samsone
05.09.05, 21:08
Dlaczego tylko potomkowie arabskich najezdzcow nie chca demokratyczna
konstytucja w iraqu przyjac, czyzby demokracja z ich charakterem nic wspolnego
nie miala.
Najlepsze jest ich rzadanie o irackim obywatelstwu, oni co sie tak chetnie w
innych krajach o obywatelstwo staraja, moze by tak dla nich te same zasady
stosowac, ktore oni w Iraqu zaprowadzic chca.