perla.roztocza
24.06.26, 09:12
pomyślę.
ale minęło 4 lata ostrej jazdy i coraz częściej zastanawiam się:
- czy popieranie zamachu stanu zwanego Majdanem było słuszne z polskiego punktu widzenia.
Obalony Janukowycz to był jedyny prezydent w krótkiej historii Ukrainy, który zwalczał banderyzm.
- czy Rosja nie ma jednak trochę racji zważywszy na to co państwo ukraińskie wyprawiało na wschodzie kraju.
Zamordowano tam kilka tysięcy etnicznych Rosjan.
- reżim kijowski nie jest tym czym wydawał się być na początku wojny.
Ktoś kiedyś słusznie powiedział, że na wojnie pierwsze co ginie to prawda właśnie.