Dodaj do ulubionych

Czechy:Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkowsk...

IP: *.wszins.tychy.pl 02.10.02, 14:49
Nasi górą
Obserwuj wątek
    • Gość: pszemcio Posłowie na straży praworządności... IP: *.76.240.253.coditel.net 02.10.02, 14:52
      Brawo panie Pośle. Warto przy tym wspomnieć, iż Rutkowski został
      wybrany z listy ...Samoobrony. Akcja ta moze byc doskonałym
      przykładem samoobrony przed ślamazarnością procedur
      ekstradycyjnych i nieudolnością policji. Jeszcze raz brawo.
      takich rycerzy potrzeba nam więcej ;-))))
      • Gość: DON Re: Posłowie na straży praworządności... IP: *.adsl.highway.telekom.at 03.10.02, 06:34
        to jest bezprawie ,w UE potrzebowali 5 lat na podpisanie roznych
        umow dotyczacych dzialania policji jednego kraju na tereniu
        kraju sasiadujacego ,a to zwykly smiertelnik bawi sie w
        cowboja,moim skromnym zdaniem i na niego przyjdzie czas,na
        terenie Austrii juz dzialac nie moze bo ma strachai zakaz
        pozdrawiam
    • Gość: MacMac Re: Czechy:Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkow IP: 195.117.130.* 02.10.02, 15:02
      Myslę że to tylko formalność ze strony Czechów. Myślę że w
      takiej sprawie , mimo że można oczywiście Rutkowskiego oskarżyć
      o chęć zdobycia poklasku , najważniejszy jest osiągnięty cel.
      Dla skurwysynów litości być nie może. Litość dla nich ma tylko
      Sejm i sądy.
    • Gość: Mortimer Tylko władza lituje się nad bandytami IP: 195.117.130.* 02.10.02, 15:04
      Myslę że to tylko formalność ze strony Czechów. Myślę że w
      takiej sprawie , mimo że można oczywiście Rutkowskiego oskarżyć
      o chęć zdobycia poklasku , najważniejszy jest osiągnięty cel.
      Dla skurwysynów litości być nie może. Litość dla nich ma tylko
      Sejm i sądy.

      • Gość: +++Ignorant Praworządny tenK.R. A mógł go rozwalić na miejscu! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.10.02, 16:45
    • Gość: Yans Re: Czechy:Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkow IP: *.ltk.com.pl 02.10.02, 23:49
      Mam takie drobne pytanie: zeby przekroczyc granice z Czech do
      Polski na 100% trzeba miec jakis kontakt z czeskim celnikami-co
      oni na to ? Ot tak przepuscili pana posla z tym czlowiekiem w
      bagarzniku? Czy moze stanowil czesc bagazu dyplomatycznego ???
      Jestem ciekaw czy ktos bedzie to potrafil wyjasnic....
      • Gość: gaduła Re: Słuszny Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkow IP: *.IOd.krakow.pl 03.10.02, 11:08
        Gość portalu: Yans napisał(a):

        > Mam takie drobne pytanie: zeby przekroczyc granice z Czech do
        > Polski na 100% trzeba miec jakis kontakt z czeskim celnikami-
        co
        > oni na to ? Ot tak przepuscili pana posla z tym czlowiekiem w
        > bagarzniku? Czy moze stanowil czesc bagazu dyplomatycznego ???
        > Jestem ciekaw czy ktos bedzie to potrafil wyjasnic....

        to jest najbardziej intersujące w hotelu w centrum miasta
        włamują sie do pokoju, wiażą delikwenta i pózniej go przewoża
        przez granicę bez jego protestu i bez żadnego problemu !!!!!
        gdzie jest słynna czeska kontrola graniczna !!!!
        a ja się pytam ty co chwala Rutkowskiego o taki przykład
        Nasi sąsiedzie wysyłaja grupe funkcjonariuszy w celu porwania i
        dowiezienia do sąsiedniego kraju opozycjonisty który się u nas
        ukrywa - co wtedy ???
        Bedzie u nas wtedy wrzask ?

        Czesi maja prawo do przeprosin dyplomatycznych i mogą smialo
        wpisac Rutkowskiego u siebie na listę osob poszukiwanych za
        porwanie lub osób nieporządanych w Czechach !!!!




    • Gość: karel z CR IP: *.pf.jcu.cz 03.10.02, 11:51
      ...odehralo se to v CR, kde jsou nase zakony. kazdy je dodrzuje,
      pokud ne tak je to zlocinec, a to ten polsky 007 (Krystof
      Rutkowski) jich porusil nekolik. udajny vrah se v demokraticke
      spolecnosti povazuje za nevineho (presumpce neviny), dokud neni
      odsouzen. pokud polska vlada povazuje nekoho za vraha,tak ma
      pozadat o povoleni vstupu do CR, a to neudelala. nejenom ze
      porusly zakony CR, ale take zakony mezinarodni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka