Dodaj do ulubionych

Ariane - start przełożony

13.11.05, 11:54
Wot francuskaja tiechnika :) Niech poprosza Amerykanow to im moze wysla tego
satelite w kosmos skoro sami nie potrafia :)
Obserwuj wątek
    • cztan Re: Ariane - start przełożony 13.11.05, 13:33
      heh na razie to ruscy umieszczaja na orbicie amerykanskie satelity....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka