dassies 04.02.05, 18:29 www.msnbc.msn.com/id/3842331/?GT1=6190 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dassies Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 18:42 fs_suck napisał: > fotografujesz ? coraz czesciej odkad mam digital camere,gdzie mozna wszystko kasowac. Nawet wiele porobilam fajnych zdjec z mych podrozy,jak rowniez bawie sie fotografowaniem ciekawych widoczkow i robie z tego screen savers:))) to jest roznica jak sie wyrzuci brzydote a zostawia to co fajne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fs_suck Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 19:01 wlasnie nosze sie z zamiarem zakupu aparatu cyfrowego, jest jeden aktualnie na rynku Panasonic Lumix ZX-20 ze szklanymi soczewkami Leica ,ma optical zoom 12x ,bije Nikkona D70 cena i klasa wykonania , jedyne $500 US + taxes , super maszyna , polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
dassies Re: wspaniale zdjecia 04.02.05, 19:10 ja mam power shot 5.0 cannona,robi swietnie zdjecia i ma pare opcji na filmy,to zeszloroczny model,ale dziala jak ta lala,a najwazniejsze,ze latwo go ustwiac,bo widac co robisz:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
biedronka24 Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:14 to niektorych wrogow najbardziej zlosci kwiatku :) Odpowiedz Link Zgłoś
dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:15 biedronka24 napisała: > to niektorych wrogow najbardziej zlosci kwiatku :) e tam zlosc pieknosci szkodzi,ja tam wole smiech,a zlosc pozostawiam tym zawodowcom,co to zyc bez problemow nie umieja:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:19 biedronka na kwiatku tez urocze...)))) Odpowiedz Link Zgłoś
dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:20 fs_suck napisał: > biedronka na kwiatku tez urocze...)))) a co pachnie wiosna i El Dorado:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:31 www.coverstonecards.com/item.html/?PRID=1051069 Odpowiedz Link Zgłoś
dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:36 nu,nu u nasz tez pikne cytrynki w lecie fruwaja:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:38 nie za wczesnie na wiosenne cytaty , toz to srodek zimy . Odpowiedz Link Zgłoś
dassies Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:44 e tam wlasnie wszystko plynie, a nasz manius zagaja o syjamskich kotach jeno,to czas na wiosne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
fs_suck Re: Powinnas dodac badz czlowiekiem 04.02.05, 19:48 spadam do zajec dnia , see ya !!!! Odpowiedz Link Zgłoś