nie-tak 20.08.14, 21:01 I tak jest dobrze, podzegaczy z imperialnymi zapedami nie zaprasza sie do stolu rozmow. wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,16505222,Niemiecki_analityk___Berlin_w_sprawie_Ukrainy_bedzie.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 21:02 To znaczy rozmowy odbeda sie bez USA i Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 21:07 Haha Kijów i tak będzie robił to co chce USA. A że Putinek będzie musiał się dogadać z Poroszenko to inna sprawa. Tak więc nie będzie zmiany władzy na Ukrainie. Brednie Igorka dla śmiechu. Rosja przegrała tą rozgrywkę. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 21:12 marko125 nie wykrzykuj przed wczesnie jak nie znasz sytuacji i szczegolow, Europa, Rosja, Ukraina rozmawiaja juz z soba bez udzialu agresywnych imperialistow (USA i Polski) i tak jest dobrze. Poroszenko juz tez przeglada na oczy i widzi co sie dzieje, kto byl winny ukrainskiej zawierusze. _______________________________________________________________ Najwzniejsze i ulubione zajecia naszych Eurokratow. :-))) Was folgt nach dem Glühbirnen-Verbot./ Co nastapi po zakazie zarowek. www.heise.de/tp/artikel/42/42454/1.html Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 22:05 uro > pa, Rosja, Ukraina rozmawiaja juz z soba bez udzialu agresywnych imperialistow > (USA i Polski) i tak jest dobrze. Poroszenko juz tez przeglada na oczy i widzi > co sie dzieje, kto byl winny ukrainskiej zawierusze. Litości i co z tych rozmów wynikło ? Poroszenko jest na usługach USA więc może sobie przeglądać na oczy ale razem z Jaceniukiem będą robić to co chce USA. Proste Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 22:26 Tak sadzisz? Jak dlugo slugus sanitologe Jaceniuk pozostanie u wladzy? Jak widac Poroszenko ma wiecej do powiedzenia i z nim rozmawiaja jak wynika z tego akceptuje i nie chce by obaj podpalacze Ukrainy zasiedli do stolu rozmow o Ukrainie. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 22:29 Poroszenko wykonuje rozkazy USA i to tyle. USA nie musi siadać do rozmów bo prosiak zrobi to co chcą Stany. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 23:39 Tak sadzisz? Jednak Poroszenko zaprosil Kanclerz Merkel nie Obame na Ukraine. Skoro zaprosil to wie po co i o czym chce z nia rozmawiac. Poroszenko nie jedzie 30.08.14 do Washingtonu tylko do Brukseli a wczesniej (26.08.14) spotka sie Putinem w Minsku, co ty na to? Gdzie widzisz tu wplyw Obamy? Kto chce z Obama jeszcze rozmawiac, chyba tylko sanitolog Jaceniuk ktory w prawdzie nie ma nic do meldowania. Odpowiedz Link Zgłoś
marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 23:43 > tinem w Minsku, co ty na to? Poroszenko dzwoni kilka razy w tygodniu do Bidena. Co Ty na to ? Myślisz, że o pogodzie gadają ? UE też jest na sznurku USA. Więc spokojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
pradinozaur Separatyści to ukraińska sprawa! 20.08.14, 21:59 Sami Ukraińcy powinni rozwiązać ten problem bez wtrącania się kogokolwiek, a w szczególności Kacapii. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: Separatyści to ukraińska sprawa! 20.08.14, 23:46 pradinozaur napisał: > Sami Ukraińcy powinni rozwiązać ten problem bez wtrącania się kogokolwiek, > a w szczególności Kacapii. krol czekolady i jajceniuk maja duze poparcie usa , fakt i to ... ze usa nie beda przy stole obrad , jest b. dobre . Polska zagrozona ( jak twierdzi ) przez ruskiego niech sobie zaprasza wojska usa i placi za ich utrzymanie . w czym problem ? Odpowiedz Link Zgłoś