Dodaj do ulubionych

Urupowanie,ktore dokonalo zamachu to:

07.07.05, 14:48
Jihad w Europie. ( powiazane z Al Queda )


Widzisz te nazwe Crassus ? Cholera! Teraz to mozemy miec przeciazony serwer.
Jak sie pol tajniakow zwali ogladac stronke.
Obserwuj wątek
    • marcus_crassus nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:00
      wysli to na ten secret mail ;)))

      kurde.jak 200 osob probuje w jednej chwili wejsc na strone to po prostu wszystko zdycha
      • marianna.rokita Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:00
        Forwarduje wszystko.Wchodzacych na portal jest wiecej.
        • marcus_crassus nie bylem przygotowany na takie cos 07.07.05, 15:03
          nawet jak byly u nas foty z golym saddamem (pierwsze w europie wchodniej) to wytrzymalo - mimo ze wlazili po 400 na godzine to dalo rady..

          a teraz zupelny rozklad
          • marianna.rokita Re: nie bylem przygotowany na takie cos 07.07.05, 15:04
            Siedzi okolo 6 tys osob.

            Pilna poczta zaraz. Nazywamy sie tak samo jak ugrupowanie,ktore dokonalo
            zamachu.Wez to pod uwage.
        • dana33 Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:05
          kurrrrrcze, myslalam, ze sobie robicie jaja, ale jak babcie kocham, nie mozna
          wejsc na strone..... hahahahaha, tak sie nabijali z eurojihadu, a jak sie pali,
          to leca sprawdzic, co i jak..... marcus, mozesz zadrzec nosa, jesli jeszcze
          tego do tej pory nie zrobiles!!!!! no i jak to w tym znanym dowcipie: mozesz
          splunac na syna dozorcy z gory.... :)))))
          • marcus_crasuss Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:07
            dana33 napisała:

            > kurrrrrcze, myslalam, ze sobie robicie jaja, ale jak babcie kocham, nie mozna
            > wejsc na strone..... hahahahaha, tak sie nabijali z eurojihadu, a jak sie
            pali,
            >
            > to leca sprawdzic, co i jak..... marcus, mozesz zadrzec nosa, jesli jeszcze
            > tego do tej pory nie zrobiles!!!!! no i jak to w tym znanym dowcipie: mozesz
            > splunac na syna dozorcy z gory.... :)))))


            Malo z tego rozumiesz dobra kobieto ale to nie boli.
            • marianna.rokita podszywko twe chwile sa policzone :) 07.07.05, 15:08
              Jalla zeppe :)
              • kropekuk To bydle nalezy zabanowac. CO na to ADMIN??? 07.07.05, 15:09

                • marianna.rokita Kropekuk 07.07.05, 15:10
                  spoko. Zglos to na abuse. Teraz wszyscy siedza przy newsach.Ja juz zglosilam.
              • dana33 Re: podszywko twe chwile sa policzone :) 07.07.05, 15:35
                wiesz, marianno, to jak z innego dowcipu...... on probuje.... :))))
          • marianna.rokita Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:07
            Co tez czynimy Dano :)
            Podrzuc jakies newsy z Eretz po ang. mi na poczte moze sie przydadza.
            Masz dostep do Debka File ?
            • dana33 Re: nic nie widze bo nawet poczta lezy 07.07.05, 15:36
              oczywiscie ze mam, zarfaz ci podesle... nie macie linku?
          • marcus_crassus marianna przesadzila troszke ;) 07.07.05, 15:20
            chyba o jedno zero :)))

            w ciagu kilku minut nagle chcialo wejsc ponad 100-200 osob i padl serwer. niedlugo wprowadzimy ulepszenia techniczne aby wytrzymywac takie akcje
            • marianna.rokita Re: marianna przesadzila troszke ;) 07.07.05, 15:21
              To zajrzyj w "tajna" poczte, masz tam dokladna statystyke i odwolaj to co
              napisales!!!!
              • marcus_crassus staty tez nie dzialaja :/ 07.07.05, 15:25


                • marianna.rokita Re: staty tez nie dzialaja :/ 07.07.05, 15:27
                  no wiec wieczorem jak zadziaja bede wdzieczna za przyznanie mi racji :)
        • kropekuk To juz od pol godziny, a moze i wiecej, zaden 07.07.05, 15:08
          sekret - niemniej organizacja nie byla dotad znana. Nb. oberwalo sie i
          muslimskim okolicom, jak Edgware St. (niegdys irlandzkie - dzis kolorowe,
          glownie muzulmanskie)
          • marianna.rokita Re: To juz od pol godziny, a moze i wiecej, zaden 07.07.05, 15:09
            Od godziny Kropa. Pol Anglii wisi na serwerze, sprawdzic, czy to nie strona
            owego ugrupowania. Spoko,spoko, na rano bedzie taki serwis, jakiego nikt nie ma.
            • kropekuk Kolejni winni sie zglaszaja... 07.07.05, 15:32
              Policja radzi sie nie spieszyc z komentarzami.
    • marianna.rokita Marcus 07.07.05, 15:20
      b.pilna poczta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • marcus_crassus ok.teraz dokladnie sprawdzam tamten mail wiec 07.07.05, 15:22
        spoko. nie musisz juz pisac o tych mailach tutaj :)
        • marianna.rokita Re: ok.teraz dokladnie sprawdzam tamten mail wiec 07.07.05, 15:23
          ty pierwszy napisales :P
    • kropekuk Pare minut temu policja podala ilosc ofiar: 07.07.05, 15:31
      1) zabitych na miejscu ok. 20
      2) ciezko rannych, w stanie ciezkim - do 200; hospitalizowani
      3) ogolem poszkodowanych max. do 1000 osob, ale to "chodzcy ranni", wiekszosc
      poraniona szklem itp., obrazenia krwawe, ale w istocie lekkie.

      Sa podane tez numery info policji. Info tez na stronach Home Office

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka