Gość: meerkat
IP: *.aramiska.net / *.aramiska.net
31.10.04, 13:54
Po wtorkowym zwyciestwie naszego bohaterskiego Prezydenta wezmiemy sie
porzadnie za te wszystkie islamskie i lewackie wszy! Wy zakute lby
mysleliscie, ze Irak to wszystko? Zaczniemy od Iranu i Francji, a jak bedzie
trzeba to i Rosje ucywilizujemy sila! Kto nie z nami ten przeciw nam. Albo
bedziecie lewaki kochac Ameryke, albo spedzicie reszte zycia w obozach, przy
ktorych Gitmo to osrodek wczasowy...;)))))