marianna.rokita 07.07.05, 14:48 Jihad w Europie. ( powiazane z Al Queda ) Widzisz te nazwe Crassus ? Cholera! Teraz to mozemy miec przeciazony serwer. Jak sie pol tajniakow zwali ogladac stronke. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcus_crassus nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:00 wysli to na ten secret mail ;))) kurde.jak 200 osob probuje w jednej chwili wejsc na strone to po prostu wszystko zdycha Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:00 Forwarduje wszystko.Wchodzacych na portal jest wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus nie bylem przygotowany na takie cos 07.07.05, 15:03 nawet jak byly u nas foty z golym saddamem (pierwsze w europie wchodniej) to wytrzymalo - mimo ze wlazili po 400 na godzine to dalo rady.. a teraz zupelny rozklad Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: nie bylem przygotowany na takie cos 07.07.05, 15:04 Siedzi okolo 6 tys osob. Pilna poczta zaraz. Nazywamy sie tak samo jak ugrupowanie,ktore dokonalo zamachu.Wez to pod uwage. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:05 kurrrrrcze, myslalam, ze sobie robicie jaja, ale jak babcie kocham, nie mozna wejsc na strone..... hahahahaha, tak sie nabijali z eurojihadu, a jak sie pali, to leca sprawdzic, co i jak..... marcus, mozesz zadrzec nosa, jesli jeszcze tego do tej pory nie zrobiles!!!!! no i jak to w tym znanym dowcipie: mozesz splunac na syna dozorcy z gory.... :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crasuss Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:07 dana33 napisała: > kurrrrrcze, myslalam, ze sobie robicie jaja, ale jak babcie kocham, nie mozna > wejsc na strone..... hahahahaha, tak sie nabijali z eurojihadu, a jak sie pali, > > to leca sprawdzic, co i jak..... marcus, mozesz zadrzec nosa, jesli jeszcze > tego do tej pory nie zrobiles!!!!! no i jak to w tym znanym dowcipie: mozesz > splunac na syna dozorcy z gory.... :))))) Malo z tego rozumiesz dobra kobieto ale to nie boli. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita podszywko twe chwile sa policzone :) 07.07.05, 15:08 Jalla zeppe :) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Kropekuk 07.07.05, 15:10 spoko. Zglos to na abuse. Teraz wszyscy siedza przy newsach.Ja juz zglosilam. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: podszywko twe chwile sa policzone :) 07.07.05, 15:35 wiesz, marianno, to jak z innego dowcipu...... on probuje.... :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:07 Co tez czynimy Dano :) Podrzuc jakies newsy z Eretz po ang. mi na poczte moze sie przydadza. Masz dostep do Debka File ? Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:36 oczywiscie ze mam, zarfaz ci podesle... nie macie linku? Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus marianna przesadzila troszke ;) 07.07.05, 15:20 chyba o jedno zero :))) w ciagu kilku minut nagle chcialo wejsc ponad 100-200 osob i padl serwer. niedlugo wprowadzimy ulepszenia techniczne aby wytrzymywac takie akcje Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: marianna przesadzila troszke ;) 07.07.05, 15:21 To zajrzyj w "tajna" poczte, masz tam dokladna statystyke i odwolaj to co napisales!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: staty tez nie dzialaja :/ 07.07.05, 15:27 no wiec wieczorem jak zadziaja bede wdzieczna za przyznanie mi racji :) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk To juz od pol godziny, a moze i wiecej, zaden 07.07.05, 15:08 sekret - niemniej organizacja nie byla dotad znana. Nb. oberwalo sie i muslimskim okolicom, jak Edgware St. (niegdys irlandzkie - dzis kolorowe, glownie muzulmanskie) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: To juz od pol godziny, a moze i wiecej, zaden 07.07.05, 15:09 Od godziny Kropa. Pol Anglii wisi na serwerze, sprawdzic, czy to nie strona owego ugrupowania. Spoko,spoko, na rano bedzie taki serwis, jakiego nikt nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Kolejni winni sie zglaszaja... 07.07.05, 15:32 Policja radzi sie nie spieszyc z komentarzami. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Marcus 07.07.05, 15:20 b.pilna poczta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus ok.teraz dokladnie sprawdzam tamten mail wiec 07.07.05, 15:22 spoko. nie musisz juz pisac o tych mailach tutaj :) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna.rokita Re: ok.teraz dokladnie sprawdzam tamten mail wiec 07.07.05, 15:23 ty pierwszy napisales :P Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Pare minut temu policja podala ilosc ofiar: 07.07.05, 15:31 1) zabitych na miejscu ok. 20 2) ciezko rannych, w stanie ciezkim - do 200; hospitalizowani 3) ogolem poszkodowanych max. do 1000 osob, ale to "chodzcy ranni", wiekszosc poraniona szklem itp., obrazenia krwawe, ale w istocie lekkie. Sa podane tez numery info policji. Info tez na stronach Home Office Odpowiedz Link Zgłoś