abe_ltd
13.03.05, 03:22
i Hamburg. Zaczynamy sie juz zachowywac jakoby to Niemcy w Reichu byli
jedynymi ofiarami ICH wojny.
Bardzo podoba mi sie co powiedzia Sir Arthur Harris, Bomber-Command commander-
in-chief (glowodowodzacy operacja bombardowania miast niemieckich)o swoich
zolnierzach, "bomber boys":
"It is due to them,and their kind, in the other services, that Britain today
is not a mere slave market in a Nazi Empire. That was the Plan. Never forget
it."
"Winni im jestesmy wdziecznosc, jak rowniez im podobnym w roznych oddzialach,
za to ze Brytania dzisiaj to nie po prostu zrodlo dostaw niewolnikow w
Nazistowskim Imperium. Przeciez to byl ten Plan. Nigdy tego nie zapominajcie."
Ja tez uwazam, ze zanim zaczniemy sie roczulac na zbombardowanym Drezdnem,
zastanowmy sie co by bylo z nami gdyby nie bylo drezdenskich bombardowan.