Dodaj do ulubionych

Ciekawy artykul w "WPROST" muzulmanscy bandyci w Kosowo falszowali

IP: 213.8.129.* 08.04.01, 17:19
i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez tych
muzulmanskich bandytow.
Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
broni ,narkotykow ,
burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
zrobic.
To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
Gazie ,narkotyki itd...
Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial co
robic dalej gdy muzulmanski terror rozleje sie szeroko??????????
Obserwuj wątek
    • Gość: bs Re: Ciekawy artykul w IP: *.kielce.ppp.tpnet.pl 08.04.01, 19:13
      Gdy by nie było takich baranów to by źycie było nudne.Trzymaj tak dalej!!!
      • Gość: Orleta Re: Ciekawy artykul w IP: *.proxy.aol.com 09.04.01, 14:38
        Czemu Polska popiera ta polityke nie moralna ?
        • Gość: Wojo!!!! chodzi o artykul "Racak czyli casus belli" chodzi o rzekoma masakre IP: 213.8.129.* 09.04.01, 22:41
          masakre w Racak ktora spowodowala interwencje NATO.
          • Gość: Grażyna Re: chodzi o artykul IP: 150.254.207.* 12.04.01, 20:12
            Kosowo była i pozostanie integralną częścią Serbii. Ci, którym tureccy okupanci
            narzucili islam siłą, automatycznie stali się terrorystami i zdrajcami. Islam i
            terroryzm to synonimy, takie same ideologie. Po takich ludziach można się
            wszystkiego spodziewać.
            • Gość: Wojo!!!! Europa ma teraz problem z Kosowo jest to baza przemytu narkotykow IP: 213.8.128.* 13.04.01, 20:21
              broni ,handel kobietami i wszelkiego innego plugastwa. Rzadza tam muzulmanskie
              mafie .
              Ten sam syf moze byc z Arafatem ,no ale nawet jego arabscy bracia
              wiedza o tym.
              Nie pomagaja mu i chca go trzymac z daleka od siebie.
              Palestynskich terrorystow arabowie wola trzymac tylko na granicy z
              Izraelem ,u siebie ich nie chca ,bo kto chce miec takiego zarazliwego
              syfa?
              • Gość: bs Re: Europa ma teraz problem z Kosowo jest to baza przemytu narkotyko IP: *.kielce.ppp.tpnet.pl 16.04.01, 15:17
                Panie Wojo!!!
                Przeczytaj parę gazet belgradskych(DANAS,BLIC,.....;MONITOR -Czarna Góra) i przekonasz się źe tego
                syfu w Serbii jest bardzo duźo.Jeśli juź prasa serbska stara się być obiektywna spróbuj to zrobić ze
                samym sobą!!!
            • Gość: bs Re: chodzi o artykul IP: *.kielce.ppp.tpnet.pl 16.04.01, 15:21
              Gdy by wszyscy tak samo rozumowali jak Pani świat by się pozbył wszystkich problemów w 5
              minut.Na miejscu Pani te konkluzje bym zachował dla siebie.
          • Gość: XY http://www.zb.eco.pl/internet/nato/obrazki.htm IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.01.02, 15:39
            www.zb.eco.pl/internet/nato/obrazki.htm
      • Gość: ??? Re: Ciekawy artykul muzulmanie......to wyjasnia wszystko! IP: 213.8.128.* 20.04.01, 20:55
    • Gość: Ziuta Re: Ciekawy artykul w IP: *.upc.chello.no 16.04.01, 16:43
      Gos´c´ portalu: Woju napisa?(a):

      > i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
      > zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
      > wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
      > Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
      > Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez
      tych
      >
      > muzulmanskich bandytow.
      > Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
      > broni ,narkotykow ,
      > burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
      > zrobic.
      > To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
      > zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
      > ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
      > Gazie ,narkotyki itd...
      > Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial
      co.....

      Ja sie ogranicze do artykulu ( pomijajac sprawe palestynska i bez
      uogólnien w stosunku do islamu)
      Tego typu tekst jest troche spózniony. Nie sa to zadne rewelacje. Jednak
      lepiej pózniej niz wcale, ze w prasie polskiej ukazaly sie opinie ukazujace
      kulisy wypadków kosowskich. Na temat tzw. ludobójstwa w Racaku, które
      bylo bezposrednim powodem napadu NATO na Jugoslawie, ukazala sie
      publikacja wyników badan zespolu finskich patologów:
      Forensic Science International, N0. 116 (2-3) 2001
      Independent forensic autopsies in an armed conflict: investigation of the
      victims from Racak, Kosovo J. Rainio, K. Lalu, A. Penttilä

    • Gość: Wojo!!!! Re: Ciekawy artykul w IP: 213.8.128.* 19.04.01, 07:39
      te sama polityke stosuje arafat i palestynscy arabowie klamia jak
      najeci,zwracaja sie do Europy.....,a po cichu szykuja i wykonuja swoje
      mordercze plany.
      • Gość: bs Re: Ciekawy artykul w IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.01, 10:28
        Do wszystkich Serbów którzy uczestniczą w tej
        dyskusji!!!
        Na temat genocydu w Kosowie mogą właśnie poczytać w
        serbskiej prasie.
        • Gość: Jacek Re: Ciekawy artykul w IP: *.dip.t-dialin.net 29.05.01, 18:01
          W ktorej? W tej oplacanej przez USA? Tak, tak, bardzo wiarygodne zrodla.
          • Gość: 2FACES wojo !!!!!!!!!UNIKASZ MNIE !!!!!!! IP: *.sprint.ca 03.06.01, 00:41
            wojo , sloneczko moje,unikasz odpowiedzi na moje pytania.
            Pytalem sie ciebie robotniku kibucowy gdzie mieszkasz,nie chciales
            mi odpowiedziec. A wszystkie bociany z PETAH-TIKVA i okolic
            spiewaja piesn o bohaterskim szlomo, operatorze traktora.
            A moze to nie ty,nie badz taki skromny !!!!!

            AFP.31-05-01.
            Dzisiaj rano,w okolicach Hajfy,arabscy terrorysci zmasowanym ogniem
            artyleryjskim zaatakowali spokojnie pracujacy w polu izraelski traktor.
            Izraelski traktor odpowiedzial celnym ogniem broni maszynowej i odlecial
            w
            kierunku Tel Avivu.

            szlomo twoj IP cie zdradza, kazdy moze sprawdzic skad jestes
            http://www.ripe.net/cgi-bin/whois

            i jeszcze cos co zainteresuje wszystkich !!!!!!!
            http://codoh.com/zionweb/zi2faces.html
            http://www.creator.org/facts!/fact01.html

            --------------------------------------------------------------------------------
          • Gość: bs Re: Ciekawy artykul w IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 03.06.01, 11:24
            Czyli według ciebie cała prasa serbska jest opłacana
            przez USA???????
    • Gość: WOJO!!!! Tak samo robia palestynscy mordercy ,sami zabijaja i mowia ze IP: 213.8.144.* 10.07.01, 05:21
      to Izrael ,muzulmanie ..........
    • Gość: WOJO!!!! Tak samo robia palestynscy mordercy ,sami zabijaja i mowia ze IP: 213.8.144.* 10.07.01, 05:22
      to Izrael ,muzulmanie ..........
    • Gość: Jugo Spozniliscie sie !! IP: *.wiwi.uni-tuebingen.de 10.07.01, 11:45
      Fakty z tego artykulu byly znane jeszcze w roku 1999, zostaly jednak ignorowane
      przez media zachodnich. Wowczas pisalo sie, ze to serbska propaganda.
      Dzisiaj sie o tym pisze, jest jednak za pozno.
      Wszystkie kraje, ktore sie uczestniczyly w tej agresji, sa odpowiedzialne za
      dzisiejszy chaos, przestepstwa w Kosovo! I nie pomoze im, ze dwa lata po wojnie
      tygodnik, ktory od zawsze byl zakochany USA i NATO, napisal prawde.
      Gdzie byli ci ludzie dwa lata temu?
      • ta1 Re: Spozniliscie sie !! 24.01.02, 16:10
        A co powiesz na temat masakry muzulmanow w Srebrenici (Bosnia i
        Hercegovina),gdzie wymordowano 10 tys. mezczyzn.To tez wymyslono?
        • Gość: vlad Re: Spozniliscie sie !! IP: *.*.*.* 24.01.02, 18:54
          ta1 napisał(a):

          > A co powiesz na temat masakry muzulmanow w Srebrenici (Bosnia i
          > Hercegovina),gdzie wymordowano 10 tys. mezczyzn.To tez wymyslono?

          oczywista bzdura - jesli w to wierzysz to ja wierze ze Polacy spalili zywcem w
          Jedwabnym 60.000 zydow.
          • ta1 Re: Spozniliscie sie !! 03.03.02, 19:12
            Wierze w to ,poniewaz jest to udokumentowane,a wdowy po mezczyznach kazdego 11
            dnia miesiaca,o jedenastej maszeruja ulicami Sarajewa i Tuzli w protescie,ze
            odkrywanie masowych grobow idzie tak opieszale.Wiadomo gdzie sa ciala,ale
            niestety wszystko kosztuje,wiec i ich wydobywanie.Po mezczyznach zostaly ich
            kobiety,ktore sa swiadkami zbrodni czetnikow i nie muszisz ty uwierzyc w cos
            innego ,by tragedia w Srebrenicy byla prawda.
    • Gość: Darek Re: Ciekawy artykul w IP: 66.40.17.* 16.01.02, 12:00
      Gość portalu: Woju napisał(a):

      > i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
      > zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
      > wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
      > Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
      > Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez tych
      >
      > muzulmanskich bandytow.
      > Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
      > broni ,narkotykow ,
      > burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
      > zrobic.
      > To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
      > zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
      > ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
      > Gazie ,narkotyki itd...
      > Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial co
      >
      > robic dalej gdy muzulmanski terror rozleje sie szeroko??????????

      Prawdziwe ,nie?
      • quickly O wy kapusciane glowy... 16.01.02, 13:32
        Polacy, milosnicy (chyba jedyni poza Izraelem) USA, jak mozecie mowic, ze
        amerykanska propaganda klamie?
        Czy picus-glancus Clinton mogl klamac? A czy te oczka Busza moga klamac?

        I niech mi tu nikt kitu nie wciska, ze w Kosowie jest teraz zle.
        Ameryka pomaga.
        W Kosowie dobrze sie zyje - rozwijaja sie rozne biznesy i biznesiki.
        I bedzie jeszcze lepiej!

        Lepiej z naboznoascia ogladajcie CCN, bo tam tylko jedynie prawde znajdziecie!
        Sam widzialem, jak pokazywali te masowe groby na 10000-20000 miejsc. Ale
        pozniej nie mogli ich znalezc, bo Serbowie pod bombami amerykanskimi, nie majac
        nic lepszego do roboty wszystkie trupy muzulmanskie do Serbii zabrali.

        Wy niedowiaraki zlosliwe!
        Przeciw swojemu Wielkiemu Bratu USA reke podnosicie?
        To my wam ta reke zbombardujemy!
        Pacany przebrzydle!
    • Gość: M Re: Ciekawy artykul w nowej sytuacji geopolityczne IP: 212.244.106.* 24.01.02, 15:24
      te fakty są znane od dawna informacje pojawiły się we Wprost w kwietniu 2001 i
      na forum. bandy terrorystów z UCK stosowały taką samą taktykę w Macedonii na
      wiosnę i latem 2001 roku, przebierając trupy zabitych terrorystów z mundurów
      UCK w ubrania cywilne.
      Jednak teraz sytuacja się zmieniła .......UCK już nie jest takie wspaniałe,
      chyba nawet dla Milady, neli ?
    • Gość: XY Ciekawa strona na ten temat w internecie (polski) IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.01.02, 15:41
      www.zb.eco.pl/internet/nato/obrazki.htm
    • Gość: Aynur Re: Ciekawe........ IP: 62.46.16.* 24.01.02, 19:40
      Gość portalu: Woju napisał(a):

      > i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
      > zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
      > wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
      > Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
      > Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez tych
      >

      OOOO....., to jeszcze nie wszystko Wojo....
      W Kosowie muzulmanie strzelali tez do siebie samych, zabijajac paru swoich zolnierzy ukladali je na
      stosach mowiac ze to Serbowie zrobili.
      Zreszta Niemcy tez nic w Polsce nie robili, Polacy powybijali sie sami i niektorzy popalili sie sami w
      obozach koncentracyjnych dla zabawy.W ogole ta wojna w Kosowie to tez byla tylko zabawa, zeby nakrecic
      pare filmow i zeby taki jeden Wojo mogl plesc takie bzdury.
      Wojo, pilnuj sie, z toba jest coraz gorzej......Nos zawsze czapke na glowie.
      Zimno jest.....
      Nie podlizuj sie Wojo serbom, tu jest ich duzo, Polacy nie sa dla nich tez ludzmi.To jest inny narod,
      podobny do Rosji.
      Serbom chodzilo o bogata Chrowacje, ktora nie chciala juz nic im dawac a sprawa Kosowa to oni tylko
      wykorzystali sytuacje zeby sie tez odlaczyc od Serbi.Czy wiesz jaka Serbia jest teraz biedna bez tych
      krajow ktore sie od niej odlaczyly?

      > muzulmanskich bandytow.
      > Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
      > broni ,narkotykow ,
      > burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
      > zrobic.
      > To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
      > zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
      > ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
      > Gazie ,narkotyki itd...
      > Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial co
      >
      > robic dalej gdy muzulmanski terror rozleje sie szeroko??????????

    • Gość: U Re: Ciekawy artykul w IP: 216.41.50.* 24.01.02, 19:58
      Gość portalu: Woju napisał(a):

      > i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
      > zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
      > wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
      > Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
      > Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez tych
      >
      > muzulmanskich bandytow.
      > Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
      > broni ,narkotykow ,
      > burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
      > zrobic.
      > To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
      > zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
      > ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
      > Gazie ,narkotyki itd...
      > Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial co
      >
      > robic dalej gdy muzulmanski terror rozleje sie szeroko??????????

      Kosowiaki i Talibany odegraly dokladnie ta sama role w sluzbie 'pierwszego narodu swiata walczacego
      ze swiatowym terroryzmem".Trzeba tylko dodac,ze w Afganistanie,o prawdziwej roli Talibow wiedziala
      tylko waska grupa wtajemniczonych wodzow.Ci,ktorzy siedza dzic na Kubie,prawdopodobnie wierzyli do
      konca,mze walcza p-ko najezdzcy.Wlasnie sprawdza sie ich,czy przypadkiem ktorys z nich nie byl za
      bardzo wtajemniczony.
      • schone Re: Ciekawy artykul w 24.01.02, 20:11
        Wojo! Wyslij ten swoj post do tego durnia Clintona, co stanal po stronie
        terrorystow, zbroil ich, uczyl jak sie zabija, a pozniej zaczal bombardowac ich
        ofiary, zabil kilka tysiecy niewinnych ludzi. A teraz uchodzi za dzialacza
        humanitarnego w Ameryce. Mysle ze Milosevic powinien natychmiast byc
        wypuszczony z Hagi, bo bronil sie przeciwko bandytom, a jego miejsce powinien
        zajac Clinton bo im pomagal.
    • wojo!!!! Re: Ciekawy artykul w .....i terror sie rozlal 25.01.02, 23:02
      Gość portalu: Woju napisał(a):

      > i fingowali rzekome najwieksze masakry.Przywozili i ukladali trupy
      > zabitych ( z bronia ) w reku terrorystow z lini frontu w stosy i
      > wmawiali Europie ze to nowa masakra serbow!!!
      > Manipulowali zdjeciami i statystyka wywolujac atak NATO.
      > Sa tez inne dowody w postaci nagranych rozmow prowadzonych przez tych
      >
      > muzulmanskich bandytow.
      > Teraz wiemy co jest teraz w Kosowie , najwiekszy magazyn
      > broni ,narkotykow ,
      > burdeli ,przemyt i to w sercu Europy. Nie wiadomo co z tym teraz
      > zrobic.
      > To samo jest w Gazie Arafata ,klamliwe statystyki ,manipulowanie
      > zjeciami ,terrorystyczne skrytobojcze ataki bombowe ,a potem jeczenie
      > ze ktos sie broni i wali po bandytach ,najwiekszy magazyn broni w
      > Gazie ,narkotyki itd...
      > Tylko kto potem z tym gownem (tak jak z Kosowo) bedzie wiedzial co
      >
      > robic dalej gdy muzulmanski terror rozleje sie szeroko??????????

      oj rozlal sie ,i co bedzie ??? EU wysle wojsko ? Jest takie ?
      Jest wojsko zdolne walczyc z arabskim terrorem (oprocz armi izraelskiej).
      Nie mowie o bombardowaniu z 20 km i nielicznych oddzialach specjalnych.

    • Gość: XY www.zb.eco.pl/internet/nato/obrazki.htm IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.01.02, 19:36
    • Gość: Marcin Re: Ciekawy artykul w IP: 212.244.106.* 30.01.02, 11:30
      ten artykuł ukazał sie w Kwietniu 2001 , a latem 2001 roku takie same sytuacje
      stwierdzono w Macedonii. Tak zwani rebelianci z UCK postępowali w ten sam
      sposób.
      Powstały raporty lekarzy min. z Finlandii , które potwierdzają te zarzuty , ale
      jakoś ich raporty nie są publikowane w wysokonakładowych gazetach.
      bandyci z UCK jeszcze do niedawna byli traktowani jako rebelianci walczący o
      większe prawa dla Albańczyków pomijano wtedy fakty ze Albańczycy mają w
      Macedonii swoich posłów w parlamencie, swoich ministrów w rządzie , programy po
      Albańsku w telewizji itp.
      Sytuacja zmieniła się trochę po 11 września , ale tylko trochę.
      • hans2 Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. 03.03.02, 06:20
        Muzulmanin klamie ,arab klamie ,pamietajcie o tym jak ich sluchacie.

        Hans
        • puls Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. 20.04.02, 08:16
          hans2 napisał(a):

          > Muzulmanin klamie ,arab klamie ,pamietajcie o tym jak ich sluchacie.
          >
          > Hans

          Tak jak teraz w Jenin tak i kiedys.
          • puls Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. 20.04.02, 15:19
            puls napisał(a):

            > hans2 napisał(a):
            >
            > > Muzulmanin klamie ,arab klamie ,pamietajcie o tym jak ich sluchacie.
            > >
            > > Hans
            >
            > Tak jak teraz w Jenin tak i kiedys. (islam chce podbojow ,kazdy srodek dobry )

            • jojo.tulacz Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. 20.04.02, 16:01
              Nasza natura semity. a w Jemin bylo trzesienie ziemi
            • Gość: Arkan Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. IP: 192.168.10.* 20.04.02, 16:14
              mają zdolnych ludzi, którzy trafnie przewidują reakcje
              różnych zakompleksionych tzw.demokratów i obrońców /?/
              pokoju oraz pismaków, którzy wypisują różne idiotyzmy
              po to tylko, aby zaistnieć na pierwszej stronie jakiejś
              szmaty, czy też w pierwszej minucie "wiadomości"--
              patrz milewicz,którego należałoby dawno już rozwalić za
              szerzenie nienawiści między narodami i między
              religiami! Złą rolę odgrywają tutaj wszelkiej maści
              politykierzy i bankierzy, którzy dla zysku robią różne
              zadymy tu i teraz -ot chociażby Afganistan, gdzie chcą
              położyć wielką rurę...a można było zająć się talibami
              grubo wcześniej!! Podobnie ma się rzecz z
              arabami-terrorystami! -Tych już dawno należało
              rozwalić, a nie nagradzać Noblem, gościć w pałacach czy
              podejmować na Audiencjach!! Jeśli Ktoś chciał, to już
              dawno wiedział, o co chodzi tym wszelkiej maści
              "bojownikom" różnych bandyckich grup...Niestety, nie
              widzieli i nie widzą tego decydenci oraz ludzie,
              którymi ci, za pośrednictwem pismaków, tak łatwo
              manipulują!! Nie cieszmy się faktem, iż to wszystko
              jest tak daleko od nas...
              • Gość: === Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. IP: *.syd.dialup.connect.net.au 20.04.02, 18:30
                WOJO, nie wojuj tela yno pomsl trocha. Caly swiat wiy , ze tyroz Zydy
                mordujom Palestynczykow. I cyganiom wiela wlezie.
                Amerykony, pomogaly Albanczykom we wszystkim. W cyganstwach tyz.
                Zydom tyz pomogajom. W cyganiyniu tyz.
              • wojo!!!! Re: Ciekawy artykul w ---Islam klamie wszedzie. 20.04.02, 21:50
                Gość portalu: Arkan napisał(a):

                > mają zdolnych ludzi, którzy trafnie przewidują reakcje
                > różnych zakompleksionych tzw.demokratów i obrońców /?/
                > pokoju oraz pismaków, którzy wypisują różne idiotyzmy
                > po to tylko, aby zaistnieć na pierwszej stronie jakiejś
                > szmaty, czy też w pierwszej minucie "wiadomości"--
                > patrz milewicz,którego należałoby dawno już rozwalić za
                > szerzenie nienawiści między narodami i między
                > religiami! Złą rolę odgrywają tutaj wszelkiej maści
                > politykierzy i bankierzy, którzy dla zysku robią różne
                > zadymy tu i teraz -ot chociażby Afganistan, gdzie chcą
                > położyć wielką rurę...a można było zająć się talibami
                > grubo wcześniej!! Podobnie ma się rzecz z
                > arabami-terrorystami! -Tych już dawno należało
                > rozwalić, a nie nagradzać Noblem, gościć w pałacach czy
                > podejmować na Audiencjach!! Jeśli Ktoś chciał, to już
                > dawno wiedział, o co chodzi tym wszelkiej maści
                > "bojownikom" różnych bandyckich grup...Niestety, nie
                > widzieli i nie widzą tego decydenci oraz ludzie,
                > którymi ci, za pośrednictwem pismaków, tak łatwo
                > manipulują!! Nie cieszmy się faktem, iż to wszystko
                > jest tak daleko od nas...

                Brawo Arkan ,Milewicz to rzeczywiscie kawal ch....
    • werw Re: Ciekawy artykul w 20.04.02, 20:10
      Parę lat temu w TVP leciał film o Polaku z Legii Cudzoziemskiej, który w Bośni
      stracił nogę, postrzelony przez muzułmanów, których przyjechał bronić -
      chodziło oczywiście o prowokację przeciwko Serbom. Podobnie było ze słynnym
      atakiem bombowym na targ pełen muzułmanów, choć już wtedy przebąkiwano że to
      prowokacja. Pierwszą sprawę wyciszono całkowicie. Głupota Europy jest już
      przysłowiowa.
      • Gość: Arkan Re: Ciekawy artykul w IP: *.matarnia.pl / 192.168.10.* 21.04.02, 18:47
        i to jest właśnie bardzo smutne, by nie rzec-wręcz
        tragiczne...Europa kierowana przez idiotów popiera
        różnej maści bandziorów, którzy niszczą Ją po to tylko,
        aby wprowadzić rządy tak wspaniałych narodów, jak
        albańczycy i arabowie, których stąd przegnano swego
        czasu choć wówczas nie mieli pojebanych immamów
        nawołujących wbrew, naukom zawartym w Koranie, do
        zabijania Żydów i Chrześcijan !!! Ile jeszcze musi się
        zła wydarzyć, aby Europejczycy obudzili się z tego
        snu?! Chrześcijanie!-bądźcie wdzięczni Żydom, że walczą
        w obronie Naszej Świątyni w Betlejem!!!!!!!!!!!!!!
        • vista_zmora Re: Ciekawy artykul w 21.04.02, 21:13
          Gość portalu: Arkan napisał(a):

          > i to jest właśnie bardzo smutne, by nie rzec-wręcz
          > tragiczne...Europa kierowana przez idiotów popiera
          > różnej maści bandziorów, którzy niszczą Ją po to tylko,
          > aby wprowadzić rządy tak wspaniałych narodów, jak
          > albańczycy i arabowie, których stąd przegnano swego
          > czasu choć wówczas nie mieli pojebanych immamów
          > nawołujących wbrew, naukom zawartym w Koranie, do
          > zabijania Żydów i Chrześcijan !!! Ile jeszcze musi się
          > zła wydarzyć, aby Europejczycy obudzili się z tego
          > snu?! Chrześcijanie!-bądźcie wdzięczni Żydom, że walczą
          > w obronie Naszej Świątyni w Betlejem!!!!!!!!!!!!!!

          Jasne trzeba popierac bo przyjda do nas ,do POlski tlumnie i
          wprowadza Islam , tak jak ja Vist to robilem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka