manny_ramirez 03.02.05, 15:47 Zycze wszystkim forumowiczom takiej jasnosci umyslu, ostrosci pogladow i kwiecistego jezyka. Sam nie dorownuje Och, musze jechac do rygi, na razie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mamzerek Re: Gucio jest brilliant!!! 03.02.05, 16:12 GuciO jest Wielki. Najmadrzejszy. I wszystko wie. Altruista i filantorp. RZecz w tym - ze tylko w jego wlasnej opinii. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:27 OCH dziekuje, dziekuje. Milo ze mam takich adoratorow!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:34 manny_ramirez napisał: > OCH dziekuje, dziekuje. Milo ze mam takich adoratorow!!!! mnie tez milo Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:37 Dzien dobry rachelciu!!! Extra mi milo ze tobie tez. Bardzo sie z tego ciesze. I chcialbym aby tak zawsze bo cie Lubie. Kulturalnie sie z toba rozmawia. A i intelektualnie jak!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:41 manny_ramirez napisał: > Dzien dobry rachelciu!!! Extra mi milo ze tobie tez. Bardzo sie z tego ciesze. > I chcialbym aby tak zawsze bo cie Lubie. Kulturalnie sie z toba rozmawia. A i > intelektualnie jak!!!! chyba mylisz osby ja jestem horton,nie rachelcia, i jako slon zawsze rozmawiam kulturalnie,czasem tylko rycze,gdyz traba mi sie podwinie. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:43 i nadiezda1 tez nie rachelka, ani muminek4, raczej wszyscy razem to trojca swieta!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:48 manny_ramirez napisał: > i nadiezda1 tez nie rachelka, ani muminek4, > raczej wszyscy razem to trojca swieta!!!!! no patrz stachu jak musisz pamiec cwiczyc,to dobrze,gdyz w nastepnym wcieleniu bede paarlemoon,to po africaans,ktory lubie:))) zadowol sie sloniem dzisiaj,ale jak mi sie znudzi to.... Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:49 ja dominikanczyk nie zaden stach Odpowiedz Link Zgłoś
sol4000 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:54 ona tak ze st(r)achu-:))) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:56 witaj sol! mowisz ze rachelcia tak przeze mnie sie trzesie? Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:59 manny_ramirez napisał: > witaj sol! > mowisz ze rachelcia tak przeze mnie sie trzesie? nie to solowi wyladowala sie bateria i tak nim trzepie Odpowiedz Link Zgłoś
sol4000 Re: rachelko.. 03.02.05, 17:23 a ty pamietasz moje wierszyki? Dawno to bylo, ale Umnie nigdy tego nie brakuje-:))) Powtorzyc? A jesli tak, to chetnie cos wygrzebie, specjalnie dla ciebie-:))) Odpowiedz Link Zgłoś
sol4000 Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:19 nie sadze, by trzesla sie przed toba na forum, chyba ze zna cie w realu-:))) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:20 witaj na szczescie nie wtedy moze ja bym sie trzasl:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:25 manny_ramirez napisał: > witaj > na szczescie nie > wtedy moze ja bym sie trzasl:)))) no doubt bro,no doubt,gdyz ja kaszke manna na sniadanie zjadam i wygladam potem jak HORTON, lub SAM I AM, who eats green eggs and ham. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:27 Drrrrrrrrr juz sie trzEse!!!! Baaaaaardzo!!!! I to jak? Lubisz te bajke rachelciu?? Kogos ci przypomina??? A moze wlasnie siebie? Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: witaj Manny:) 03.02.05, 17:38 manny_ramirez napisał: > Drrrrrrrrr juz sie trzEse!!!! Baaaaaardzo!!!! I to jak? Lubisz te bajke > rachelciu?? Kogos ci przypomina??? A moze wlasnie siebie? nope the CAT in THE HAT comes BACK,czyli jakbym manka widziala w duzym kapeluszu. ps.myslalam,ze ty nosisz czarny,nie w paski? Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:57 sol4000 napisał: > ona tak ze st(r)achu-:))) a czy ty juz nabiles swoje baterie sloneczne,czy nie Solu? uwazaj bo jak sie niedozywisz to gorzej bedziesz myslal,co sie czesto tobie zdarza,ale moze nasz Manny ci pomoze,to baseballista pierwszej klasy. szkoda,ze w druzynie Cardinals nie gra,tych lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 16:59 rachelkus, a wiesz choc skad ci Cardinals???? Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 17:08 manny_ramirez napisał: > rachelkus, a wiesz choc skad ci Cardinals???? z Mark McGwire,dooo manius,abo to raz ich widzialam i parowki jadlam po n-innings i home runie.ty myslisz,ze ja chyba kapustke z woza wyrzucam cooooooooooooooooooooooooo? NY Giants by the way suck. Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 17:10 no ty niby w kuchniach wysiadujesz a po co mi tu o Giants piszesz, sport chyba pomylilas a ja i tak Patriots i Red Sox lubie Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: OT: Pozdrowienia od bojowkarzy RAS, Manny:) 03.02.05, 17:16 manny_ramirez napisał: > no ty niby w kuchniach wysiadujesz > a po co mi tu o Giants piszesz, sport chyba pomylilas > a ja i tak Patriots i Red Sox lubie rzeczywiscie mialo byc NY Yankees,ale oni tak jak Giants suck. A ty manius nie jesz,ze kuchni nie lubisz,bo ja uwielbiam dobre jedzenie? baseball to nie to czym ja sie interesuje,ale czasem trzeba sie zmusic,aby byc grzecznym i politycznie poprawnym,nu nie manius? Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Conchita, no juz nie chwal tak swego starego.... 03.02.05, 16:44 Syarczy, ze mu dawalas nim zalatwil ci amerykanski paszport;) Odpowiedz Link Zgłoś
manny_ramirez Re: Conchita, no juz nie chwal tak swego starego. 03.02.05, 16:47 ha???? chyba nie widzialas ironii stara znajomo moze zgadniesz ktoz ja? Odpowiedz Link Zgłoś
horton3 Re: Conchita, no juz nie chwal tak swego starego. 03.02.05, 16:50 kropekuk napisał: > Syarczy, ze mu dawalas nim zalatwil ci amerykanski paszport;) syarczy gabcia,ze you no matter what suck. Odpowiedz Link Zgłoś