Dodaj do ulubionych

Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel

05.11.04, 15:32
byli takie biedne Polskie zydy co byli asmilowani w kultury polskie
niemogli sie przyzwyczajc do Erec Israel a polska obchodzila sie do nich jak
maciocha.taki los byl moich Rodzicow
Te zbrodnie wam Polacy nie zapomnimy
inny polskie zydy na przyklad Ben Gurion Begin Szamir powiedzieli mamy polske
i polacy w Nosie jak te glupaki moga myslic o swoja wyzwolona polske, my
wybrany narodzrobimy to lepiej

Nawet Wielki Marszalek Pilsudski wypedzil pare zydowskich socjalistow
Troublemakers do Erec Izrael
takieg Mojsze Sne

Obserwuj wątek
    • fredzio54 Re: Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel 05.11.04, 15:33
      slyszalem ze nawet Jezusa wypedziliw 57 rocku do erec Israel
    • Gość: Cep Re: Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel IP: *.aster.pl 05.11.04, 15:34
      To wszystko z powodu zamiłowania do nielegalnego tańca brzucha i sraczki do białego rana.
    • Gość: sceptyk Re: Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.04, 15:36
      Fredziu, przejrzałeś juz program telewizyjny na dzisiejszy wieczór?

      Będzie jakiś ciekawy film? Może Faraon? To nie o Polsce, ale Polak reżyserował
      i grają polscy aktorzy. Jest i Sara, kochanka Ramzesa XIII.
      • fredzio54 Re: Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel 05.11.04, 16:25
        wydzialem tego filam ksiaszke napiasl Prus nasz zyd
        ale nie zapomne to glupja scene jak tak Israelitcka kochanka farona modlila sie
        po JIDISZ z OKROPNYM AKZENTEM I NAWET NIE PO CZYSTEM HEBRAJSKIM
    • agendaforamerica do swoich miej pretensje palancie. 05.11.04, 15:37
      Theodor Herzl, sought to intensify hatred of the Jew in order to enhance the
      cause of political Zionism. Here are some of his “pearls”:

      “It is essential that the sufferings of Jews. . . become worse. . . this will
      assist in realization of our plans. . .I have an excellent idea. . . I shall
      induce anti-semites to liquidate Jewish wealth. . . The anti-semites will
      assist us thereby in that they will strengthen the persecution and oppression
      of Jews. The anti-semites shall be our best friends”. (From his Diary, Part I,
      pp. 16)

      Additional words from the vivid imagination of this dreamer, from p. 68 of Part
      I of his Diary.

      So anti-Semitism, which is a deeply imbedded force in the subconscious mind of
      the masses, will not harm the Jews. I actually find it to be advantageous to
      building the Jewish character, education by the masses that will lead to
      assimilation. This education can only happen through suffering, and the Jews
      will adapt.
      • kropekuk Jaasne, antysemityzm kuku Zydom nie zrobil - poza 05.11.04, 15:43
        holocaustem i paroma wiekami okazjonalnych pogromow...
        • agendaforamerica Brutal Zionist Role in the Holocaust. 05.11.04, 17:13
          www.jewsagainstzionism.com/holocaust/holocaustpics.htm
    • kropekuk Fredziu, nie nudz! Sa powazniejsze sprawy... 05.11.04, 15:41
      A jesli nawet Marszalek jakis Zydow zmuszony byl wypedzic, to musialy to byc
      naprawde paskudne Zydy - byl znany ze swej sympatii do Zydow i podziwu dla
      orientalnych wdziekow pieknych Zydowek.
      • fredzio54 Re: Fredziu, nie nudz! Sa powazniejsze sprawy... 05.11.04, 16:28
        jego droga zona byla zydowka krolwa Litwy
        tak mowli polaczkiw 20 latach
        byl znany i honorowany Polak taki co zna polska cholote i czymal was krotko aby
        nie chlaliscie i pracowaliscie
    • Gość: aki mozesz zapomniec mozesz nie zapomniec IP: 80.51.161.* 05.11.04, 16:35
      mnie jest to całkowicie obojętne
      • fredzio54 Re: mozesz zapomniec mozesz nie zapomniec 05.11.04, 16:45
        Ale to polskie Zbrodnie wedlug polskich zydow
        Ludzi wypedzic odcinac od Kultury jezyk i ukrasc im emeryture i nieruchomosci
        i zkasowac 1500US$ za glowe
        • Gość: aki ale teraz jestes w erec izrael IP: 80.51.161.* 05.11.04, 16:55
          dzieki temu.gdyby was gomułka nie wypędził to może do tej pory siedziałbyc w najgorszym kraju swiata czyli w polsce
          • fredzio54 Re: ale teraz jestes w erec izrael 05.11.04, 17:14
            Gość portalu: aki napisał(a):

            > dzieki temu.gdyby was gomułka nie wypędził to może do tej pory siedziałbyc w
            na
            > jgorszym kraju swiata czyli w polsce
            zgadzam sie ale wytlumacz to mojej mamy ci dalej czyta polska trilogie i nowiny
            i kurier
            • Gość: aki trudno IP: 80.51.161.* 05.11.04, 17:26
              ona teskni ale ty jestes szczesliwy.gdybysciue zostali moze ona by byla szczesliwa ale ty mialbys zmarnowane zycie w tej niedobrej polsce
              a zreszta przeciez wzgórza natanii sa najpiekniejsze na swiecie
              • fredzio54 Re: trudno 05.11.04, 17:48
                Gość portalu: aki napisał(a):

                > ona teskni ale ty jestes szczesliwy.gdybysciue zostali moze ona by byla
                szczesl
                > iwa ale ty mialbys zmarnowane zycie w tej niedobrej polsce
                > a zreszta przeciez wzgórza natanii sa najpiekniejsze na swiecie
                my sie robi zle kiedy mylse o komuny kolejki polskie szare kamienicy krzywe
                chodniki pijaki na ulicy pot w autokarem

                • Gość: aki Re: trudno IP: 80.51.161.* 05.11.04, 17:58
                  powiedz o tym mamusi moze jej tez sie żle zrobi.
                  spojrzyj na erec israel to naprawde cudowny kraj.bedzie jeszcze piekniejszy
                  nikt tu cie nie bije i jest czysciutko i bogato
                  chociaz jesli chodzi o autokary to wole zeby potem w nich było czuć niż prochem
                  • kropekuk Hehehehe...Wpadles w lapy fredzia;) 05.11.04, 18:02

                    • fredzio54 Re: Hehehehe...Wpadles w lapy fredzia;) 05.11.04, 18:12
                      kropekuk napisał:

                      >
                      ja tez alae zamurowani i nasepioni piaskiem
                  • fredzio54 Re: trudno 05.11.04, 18:11
                    Gość portalu: aki napisał(a):

                    > powiedz o tym mamusi moze jej tez sie żle zrobi.
                    > spojrzyj na erec israel to naprawde cudowny kraj.bedzie jeszcze piekniejszy
                    > nikt tu cie nie bije i jest czysciutko i bogato
                    > chociaz jesli chodzi o autokary to wole zeby potem w nich było czuć niż
                    prochem
                    moja mamy nie wierzy my z w polsce pol narodu pracuje i inna polwa kradnie
                    kazdy sklep ma ochrona unas przez araftaka a w polsce przeciwko polskich
                    zlodziejow
                    • Gość: aki to siedz ... IP: 80.51.161.* 05.11.04, 18:17
                      na dupie w tym erec iraelu i nie wołaj ajwaj ze ci sie krzywda stała.powinienes ty i mamusia codziennie sie modlic za władysława gomułke waszego dobrodzieja
                      • fredzio54 Re: to siedz ... 05.11.04, 18:33
                        Gość portalu: aki napisał(a):

                        > na dupie w tym erec iraelu i nie wołaj ajwaj ze ci sie krzywda
                        stała.powinienes
                        > ty i mamusia codziennie sie modlic za władysława gomułke waszego dobrodzieja
                        tak polacy zrobily najlepsze geszeft sprzedali swoje zydy z 1500US$
                        w 68 rocku zarobili kolo 300 milUS$ wiecj niz od papieza wodki i qu..
                        • Gość: aki dobry geszeft IP: 80.51.161.* 05.11.04, 18:38
                          dobra rzecz.teraz ty sie geszeftami zajmij.ale kamienicy nie oddamy :-))))))
                          • fredzio54 Re: dobry geszeft 05.11.04, 18:39
                            Gość portalu: aki napisał(a):

                            > dobra rzecz.teraz ty sie geszeftami zajmij.ale kamienicy nie oddamy :-))))))
                            napewno tam Mieszakaja muzelmani z polkami nielegalnie
    • Gość: totyle Re: Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel IP: *.176.6.165.Dial1.Phoenix1.Level3.net 05.11.04, 19:19
      A po co ty czekal az cie wypedza?.Bylo samemu ruszac do ziemi obiecanej
      a nie ociagac sie az do momentu az cie wykopia.
      • fredzio54 Re: Kiedy nas polacy wypedzili do Erec Israel 05.11.04, 19:23
        Gość portalu: totyle napisał(a):

        > A po co ty czekal az cie wypedza?.Bylo samemu ruszac do ziemi obiecanej
        > a nie ociagac sie az do momentu az cie wykopia.
        bo Polki nas na klucza zatrzymali a poaztym PRLska opowiadala ze Erec Israel do
        pustynia niema miesa tam jest glod smorod beduini wielblady i brak wody
        to mi polaka wierzyli od pokoleni nawet ze czesto nas zdradzili
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka