Dodaj do ulubionych

UKRAINA URATOWANA!!!!!!!!!!!

IP: *.broker.com.pl 22.11.04, 13:33
Ukraino, koniec bajek o europeizacji:)

Ukraina i Białoruś mają więcej szcześcia i rozsądku niż Polska, nie pozwoliły
zrobić z siebie kapitalistycznych neokolonii. Nikt rozsądny nie postawi
złamanego centa na ustrój gospodarczy i społeczny, który pojedynczemu
człowiekowi obiecuje jedno - znalezienie się na ulicy w razie życiowych
porażek. A na pewno nie uczyni tego wielomilionowa rzesza górników i hutników
z Donbasu.
Ta część ukraińskiego społeczeństwa, która dała się omamić kolorowymi i
przyjemnymi obrazkami zachodniego świata (ach ten pomarańcz) :) będzie
musiała otrzeźwieć. Zwłaszcza młodzież z zachodniej części Ukrainy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomson Faszyzm,ultraliberalizm i proamerykanizm przegrały IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 22.11.04, 13:42
      na Ukrainie i to jest piękne!
      • Gość: pimpocha Re: Faszyzm,ultraliberalizm i proamerykanizm prze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.04, 14:24

        ROSJA OD VANCOUVER AZ PO BUG!!!
        • abstrakt2003 Re: Faszyzm,ultraliberalizm i proamerykanizm prze 22.11.04, 18:46
          A dlaczego tylko po Bug? Po Lizbonę!
      • Gość: antyliberał_ Re: Faszyzm,ultraliberalizm i proamerykanizm prze IP: *.broker.com.pl 22.11.04, 18:26
        Powinno to wzmocnić pozycję polskich partii narodowych - Samoobrony, LPR i PiS
        a osłabić ultraliberalną Platformę
        • a.adas Re: Faszyzm,ultraliberalizm i proamerykanizm prze 22.11.04, 18:41
          Masz koomputer, czyli jesteś powyzej sredniej karajowej, czyli okradłeś
          cierpiace chłopskie i robotnicze masy z ich dorobku:
          rozstrzelać!

          Komputer dla każdego lub dla nikogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: Bleman Re: Faszyzm,ultraliberalizm i proamerykanizm prze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 20:24
            Racja rozstrzelać tych burżuazyjnych ciemiężycieli ludu pracującego miast i
            wsi !!!!!!!

            Lenin wiecznie żywy !!!!!!!

            ;)) ;)) ;)))
      • abstrakt2003 Tomsom to że jesteś głupcem to twoja sprawa 22.11.04, 18:45
        i ból twoich rodziców! Ale to że wygłaszasz tezy niezgone z polską racja stanu to już jawna zdrada!
        • Gość: el matador Re: Tomsom to że jesteś głupcem to twoja sprawa IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.11.04, 19:06
          Ukraina uratowana i uratowany ukraiński program kosmiczny,atomowy,lotniczy i
          militarny realizowane razem z najukochańszą matuszką Rassiją.Ukraińcy to mądry
          naród, nie dali się zwieść wrażym podszeptom amerykańskiego diabła Juszczenki i
          jego polskich popleczników(byłych polskich chamskich czerwonych komuchów na
          amerykańskiej służbie takich jak Marek Siwiec czy Cimosiewicz).Szkoda tylko
          ukraińskiej młodzieży kompletnie zarażonej szmirą i kolorową tandetą
          zachodniego,ogłupiającego stylu życia i bycia...Ona pójdzie za masońską Ameryką
          w sam ogień...
          • abstrakt2003 :) 22.11.04, 19:08
            Oj brzydko tak ludzi prowokować, oj brzydko... :)
            • Gość: el matador Re: :) IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.11.04, 20:07
              Sierpem i młotem,towarzysze.Przed nami świetlana przyszłość...
              Naszym symbolem jest Robotnik i Kołchożnica...Hurrrraaa!!!
              • Gość: Towarzysz Brawo Ukraina IP: *.telia.com 22.11.04, 20:12
                Byle komu to mezecie zablysnac zachodnimi swiecidelkami i rajem ale ja widze
                codziennie ubogich ludzi z Polski co prosza o prace. Ludzi poniewieranych w
                Polsce bo nie sa nic warci. Nie ma dla nich pracy ani opieki socjalnej ani
                lekarza ani szkol. Ciesze sie Ukraina powiedziala
                ----------------N I E ---------------------------
                imperialiszmowi.
                • Gość: Bleman Re: Brawo Ukraina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 20:27
                  Racja lepszy imperializm rosyjski niż amerykański. ;)

                  P.S. Wyprowadź sie jak najszybciej na białoruś.
        • Gość: cesio Re: Tomsom to że jesteś głupcem to twoja sprawa IP: *.home1.cgocable.net 23.11.04, 00:59
          Co dla CIECIA ABSTRKTA jest Polska Racja Stanu?
        • Gość: che guevara buuuuuuahahahahahaha!!! Polska racja stanu??!! ;-) IP: 62.181.161.* 23.11.04, 01:15
          Co to qrwa jest?? Coś takiego nie istnieje, jesteście pachołkiem Ameryki, o
          dobro swojego państwa wogóle nie dbacie, bronicie racji stanu Ameryki! Niema
          waszej racji stanu durne polaczki!
    • Gość: Bleman Re: UKRAINA URATOWANA!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.04, 20:22
      Racja federacja rosyjska to raj na ziemi, żyje sie tam dostatnio i godnie nie
      to co w tej złej liberalnej i kapitalistycznej Europie czy ... o zgrozo ... w
      tym piekle jakim są stany zjednoczone. ;)))

      Boże uchowaj nas od dostatku i samodzielnego myślenia ;)))
    • Gość: antyliberał_ Re: UKRAINA URATOWANA!!!!!!!!!!! IP: *.broker.com.pl 22.11.04, 23:03
      postoją, postoją i pójdą do domów, co będą jak te gópki stać na tym placu?
    • Gość: che guevara Dzięki takim ludziom jak Janukowycz i Kuczma IP: 217.153.221.* 23.11.04, 01:13
      Ukraina jest w stanie wykupować polskie huty i fabryki samochodów, a Polska pod
      butem ultraliberalizmu nie tylko nie jest w stanie inwestować za granicą, ale
      nawet u siebie. Bogaci ukraińscy biznesmeni, w przeciwieństwie do ich
      zdradzieckich polskich kolegów, sposorują sport, działają dla dobra państwa i
      nie pultają się gdy państwo chce nałożyć im podatki by wspomóc biedotę (poza
      oczywiście tymi szujami które popierają Juszczenkę, ale z nimi zrobi się
      porządek).
    • Gość: Free Ukraine UWAGA!!!!!!!!!!! AGENCI FSB NA FORUM!!!!!!!!!!!! IP: *.250.201.211.Dial1.Weehawken1.Level3.net 23.11.04, 01:53
      Tomsonow, che guewarow i antyliberalow - wsiadac do pociagu i jazda na wschod
      Kolyme odsniezac! Paszol won z Europy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka