Dodaj do ulubionych

Wojna Arabów z Romami w Perpignan

30.05.05, 17:18
No tak Eurokonstytucje odrzucili imigranci mafiozi i tym podobni 59,5 do 56
to akurat nie dramatyczna roznica...
Obserwuj wątek
    • juice99 Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 30.05.05, 17:27
      1b1r1m1t.von1ungern_1sternberg napisał:

      > No tak Eurokonstytucje odrzucili imigranci mafiozi i tym podobni 59,5 do 56
      > to akurat nie dramatyczna roznica...

      no poza tym, że razem to daje 105,5% ;)
      • 1b1r1m1t.von1ungern_1sternberg ???? 30.05.05, 17:37
        Skad ci przyszlo do glowy to dodawac?
        Nawiasem mowiac ta miescina to piekny przyklad przyszlosci jaka nam oferuje
        UE...Wspolzycia miedzy ludzmi...Szkoda mowic...
        • polski_francuz Poludnie 30.05.05, 17:41
          Francji jest zasiedlone przez: bogatych rencistow (ci sa spokojni i grzeczni) i
          duzo, duzo biedoty z Magrebu (bo cieplo i sie jak u siebie) czuja). Trzecia
          kategoria sa ludzie pracy, bo kazdy chcialbym tam pracowac (ja tez).

          Ta wojna wybuchla bo sie gowniarze pobili i zabili przy okazji jednego
          Algierczyka.

          No a potem odwet itd.
          • niezapowiedziany Re: Poludnie 30.05.05, 18:41
            wszystko jedno. pokazuje to bardzo dobrze zdolnosci asymilacyjne i
            dostosowawcze do prawa lokalnego przez Arabow. sorry, ale ja nie chce miec
            takiej mniejszosci, ktora wystepuje przeciwko zasiedzialej ludnosci, bo ta im
            sie juz nie podoba.
    • gieroy_asfalta jedni warci drugich, hehe 30.05.05, 18:50
      To zabawne, ze Arabowie zarzucją Cyganom nieróbstwo, hehehe. Oto jak ważny jest
      punkt odniesienia. Ja swoją drogą cieszę się, że u mnie nie ma Arabów, a
      Cyganów tylko garstka.
    • amhu Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 30.05.05, 19:21
      Uczmy sie od Romow jak nalezy postepowac z Arabami.
      • homophob_and_racist Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 31.05.05, 00:24
        ...masz racje ! Cyganie sie nie pier..li w polipoprawnosc, ale im ujdzie bo sa
        bezowi i ciezko ich oskarzyc o 'rasizm' :)
        Niestety arabstwo tylko sile rozumie, poki co jest 2:0 dla Cyganow ! :)
        • olewin ale pierniczysz .. 31.05.05, 00:26
          Akurat w Polsce Arabowie są całkiem przyzwoitymi obywatelami a Romowie .. każdy
          to widzi ..
          Zawsze można utemperować jednych i drugich ..
          • homophob_and_racist kto ?, ja ? 31.05.05, 00:37
            > Akurat w Polsce Arabowie są całkiem przyzwoitymi obywatelami

            Bo jest ich garstka, ale nawet ta garstka to o garstke za duzo, jak pokazal
            przyklad tego mahmuta z Poznania, co to przy terroryzmach majstrowal. Pozatym
            arabstwo mnozy sie szybko

            > a Romowie ..

            Cyganie mieszkaja w Polsce od XIV wieku i nigdy nikomu krzywdy nie zrobili, o
            moze buchneli zegarek, pierscionek albo rower. Ale nie podkladaja bomb, nie
            porywaja samolotow i nie nawracaja na zadna VII wieczna ideologie.
            Malo tego ! Jakbys znal historie to bys wiedzial ze Cyganie pochodza z polnocno-
            zachodnich Indii i uciekli stamtad w XI wieku wlasnie przed mahmutami
            • olewin oczywiście że znam historię .. 31.05.05, 00:48
              Muzułamanie i Romowie to to tacy sami azjaci jak Żydzi, Turcy, Persowie czy
              Kurdowie ..
              A to że Cyganie nie podkładają bomb to zasługa tego że w erze nowożytnej nie
              mieli swojego państwa które utracili .. I nie jest to kwestia religii bo bomby
              podkładali Żydzi, Kurdowie, Libańczycy a w czasie rozbiorów nawet Polacy i
              Rosjanie przeprowadzając zamachy na carskich namiestników ..
              • homophob_and_racist Re: oczywiście że znam historię .. 31.05.05, 02:06
                > A to że Cyganie nie podkładają bomb to zasługa tego że w erze nowożytnej nie
                > mieli swojego państwa które utracili ..

                Hmmm ? A jakie panstwo utracili arabasy ? Maja ich ze 20 i ciagle chca wiecej.
                Nie palam szczegolna miloscia do Cyganow, ale wole ich od arabasow i innych
                mahmutow. Poprostu nie narzucaja swojego syfu innym.
                No i nie pamietam by Polacy nawet w czasie rozbiorow wysadzali bomby by
                mordowac przygodnych cywilow, a zwlaszcza wlasnych wspolziomkow, jak to
                robia 'bohaterscy' 'partyzanci' w Iraku
                • olewin Re: oczywiście że znam historię .. 31.05.05, 02:42
                  W powietrze wysadzają się nie Arabowie z Arabii Saudyjskiej czy ZEA tylko
                  muzułmanie sympatyzujący z Palestyńczykami tak jak Kurdowie którzy też nie mają
                  swojego kraju ..

                  Stosowanie zamachów samobójczych to nie ulubiona metoda walki ale próba
                  nadgonienia zapaści technologicznej a także gest rozpaczy opuszczonych nawet
                  przez resztę Arabów ludzi walczących o swój kraj .. Egipt, Jordania, Turcja -
                  te kraje bardzo kochają USA i Israel choć ich miłość jest wymierna w walucie ...
                  Kto utrzymuje taki stan rzeczy kupując pokój za zielone ??! USA ..

                  Palestyńczycy opuszczeni przez wszystkich zamknięci w gettach, otoczeni murem,
                  wiecznie nękani, ośmieszani i poniżani , bez pracy bez wody bez perspektyw ..
                  za to z prespektywą wybudowanego muru który metodą faktów dokonanych zakończy
                  ich sen o sprawiedliwym przebiegu granicy z Israelem .. Źródłem terroryzmu nie
                  jest tu religia ale bieda .. Pewny swojej siły napompowany dotacjami z USA
                  Israel utrzymuje ten stan rzeczy świadomie dążąc do siłowego rozwiązania kwesti
                  Palestyńskiej jak Hitler kwestii podludzi..

                  Terroryzm nie jest sposobem na życie ale rozpaczliwym gestem obliczonym na
                  śmierć .. a za fundamentalizm odpowiedzialna jest nędza, bieda i nietolerancja
                  przynajmniej !!!! w wypadku Palestyńczyków wśród których wielu to
                  chrześcijanie ..
                  • homophob_and_racist wystarczy bicia palestynskiej piany :) 31.05.05, 03:20
                    Kolegom, mam ok 40 lat i odkad pamiecia siegam ciagle o tych
                    zas..ych 'palestynczykach'. Co to jest 'palestynczyk' ? Do 1967 wogole nie
                    istnial ! Tzw 'strefa gazu' nalezala do Egiptu, po Camp David, Zydki chcieli
                    doplacic Sadatowi zeby sobie ja wzial, ale ten wiedzial czym to pachnie i
                    zostawil Zydkom ten trefny towar, dokladnie to samo zrobil krol Jordani z
                    tzw 'zachodnim brzegiem'. Po prostu tzw 'problem palestynski' jest potrzebny
                    arabskim dyktatorom jako zawor bezpieczenstwa zeby syf i malarie panujaca w ich
                    obejsciach wytlumaczyc 'palestynczykami'. Arabasy maja ze 20 panstw, niech sie
                    podziela tzw 'palestynczykami' i bedzie spokoj :)
                    • meerkat1 Re: wystarczy bicia palestynskiej piany :) 31.05.05, 10:20
                      Deklaracja ONZ z l948 roku mowi o "Utworzeniu Panstwa Palestynskiego", nie
                      zydowskiego czy izzaelskiego.

                      Dlaczego? Ano dlatego, ze przed czasami politycznej poprawnosci
                      (czytaj:zaklamania) termin Palestyna byl synonimem historycznego Izraela ()
                      Judei ,Samary, itd.). Tzw. obecni Palestyncyzczy, to ludnosc, ktora naplynela
                      Palestyny w okresie diaspory, glownie z terenu obecnej Jordanii, z ktorej ich
                      zreszta tez stosnkowo niedawno wyrzucono ("Czarny Wrzesien"), podobnie jak z
                      Kuwejtu; w pierwszym przypadku za probe obalenia monarchii haszmickiej i
                      przejecia wladzy nad krajem, w drugim- za aktywne poparcie irackiej inwazji.

                      Co do rozruchow.... Jesli we Francji mamuty wyrobily juz sobie opinie zlodziei
                      nawet kosztem Cyganow- to musi byc juz naprawde zle.

                      A co do zera...


                      Koncept zera, wg. najnowszych badan, stowrzyli, niezaleznie od siebie Grecy i
                      Hindusi.

                      Natomiast arabusy zero wymyslily: vide lista laureatow naukowych nagrod Nobla:-)
    • captain.america Kibicuje Romom 30.05.05, 19:24
      Zaden Cygan jeszcze nigdy nie porwal samolotu ani nie scial nikomu glowy. Mam
      nadzieje ze podniosa oni poziom kulturowy arabstwa.
      • barb25 Re: Kibicuje Romom 31.05.05, 04:42
        Ja tez.Mam znajomych Romow/chrzescijan-protestantow/ sa wspanialymi
        ludzmi.Bardzo ich cenie. Co do arabstwa -niech sobie zrobia porzadek w swoich
        obsranych krajach! Przeczytajcie ostatni raport ONZ o krajach arabskich.Wlos sie
        jezy ze zgrozy.Jak ktos ich broni to nie tylko jest idiota ale tez samobojca.
    • eurociota Pierwszy raz w zyciu sympatyzuje z Cyganami 30.05.05, 21:00
      Pokażcie Arabom gdzie ich miejsce bo lewaki zaniedługo wieże Eiffla zamienią na
      meczet w imię poprawnośći politycznej.
    • wielki_czarownik Czas na państwo narodowe? 30.05.05, 22:10
      Czyżby czas pozbyć się imigrantów i stworzyć państwo narodowe?
      • polski_francuz Sieg Heil 30.05.05, 22:11
        to juz zesmy przerabiali. W latach 1939-1945.
        • wielki_czarownik Co proponujesz? 30.05.05, 22:53
          Co proponujesz w zamian? Emigranci z innych kręgów kulturowych (i cyganie) słabo się integrują i zasilają szeregi nizin społecznych powodując mnóstwo problemów. Nie możemy udawać, że problemu nie ma.
          • polski_francuz Ha 30.05.05, 23:02
            to nie jest latwe pytanie.

            Cyganie nie pracuja a zyja. Jak, z kradziezy, kart. No i co z takimi zrobisz?
            Nie wiem. Staraja sie tu we Francji "sedentaryzowac", tzn dawac dzialki i
            probowac osiedlac. Sukces jest mierny.

            Arobowie, to jeszcze gorszy problem, bo jest kilka milionow. Chyba nie ma
            innego wyjscia niz ich integrowac.

            Nie wyslesz ich do domu, a ekonomia juz bez nich nie moze funkcjonowac.

            Rasizm nie jest rozwiazaniem w kazdym razie.

            Pozdrawiam

            PF
            • kamyk39 Re: Ha 31.05.05, 04:21
              polski_francuz napisał:

              > to nie jest latwe pytanie.
              >
              > Cyganie nie pracuja a zyja. Jak, z kradziezy, kart. No i co z takimi zrobisz?
              > Nie wiem. Staraja sie tu we Francji "sedentaryzowac", tzn dawac dzialki i
              > probowac osiedlac. Sukces jest mierny.
              >
              > Arobowie, to jeszcze gorszy problem, bo jest kilka milionow. Chyba nie ma
              > innego wyjscia niz ich integrowac.
              >
              > Nie wyslesz ich do domu, a ekonomia juz bez nich nie moze funkcjonowac.
              >
              > Rasizm nie jest rozwiazaniem w kazdym razie.
              >
              > Pozdrawiam
              >
              > PF

              USA kiedys sobie sprowadzilo ludzi (no niewolnikow), aby im skubali bawelne.
              Teraz maja z tego zyski. Kolonie sa dobra, jak zamorskie, i sa ustalone kierunki
              przeplywu. Co do metropolii, a co z niej. Nie upilnowali.
              Skutki picia wutki.
            • wielki_czarownik Re: Ha 31.05.05, 11:13
              polski_francuz napisał:

              > to nie jest latwe pytanie.
              >
              > Cyganie nie pracuja a zyja. Jak, z kradziezy, kart. No i co z takimi zrobisz?
              > Nie wiem. Staraja sie tu we Francji "sedentaryzowac", tzn dawac dzialki i
              > probowac osiedlac. Sukces jest mierny.

              Rozwiązanie radykalne może? Albo do pracy albo wystawić za granicę. ALbo niech ich urzędy podatkowe ścigają.

              >
              > Arobowie, to jeszcze gorszy problem, bo jest kilka milionow. Chyba nie ma
              > innego wyjscia niz ich integrowac.

              To się próbuje robić od lat. Tak jak z cyganami. I co? Zero efektu. Tu jest Europa i każdy może przyjechać o ile będzie żył jak europejczyk. Jak chce żyć po arabsku do niech jedzie do Iranu.

              >
              > Nie wyslesz ich do domu, a ekonomia juz bez nich nie moze funkcjonowac.
              >
              > Rasizm nie jest rozwiazaniem w kazdym razie.
              >

              Wydaje mi się, że jest. Najgorszym ale jest.

              > Pozdrawiam
              >
              > PF

              Pozdr.
        • kamyk39 Re: Sieg Heil 31.05.05, 04:09
          polski_francuz napisał:

          > to juz zesmy przerabiali. W latach 1939-1945.

          W ktorym miejscu? Zdaje sie bylo (jest) kilka.
          "Kto nie rabotajet nie kuszajet"
    • homophob_and_racist Ja trzymam strone Cyganow ! 31.05.05, 00:17
      ... bo choc bezowi, to Chrzescijanie, raz, dwa najczesciej nie chca wiele
      wiecej by sie od nich odpier...ic i zostawic ich w spokoju. Nigdy tez z nikim
      nie prowadzili wojen i na nic nie nawracali. To prawda ze sa nierobami i
      zlodziejaszkami, ale przy arabasach to grzecznisie.
      Ciekaw jestem jak sie rozrozniaja miedzy soba ? :) Jedni bezowi... i drudzy
      bezowi... Cyganki(sliczne poki mlode) nie chodza w kopftuchach, ...ale przeciez
      to nie baby sie tluka... :)
      Co tu zreszta gadac przeciw arabasom popre kazdego Zydow, Zoltych, Hindusow,
      Eskimosow, Indian, Papuasow, byle nie byli mahmutami.

      Deislamizacja, Dekomunizacja Deratyzacja
      • olewin Re: Ja trzymam strone Cyganow ! 31.05.05, 00:56
        No to wykazałeś się wiedzą :PP Cyganie nie są chrześcijanami tylko przyjmują
        wiarę kraju w jakim przebywają a to różnica .. zatem są i cyganie muzułmanie
        tak samo jak są arabowie chrześcijanie - libańczycy, koptowie ..
    • olewin wow .. niezły sajgon .. My też to przerabialiśmy 31.05.05, 00:23
      w Mławie ..
      A potem mowiono że to Polacy gnębią Cyganów .. Prawda była taka że pijani
      Cyganie przejechali samochodem Polaka .. Policja stanęła w ich obronie bo
      goście byli kasiaści .. a potem nastąpiły rozruchy w których zdemolowano dom
      sprawców ..
      • kamyk39 Re: wow .. niezły sajgon .. My też to przerabiali 31.05.05, 04:08
        olewin napisał:

        > w Mławie ..
        > A potem mowiono że to Polacy gnębią Cyganów .. Prawda była taka że pijani
        > Cyganie przejechali samochodem Polaka .. Policja stanęła w ich obronie bo
        > goście byli kasiaści .. a potem nastąpiły rozruchy w których zdemolowano dom
        > sprawców ..
        Po Mlawie kilka dobrych taborow, deklarujac przesladowania w Polsce, prosilo o
        azyl w krajach, gdzie daja wizy imigracyjne. Opowiadali makabryczne historie o
        znanecaniu sie nad nimi Polakow.

        Wniosek - trza pilnowac swego interesu.
        Ja bym w tarciach narodowych nie obstawial.
        Nie moj cyrk, nie moje malpy.
    • homophob_and_racist Cyganie- Araby 2:0 31.05.05, 00:28
      czekamy na dogrywke :)
      • kamyk39 Re: Cyganie- Araby 2:0 31.05.05, 04:10
        homophob_and_racist napisał:

        > czekamy na dogrywke :)
        Lepiej nie.
        Moze byc dogorywka.
    • genom3 A NIECH ICH ROMOWIE LEJĄ ILE WLEZIE 31.05.05, 00:35
    • dragger Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 31.05.05, 03:27
      " Młodzi Arabowie co noc na starówce podpalali więc z zemsty samochody na chybił trafił, demolowali sklepy."

      kolejny dowod na cywilizacyjne zaawansowanie spolecznosci arabskiej... Sic.
      • kamyk39 Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 31.05.05, 04:13
        dragger napisał:

        > " Młodzi Arabowie co noc na starówce podpalali więc z zemsty samochody na chybi
        > ł trafił, demolowali sklepy."
        >
        > kolejny dowod na cywilizacyjne zaawansowanie spolecznosci arabskiej... Sic.
        >

        Zapewne ci Arabowie, to w wiekszosci z magrebu, a glownie Algierczycy.
        Francole byli malo lepsi przez 100 panowania w Algierii.
        A konowke to mieli fatalna.
        Coz w takich sytuacjach nie wiadomo, kiedy zbiera sie plony.
        "Jest czas siewu, i czas zbioru."
      • homophob_and_racist Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 31.05.05, 04:22
        > kolejny dowod na cywilizacyjne zaawansowanie spolecznosci arabskiej... Sic.

        No jakze ! przeciez to taka wysoka cywylyzacya, wynalezli ZERO i nawet koran
        napisali i proroka (pedofila co prawda, ale zawsze...) maja
        • barb25 Re: Wojna Arabów z Romami w Perpignan 31.05.05, 04:51
          Ta cala arabska "cywilizacja" to troche mit w ktory koniecznie chca wierzyc
          lewaki. Prawda jest taka ze ta "kultura" zostala zbudowana przez bialych i
          zydowskich niewolnikow ,ktorzy tysiacami byli zagarniani ,sprzedawani gdzie sie
          dalo.Malo kto wie ,ze np.wszystkie cuda arhitektury arabskiej byly wybudowane i
          zaprojektowane rekoma tych ludzi. Alhambra,palac krola Maroka,meczet na wzgorzu
          swiatyni w Jeruzalemie itd... Niby matematyke ,liczby,medycyne-pogrzebcie sobie
          w historii to bedziecie wiedziec kto to zrobil..
          Cala ta mitologia wielkiej religi islamu...ha,ha,ha....mozna sobie podetrzec ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka