Dodaj do ulubionych

Watek z humorem

11.06.21, 21:21
Byly juz watki kryminalne, piosenkarskie, sportowe, kolej i na humor.
(posty z podrozami sa dziwnie eliminowane, zachodzi pytanie, dlaczego ? )

www.youtube.com/watch?v=WbAq-WyDgQM
inni znaja, ja przypadkowo obecnie wysluchalam .
Obserwuj wątek
    • caesar_pl Re: Watek z humorem 11.06.21, 23:29
      Tu jest fajny żart, jaki zrobił polski Żyd Arabstwu.Prowokuje muslimow ale on Zyd ,polski ,wiec makrela nic.
      Tytul - Henryk Broder z burka na Oktoberfescie.
      www.youtube.com/watch?v=sFoqZkn7lAQ
      • caesar_pl Re: Watek z humorem 11.06.21, 23:49
        Pyta sie mlodego Turka - czemu tu jestes a twoich siostr nie ma?Turas odpowiada - tu nie miejsce dla Turek,beda ja faceci macac,zaczepiac.Widac ze Turas mimo ze urodzony w Niemczech ma mentalnosc Turasa z Anatolii - tam dziewczyna byla przez wszystkich obmacywana i w Niemczech musi byc przeciez to samo!Chlop niemiecki i turecki to przeciez maszyny rozplodowe,mysla zoledziem a nie muzgiem!
        Turas sie nigdy w Europie nie zintegruje.
    • szwampuch58 Re: Watek z humorem 14.06.21, 10:34
      Ukraincy chca odszkodowania bo z ich piaskownicy zabrano zabawke do zakrecania rurki.....zycie pisze najlepsze kawal
      next.gazeta.pl/next/7,168930,27197321,nord-stream-2-ukraina-gotowa-do-rozmow-o-rekompensacie.html#do_w=52&do_v=221&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg2
    • senioryta13 Re: Watek z humorem 26.06.21, 00:42
      kolejny weekend z humorem, w polityce sami rasisci, dogadac sie juz nie mozna

www.youtube.com/watch?v=WNDmkVtJoDE
      JANUSZ GAJOS - BRYDZ

--
      where the words do not match the action, that is a lie
    • senioryta13 Re: Watek z humorem 03.07.21, 01:44
      u nas dlugi weekend sie zapowiada, czas wiec na humor :

www.youtube.com/watch?v=c6jd1ppJ7xM

(kultura i pijanista) dobre

--
        • senioryta13 Re: pijanista 03.07.21, 23:06
          gosc88 napisał:

> Senioryto,
          > Powiedz w ktorym momencie ogladajac to video zaczelas sie smiac ?? Bo ja mam z
          > tym problem.

Wszystko, wogole sposob przedstawienia monologu , przy tym udawac pijanego nie jest rzecza prosta. W sumie uwazam go za swietnego, najlepszego polskiego aktora.
          Tzn. Od niedawna.
          Zacznij ogladac od polowy, jest 'pijanista' ,
          Swietne. Kiedys widzialam go na zywo, w NYC wlasnie w tym monologu. Polecam.

--
    • szwampuch58 Re: Watek z humorem 12.07.21, 20:52
      Ukrainski"prezydent" odwiedzil dzis Berlin.
      Podczas rozmow politycznych domagal sie rekompesaty finansowej za to ze rurka gazowa omija tereny Ukrainy bo lezy na sobie Baltyku...zdziwienia Merkelowej trzeba bylo wiedziec,hehehehe
    • engine8 A moze dyskusja z Urbanem? 23.07.21, 03:19
      Jak sie ktos nudzi i ma cierpliwosc tego sluchac
      Pani Jaruzelska przeprowadzila wywiad z doradca Ojca - Jerzym Ubranem.
      Im Jaruzelska bardziej napita (tak juz po godzinie) to Urban sie rozkreca i rozmowa staje sie bardziej wesola

Tytulem wstepu - sprzed kilku lat: www.wykop.pl/link/3936809/ama-z-jerzym-urbanem/

Tu sam wywiad : www.youtube.com/watch?v=ng52GnI9X3E
      • senioryta13 Re: A moze dyskusja z Urbanem? 23.07.21, 15:07
        engine8 napisał(a):

> Jak sie ktos nudzi i ma cierpliwosc tego sluchac
        > Pani Jaruzelska przeprowadzila wywiad z doradca Ojca - Jerzym Ubranem.
        > Im Jaruzelska bardziej napita (tak juz po godzinie) to Urban sie rozkreca i roz
        > mowa staje sie bardziej wesola

niestety, nie dalo sie, ale co mnie uderzylo, to mase wypalonych papierosow, zwroty per Ty i niecenzuralne slownictwo.
        Czy ten wywiad ukazal sie w tv, czy pozostal na zielonej trawce ? Jakby nie bylo, to rozmowa komunistow.
        • engine8 Re: A moze dyskusja z Urbanem? 24.07.21, 05:47
          W TV? - Raczej "na ekranie TV" Ja nie wiem ja tylko ogladam an YT i odbirnik TV sluzy jako montor a regulalarnej TV ani Polskiej ani Amerykanskiej nie mam
          Ja za pierwszym razem wytrzymalem 45 minut i reszte obejrzalem juz pozniej - i potraktowalem to jako rozrywke bo w koncu czasami i takim trzeba sie przyjrzec. No stare komuchy sie spotkaly.
          Ten uszatek chyba mam zone w wieku Jaruzelskiej....
          Powiedz mi co moze sie kobiecie podobac w takierej karykaturze i to fizycznej i moralnej?
          • senioryta13 Re: A moze dyskusja z Urbanem? 25.07.21, 01:37
            engine8 napisał(a):
            > Ten uszatek chyba mam zone w wieku Jaruzelskiej....
            > Powiedz mi co moze sie kobiecie podobac w takierej karykaturze i to fizycznej
            > i moralnej?

mysle, ze pieniadze i slawa.
            dla mnie , w tym przypadku, wiekszym problemem i to nie do przekroczenia bylby wiek, taki stary z mloda.
            Od razu staje mi przed oczyma Monika Lewinski i jej wyczyny pod stolem niewazne, ze w oval office i z prezydentem.

• engine8 Re: Watek z humorem-komentarze 02.08.21, 03:51
        No a ja widze ze ze szczepieniami nie ma sie co spieszyc i czekanie poplaca.
        Biden najpierw obiecywal piwo, potem jointa, a teraz stawke podbil dp $100.... o loteriach nie wspominam, kto wie moze za pol roku bedzie dawal $500?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka