Gość: . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 14:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: homofob i rasista Nuke Mekka IP: 64.201.13.* 11.11.04, 15:04 Nuklearny atak na Mekke bylby niezlym poczatkiem, zwlaszcza w czasie 'pielgrzymki' hajj Razem z miejscem 'kultu' wyparowaloby do stratosfery kilkaset tysiecy obcinaczy glow, damskich bokserow, kozojebcow i ciemniakow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: extremmm Re: Nuke Mekka IP: *.fbx.proxad.net 11.11.04, 15:27 niestety na taki numer poza izraelitami, nie pozwoli sobie zadna "cywilizowana czesc swiata" posiadajaca bombke "A" Mozesz mi wierzyc ze nie ty jeden masz takie pragnienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anzelm Re: Nuke Mekka IP: *.bos.east.verizon.net 11.11.04, 15:59 ....Mozesz mi wierzyc ze nie ty jeden masz takie pragnienia... "pragnienia"... slicznie to wyraziles, extremmie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diana 100 mln nowych muzułmanów do UE - Turcja IP: *.per.pl 11.11.04, 17:12 Brawo Holandia! Dotychczas jedynym pomysłem Europy jak rozbić terroryzm było "wyhodowanie" posłusznego muzułmańskiego państwa - Turcji - i włączenie go w struktury UE. Zaprosimy 100 mln nowych muzułmanów. Strasznie ryzykowny eksperyment, żeby nie powiedzieć idiotyczny. Już 80 lat minęło od reform Ataturaka a Turcja nadal jest państwem zacofanym - - w Turcji gwałcone są prawa kobiet na ogromną skalę - w Turcji nie ma żadnej tolerancji dla innych wyznań - w Turcji co kilka/naście lat wojsko musi dokonywać zamachu stanu by obalić islamskich radykałów wybranych demokratycznie przez społeczeństwo (ostatni zamach w 1997r.) Możecie podpisać PROTEST przeciw Turcji w UE: www.list.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.list.org.pl www.list.org.pl o przyjeciu Turcji do EU IP: *.cpc.uea.ac.uk 11.11.04, 21:28 Jesli nie chcecie doprowadzic do zalania Europy islamistami, mozecie sie podpisac pod listem otwartym do rzadu polskiego w tej sprawie. To znakomity pomysl, robcie cos dla wlasnej przyszlosci i podpisujcie sie!!! www.list.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quark Swiete slowa Diana! Ja pisze! Dzieki! Nie chce... IP: *.union01.nj.comcast.net 11.11.04, 21:49 zeby mnie kiedys wyproszono z kawiarni dlatego, ze zaprosilem tam moja zone, matke czy corke! Kiedys z narzeczona mialem taka sytuacje w Londynie w kawiarni do ktorej przychodzili Arabowie. Nie chcieli wpuscic nas do tego miejsca, a ja sie tak wscieklem, ze od wrzasku pojawila sie policja i pod ochrona policjanta wypilismy najgorsza kawe swiata. Nie jestem jakims fanatycznym feminista ale zostalem wychowany w kulturze w ktorej kobieta nie tylko ma nalezne miejsce przy stole, w rodzinie i wszedzie, ale powinna cieszyc sie wszelkimi naleznymi wzgledami osobie delikatniejszej. Niestety zaczynamy zyc w epoce z jednej strony islamizacji obyczajow z drugiej potwornego zwulgaryzowania kobiecosci w kulturze masowej. Odpowiedz Link Zgłoś
olgafur Re: Swiete slowa Diana! Ja pisze! Dzieki! Nie chc 12.11.04, 10:57 Podpisuje sie obiema rekami pod diagnoza sytuacji kobiety na swiecie dokonanej przez Quarka. Z jednej strony grozi nam fala fanatycznego islamu, ktory prawa kobiety ma za nic i gwalci je na kazdym kroku, z drugiej strony, kobieta we wspolczesnej kulturze masowej to odpowiednik towaru na sprzedaz. Wystarczy popatrzec na ilosc reklamowek, w ktorych epatuje sie kobiecym nagim cialem, wyraznie sugerujac mezczyznom, ze zakup przedmiotu reklamowanego za pomoac takich chwytow zapewni im posiadanie takiej pieknej kobiety... Bardzo podoba mi sie pomysl Holendrow dotyczacy zamykania meczetow, w ktorych glosi sie nienawisc do innych religii i narodow, oraz propaguje ksenofobie, rasizm, ciemnote i nietolerancje. Uwazam, ze jesli muzulmanie chca mieszkac na terenie Unii Europejskiej, to powinni, tak samo jak wszyscy pozostali obywatele, stosowac sie do naszego prawodastwa, a ono zakazuje w sposob wyrazny i jednoznaczny dyskryminacji plciowej, rasowej czy tez religijnej. Powinnysmy jak najszybciej zaczac wymagac przestrzegania praw kobiet od wszystkich instytucji muzulmanskich, a te, ktore sie sprzeciwiaja temu zarzadzeniu, oblozyc sankcjami lub ukarac w jakikolwiek inny sposob jako instytucje ktore nie przestrzegaja prawa. Mozemy byc tolerancyjni wobec innych religii, ale nie mozemy pozwalac na nienawisc, zacofanie, przemoc, i gwalcenie praw co ma powszechnie miejsce w swiecie islamu wobec kobiet i slabszych. Niech islam zacznie sie reformowac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ur PRZESTANMY SIE OSZUKIWAC... IP: *.11.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 12.11.04, 11:14 przestanmy uwazac islam za religie, bo religia on nigdy nie byl, islam to totalitarna i nie poddajaca sie reformom ideologia,taka jak nazizm czy komunizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bdb Re: PRZESTANMY SIE OSZUKIWAC... IP: *.erlm.siemens.de / *.erlm.siemens.de 12.11.04, 11:52 o, to jest to! nazwales, sadze, rzecz po imieniu. religijnopodobna, faszystowska ideologia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robin Re: PRZESTANMY SIE OSZUKIWAC... IP: *.is.net.pl / *.is.net.pl 12.11.04, 12:50 Podobnie zresztą jak Judaizm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ur Mylisz sie... IP: *.11.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 12.11.04, 13:17 Judaizm byl i jest religia.Judaizm nigdy nie byl totalitarna ideologia.Zydzi zyjacy w diasporach narodowych, wyznajacy judaizm, nie mieli na celu dominacji politycznej i spolecznej w krajach swego osiedlenia.Trudno nie zauwazyc wkladu Zydow do kultur narodowych Europy,do zdobyczy cywilizacyjnych ludzkosci, do nauki i kultury swiatowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek-zyd ne telus Aby tylko 100 milionow, czeba tez wziasc pod IP: *.fastres.net 11.11.04, 23:22 uwage, ze wszyscy turkomani po JEDNOROCZNYM pobycie ( nawet fikcyjnym) na terenie panstwa tureckiego, maja do tego panstwa obywatelstwa prawo i juz mamy 250 milionow chetnych nas nawrocic, islamistow. Odpowiedz Link Zgłoś
america Ale za to ONZ uczy nas jak zabijac dzieci 12.11.04, 00:37 Zamiast sie zajac dzungla w karjach islamskich. To jest atak na bialego czlowieka i tyle Odpowiadasz na : Gość portalu: diana napisał(a): > > Brawo Holandia! > Dotychczas jedynym pomysłem Europy jak rozbić terroryzm było "wyhodowanie" > posłusznego muzułmańskiego państwa - Turcji - i włączenie go w struktury UE. > Zaprosimy 100 mln nowych muzułmanów. Strasznie ryzykowny eksperyment, żeby nie > powiedzieć idiotyczny. Już 80 lat minęło od reform Ataturaka a Turcja nadal > jest państwem zacofanym - > - w Turcji gwałcone są prawa kobiet na ogromną skalę > - w Turcji nie ma żadnej tolerancji dla innych wyznań > - w Turcji co kilka/naście lat wojsko musi dokonywać zamachu stanu by obalić > islamskich radykałów wybranych demokratycznie przez społeczeństwo (ostatni > zamach w 1997r.) > > Możecie podpisać PROTEST przeciw Turcji w UE: > www.list.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jcc Zlikwidowac szkoly terrorystow IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 02:09 Gość portalu: diana napisał(a): > Brawo Holandia! > Dotychczas jedynym pomysłem Europy jak rozbić terroryzm było "wyhodowanie" > posłusznego muzułmańskiego państwa - Turcji - i włączenie go w struktury UE. Moim zdaniem kroki podejmowane przez rzad holenderski "by można było pozbawiać obywatelstwa holenderskiego imigrantów z podwójnym obywatelstwem "ze względu na żywotne interesy państwa". Chce też mieć możliwość zamykania meczetów, w których głosi się nienawiść." sa adekwatne do sytuacji w Europie. Wylegarniami terrorystow religijnych - muzulmanskich w krajach arabskich, lub katolickich i protestanckich w Irlandii Pln sa szkoly religijne. Nie chodzi mi przy tym o szkoly, ktore tylko z nazwy sa religijne - jak np. szkoly katolickie w Stanach, do ktorych chodza chrzescijanie, zydzi, muzulmanie i czasem niewierzacy. Chodzi mi o szkoly ktore poswiecaja znaczna czesc czasu na nauczanie religii plus nietoleracji do wszystkich, ktorzy tej religii nie wyznaja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek DO WSZYSTKICH DEBILI!!!!! IP: *.sympatico.ca 12.11.04, 04:00 "All the people of all the nations which had fought in the First World War were silent during the eleventh minute of the eleventh hour of Armistice Day, which was the eleventh day of the eleventh month. It was during that minute in nineteen hundred and eighteen, that millions upon millions of human beings stopped butchering one another. I have talked to old men who were on battlefields during that minute. They have told me in one way or another that the sudden silence was the Voice of God. So we still have among us some men who can remember when God spoke clearly to mankind." ~ Kurt Vonnegut Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /// Re: DO WSZYSTKICH DEBILI!!!!! IP: *.kom / *.kom-net.pl 12.11.04, 07:42 To bezczelność pisać na polskim forum w obcym języku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jcc Wypowiedz pisarza Kurt Vonneguta IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 10:12 Gość portalu: /// napisał(a): > To bezczelność pisać na polskim forum w obcym języku!!! Janek nie pisal. On skopiowal wypowiedz pisarza Kurt Vonneguta z okazji wczorajszego Swieta Weteranow obchodzonego 11 listopada w Ameryce. Vonnegut napisal o minucie ciszy, ktora uczczono zawieszenie broni na zakonczenie I wojny swiatowej, kiedy miliony ludzi zaprzestaly mordowac innych ludzi. Napisal, ze w tej minucie ciszy Bog przemowil do gatunku ludzkiego. Mysle, ze Janek chcial przeciwstawic humanizm Vonneguta barbarzynstwu polskich faszystow nawolujacych do uzycia bomb nuklearnych aby wymordowac Arabow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt K. To nie barbarzynstwo, to deratyzacja... IP: *.gv.shawcable.net 13.11.04, 06:28 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anzelm Za bardzo politycznie poprawny to ty nie jestes IP: *.bos.east.verizon.net 11.11.04, 15:39 ....Nuklearny atak na Mekke bylby niezlym poczatkiem, zwlaszcza w czasie 'pielgrzymki' hajj Razem z miejscem 'kultu' wyparowaloby do stratosfery kilkaset tysiecy obcinaczy glow, damskich bokserow, kozojebcow i ciemniakow... W sposob moze zbyt radykalny i niezbyt finezyjny, ale wyrazliles homofobie i rasisto to, co tak naprawde mysli bezwgledna wiekszosc ludzi na Zachodzie (w tym takze politycznie poprawnych durni). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: 213.246.197.* 11.11.04, 15:49 przeciez Muzulmanie to normalni ludzie jak my a ze jest paru pojebow choc wydaje mi sie ze wiecej u nas niz u nich jak czytam czasem wasze wypowiedzi buraki niemyte Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homofob i rasista Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: 64.201.13.* 11.11.04, 16:03 > przeciez Muzulmanie to normalni ludzie jak my > a ze jest paru pojebow Nie paru, a pareset milionow, pokaz mi 'normalny' kraj muzulmanski, taki gdzie jest wolnosc slowa, demokracja, gdzie kobiety moga miec wybor, dupcyc sie bez slubu, chodzic bez kopftucha ? Nie ma takiego ! cala ta 'cywylyzacja' jest chora na 1400 letnia chorobe, jak dotad nieuleczalna ! To wsrod nas jest paru pojebow, takich jak Rydzyk, Wrzodak czy Urban ale to efekt uboczny demokracji, niezbyt do tego grozny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seb Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.176.184.151.revip.asianet.co.th 11.11.04, 16:30 zapominasz ze bardzo wiele rzeczy nauczylismu sie od krajow islamskich gdy bylismu na etapie wypraw krzyzowych i palenia ludzi na stosach. medycyna, astrologia, poezja, matematyka itd.... do dzis caly swiat uzywa cyfr arabskich. dlaczego?... i nie mow mi ja niedawno kilku amerykanow ze to sa cyfry rzymskie... albo pizza jest z n.y. city... przez conajmniej 700 lat byla to najbardziej rozwinieta i otwarta kulura na swiecie wiec pisanie o 1400 latach swiadczy o twojej nie wiedzy. z punktu widzenia azji w tym okresie przejscie na islam oznaczalo rozwoj i bogacenie sie spolecznosci. kolonisci chszescijanscy przyniesli wowczas tylko smierc i cierpienie dla mieszkancow. zreszta wiekszosc z nich poprostu zabili bo wyliczyli ze nic na nich nie zarobia. typowy kolonializm. przyklad moluku (banda) islads w obecnej indonezji. holendrzy wybili cala ludnosc w przeciagu ok 10 lat. bez powodu poza ekonomicznym aspektem. jezeli mowisz o sexsie bez slubu to chyba nie jestes chszescijaniem... albo tez niewiele wiesz o swojej religji. nie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homofob i rasista Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: 64.201.13.* 11.11.04, 18:03 OK,a co ta 'cywylyzaja' dala za ostatnie 800 lat ? Nic !!!! oprocz jihadu i przyrostu naturalnego ! Wymien mi jedna marke muzulmanskiego samochodu, samolotu albo antybiotyku ? A jesli siegamy juz tak w przeszlosc to na 1000 lat przed islamem byla Starozytna Grecja a na 600 lat przed islamem byl starozytny Rzym ! W tych czasach dzisiejsi wyznawcy 'religi' proroka-pedofila siedzieli jeszcze na drzewach ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jcc Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 02:17 Gość portalu: homofob i rasista napisał(a): > Wymien mi jedna marke muzulmanskiego samochodu, samolotu albo antybiotyku ? A wymien mi marki polskich samochodow i lekarstw. Tym co pisza o morderczych instynktach Arabow przypomne, ze 60 i 80 lat temu w Europie byly wojny z iloscia zabitych - 60 mln i 20 mln przy ktorych Saddam to przedszkolak. Polacy teraz zrzuciliby bomby atomowe na Mekke aby powtorzyc ludobojstwo z II wojny swiatowej. Obywatele Europy Zachodniej nie czytali tego forum glosujac za przyjeciem Polski z taka liczba faszystow do Unii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ur Zgadzam sie z toba. IP: *.11.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 12.11.04, 12:02 Zapomniales jeszcze o Egipcie.Starozytni Egipcjanie byli pochodzenia etnicznego romansko-nubijskiego. Ich nauke i kulture zniszczyly arabskie islamce,to oni wlasnie obdarli piramidy egipskie z wypolerowanych plyt kamiennych i zbudowali sobie z nich meczety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.top.net.pl 11.11.04, 18:51 W okresie średniowiecza terytoria opanowane przez Arabów były rozwinięte nie DZIĘKI islamowi ale POMIMO islamu. Islam zniszczył stare cywilizacje: bizantyjską, hellenistyczną, rzymską, koptyjską, chrześcijańską i w pewnym stopniu żydowską na podbitych przez siebie terenach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ur A w Atenach z PARTENONU... IP: *.11.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 12.11.04, 12:12 uczynili meczet.ISLAM NISZCZYL I KRADL,I NIESTETY TAKI JUZ POZOSTAL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.cpc.uea.ac.uk 12.11.04, 15:38 Tak jest, a im dluzej Islam tam sie panoszyl, tym gorzej sie dialo gospodarce tych regionow, a efekty widac dzisiaj znakomicie. To dziwne, ze Chrzescijanstwo jest podobno tak niedobra religia, ale kraje katolickie i protestanckie to w koncu pierwszy swiat, i to DZIEKI chrzescijanstwu. W okresie średniowiecza terytoria opanowane przez Arabów były rozwinięte nie > DZIĘKI islamowi ale POMIMO islamu. > Islam zniszczył stare cywilizacje: bizantyjską, hellenistyczną, rzymską, > koptyjską, chrześcijańską i w pewnym stopniu żydowską na podbitych przez siebie > terenach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenon Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 19:07 I co pozostalo z owego "zlotego wieku" islamu? Okragle zero. Choc nie, nawet nie zero, jako ze cofnal sie on w ciagu ostatnich kilkuset lat o eony cywiliazacji wracajac do swej najbardziej ortodokyjnej, prymitywnej formy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 20:05 Zastanów się nad logiką swego postu. Co z tego że arabowie wymyślili kiedyś liczby arabskie? I co z tego że chrześcijanie kiedyś palili ludzi na stosie ? To nie zmienia faktu że teraz my jesteśmy cywilizowani a oni zachowują się jak najgorsza dzicz. Islam jest jedyną religią, która nawołuje do mordowania innowierców. I jedyną która każe okaleczać kobiety wycinając im w młodości łechtaczki. Dlatego mam nadzieję, że smierć tego reżysera nie pójdzie na marne i społeczeństwa Zachodniej Europy w końcu zrozumieją jakich dzikusów sobie nasprowadzali na pomywaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.cpc.uea.ac.uk 11.11.04, 21:31 Chwilke, liczby arabskie wymyslili Hindusi w Indiach, Arabowie je przejeli, a od nich Europejczycy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JULIUSZ Z DANII DO "SEB'A" :JESTES PALANCIE NIEDOINFORMOWANY. IP: *.73.59.212.ip.tele2adsl.dk 11.11.04, 21:02 CYFRY "arabskie" to nie wymysl zakutanych pastuchow a osiagniecie cywilizacji hinduskiej. Poezja "arabska" z kolei to osiagnieia cywilizacji perskiej, "matematyka arabska" to sposcizna co najmniej Grekow, mieszkancow Molukkow niestety nie wybili Holendrzy w calosci, co najlepiej widac wlasnie w Holandii, etc.etc. "A ta twoja kultura arabska" to ekspansywna dzika i agresywna religijna horda. Spojrz co twoi arabowie zrobili z pln.Afryki, kto zaslynal z handlu niewolnikami, kto chcial kolonizowac Europe..? JAK NIE WIESZ TO POCZYTAJ, POSZUKAJ MATERIALOW I WOWCZAS SIE ODZYWAJ ARABOFILU ZAKUTANY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczory11 Re: DO "SEB'A" :JESTES PALANCIE NIEDOINFORMOWANY. IP: *.zeelandnet.nl 11.11.04, 21:32 Wszystko co Juliuszu napisales, to swieta prawda. Pragne tylko dodac, ze Molucy - chrzescijanie, zyja dalej w islamskiej Indonezji i sa regularnie mordowani przez tamtejszych muzulmanow. Dwa lata temu odbywaly sie tam doslowne rzezie chrzescijan w Ambonie (jest to wyspa w polnocno-wschodniej Indonezji). Ale tego ten Seb, arabofil nie chce wiedziec. Zachowuje sie on jak typowy arabus i tak jak oni faktow nieprzyjemnych dla siebie nie przyjmuje do swiadomosci tworzac w ich miejsce fikcje, w ktora wierzy i kaze wierzyc innym. Jest to typowy arabski sposob myslenia i zachowania sie.... Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mkopek Re: DO "SEB'A" :JESTES PALANCIE NIEDOINFORMOWANY. IP: *.ericsson.net 12.11.04, 11:59 Chcialem tylko zauwazyc ze Euripejczycy nie sa wcale lepsi. Macie swietny przyklad w Holandii. Najbardziej tolerancyjny, liberalny i otwarty kraj w Europie, a moze i na swiecie (przynajmniej za takich probuja sie uwazac). Zyja w spokoju tyle lat z muzulmanami w swoim spoleczenstwie i Ci nic im nie robia. Nikogo nie morduja, nie uprawiaja terroryzmu, sa tolerancyjni dla innych religii. Wystarcza jeden punkt zapalny, mala iskierka. Jakis terrorysta zabija jednego czlowieka (zreszta kontorwercyjnego nawet jak na normy Holenderskie). To wystarcza Holendrom, by podpalac meczety, by podlozyc bombe pod szkola islamska, by masowo przestac tolerowac islam i muzulmanow. Nie dziwie sie ta bardzo Arabom, do ktorych przyjezdzaja jacys Europejczycy lub Amerykanie i chca na sile zmieniac ich kulture i religie. Przyjezdzaja do nich i nie potrafia uszanowac ich kultury. Co do okaleczania kobiet, przeciez nikt nie zabrania Zydom dokonywac obrzezania. Przeciez nikt nie wytnie kobiecie calej lechtaczki, bo musialby przy tym pol pochwy wyciac. Co do ograniczen w seksie. Ciekawe ilu was wie, ze jedna z swietych ksiag islamu nakazuje mezczyznie dluga gre wstepna z kobieta i nie konczenie stosunku dopoki ta nie osagnie satsyfakcji. Przeciez wg islamu takze mezczyznie nie wolno dowolnie uprawiac seksu. Dlaczego uwazacie ze jak jakas kultura ma zasady nieco inne od waszych to jest od razu zla. Przeciez takze islam glosi milosc blizniego i wielu islamistow mowi wyraznie, ze Koran nigdzie nie nawoluje do wojny z innowiercami. Jest to tylko wolna interpretacja ekstremistow. Zapewniam was, ze nie wszyscy Muzulmanie chca isc na wojne religijna. Gdyby tak bylo to mielibysmy tu pelno Arabow uzbrojonych po zeby i zadna wojna z terroyzmem by nam nic nie pomogla. W wojnie zolnierz nigdy nie walczy o swoje sprawy. Zolnierz jest zawsze wykorzystywany przez swego przywodce dla prywatnych celow tego przywodcy. A zwykli Muzulmanie chca po prostu spoojnie zyc i chca by im inni na to pozwolili. By mogli zyc wg wlasnej kultury i tradycji. Kiedy oni przyjezdzaja tutaj nie zadaja bysmy zyli wg ich zasad. Kiedy my jedziemy do nich, zadamy zeby oni zyli wg naszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz nauczylismy IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 11.11.04, 22:23 Tak to prawda nauczylismy sie ... ale co sie z nimi stało ???? zapomnieli sie rowijac czy co ???? Przeciez oni zyja w ciemnogrodzie oni sie zatrzymali w czasach chrzescijanskich krucjat .. i tkwią w tych czasa a Europa chyba jednak poszła troszke do przodu :) WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek-Zyd ne telus A na jakim poziomie bylo w tym czasie IP: *.fastres.net 11.11.04, 23:17 cesarstwo bizantyjskie, cesarstwo ktorego cesarz poprosil papieza o pomoc przeciwko islamskim barbazyncom, a tak pozatym to wlasnie chrzescijanscy nestorianie przetlumaczyli z greckiego na arabski dziela filozofow grewckich, dziela z ktorych twoi wysoko cyvilizowani ziomkowie nic nie zrozumieli. Moze mnie podasz jakis czysto arabskich naukowcow w islamskiej Hiszpani, jak juz tam ktos naukowcem byl to albo byl Zydem albo tez Chrzescijaninem. Nawet wasz meczet w Jerusalemie sami nie potrafiliscie wybudowac... Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... 12.11.04, 02:21 Gość portalu: seb napisał(a): > zapominasz ze bardzo wiele rzeczy nauczylismu sie od krajow islamskich gdy > bylismu na etapie wypraw krzyzowych i palenia ludzi na stosach. medycyna, > astrologia, poezja, matematyka itd.... do dzis caly swiat uzywa cyfr arabskich. > Jakbyś miał trochę oleju we łbie, to byś wiedział, że system dziesiętny wynaleźli Hindusi, a nie Arabowie. Cyfry nazywane "arabskimi" tak naprawdę powinny nazywac się hinduskimi. Arabowie je tylko przejęli i spopularyzowali. A co do pojebów- ty jesteś najlepszym przykładem. Tacy debile jak ty, dopóki im jakis miłujący pokój muzułamański bandyta nie wsadzi laski dynamitu w dupę niczego sie nie naucza. Ale wtedy będzie już za późno.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LZ Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.interkom.pl / *.interkom.net.pl 12.11.04, 09:29 > zapominasz ze bardzo wiele rzeczy nauczylismu sie od krajow islamskich gdy > bylismu na etapie wypraw krzyzowych i palenia ludzi na stosach. medycyna, > astrologia, poezja, matematyka itd.... do dzis caly swiat uzywa cyfr arabskich. nauka arabska jest w 90% dziedzictwem przejętym od starożytnej Grecji. Cyfry arabskie??? To pojedź do kraju arabskiego i odczytaj choćby numer autobusu... Uzywamy zapisu hinduskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ur TO , CO PISZESZ JEST ZWYKLA PROPAGANDA IP: *.11.220.203.acc08-dryb-mel.comindico.com.au 12.11.04, 11:41 ISLAMU.Osiagniecia na wielu polach nauki i kultury,ktorymi szczyca sie islamce,nie pochodza od Arabow.Zasluga Arabow bylo tylko rozpowszachnienie tych osiagniec. DLA PRZYKLADU: PODSTAWY ALGEBRY ZOSTALY STWORZONE W INDIACH.TO TAM OKRESLONO POJECIE PODSTAWOWE ALGEBRY - LICZBE ZERO, TO TAM STWORZONO POJECIA LICZB DODATNICH I UJEMNYCH.Od kiedy to zlodzieja nazywa sie wlascicielem ukradzionych rzeczy?!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ jedyne co dała to cyfry azjato jeden! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 12:28 po twym ip widac ze jestes idiotycznym muzułamanem, jaka medycyna jaka astrologia, jaka poezja byc moze odrobna matematyki ale nie wiele, przeciez to owoce starozytnej europy oraz Cesarstwa Rzymskiego, wiesz kto to był platon, arystoteles oraz inni podobni? gdzie masz jakies arabskie imiona? To co istniało na tych ziemiach przed islamem nie ma nic wspolnego z ta religią, od 1400 lat ta kultura pozal sie boze nie przyniosła nic pozytecznego czego dowodem jest to ze to najbardziej zacofane kraje swiata. My nie palimy od 400 lat oni kamieniuja po dzis dzien w epoce lotow w kosmos oraz wszech obecnej komputeryzacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucyfer Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.czarna.jarsat.pl 16.11.04, 16:00 Chcialbys ch..u parchaty aby twoja stara gwalcil arab ? To poprzyj Akcesje Turcji do UE !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TomiK Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: 66.51.57.* 11.11.04, 17:08 > jest paru pojebow > choc wydaje mi sie ze wiecej u nas niz u nich jak czytam czasem wasze > wypowiedzi To dlatego, ze nie czytasz wypowiedzi na arabskich forach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 11.11.04, 22:21 Zaproś sobie tych kozojebców z pustyni do siebie do domu :) albo jeszcze lepiej jedz do nich :)) Przyjmą cie z otwartymi rekami .. a my ci machamy chusteczkami !!! WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brukselka Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.cec.eu.int 12.11.04, 11:10 Wszystkich, ktorym zdaje sie,ze nie sa rasistami, zapraszam do Brukseli, stolicy Europy. Mieszkam od miesiaca w dzielnicy Schaerbek, w tramwaju zazwyczaj bywam jedyna kobieta bez welonu i wszyscy patrza na mnie jak na najgorsza szmate; musze zejsc z chodnika na ulice, gdy nadchodzi grupa arabow, bo mnie stratuja; wieczorami boje sie wyjsc na ulice, bo sniadzi chlpocy urzadzaja poscigi samochodowe za tymi, ktorzy przechodza, a nie przebiegaja przez ulice. Do tej pory klocilam sie z kazdym rasista, uwazajac go za czlowieka ograniczonego, teraz modle sie, zeby Polska nigdy nie upodobnila sie do tej "cywilizowanej" Europy. Chyba nawet zaczne lubic Giertycha... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GABI Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.localdomain / *.as25582.net 12.11.04, 13:50 dokladnie mam takie same uczucia... od kilku miesiecy mieszkam w UK i juz (niestety) lubie Giertycha... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FRANCUZ Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: *.98.119-80.rev.gaoland.net 12.11.04, 14:53 POLSKA NIE DLUGO ZOSTANIE AFRIKA jezeli LPR SAMOOBRONA NIE BEDZIE SZADZIC !!!! WYWALIC KAZDY ARAB I MURZYN Z POLSKI !!!niech SIE POKAZAJA W FRANCJI ,w HOLANDI I NA ZACHODU !!!!WON Z POLSKI BAMBUSOW I ARABSTWO !!!WIEM ZE JESTESCIE W POLSCE Z POWODU POLEK !!!POLKI DLA POLAKOW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej Re: skad tyle pojebow jak wy na swiecie... IP: 195.61.130.* 12.11.04, 11:14 Tak, masz racje, dlatego ja juz tego wszystkiego niie czytam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seb nuke abw. to troche niesmaczne IP: *.176.184.151.revip.asianet.co.th 11.11.04, 16:15 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Muzulmanin zabijajacy dla Allaha to nie terrorysta IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 11.11.04, 16:22 ani bandyta tylko "radykal"? Co sie dzieje z bogactwem jezyka polskiego, ktory ma wiele okreslen czynow i ludzi w takiej sytuacji. Radykal? Ladne ale tak beznadziejnie nieadekwatne. Poptrzmy tez, jak cywilizowani islamisci (w Holandii) zalapali bakcyla obcinania glow. Juz nawet strasza jak Zarkawi. Bardzo ciekawy przeglad przyszlosci asymilacji muzulmanow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Józek Re: Muzulmanin zabijajacy dla Allaha to nie terro IP: *.aster.pl 11.11.04, 16:58 No to czekajmy co bedzie w Polsce np. z Czeczenami. Juz mamy mafię czeczńską. Co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TomiK Re: Muzulmanin zabijajacy dla Allaha to nie terro IP: 66.51.57.* 11.11.04, 17:10 To nie muzulmanie ale Arabowie-muzulmanie. Rasa ktora przegrala cywilizacyjnie ostatnich kilkaset lat i teraz skreca sie z zawisci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Wymieniam niektore tylko z 128 panstwa, gdzie IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 11.11.04, 19:30 islam atakuje innych. Nie sa to muzulmanie arabscy. Indonezja (Aceh, Molukki, Celebes, Bali, Iraina Jaya -chrzesciajnie, hinduisci, animisci); Filipiny (Mindanao, Basilan, Archipelag Sulu - chrzesciajnie); Tajlandia - buddysci; Indie (Kaszmir, Asam, Bengal - hinduisci, chrzescijanie); Pakistan - chrzescijanie, sczegolnie duze miasta; Rosja (Czeczenia, Osetyncy w obu republikach, Moskwa - chrzescijanie); Albania - chrzescijanie; Kosowo - chrzescijanie; Turcja - chrzescijanie, Trynidad - chrzescijanie; Kenia - chrzescijanie; Wybrzeze Kosci Sloniowej - chrzescijanie, itd. Wszystkie konflikty sa miedzy rodzima ludnoscia nie islamska i miedzy rodzima lub naplywowa ludnoscia islamska, nie arabska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tex Re: Wymieniam niektore tylko z 128 panstwa, gdzie IP: *.biosci.ohio-state.edu 11.11.04, 22:56 Akurat Rosja vs Czeczenia to nie jest najlepszy przyklad. Czeczeni siegneli po terror kiedy nie zostalo im juz literalnie NIC innego. I ja im sie troche nie dziwie, i w tej jednej konkretnej sytuacji jestem za muzulmanami przeciwko Iwanom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ okupanci precz z Holandii?!?!?!?! IP: *.top.net.pl 11.11.04, 18:45 Zaraz antyamerykańskie kundle zaczną szczekać: "Precz z holenderską okupacją Holandii" "Wolność dla muzułmanów w Holandii" "Wycofać z Holandii holenderską policję" i tak dalej Przypomnę tu arabskie przysłowie o kundlach i karawanie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczory11 Re: okupanci precz z Holandii?!?!?!?! IP: *.zeelandnet.nl 11.11.04, 21:34 Doskonale napisales "ZZ". Za kilka dni, gdy lewako-paSYFi i arabofile ochlona nieco z wrazenia z pewnoscia przeczytamy takie posty. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: okupanci precz z Holandii?!?!?!?! IP: *.top.net.pl 11.11.04, 21:51 Arabofilia wcześnie wykryta jest uleczalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myss Szkoda ze nie pisze sie co mowil o duchownych IP: *.awb.us 11.11.04, 20:15 islamskich i nie tylko pan van Gogh ... duzo by to wyjasnilo ... no ale to tutaj niemozliwe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Tak samo uwazala Swieta Inkwizycja jak chciala IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 11.11.04, 20:35 zawrocic torurami rozwoj wolnej mysli w Europie. Obrazano bowiem papieza, Watykan, Rzym, katechizm, Swieta Panienke i kosciol - ulubienice Jezusa. Tortury mialy tez zachamowac rozwoj nauki o "obrotach cial niebieskich" i innych nauk jak chemii (wtedy alchemii), badania ciala ludzkiego, pomyslow o odrzucaniu autorytetow kosciola i krolow itd. Gdzie Ty byles ksztalcony myss? W Mekce? Jak na Europejczyka masz ciekawy sposob walki z wolnoscia slowa. Pluc na krzyz mozesz a polksiezyc to juz nie. Ciemnogrod chrzescijanski to fe, ale ciemnogrod islamski to ma nawet prawo zabijania, tak? Ty smrodku islamski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myss Biedna istotko .. IP: *.awb.us 11.11.04, 21:34 skad w tobie tyle glupoty ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor Gratuluje komentarza. Faktycznie Ttwoj poziom IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 11.11.04, 21:54 Ale USA daje popalic w Iraku. Az dusza rosnie jak Marines tepia ciemnogrod fanatykow islamskich. Ciagle musze zmieniac statystki. Bylo kiedzy 48 islamcow na jednego zolnierza USA. Teraz przekroczylo znacznie 50. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myss spisane beda czyny i rozmowy ... IP: *.awb.us 11.11.04, 22:25 poeta pamieta ... podejrzewam ze Hamtramck musi byc okropnie depresyjnym miejscem .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jcc etyka Kalego polskich faszystow i rasistow IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 10:26 Gość portalu: igor napisał(a): > Az dusza rosnie jak Marines tepia ciemnogrod fanatykow islamskich. Wojska nazistow niemieckich zburzyly Warszawe tepiac polskich bandytow, ktorzy bronili swego kraju przed inwazja niemiecka. Ale nie dokoczyly roboty i teraz polscy faszysci chca wytepic "fantykow islamskich" broniacych Iraku przed inwazja wojsk Busha, ktory zdobyl i okupuje tamtejsze pola naftowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mkopek Re: etyka Kalego polskich faszystow i rasistow IP: *.ericsson.net 12.11.04, 12:35 Wiesz sa pewne roznice. Niemcy przyszli by zajac nasz kraj dla siebie. Uwazali sie bardziej godnymi tego kraju i uwazali nas za tych ktorzy powinni byc im poddani. Nie szanowali naszej wolnosci ani praw. Przyszli tu by zrobic z Polski czesc Niemiec. Byla to dla nich potrzebna im przestrzen zyciowa. Amerykanie nie pojachali do Iraku, zeby przejac kontrole nad Irakiem. Nie pragna tam zrobic kolejnego stanu. Pojechali tam tylko po to by obalic Saddama. I dla tych co twierdza, ze Amerykanie pojechali tam tylko po to by przejac Iracka rope mam pytanie: Po co Amerykanie wyzwolili Europe w spod panowania Niemcow, po co okupowali i odbudowywali Niemcy? Po co okupowali i odbudowywali Japonie? Po co brali udzial w wojnie w Korei i jakie czerpia korzysci z Korei Pld? Po co Amerykanie obalali rezim w Serbii i stawali w obronie Albanczykow w Kosowie (zreszta muzulmanow)? Po co obalali rezim w Afganistanie? Ciekawe jakie korzysci maja z okupowania taego malego i zacofanego kraju? Jesli chcieli przejac kontrole nad Irakiem, to po co poprosili o pomoc i stacjonowanie dywizje z innych krajow? Wiem, ze intencje Amerykanow nie byly moze calkiem czyste. Uwazam, ze powinnismy pozwolic Muzulmanom zyc w ich wlasnym kraju w ich wlasnej kulturze. Ale Saddam zagrazal zarowno im jak i innym krajom. Sposob w jaki traktowal Irakijczykow tylko mogl poglebiac ich agresje i silowe rozwiazywanie problemow oraz zgode na dyktatorski sposob rzadzenia nimi. Uwazam, ze obalenie Saddama wyjdzie na dobre zarowno Irakijczykom jak i reszcie swiata (moze poza Francja ktora po cichu handlowala z Saddamem pomimo embarga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Jak to"nie mozna mowic"? Sam podawalem wszelkie IP: *.range81-156.btcentralplus.com 12.11.04, 13:31 teksty dotyczace aresztowania i przygotowan do kolejnego procesu immama Abu Hamzy. O popatrz - o co zaklad, ze nie ocenzuruja? news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3752517.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3954071.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3755558.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3746986.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3720566.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/3665574.stm itd. -- Kocham Arabow w Arabii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: homofob i rasista sluchaj uzyteczny idioto ! IP: 64.201.13.* 11.11.04, 22:09 Skoro ktos robi film drwiacy z lysych.. To lysi maja prawo go zabic ?! Skoro ktos robi film drwiacy z grubych.. To grubi maja prawo go zabic ?! Skoro ktos robi film drwiacy z okularnikow.. To okularnicy maja prawo go zabic ?! Skoro ktos robi film drwiacy z katolikow... (np Nie Urbana) To katolicy maja prawo go zabic ?! Skoro ktos robi film drwiacy z buddystow.. To buddysci maja prawo go zabic ?! Pomysl...o ile umiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erg samowzbudnik Re: sluchaj uzyteczny idioto ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 08:49 Może w nieodpowiednim miejscu ale chciałbym zapytac , jakie sekty czy religie są zabronione w Europie . Wszelkie religie i sekty które nawołuja do fizycznej eliminacji przeciwników powinny się znależć na liście nielegalnych. W Polsce jest chyba zabroniony któryś z odłamów Świadków Jehowa może ktos mnie oswieci. Odpowiedz Link Zgłoś
galaxy2099 Mogl mowic co mu sie podoba 11.11.04, 23:10 tak ja ty mowisz na Busha, USA i ksiezy katolickich. I jakos nikt cie za to nie morduje. A szkoda bo moze wtedy dotarloby cos do zakutych lbow broniacych islamskich mordercow. A po drugie, mowienie o islamistach ktorzy nawoluja do zabijania "duchowni" to obraza dla wszystkich duchowncy tego swiata, synku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nino Re: Szkoda ze nie pisze sie co mowil o duchownych IP: *.pl 12.11.04, 02:27 pozdrowienia dla naszych żołnierzy w Faludży, oby wytłukli te 3 tysiące muzułmańskich psów Odpowiedz Link Zgłoś
swiatlo Brawo Holandia! 11.11.04, 21:25 Jestem z was dumny! Już myślałem że Holendrzy mają tak mózgi wyprane polityczną poprawnością, że pręcej zaakceptują własną zagładę niż zareagują we własnej obronie. Brawo! United We Must Stand Odpowiedz Link Zgłoś
holenderwojtek Re: Brawo Holandia! 12.11.04, 17:21 mieszkam tu u nich i konstatuję: mają (mózgi wyprane poprawnością). Jeszcze bardziej brak im tzw. świadomości historycznej. Po zwycięstwie w zimej wojnie praktycznie rozmontowali swój aparat bezpieczeństwa, szpiegów i donosicieli wysłali na wcześniejszą emeryturę. A teraz są w panice, bo okazało się, że brakuje ludzi żeby na przykład śledzić takiego Mohammeda B. (nie wolno tu używać pełnego nazwiska "podejrzanego"), który nota bene namierzony był już dwa lata temu i ma grubą teczkę w miejscowej bezpiece. Sądzę, że ich reakcja jest - paradoksalnie - adekwatna: dyskusja o wyższości jednej kultury nad inną jest nie tylko niesmaczna ale przede wszystkim bezcelowa. Przecież morderców każdego autoramentu należy po prostu eliminować. Patrz: historia likwidacji lewackich terrorystów w Niemczech czy Włoszech. Wtedy się udało - uda się i teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erg samowzbudnik Re: Brawo Holandia! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 21:45 Widzę pewną niespójnośc w twoim poscie . Piszesz że rozmontowali swój aparat bezpieczeństawa a następnie że od dwóch lat lokalna bezpieka posiada na goscia grubą teczkę.To w końcu jak tam jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re: Po oblężeniu w Hadze holenderska policja rozb IP: 80.53.160.* 11.11.04, 21:40 Co ty bredzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quark I dobrze, ze zaczelo sie w Holandii,moze pojdzie.. IP: *.union01.nj.comcast.net 11.11.04, 21:40 dalej i Europejczycy nareszcie zrozumieja, ze imigracja z panstw Trzeciego Swiata szczegolnie z kregu pseudokultury Islamu jest glownym i smiertelnym zagrozeniem dla naszej cywilizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igor A najgorsze w islamie to trzymanie kobiet w burce IP: *.detroit-19rh16rt-20rh15rt.mi.dial-access.att.net 11.11.04, 21:59 Dziala to jak worek plastykowy i biedne kobiety smierdza bo poca sie bez wietrzenia. Szczegolnie z glowa przykryta chusta. Zgodnie z danymi z Lancet (he he) 40 % ciepla ludzie traca przez glowe. Chodza te kobiety, bez lechtaczek, ciagle w ciazy, spocone, smierdzace, niewyksztalcone i bite. Zgodnie z szacunkami Lancet 60% kobiet palestynskich jest bitych prze ojca lub meza. I za to nie lubie islamu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: A najgorsze w islamie to trzymanie kobiet w b IP: *.twcny.rr.com 11.11.04, 22:12 Gość portalu: igor napisał(a): > Dziala to jak worek plastykowy i biedne kobiety smierdza bo poca sie bez > wietrzenia. Szczegolnie z glowa przykryta chusta. Zgodnie z danymi z Lancet (he > > he) 40 % ciepla ludzie traca przez glowe. Chodza te kobiety, bez lechtaczek, > ciagle w ciazy, spocone, smierdzace, niewyksztalcone i bite. Zgodnie z > szacunkami Lancet 60% kobiet palestynskich jest bitych prze ojca lub meza. I za > > to nie lubie islamu. igor idz kup sobie playboya,cierpisz chyba na bezsennosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igorras obudzą się? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.04, 22:24 Kolejne ostrzeżenie. Może wreszcie "usłużni idioci" jak mawiał tow. Lenin czyli zachodnioeuropejscy lewacy (pacyfiści) się obudzą. Terroryzm JEST zagrożeniem dla spokojnej, gnuśnej Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz ~*@ do pasyfiarzy @*~ IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 11.11.04, 22:35 Wiesz Lewaki nigdy nie zrozumieją ze tak naprawdę sami sobie kopią grób bo islam nie będzie się z nimi cackał są niewiernymi i tyle, to dzięki tej gnuśnej europie możecie sobie protestować … siadać na ulicy , blokować ulice później na uczelni w tych swoich szaliczkach opowiadać sobie jak to zajebiscie było i wogóle …. Pasyfiarze cieszcie się wolnością poki możecie bo islam nadchodzi !!! A te dziewczyny pasyfiarzy ,wasza przyszłość jest jeszcze gorsza wroca czasy gdzie nie będziecie miały prawa wyboru , będziecie karmić własną piersią świnie bo mąż karze … Zadobra jest ta stara Europa oj Zadobra ! WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rachelka Re: ~*@ do pasyfiarzy @*~ IP: *.twcny.rr.com 11.11.04, 22:39 Gość portalu: Apasz napisał(a): > Wiesz Lewaki nigdy nie zrozumieją ze tak naprawdę sami sobie kopią grób bo isla > m > nie będzie się z nimi cackał są niewiernymi i tyle, to dzięki tej gnuśnej > europie możecie sobie protestować … siadać na ulicy , blokować ulice późn > iej na > uczelni w tych swoich szaliczkach opowiadać sobie jak to zajebiscie było i > wogóle …. Pasyfiarze cieszcie się wolnością poki możecie bo islam nadchod > zi !!! > A te dziewczyny pasyfiarzy ,wasza przyszłość jest jeszcze gorsza wroca czasy > gdzie nie będziecie miały prawa wyboru , będziecie karmić własną piersią świnie > bo mąż karze … Zadobra jest ta stara Europa oj Zadobra ! WOLNA EUROPA BE > Z > MECZETÓW ! proponuje abys zostal prezydentem Polski,wysun swoja kandydature zamiast sie wyzywac w kompie. jak ci pomnik postawia to masz u mnie kwiaty co miesiac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: donKichot Re: Po oblężeniu w Hadze holenderska policja rozb IP: *.54.174.26.tisdip.tiscali.de 11.11.04, 22:45 Jak skoncza z arabami i turkami ..przyjdzie kolej na Polakow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: donKichot A po Arabach Polacy.. IP: *.54.174.26.tisdip.tiscali.de 11.11.04, 22:46 Jak skoncza z Arabami i Turkami przyjdzie kolej na Polakow.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: A po Arabach Polacy.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.04, 23:07 Ale tylko takich, jak ty - w turbanach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: A po Arabach Polacy.. IP: 83.233.227.* 11.11.04, 23:09 > Ale tylko takich, jak ty - w turbanach Masz racje w turbanach i obsranych smierdzacych pizamach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudu Re: ziemia jest plaska IP: *.vnet.wnec.edu 11.11.04, 23:34 we francuskiej szkole przezylem szok gdy kilku arabow zaczelo protestowac ze profesor mowie glupoty, znaczy profesor tlumaczyl o wszechswiecie jak jest zbudowany a gdy doszlo ze ziemia jest okragla ..to ich ruszylo. Tu w szkole dopiero dowiedzialem sie ze ziemia jest plaska od "kolegow" arabow.To byli ludzie mlodzi zyjacy w spoleczenstwie francuskim, i co tu duzo gadac ..pisac. Odpowiedz Link Zgłoś
jersey_gay Re: ziemia jest plaska 30.11.04, 07:25 Gość portalu: Dudu napisał(a): > we francuskiej szkole przezylem szok gdy kilku arabow zaczelo protestowac ze > profesor mowie glupoty, znaczy profesor tlumaczyl o wszechswiecie jak jest > zbudowany a gdy doszlo ze ziemia jest okragla ..to ich ruszylo. Tu w szkole > dopiero dowiedzialem sie ze ziemia jest plaska od "kolegow" arabow.To byli > ludzie mlodzi zyjacy w spoleczenstwie francuskim, i co tu duzo gadac ..pisac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczory11 Re: A po Arabach Polacy.. IP: *.zeelandnet.nl 11.11.04, 23:28 Volksdeutschu - piszesz z herrenvolklandu, prawda? Holendrzy to nie sa twoi rodacy. Morde wycieraj sobie sobiepodobnymi znad Renu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blowuk Re: Po oblężeniu w Hadze holenderska policja rozb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 23:49 To dokładnie tak jak u nas. Tyle pieniędzy idzie na policję podczas gdy wszyscy są uczciwi. Wydaje się tyle pieniędzy na edukację podczas, gdy wszyscy są bardzo mądrzy, z moim przedmówcą na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t.polkan Re: ISLAM JEST JEDYNA ALTERNATYWA DLA IP: *.proxy.aol.com 11.11.04, 23:55 WSPOLCZESNEGO SWIATA- takie posty czytalismy kilka miesiecy temu. No jak widac muzulmanie staraja sie konsekwentnie wcielac w zycie- w nasze normalne zycie- swoja alternatywe.Muzulmanie precz z Europy! Wont do swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Władysław XI CENTRALA NUKLEARNA - proszę czekać, będzie BOMBA!! IP: *.crowley.pl 11.11.04, 23:58 Co to jest centrala nuklearna? Odpowiedz Link Zgłoś
america JESZCZE SADZA MILOSZEWICZA A MAJA TO SAMO 12.11.04, 00:35 Biedny facet walczyl z islamskim terroryzmem ktory rosl w sile przez 500 lat od zajecia Serbskich ziem. Dzisiaj jest w Hadze sadzony a naokolo juz sie zaczyna dziac to samo co w Jugoslawii. Chcieliscie mieszanki kultur to bedziecie mili zmieszana krew na ulicach. Europa dla Europejczykow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK47 america dla indian IP: *.dami / 213.76.164.* 12.11.04, 00:43 america co ty gadasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tex Re: JESZCZE SADZA MILOSZEWICZA A MAJA TO SAMO IP: *.biosci.ohio-state.edu 12.11.04, 01:00 Zapomniales ze ten "biedny facet" kazal wyrznac kilkaset tysiecy katolikow - Chorwatow? Pamietasz zmieciony z powierzni ziemi Vukovar, ostrzeliwany Dubrovnik? Rozumiem ze cie ponioslo na muzulmanow, ale radze nie uzywaj argumentow ktore cie osmieszaja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: JESZCZE SADZA MILOSZEWICZA A MAJA TO SAMO IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 12.11.04, 03:09 Gość portalu: Tex napisał(a): > Zapomniales ze ten "biedny facet" kazal wyrznac kilkaset tysiecy katolikow - > Chorwatow? Pamietasz zmieciony z powierzni ziemi Vukovar, ostrzeliwany > Dubrovnik? > Rozumiem ze cie ponioslo na muzulmanow, ale radze nie uzywaj argumentow ktore > cie osmieszaja.. Kilkaset tysiecy katolikow, facet na glowe upadles. Idz sie leczyc Odpowiedz Link Zgłoś
leb_jak_sklep CZECZNIA, BOSNIA I KOSOWO TO CENTRA ALKAIDY 12.11.04, 03:16 i siedliska terroryzmu Europejskiego. Czas wypuscic Milo i wziasc sie za to robactwo islamskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed38 Re: Po oblężeniu w Hadze holenderska policja rozb IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 00:40 Mam nadzieję, że to wreszcie początek końca dyktatu politycznej poprawności której egzemplifikacją był niejaki Clinton. Ów pieszczoszek , by odwrócić uwagę od rozporka swego nakazał bombardować Serbię by bronić rzekomo krzywdzonych muslimów w Kosowie. W tej obronie pomagał mu niejaki Bin Laden i spólka...Tak więc 11 września Amerykanie zawdzięczają w sporej części Clintonowi. Takich clintoniczków jest jeszcze pełno w Europie. Myślę jednak, że większość się na nich poznała i stracą "rząd dusz" i na złodzieja można będzie powiedziec - złodziej, na terrorystę - bandyta...A muslimów którzy nie akceptują ( a praktycznie wszyscy nie akceptują) porządku, kultury,zwyczajów jakie sa w Europie można będzie odesłać do ich krajow. Za jakieś 800 lat się może ucywilizują A tak na razie, zgoda na budowę meczetu w Europie powinna byc uzależniona od zgody na budowe kościoła np w Sudanie, Arabii Saudyjskiej.. Pozdrawiam ( i nie kłóćcie się) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggggg Re: Po oblężeniu w Hadze holenderska policja rozb IP: *.ipt.aol.com 12.11.04, 01:50 ... to te skurwesyny zaczynaja zabierac w europie glos??? mordowac ??? wypie..c z europy !!!! pie..ne muslimy!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Kragla pupcia... IP: *.ds.univ.gda.pl 12.11.04, 02:54 "Atak w Hadze wyglądał jak kwietniowa akcja policji hiszpańskiej pod Madrytem. Wówczas siedmiu terrorystów al Kaidy wysadziło się w powietrze. Tym razem policji udało się uniknąć "męczeńskiej" śmierci podejrzanych." Na pewno sie przypie..m ale nie rozumiem tego fragmentu. Bo chyba raczej ten atak wlasnie NIE wygladal jak kwietniowa akcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PolishPower Holendrzy to debile PolishPower załatwi brudasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 02:59 gratis w 72h .Polska jest rajem na ziemi dla białej rasy to enklawa wkrótce najbogatsi biali europejczycy będa chcieć tu mieszkać - kazdy wysportowany łysy blokers dostanie 10 tys zł na mc jak ochroniarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej. Re:Za dupę tych terrorystow i na szafot. IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 12.11.04, 03:01 Jednak PiS ma racje , ze bez kary smierci nie damy sobie rady z tymi sukinsynami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masa Muslimy zaatakowaly polska parafie ,te psy islamsk IP: *.inter.net.il 12.11.04, 04:51 I tak jest w kazdym kraju EU , wpuscili zaraze , dzume islamska V kolumne . Odpowiedz Link Zgłoś
wojo1111 Re: Muslimy zaatakowaly polska parafie ,te psy is 12.11.04, 04:55 Gość portalu: masa napisał(a): > I tak jest w kazdym kraju EU , wpuscili zaraze , dzume islamska V > kolumne . Muslimy chca wymordowac lub z islamic gospodarzy i okrasc ich z ojczyzny. Zadyma i morderstwa wszedzie gdzie jest islam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cat Re: Muslimy zaatakowaly polska parafie ,te psy is IP: *.bchsia.telus.net 12.11.04, 06:20 ciekawa sprawa jest ,ze Polska stosunkowo jest "czysta" od tego arabskiego shit. Lata "zelaznej kurtyny" jednak przyniosly niespodziewane owoce. I co jeszcze ciekawsze,ze Polska bedac ostoja katolicyzmu ,nie tak szybko da sie zawladnac arabska propaganda. Polacy na pewno odegraja wazna role w zachowaniu wartosci chrzescijanskich w Europie. Coraz wiecej organizacji prawicowych znajdzie posluch i kontakty w kraju.Polska moze stac sie murem dla islamistow -jak za czasow Sobieskiego. I chwala im za to!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erg samowzbudnik Re: Muslimy zaatakowaly polska parafie ,te psy is IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 09:05 Nie to jest jedyna przyczyną.Na zachodzie sa wieksze zasiłki dla bezrobotnych ,samotnych matek itd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: Muslimy zaatakowaly polska parafie ,te psy is IP: *.speedxs.nl 12.11.04, 11:41 Wiesz, Polska zwycierzy ale jedynie tylko z wiara. Prawdziwa wiara w Boga to zwycierzy wtedy. Dobra wypowiedz pana I rosja sie tesz nawroci do chrzescijanstwa,czytalem cos na ten temat i slyszalem. I wtedy pszyjdzie Pan z chwala z niebios Odpowiedz Link Zgłoś
_jacek71_ Re: Muslimy zaatakowaly polska parafie ,te psy is 18.01.05, 18:17 Gość portalu: masa napisał(a): > I tak jest w kazdym kraju EU , wpuscili zaraze , dzume islamska V > kolumne . Odpowiedz Link Zgłoś
lechu1 Arabstwo atakuje Europe i swiat -V kolumna dziala 12.11.04, 07:28 nozami , bombami i strzalami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MEERKAT Najlepszy srodek na MENDY-SZARA MASC (x3) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.04, 07:50 Najlepszy srodek na islamistow -NAPALM (x3) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mufti Wąchocka To skandal - BRUTALNOŚĆ POLICJ I!! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.11.04, 08:04 To skandal, żeby policja w europejskim, cywilizowanym kraju zachowywała się tak brutalnie wobec imigrantów. Rasizm kwitnie w Europie niestety. Mam nadzieję, że ludzie, którzy nie zostali jeszcze zmanipulowani przez antyislamską faszystowską propagandę wyjdą na ulicę i zaprotestują przeciwko temu demonstracyjnemu łamaniu praw człowieka przez zbirów w mundurach. Z ludźmi należy negocjować, a nie wysyłać przeciwko nim snajperów, zwłaszcza że ich żądania i pretensje są głeboko słuszne, a ich prawa permanentnie łamane. Przemoc niczego nie rozwiąże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak z Kanady Re: To skandal - BRUTALNOŚĆ POLICJ I!! IP: *.bchsia.telus.net 12.11.04, 08:40 Nie ma kwestii, że w krajach muzułmańskich rozwinął się agresywny fundamentalizm, a jego najbardziej radykalne odłamy są gotowe na złożenie ofiary z własnego życia przeciw tym, których uważają za zagrożenie dla swojej wiary i obyczajów. Zresztą w Polsce zaczyna powstawać coś w rodzaju fundamentalizmu katolickiego, który zaczyna się odgrażać w sposób całkiem niechrześcijański. Żeby zrozumieć niektóre przyczyny fundamentalizmu islamskiego warto przeczytać książkę Edwarda Saida pt. "Orientalizm". I warto się zastanowić nad tym, jaką rolę odgrywa w fanatyźmie współczesnego islamizmu tragedia Palestyńczyków czy Czeczenów. Sprawa więc nie jest aż tak prosta jak się wydaje niektórym amerykano-ewropejsko-prawdziwym Polakom, co nie znaczy że fundamentalizm jakiegokolwiek pokroju nie jest groźny i nieludzki. I że warto się głowić nad tym, jak nie rozjątrzając jeszcze bardziej kultury przekonanej o śmiertelnym zagrożeniu dla jej wartości, załagodzić fanatyzm, który się w niej rozwija. Czy tym co robią Rosjanie w Czeczenii, a Amerykanie w Iraku? A Izrael wobec Palestyńczyków? Czy jednak inaczej. To wielki i trudny problem, i nie rozwiąże się go sugestiami w rodzaju Nuke Mecca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mufti Wąchocka "Orientalizm" Saida to manipulacja inttelektualna IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.11.04, 09:39 "Orientalizm" Saida jest równie wartościowy, jak bzdetne wynurzenia lewackie Chomskiego. Sam Said zresztą był typowym palestyńskim propagandzistą, pozbawionym krztyny zdolności do samokrytyki i mitologizującym rzeczywistość. Polecam raczej poczytać krytykę "Orientalizmu" wraz z analizą, jakich szkód ten kretyński i manipulacyjny tekst narobił samemu islamowi i jego badaczom na Zachodzie. Szkoła "postorientalistyczna" (banda poprawnie politycznych baranków uparcie negujących zagrożenia islamskim fundamentalizmem i terroryzmem, w rodzaju Johna Esposito, czy Fawaza Gergesa) wpisuje się w pewną niechlubną tradycję. Na Zachodzie zawsze znajdą się kretyni, którzy będą ugłaskiwac,bagatelizować, usprawiedliwiać i wybielac najbardziej zbrodnicze, antyazchodnie idee i ruchy. Imnwazja użytecznych idiotów wydaje się niepowstrzymana. Kiedyś popierali Stalina i Pol Pota, dzisiaj islamskich dzikusów. Co do Saida, to niestety ten bywał też pospolitym chamem, łatwo to zauważyć, czytając jego teksty znieważające profesora Bernarda Lewisa, autentycznego znawce islamu. Zresztą orientaliści wielokrotnie próbowali zdyskredytować Lewisa, w ich rozumieniu samo mówienie o fundamentalizmie islamskim , nie mówiąc o rzekomo nie istniejącym terroryzmie islamskim, to niedopuszczalne nadużycie. Polecam na ten temat: Martin Kramer, Ivory Towers Build on Sand, Washington D.C. 2001. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: To skandal - BRUTALNOŚĆ POLICJ I!! IP: 195.229.241.* 12.11.04, 13:23 Lubię ten infantylny głos ludzików jak "Polak z Kanady" radzący "czytać książki" o przyczynach eksplozji fanatyzmu islamskiego. Moi sąsiedzi, ci właśnie fanatycy powołują się na takie sugestie dosłownie. Można tu przeczytać w miejscowej prasie cytaty z tych naszych dyskusji jako usprawiedliwienie na wysadzenie autobusu z dziećmi gdzieś w Jerozolimie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz jak czytam co pani napisała ..... IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 12.11.04, 09:23 Ja piernicze niech pani przeczyta artykuł jeszcze raz ... przeanalizuje moze cos sie rozjasni a jak nie to mi pani szkoda ... to juz nie faszyzm to poprostu zwykli ludzie zaczynaja sie bac Islamu !!! niech sie pani obudzi halllo ;) WOLNA EUROPA BEZ MECZETÓW !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: jak czytam co pani napisała ..... IP: *.cpc.uea.ac.uk 12.11.04, 19:15 Ja wszystkich europejskich radykalow nie lubie, komunisci i faszysci wara ode mnie. A islam stal sie teraz takim zagrozeniem jak III Reich czy komunizm w przeszlosci. Nazywanie ludzi, ktorzy dostrzegaja niebezpieczenstwo muzulmanskie, faszystami itd. to najzwyklejsza propaganda, zamukanie ust na sile. A robi to lewica propagujaca wolnosc slowa. Oni sa za wszystkimi wolnosciami, ale tylko wtedy, kiedy to im pomaga. To samo islamisci. Imigranci z Bliskiego Wschodu krzycza o rownosci, kiedy sa w Europie, bo dzieki temu kwitna tu w najlepszych warunkach. A jak zachowuja sie tam, gdzie te wolnosci sa dla nich niekorzystne, np. w Kosowie, Iranie itd. Wiemy wszyscy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mufti Wąchocka Ludzie, przecież to był ponury żart... IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.11.04, 20:20 Ciekaw byłem, kto się złapie na tę prowokację :) Poza tym co to za pomysł, żeby nazywać muftiego "Panią"! Toż to herezja! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: masa Piotrek z Angli ma zupelna racje !!!! IP: *.inter.net.il 13.11.04, 07:17 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymuslim Skąd sie biorą muzulmanscy samobujcu ~!!!!!!!!!!!! IP: *.olsztyn.mm.pl 12.11.04, 09:17 Nie możesz pić piwa, wina ani wódki, więc odpadają ci wszystkie związane z tym przyjemności: paw, lanie pod budką, knajpy z towarzystwem zalanym w trzy dupy, udane zakrapiane imprezy, sex po pijaku z pierwszą poznaną dziewczyną, ucieczka po wytrzezwieniu itd. W TV widzisz tylko meczety i duchownych gadających od rzeczy, żadnej piłki nożnej, golfa, tenisa, wyścigow Formuły 1 itp. Nie możesz sobie w ogrodku postawić grilla z pieczenią wieprzową doprawioną na ostro, nie wspominając o baterii butelek piwa wokół (patrz pkt.1). Nie możesz w weekend urwać się na ryby, bo co za idiota usiłowałby złowić coś w odległej o 100 km oazie? Zamiast porządnych garniturów lub luzackich jeansow musisz ubierać się w szarą szmatę od stóp do glów, a łeb owijać drugą. Jesz tylko jedną reką, bo druga służy do podcierania (jakby życie nie było dość skomplikowane, to jeszcze brak papieru toaletowego). Karaluchy po obiedzie u sąsiada pędzą na deser prosto do ciebie, bo nie ma ani drzwi ani szyb w oknach. Sprobuj się zabawić przy tej muzyce. Chcesz sobie dłużej pospać, a tu codziennie o 5 rano zza okna muezzin drze pysk, że pora na poranną modlitwę. Kobiety chodzą zakutane od góry do dołu w szmaty i za żadną się nie obejrzysz, nie mowiąc o braku tak banalnej przyjemności jak rozebrane na maxa panienki na basenie miejskim. Narzeczoną wybrał ci ktoś inny i na dodatek ona śmierdzi jak twój osioł, więc w rezultacie nie wiesz, co pieprzysz w ciemnościach. Nie możesz ogolić się rano gwiżdżac jak skowronek, po czym wziąć prysznica, wiec śmierdzisz jak wielbłąd, z którym dzielisz izbę. Twoja żona tez nie moze się ogolić ani wziąć prysznica, więc także śmierdzi (jak dwa wielblady), a szczegolnie denerwujące są roje znarkotyzowanych much, latających za nią systematycznie co miesiąc. Wielbłąd odmowił posłuszeństwa 300 km od najbliższej oazy, więc żona musiała cię nieść całą drogę, po czym też odmowiła posłuszeństwa i odziedziczyłeś po niej cały rój much, więc się nie możesz wyspać... Druga żona, którą znów wybrał ci ktoś inny, po rozpakowaniu okazała się cierpiacą na ostry syndrom niedopchnięcia 70-latką, na dodatek do złudzenia przypominającą kozę sąsiada.. A nagle ktoś przychodzi, wręcza ci pakunek i mówi, że jak pociągniesz za ten sznureczek, to wszystko się nagle zmieni!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apasz hehehe i to jest głos rozsądku :) IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 12.11.04, 09:30 Mnie mozecie nazywac rasistą ale to własnie jest rozsądny głos :) Pozdrawiam !!! Odpowiedz Link Zgłoś
lechu1 Re: Skąd sie biorą muzulmanscy samobujcu ~!!!!!!! 03.03.05, 21:53 Gość portalu: antymuslim napisał(a): > Nie możesz pić piwa, wina ani wódki, więc odpadają ci wszystkie związane > z tym przyjemności: paw, lanie pod budką, knajpy z towarzystwem zalanym > w trzy dupy, udane zakrapiane imprezy, sex po pijaku z pierwszą poznaną > dziewczyną, ucieczka po wytrzezwieniu itd. > W TV widzisz tylko meczety i duchownych gadających od rzeczy, żadnej > piłki nożnej, golfa, tenisa, wyścigow Formuły 1 itp. > Nie możesz sobie w ogrodku postawić grilla z pieczenią wieprzową > doprawioną na ostro, nie wspominając o baterii butelek piwa wokół (patrz > pkt.1). > Nie możesz w weekend urwać się na ryby, bo co za idiota usiłowałby > złowić coś w odległej o 100 km oazie? > Zamiast porządnych garniturów lub luzackich jeansow musisz ubierać się w > szarą szmatę od stóp do glów, a łeb owijać drugą. > Jesz tylko jedną reką, bo druga służy do podcierania (jakby życie nie > było dość skomplikowane, to jeszcze brak papieru toaletowego). > Karaluchy po obiedzie u sąsiada pędzą na deser prosto do ciebie, bo nie > ma ani drzwi ani szyb w oknach. > Sprobuj się zabawić przy tej muzyce. > Chcesz sobie dłużej pospać, a tu codziennie o 5 rano zza okna muezzin > drze pysk, że pora na poranną modlitwę. > Kobiety chodzą zakutane od góry do dołu w szmaty i za żadną się nie > obejrzysz, nie mowiąc o braku tak banalnej przyjemności jak rozebrane na > maxa panienki na basenie miejskim. > Narzeczoną wybrał ci ktoś inny i na dodatek ona śmierdzi jak twój osioł, > więc w rezultacie nie wiesz, co pieprzysz w ciemnościach. > Nie możesz ogolić się rano gwiżdżac jak skowronek, po czym wziąć > prysznica, wiec śmierdzisz jak wielbłąd, z którym dzielisz izbę. > Twoja żona tez nie moze się ogolić ani wziąć prysznica, więc także > śmierdzi (jak dwa wielblady), a szczegolnie denerwujące są roje > znarkotyzowanych much, latających za nią systematycznie co miesiąc. > Wielbłąd odmowił posłuszeństwa 300 km od najbliższej oazy, więc żona > musiała cię nieść całą drogę, po czym też odmowiła posłuszeństwa i > odziedziczyłeś po niej cały rój much, więc się nie możesz wyspać... > Druga żona, którą znów wybrał ci ktoś inny, po rozpakowaniu okazała się > cierpiacą na ostry syndrom niedopchnięcia 70-latką, na dodatek do > złudzenia przypominającą kozę sąsiada.. > > A nagle ktoś przychodzi, wręcza ci pakunek i mówi, że jak pociągniesz za > ten sznureczek, to wszystko się nagle zmieni!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś