                          Dobranoc Helga spij dobrze...
                          dRf
                          • Gość: Helga Re: God Natt Helga sov gott... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.02.02, 03:46
                            Gość portalu: dRf napisał(a):

                            > Dobranoc Helga spij dobrze...
                            > dRf


                            dobranoc doktorze, ale to ty spij dobrze. Wyspana jestem:)

                            Do jutra.
                            • Gość: drf ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Maniana;;;;;;;;;;;;;;;;;; IP: *.cm-upc.chello.se 27.02.02, 03:53
                              Gość portalu: Helga napisał(a):

                              > Gość portalu: dRf napisał(a):
                              >
                              > > Dobranoc Helga spij dobrze...
                              > > dRf
                              >
                              >
                              > dobranoc doktorze, ale to ty spij dobrze. Wyspana jestem:)
                              >
                              > Do jutra......................................

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka