Dodaj do ulubionych

Gucio jest brilliant!!!

03.02.05, 15:47
Zycze wszystkim forumowiczom takiej jasnosci umyslu, ostrosci pogladow i
kwiecistego jezyka. Sam nie dorownuje

Och, musze jechac do rygi, na razie
Obserwuj wątek
    • mamzerek Re: Gucio jest brilliant!!! 03.02.05, 16:12
      GuciO jest Wielki.
      Najmadrzejszy.
      I wszystko wie.
      Altruista i filantorp.
      RZecz w tym - ze tylko w jego wlasnej opinii.
    • silesius.funkulo OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:14

      • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:27
        OCH dziekuje, dziekuje. Milo ze mam takich adoratorow!!!!
        • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:34
          manny_ramirez napisał:

          > OCH dziekuje, dziekuje. Milo ze mam takich adoratorow!!!!
          mnie tez milo
          • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:37
            Dzien dobry rachelciu!!! Extra mi milo ze tobie tez. Bardzo sie z tego ciesze.
            I chcialbym aby tak zawsze bo cie Lubie. Kulturalnie sie z toba rozmawia. A i
            intelektualnie jak!!!!
            • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:41
              manny_ramirez napisał:

              > Dzien dobry rachelciu!!! Extra mi milo ze tobie tez. Bardzo sie z tego ciesze.
              > I chcialbym aby tak zawsze bo cie Lubie. Kulturalnie sie z toba rozmawia. A i
              > intelektualnie jak!!!!
              chyba mylisz osby ja jestem horton,nie rachelcia, i jako slon zawsze rozmawiam
              kulturalnie,czasem tylko rycze,gdyz traba mi sie podwinie.
              • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:43
                i nadiezda1 tez nie rachelka, ani muminek4,
                raczej wszyscy razem to trojca swieta!!!!!
                • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:48
                  manny_ramirez napisał:

                  > i nadiezda1 tez nie rachelka, ani muminek4,
                  > raczej wszyscy razem to trojca swieta!!!!!
                  no patrz stachu jak musisz pamiec cwiczyc,to dobrze,gdyz w nastepnym wcieleniu
                  bede paarlemoon,to po africaans,ktory lubie:)))
                  zadowol sie sloniem dzisiaj,ale jak mi sie znudzi to....
                  • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:49
                    ja dominikanczyk nie zaden stach
                    • sol4000 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:54
                      ona tak ze st(r)achu-:)))
                      • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:56
                        witaj sol!
                        mowisz ze rachelcia tak przeze mnie sie trzesie?
                        • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:59
                          manny_ramirez napisał:

                          > witaj sol!
                          > mowisz ze rachelcia tak przeze mnie sie trzesie?
                          nie to solowi wyladowala sie bateria i tak nim trzepie
                          • sol4000 Re: rachelko.. 03.02.05, 17:23
                            a ty pamietasz moje wierszyki?
                            Dawno to bylo, ale Umnie nigdy tego nie brakuje-:))) Powtorzyc? A jesli tak, to
                            chetnie cos wygrzebie, specjalnie dla ciebie-:)))
                        • sol4000 Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:19
                          nie sadze, by trzesla sie przed toba na forum, chyba ze zna cie w realu-:)))
                          • manny_ramirez Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:20
                            witaj
                            na szczescie nie
                            wtedy moze ja bym sie trzasl:))))
                            • horton3 Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:25
                              manny_ramirez napisał:

                              > witaj
                              > na szczescie nie
                              > wtedy moze ja bym sie trzasl:))))
                              no doubt bro,no doubt,gdyz ja kaszke manna na sniadanie zjadam i wygladam potem
                              jak HORTON, lub SAM I AM, who eats green eggs and ham.
                              • manny_ramirez Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:27
                                Drrrrrrrrr juz sie trzEse!!!! Baaaaaardzo!!!! I to jak? Lubisz te bajke
                                rachelciu?? Kogos ci przypomina??? A moze wlasnie siebie?
                                • horton3 Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:38
                                  manny_ramirez napisał:

                                  > Drrrrrrrrr juz sie trzEse!!!! Baaaaaardzo!!!! I to jak? Lubisz te bajke
                                  > rachelciu?? Kogos ci przypomina??? A moze wlasnie siebie?
                                  nope the CAT in THE HAT comes BACK,czyli jakbym manka widziala w duzym kapeluszu.
                                  ps.myslalam,ze ty nosisz czarny,nie w paski?
                      • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:57
                        sol4000 napisał:

                        > ona tak ze st(r)achu-:)))
                        a czy ty juz nabiles swoje baterie sloneczne,czy nie Solu? uwazaj bo jak sie
                        niedozywisz to gorzej bedziesz myslal,co sie czesto tobie zdarza,ale moze nasz
                        Manny ci pomoze,to baseballista pierwszej klasy. szkoda,ze w druzynie Cardinals
                        nie gra,tych lubie.
                        • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:59
                          rachelkus, a wiesz choc skad ci Cardinals????
                          • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 17:08
                            manny_ramirez napisał:

                            > rachelkus, a wiesz choc skad ci Cardinals????
                            z Mark McGwire,dooo manius,abo to raz ich widzialam i parowki jadlam po
                            n-innings i home runie.ty myslisz,ze ja chyba kapustke z woza wyrzucam
                            cooooooooooooooooooooooooo? NY Giants by the way suck.
                            • manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 17:10
                              no ty niby w kuchniach wysiadujesz
                              a po co mi tu o Giants piszesz, sport chyba pomylilas
                              a ja i tak Patriots i Red Sox lubie
                              • horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 17:16
                                manny_ramirez napisał:

                                > no ty niby w kuchniach wysiadujesz
                                > a po co mi tu o Giants piszesz, sport chyba pomylilas
                                > a ja i tak Patriots i Red Sox lubie
                                rzeczywiscie mialo byc NY Yankees,ale oni tak jak Giants suck. A ty manius nie
                                jesz,ze kuchni nie lubisz,bo ja uwielbiam dobre jedzenie? baseball to nie to
                                czym ja sie interesuje,ale czasem trzeba sie zmusic,aby byc grzecznym i
                                politycznie poprawnym,nu nie manius?
    • kropekuk Conchita, no juz nie chwal tak swego starego.... 03.02.05, 16:44
      Syarczy, ze mu dawalas nim zalatwil ci amerykanski paszport;)
      • manny_ramirez Re: Conchita, no juz nie chwal tak swego starego. 03.02.05, 16:47
        ha????
        chyba nie widzialas ironii stara znajomo
        moze zgadniesz ktoz ja?
      • horton3 Re: Conchita, no juz nie chwal tak swego starego. 03.02.05, 16:50
        kropekuk napisał:

        > Syarczy, ze mu dawalas nim zalatwil ci amerykanski paszport;)
        syarczy gabcia,ze you no matter what suck.
        • kropekuk Leczenie ci nie pomaga, zabciu? 03.02.05, 17:14

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka