Dodaj do ulubionych

wspaniale zdjecia

04.02.05, 18:29
www.msnbc.msn.com/id/3842331/?GT1=6190
Obserwuj wątek
    • fs_suck Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 18:36
      fotografujesz ?
      • dassies Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 18:42
        fs_suck napisał:

        > fotografujesz ?
        coraz czesciej odkad mam digital camere,gdzie mozna wszystko kasowac. Nawet
        wiele porobilam fajnych zdjec z mych podrozy,jak rowniez bawie sie
        fotografowaniem ciekawych widoczkow i robie z tego screen savers:))) to jest
        roznica jak sie wyrzuci brzydote a zostawia to co fajne:)))
        • fs_suck Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 19:01
          wlasnie nosze sie z zamiarem zakupu aparatu cyfrowego, jest jeden aktualnie na
          rynku Panasonic Lumix ZX-20 ze szklanymi soczewkami Leica ,ma optical zoom
          12x ,bije Nikkona D70 cena i klasa wykonania , jedyne $500 US + taxes , super
          maszyna , polecam.
          • dassies Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 19:10
            ja mam power shot 5.0 cannona,robi swietnie zdjecia i ma pare opcji na filmy,to
            zeszloroczny model,ale dziala jak ta lala,a najwazniejsze,ze latwo go ustwiac,bo
            widac co robisz:))))
            • biedronka24 Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:14
              to niektorych wrogow najbardziej zlosci kwiatku :)
              • dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:15
                biedronka24 napisała:

                > to niektorych wrogow najbardziej zlosci kwiatku :)
                e tam zlosc pieknosci szkodzi,ja tam wole smiech,a zlosc pozostawiam tym
                zawodowcom,co to zyc bez problemow nie umieja:)))
              • fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:19
                biedronka na kwiatku tez urocze...))))
                • dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:20
                  fs_suck napisał:

                  > biedronka na kwiatku tez urocze...))))
                  a co pachnie wiosna i El Dorado:)))
                  • fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:31
                    www.coverstonecards.com/item.html/?PRID=1051069
                    • dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:36
                      nu,nu u nasz tez pikne cytrynki w lecie fruwaja:)))
                      • fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:38
                        nie za wczesnie na wiosenne cytaty , toz to srodek zimy .
                        • dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:44
                          e tam wlasnie wszystko plynie, a nasz manius zagaja o syjamskich kotach jeno,to
                          czas na wiosne:)))
                          • fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:48
                            spadam do zajec dnia , see ya !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka