calcinus 13.11.05, 11:54 Wot francuskaja tiechnika :) Niech poprosza Amerykanow to im moze wysla tego satelite w kosmos skoro sami nie potrafia :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cztan Re: Ariane - start przełożony 13.11.05, 13:33 heh na razie to ruscy umieszczaja na orbicie amerykanskie satelity.... Odpowiedz Link Zgłoś