yurek11111
26.04.14, 13:57
Apologeci Rosji ,wielokrotnie wmawiali ze jedna z zaslug rzadow Putina, jest oddluzenie Rosji i oszczednosci na splatach pozyczek,powiekszonych o naliczane odsetki,a tu wychodzi szydlo z worka,ze tylko do konca biezacego roku,rosyjskie firmy i banki ,beda musialy splacic okolo 100 miliardow $ ,bolesny dlug w swietle obnizenia ratingow Rosji do poziomu smieciowego....
"Wczorajsza decyzja S&P's oznacza, że Rosja i rosyjskie firmy będą musiały płacić wyższe oprocentowanie od walutowych pożyczek. Od marca do końca tego roku rosyjskie firmy muszą spłacić 67 mld dol. długów, a rosyjskie banki - 36 mld dol. (to dane Banku Centralnego Rosji, które wczoraj przytoczyła kolejna agencja ratingowa Fitch)."
Read more: wyborcza.biz/biznes/1,100896,15859274,Klopoty_Moskwy__Sytuacja_jest_powazna__Panika_na_gieldzie_.html#BoxSlotII3img#ixzz300KRuAw4