Dodaj do ulubionych

France Télécom

01.09.04, 22:09
Minister finansów Nicolas Sarkozy zapowiedział, że w ciągu 2 lat państwo
przestanie być większościowym udziałowcem France Télécom. Związki zawodowe
uznały tę decyzję za skandaliczną i nie służącą pracownikom i rozwojowi
społecznemu...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka