Dodaj do ulubionych

Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam

20.08.14, 21:01
I tak jest dobrze, podzegaczy z imperialnymi zapedami nie zaprasza sie do stolu rozmow.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,16505222,Niemiecki_analityk___Berlin_w_sprawie_Ukrainy_bedzie.html
Obserwuj wątek
    • nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 21:02
      To znaczy rozmowy odbeda sie bez USA i Polski.
      • marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 21:07
        Haha Kijów i tak będzie robił to co chce USA. A że Putinek będzie musiał się dogadać z Poroszenko to inna sprawa. Tak więc nie będzie zmiany władzy na Ukrainie. Brednie Igorka dla śmiechu. Rosja przegrała tą rozgrywkę.
        • nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 21:12
          marko125 nie wykrzykuj przed wczesnie jak nie znasz sytuacji i szczegolow, Europa, Rosja, Ukraina rozmawiaja juz z soba bez udzialu agresywnych imperialistow (USA i Polski) i tak jest dobrze. Poroszenko juz tez przeglada na oczy i widzi co sie dzieje, kto byl winny ukrainskiej zawierusze.

          _______________________________________________________________
          Najwzniejsze i ulubione zajecia naszych Eurokratow. :-))) Was folgt nach dem Glühbirnen-Verbot./ Co nastapi po zakazie zarowek.
          www.heise.de/tp/artikel/42/42454/1.html
          • marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 22:05
            uro
            > pa, Rosja, Ukraina rozmawiaja juz z soba bez udzialu agresywnych imperialistow
            > (USA i Polski) i tak jest dobrze. Poroszenko juz tez przeglada na oczy i widzi
            > co sie dzieje, kto byl winny ukrainskiej zawierusze.

            Litości i co z tych rozmów wynikło ? Poroszenko jest na usługach USA więc może sobie przeglądać na oczy ale razem z Jaceniukiem będą robić to co chce USA. Proste
            • nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 22:26
              Tak sadzisz?
              Jak dlugo slugus sanitologe Jaceniuk pozostanie u wladzy?
              Jak widac Poroszenko ma wiecej do powiedzenia i z nim rozmawiaja jak wynika z tego akceptuje i nie chce by obaj podpalacze Ukrainy zasiedli do stolu rozmow o Ukrainie.
              • marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 22:29
                Poroszenko wykonuje rozkazy USA i to tyle. USA nie musi siadać do rozmów bo prosiak zrobi to co chcą Stany.
                • nie-tak Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 23:39
                  Tak sadzisz? Jednak Poroszenko zaprosil Kanclerz Merkel nie Obame na Ukraine. Skoro zaprosil to wie po co i o czym chce z nia rozmawiac. Poroszenko nie jedzie 30.08.14 do Washingtonu tylko do Brukseli a wczesniej (26.08.14) spotka sie Putinem w Minsku, co ty na to?
                  Gdzie widzisz tu wplyw Obamy? Kto chce z Obama jeszcze rozmawiac, chyba tylko sanitolog Jaceniuk ktory w prawdzie nie ma nic do meldowania.
                  • marko125 Re: Berlin w sprawie Ukrainy będzie działał sam 20.08.14, 23:43
                    > tinem w Minsku, co ty na to?

                    Poroszenko dzwoni kilka razy w tygodniu do Bidena. Co Ty na to ? Myślisz, że o pogodzie gadają ? UE też jest na sznurku USA. Więc spokojnie.
    • des4 Steven Saegal 20.08.14, 21:11
      czyli yntelekt otumanionej lewaczki :)))
    • pradinozaur Separatyści to ukraińska sprawa! 20.08.14, 21:59
      Sami Ukraińcy powinni rozwiązać ten problem bez wtrącania się kogokolwiek,
      a w szczególności Kacapii.
      • karbat Re: Separatyści to ukraińska sprawa! 20.08.14, 23:46
        pradinozaur napisał:
        > Sami Ukraińcy powinni rozwiązać ten problem bez wtrącania się kogokolwiek,
        > a w szczególności Kacapii.

        krol czekolady i jajceniuk maja duze poparcie usa , fakt
        i to ... ze usa nie beda przy stole obrad , jest b. dobre .
        Polska zagrozona ( jak twierdzi ) przez ruskiego niech
        sobie zaprasza wojska usa i placi za ich utrzymanie . w czym problem ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka