Dodaj do ulubionych

FORUM ZYDOW POLSKICH__ZAPRASZAM

26.10.05, 17:59
www.fzp.jewish.org.pl/
Polsko-jezyczni zydzi nie znajda tutaj zwierzecego antysemityzmu szerzacego
sie na forum GW.
Moga sobie tam wymieniac opinie na temat morderczego Islamu, korupcji
Arafata, losie kobiet w Islamie,pisac moga sobie piekne wiersze na temat ich
wodza.

Po co maja sie stresowac na jakims polskim-antyzydoskim forum.PO CO ??
Obserwuj wątek
    • arap1 Re: FORUM ZYDOW POLSKICH__ZAPRASZAM 26.10.05, 18:09
      ja osobiscie czuje (mjete) do POLAKOW....kropa nie wycinac to sleg polski :-))
    • dan34bratdany33 Po co ten kamuflaz? 26.10.05, 18:23
      Bylem-widzialem.Po co na portalu jest po prawicy i po lewicy jakas flaga
      ni to polska ni izraelska a tym bardziej zydowska?.Dla mnie jest to
      beszczeszczenie(ale slowo -polskie) jednej i drugiej.Czyz nie mozna bylo
      wstawic normalnej flagi Izraela z napisem Zydowskie forum po polsku.Wy to
      zawsze musicie cos udziwnic i wyszlo z tego ni pies ni wydra.
      • t0g Re: beszczeszczenie (slowo -polskie?????) 26.10.05, 19:03
        dan34bratdany33 napisał:

        Dla mnie jest to
        > beszczeszczenie(ale slowo -polskie)

        POLSKIE??????? Oj, chyba niepolskie. W polskim języku jest słowo podobne,
        mianowicie "bezczeszczenie", od "bezcześcić" ("bezcześcić" oznacza "odbierać
        cześć", powodować, że ktoś lub coś będzie BEZ CZCI).

        Tyle mówi siedzący we mnie belfer.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka