Gość: boss IP: *.wszins.tychy.pl 02.10.02, 14:49 Nasi górą Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pszemcio Posłowie na straży praworządności... IP: *.76.240.253.coditel.net 02.10.02, 14:52 Brawo panie Pośle. Warto przy tym wspomnieć, iż Rutkowski został wybrany z listy ...Samoobrony. Akcja ta moze byc doskonałym przykładem samoobrony przed ślamazarnością procedur ekstradycyjnych i nieudolnością policji. Jeszcze raz brawo. takich rycerzy potrzeba nam więcej ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DON Re: Posłowie na straży praworządności... IP: *.adsl.highway.telekom.at 03.10.02, 06:34 to jest bezprawie ,w UE potrzebowali 5 lat na podpisanie roznych umow dotyczacych dzialania policji jednego kraju na tereniu kraju sasiadujacego ,a to zwykly smiertelnik bawi sie w cowboja,moim skromnym zdaniem i na niego przyjdzie czas,na terenie Austrii juz dzialac nie moze bo ma strachai zakaz pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MacMac Re: Czechy:Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkow IP: 195.117.130.* 02.10.02, 15:02 Myslę że to tylko formalność ze strony Czechów. Myślę że w takiej sprawie , mimo że można oczywiście Rutkowskiego oskarżyć o chęć zdobycia poklasku , najważniejszy jest osiągnięty cel. Dla skurwysynów litości być nie może. Litość dla nich ma tylko Sejm i sądy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mortimer Tylko władza lituje się nad bandytami IP: 195.117.130.* 02.10.02, 15:04 Myslę że to tylko formalność ze strony Czechów. Myślę że w takiej sprawie , mimo że można oczywiście Rutkowskiego oskarżyć o chęć zdobycia poklasku , najważniejszy jest osiągnięty cel. Dla skurwysynów litości być nie może. Litość dla nich ma tylko Sejm i sądy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: +++Ignorant Praworządny tenK.R. A mógł go rozwalić na miejscu! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.10.02, 16:45 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yans Re: Czechy:Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkow IP: *.ltk.com.pl 02.10.02, 23:49 Mam takie drobne pytanie: zeby przekroczyc granice z Czech do Polski na 100% trzeba miec jakis kontakt z czeskim celnikami-co oni na to ? Ot tak przepuscili pana posla z tym czlowiekiem w bagarzniku? Czy moze stanowil czesc bagazu dyplomatycznego ??? Jestem ciekaw czy ktos bedzie to potrafil wyjasnic.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaduła Re: Słuszny Protest MSZ po akcji Krzysztofa Rutkow IP: *.IOd.krakow.pl 03.10.02, 11:08 Gość portalu: Yans napisał(a): > Mam takie drobne pytanie: zeby przekroczyc granice z Czech do > Polski na 100% trzeba miec jakis kontakt z czeskim celnikami- co > oni na to ? Ot tak przepuscili pana posla z tym czlowiekiem w > bagarzniku? Czy moze stanowil czesc bagazu dyplomatycznego ??? > Jestem ciekaw czy ktos bedzie to potrafil wyjasnic.... to jest najbardziej intersujące w hotelu w centrum miasta włamują sie do pokoju, wiażą delikwenta i pózniej go przewoża przez granicę bez jego protestu i bez żadnego problemu !!!!! gdzie jest słynna czeska kontrola graniczna !!!! a ja się pytam ty co chwala Rutkowskiego o taki przykład Nasi sąsiedzie wysyłaja grupe funkcjonariuszy w celu porwania i dowiezienia do sąsiedniego kraju opozycjonisty który się u nas ukrywa - co wtedy ??? Bedzie u nas wtedy wrzask ? Czesi maja prawo do przeprosin dyplomatycznych i mogą smialo wpisac Rutkowskiego u siebie na listę osob poszukiwanych za porwanie lub osób nieporządanych w Czechach !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karel z CR IP: *.pf.jcu.cz 03.10.02, 11:51 ...odehralo se to v CR, kde jsou nase zakony. kazdy je dodrzuje, pokud ne tak je to zlocinec, a to ten polsky 007 (Krystof Rutkowski) jich porusil nekolik. udajny vrah se v demokraticke spolecnosti povazuje za nevineho (presumpce neviny), dokud neni odsouzen. pokud polska vlada povazuje nekoho za vraha,tak ma pozadat o povoleni vstupu do CR, a to neudelala. nejenom ze porusly zakony CR, ale take zakony mezinarodni. Odpowiedz Link Zgłoś