Gość: Woju
IP: 213.8.129.*
08.04.01, 17:19
i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez tych
muzulmanskich bandytow.
Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
broni ,narkotykow ,
burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
zrobic.
To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
Gazie ,narkotyki itd...
Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial co
robic dalej gdy muzulmanski terror rozleje sie szeroko??????????