Dodaj do ulubionych

Pytanie dla polskich arabow.

05.09.05, 21:08
Dlaczego tylko potomkowie arabskich najezdzcow nie chca demokratyczna
konstytucja w iraqu przyjac, czyzby demokracja z ich charakterem nic wspolnego
nie miala.
Najlepsze jest ich rzadanie o irackim obywatelstwu, oni co sie tak chetnie w
innych krajach o obywatelstwo staraja, moze by tak dla nich te same zasady
stosowac, ktore oni w Iraqu zaprowadzic chca.
Obserwuj wątek
    • borrek Re: Pytanie dla polskich arabow. 05.09.05, 21:19
      Oni by chcieli takom starom, amerykanskom.
      www.cagle.com/working/050829/booth.jpg
    • aaki Re: Pytanie dla polskich żydów 05.09.05, 21:29
      dlaczego księżyc się dookoła ziemi kręci może to przez to,że to symbol muslimski i w ten sposób muslimy ziemię chcą opanować mimo,że amerykanie tam swoją flagę na księżycu zostawli ?
      • zbik Pytanie dla aaki , Od kiedy przeszedles na islam 05.09.05, 21:46
        Czy to po tatusiu?
        • aaki od 19 lat 05.09.05, 21:48
          po mamie.
          • meerkat1 "Not without my daughter!" 05.09.05, 21:52
            A odkad to mama w islamie moze decydowac o czymkolwiek? :-)

            P.S. Obejrzcie sobie oparty na autentycznych wydarzeniach film pt. tytulem
            podanym w naglowku. :-(((
            • aaki Re: "Not without my daughter!" 05.09.05, 22:02
              to jest polski islam taki bardziej liberalny.
              btw it isn't your interes
              • meerkat1 Ucz sie dziecie, ucz! 05.09.05, 22:26
                "o jest polski islam taki bardziej liberalny.
                > btw it isn't your interes."

                Albo, "to nie twoj interes".

                Albo " it's none of your business"

                tertium non datur! :-)))
                • aaki Re: Ucz sie dziecie, ucz! 05.09.05, 22:32
                  wiem,że business,wiem hehe
                  w każdym razie zrozumiałes
                  to nie twój biznes a po naszemu nie twój interes(sprawa)
            • aaki Re: "Not without my daughter!" 05.09.05, 22:57
              ksiązka była popularna jakieś 5-6 lat temu.film zdecydowanie słaby
          • zbik Re: od 19 lat 05.09.05, 22:05
            aaki napisała:

            > po mamie.

            wiele zlych rzeczy robia ludzie w imie Islamu , ale to co robia kobietom
            ( morduja bo bronia "honoru" rodziny np) Zabic corke , siostre to
            obrona ? Dlaczego akurat u Muzulmanow , czy jest cos w Koranie o tym ?
            • aaki Re: od 19 lat 05.09.05, 22:08
              nie wiem. mamusia uciekła od tatusia-nie mam kogo zapytac
              • borrek Re: od 19 lat 05.09.05, 22:09
                www.cagle.com/working/040531/stavro.gif
              • zbik Re: od 19 lat 05.09.05, 22:23
                aaki napisała:

                > nie wiem. mamusia uciekła od tatusia-nie mam kogo zapytac
                to by sie zgadzalo ze dla kobiet sa niezbyt "przyjemni" (przyjemni
                tylko na poczatku a potem w leb )
                • aaki Re: od 19 lat 05.09.05, 22:26
                  no ale mamusia jest z muslimskiej nigerii a tatuś z polski
                  na dodatek mamusia uciekła od tatusia z żydem :-(
                  • z_ameryki Re: od 19 lat 05.09.05, 22:31
                    I bardzo dobrze zrobila.....
                    • aaki Re: od 19 lat 05.09.05, 22:33
                      no ale ten żyd ja bardzo potem bił
                  • zbik Re: od 19 lat 05.09.05, 22:35
                    aaki napisała:

                    > no ale mamusia jest z muslimskiej nigerii a tatuś z polski
                    > na dodatek mamusia uciekła od tatusia z żydem :-(

                    teraz rozumiem ((,
                    i takze rozumiem dlaczego nie lubisz Zydow (Izrael) , uciekla do USA lub
                    z Zydem z USA , wiec nie lubisz USA , ale dlaczego akurat Islam ?
                    Znam takie co na religie mojzeszowa przeszly i tez zadaje sobie pytanie
                    dlaczego ?
                    • aaki mała różnica 05.09.05, 22:45
                      nie lubię niektórych głupich żydów jakich można spotkac na forum
                      żyd z którym uciekła pochodził z autonomicznego żydowskiego obwodu
                      w birobidżan w zsrr
                      • zbik Re: mała różnica 05.09.05, 22:53
                        aaki napisała:

                        > nie lubię niektórych głupich żydów jakich można spotkac na forum
                        > żyd z którym uciekła pochodził z autonomicznego żydowskiego obwodu
                        > w birobidżan w zsrr

                        E tam na forum to nie wiadomo z kim ma sie do czynienia , jest pelno
                        prowokacji i wielu co sie podaje za Zydow .
                        Moze by nimi chcieli byc ? Kto ich tam wie .
                        Polski Islam tez jest podzielony , trzeba tylko uwazac na arabskich
                        religijnych fanatykow ktorzy moga go pchnac w nie odpowiednim ,
                        fanatycznym kierunku.
                        W Angli tez podobno byl kiedys liberalny a teraz bomby i zamachy.
                        • aaki no dobra nasza 05.09.05, 22:55
                          pobawiłem sie trochę z wami chłopaki. wystarczy na dziś
                          • zbik Re: no dobra nasza 05.09.05, 22:57
                            aaki napisała:

                            > pobawiłem sie trochę z wami chłopaki. wystarczy na dziś
                            teraz idziesz sie pomodlic na dywaniku
                            • aaki Re: no dobra nasza 05.09.05, 22:58
                              używam dywanika ale modlę się do j...hwe.
                              przyjemne z pożytecznym
          • samsone Re: od 19 lat 06.09.05, 16:34
            i masz polskie obywatelstwo, to je ukradles, bo chyba nie chcesz nam wmowic,ze oboje twoi rodzice Polakami sa, jezeli tak, to sie ciebie juz wyparli-podwojne zlodziejstwo.
            • aaki Re: od 19 lat 06.09.05, 17:40
              kupiłem podrobione dokumenty od pewnego żyda i tak otrzymałem obywatelstwo
              • luzak4 Ty arabska men-d-o tylko tyle masz do powiedzenia 06.09.05, 21:27
                aaki napisała:

                > kupiłem podrobione dokumenty od pewnego żyda i tak otrzymałem obywatelstwo

                Zydami sobie morde wyciera bo nic innego islamska wieprzowinka nie potrafi
                wymyslec.
                Nas guzik oni obchodza , arabstwa nie lubimy i islamskich "bombowych "
                shaidow tego pimpa allaha.
                Zasmiecacie swiat i EU swoim islamskim wyciem z meczetow i swoja obecnoscia.
                • aaki Re: Ty arabska men-d-o tylko tyle masz do powied 07.09.05, 15:50
                  www.hotgraphics.citymax.com/t/STICKERS/KISSMYASS.jpg
                  myckarzu
                  • lechu1 Re: Ty arabska men-d-o tylko tyle masz do powied 07.09.05, 22:51
                    aaki wlali ci po pysku ?
                    Arabski maz wbil ci troche rozumu do lba ?
              • samsone Re: od 19 lat 08.09.05, 16:59
                wcale sie temu nie dziwie, moze nawet Zyda wspolnie z twoimi ziomkami zabilas i
                od kiedy w niearabskim swiecie kradziesz ,kupnem sie nazywa.
    • ckcek dziwie się ze wdajecie sie w dyskusje z babą aaki 07.09.05, 00:25
      to taka jedna sierota z forum kobieta ktora poslubiła turka mieszkającego w
      Niemczech.
      Olac sietniaka i tyle.
      • aaki Re: dziwie się ze wdajecie sie w dyskusje z babą 07.09.05, 06:05
        spadaj cornuto,złamasie
        • lechu1 Re: dziwie się ze wdajecie sie w dyskusje z babą 07.09.05, 06:46
          aaki napisała:

          > spadaj cornuto,złamasie
          Bije cie ten turek ? Nie martw sie to jest islamska milosc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka