dziadek_piaskowy
28.02.05, 18:25
..to jest niezaprzeczalny fakt.Cyfry mowia same za siebie , stan gospodarki
bardziej przypomina slynna opowiesc o wiecznie zywym Leninie , trupa nie
mozna podtrzymac przy zyciu majac go podlaczanego do aparatury
reanimacyjnej.Od wielu lat role reanimatora pelni caly swiat , wyraznie
wyglada na to , ze teoria zbalansowanego o upadku gospodarczym USA
zmaterializuje sie wczesniej niz wie o tym przecietny zjadacz
hamburgerow ,cena litra benzyny czy mleka za ca.1 $ US jest blizsza niz
kiedykolwiek ,prawdziwe Oscary z dziedziny ekonomii ciagle w drodze.