Dodaj do ulubionych

Pax American juz od wtorku!

IP: *.aramiska.net / *.aramiska.net 31.10.04, 13:54
Po wtorkowym zwyciestwie naszego bohaterskiego Prezydenta wezmiemy sie
porzadnie za te wszystkie islamskie i lewackie wszy! Wy zakute lby
mysleliscie, ze Irak to wszystko? Zaczniemy od Iranu i Francji, a jak bedzie
trzeba to i Rosje ucywilizujemy sila! Kto nie z nami ten przeciw nam. Albo
bedziecie lewaki kochac Ameryke, albo spedzicie reszte zycia w obozach, przy
ktorych Gitmo to osrodek wczasowy...;)))))
Obserwuj wątek
    • Gość: glgolo Re: Pax American juz od wtorku! IP: *.home1.cgocable.net 31.10.04, 14:19
      Najgorzej nam bedzie w tym paxie przyzwyczajc do jedzenia Big Mackow
    • Gość: P-77 Re: Pax American juz od wtorku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.04, 14:53
      > Po wtorkowym zwyciestwie naszego bohaterskiego Prezydenta wezmiemy sie
      > porzadnie za te wszystkie islamskie i lewackie wszy! Wy zakute lby
      > mysleliscie, ze Irak to wszystko? Zaczniemy od Iranu i Francji, a jak bedzie
      > trzeba to i Rosje ucywilizujemy sila! Kto nie z nami ten przeciw nam. Albo
      > bedziecie lewaki kochac Ameryke, albo spedzicie reszte zycia w obozach, przy
      > ktorych Gitmo to osrodek wczasowy...;)))))
      Meerkat - głupi czy tylko udaje?
    • dritte_dame Pax AmericanA 31.10.04, 17:14

      Disce puer Latine, ...
    • Gość: Alfred Bzdury piszesz podszywko. Ciekawe ilu sie na to IP: *.detroit-19rh15rt.mi.dial-access.att.net 31.10.04, 17:19
      nabierze?. Brak Ci logiki, meerkatowej ironii i oczywiscie nie wiesz jak mozesz
      IP pokrecic aby dobrze udawac.
    • Gość: J.K. Pax Americana juz od wtorku... IP: *.arcor-ip.net 31.10.04, 22:42
      Merkat, nie badz napastliwy...
      daj jeszcze szanse wszystkim malym anty-amerykanskim bidulinkom
      poludzic sie nadzieja...
      A swoja droga bredzie ciekawie...
      te naloty na IRANSKIE instalacje atomowe coraz blizej...
    • Gość: J.K. no, no... i slusznie... IP: *.arcor-ip.net 31.10.04, 23:00
      adresujesz te uwagi do Busha, czy bin Ladena?
    • Gość: JOrl J.K IP: *.dip.t-dialin.net 31.10.04, 23:36
      Gość portalu: J.K. napisał(a):

      > Merkat, nie badz napastliwy...
      > daj jeszcze szanse wszystkim malym anty-amerykanskim bidulinkom
      > poludzic sie nadzieja...
      > A swoja droga bredzie ciekawie...
      > te naloty na IRANSKIE instalacje atomowe coraz blizej...

      Ty drogi J.K. nie dawaj mi takich wspanialych nadzieji. Abym sie nie zawiodl
      przez to. Bo ja bardzo bym chcial aby wygral Bush, jako ze mam nadzieje ze Amis
      beda wtedy dalej siedziec w Iraqu. A jakby napadli na Iran to juz naprawde
      bylby miod na moje antyamerykanski serce! To juz bylaby 3 wojenka przez nich
      rozgrzebana. I nie dokonczona.
      Tylko powiedz DLACZEGO Twoi kumple z polskiego rzadu cos chca sie z Iraqu
      wynosic? Starcili nadzieje? A przeciez Iran czeka!
      A czy przypadkiem Rosjanie jednak nie zamierzaja cos manipilowac prza rurach z
      gazem i ropa do Polski? Czyzby sie Amis juz do spolki z Niemcami nie bali?
      Bo nawet juz Twoi kumple cos takiego przebakuja. To co jak pisze od 4 lat teraz
      zobaczyli.
      Pozdrowienia
      • kyle_broflovski Re: J.K 01.11.04, 00:25
        Rosjanie tez dobrze rzycza Bushowi. a pomarzyc o Iranie mozna nic to nie kosztuje

        • Gość: kkk [...] IP: *.proxy.aol.com 01.11.04, 00:33
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Tysprowda Nie Pax American juz od wtorku! Panantyamerykanizm IP: 193.188.161.* 01.11.04, 06:53
      to na pewno.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka