Dodaj do ulubionych

Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii

    • zadzienzadwa Dlaczego pary a nie trojkaty? 01.12.05, 21:31
      • rtd5rtd Yo. Kółka :O 01.12.05, 21:42
        heheheh . 2 gejów 3 lasesby i 8 hetero . zawsze by było komu wstać w nocy podać
        mleko i zaprowadzić przez ulice do przedszkola.
      • r3003 Re: Dlaczego pary a nie trojkaty? 01.12.05, 21:48
        Jak znudzą im się pary, to będą trójkąty a potem czworokąty, itd. To całe chore
        środowisko znane jest z niestałości - w głównej mierze chodzi o sex z wieloma
        partnerami i dobrą zabawę, co usiłują podnieść do rangi ideologii. To nie są
        homoseksualiści, tylko geje - różnica jest taka, jak pomiędzy wiernym
        heterykiem a dziwkarzem. Zastanawiające, że wśród hetero nie ma np. ruchu
        społecznego promującego na zbiegowiskach parzenie się ile wlezie i z kim
        wlezie. Takie postawy są wręcz traktowane negatywnie. Zupełnie inaczej jest u
        gejów.
        Przyjdzie czas na legalizację pedofilii, trójkąty, czworokąty,...,
        dziesięcio...
        • katolik_polski1 [...] 01.12.05, 21:50
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • zadzienzadwa Jest Ruch! 01.12.05, 21:52
          Zastanawiające, że wśród hetero nie ma np. ruchu
          > społecznego promującego na zbiegowiskach parzenie się ile wlezie i z kim
          > wlezie.

          To nieprawda. Cale nocne zycie w dyskotekach na tym polega.
          Tylko nie robia z tego demonstracji bo sie ich nie bije za to,
          bo sie ich nie wywala z pracy za to bo mamusia z tatusiem nie
          maja nic przeciwko temu.
          • r3003 Re: Jest Ruch! 01.12.05, 22:07
            Tak, pewnie na dyskotekach jest rozwiązłość, ale nie jest to zorganizowany ruch
            spłeczny. Przecież pederastom nikt nie zabrania uprawiać taśmowo stosunków
            seksualnych. Chodzi o to, że mogą legalizować notarialnie swoje związki (jakoś
            się do tego nie kwapią), a zgody na adopcję dzieci na pewno nie będzie w tym
            kraju.
            • pe1 [...] 01.12.05, 23:55
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • marianna_777 Re: Dlaczego pary a nie trojkaty? Dziesiecio... 02.12.05, 02:30
          Dziesiecioro przykazan 3baby przymusowo nauczac na pamiec

          r3003 napisał:

          > Jak znudzą im się pary, to będą trójkąty a potem czworokąty, itd. To całe
          chore
          >
          > środowisko znane jest z niestałości - w głównej mierze chodzi o sex z wieloma
          > partnerami i dobrą zabawę, co usiłują podnieść do rangi ideologii. To nie są
          > homoseksualiści, tylko geje - różnica jest taka, jak pomiędzy wiernym
          > heterykiem a dziwkarzem. Zastanawiające, że wśród hetero nie ma np. ruchu
          > społecznego promującego na zbiegowiskach parzenie się ile wlezie i z kim
          > wlezie. Takie postawy są wręcz traktowane negatywnie. Zupełnie inaczej jest u
          > gejów.
          > Przyjdzie czas na legalizację pedofilii, trójkąty, czworokąty,...,
          > dziesięcio...
      • mazur33x Re: Dlaczego pary a nie trojkaty? 01.12.05, 21:56
        Poczytaj sobie o rodzinie (polecam wikipedia.org). To co ty nazywasz "rodziną"
        czyli 2+n to tylko jeden z wielu możliwych modeli.
      • kerebron A gdzie prawa dla singli? 01.12.05, 22:46
        Czy człowiek żyjący samotnie może adoptować dziecko? Czy ubogi singiel ma równe
        prawa pierwszeństwa do przydziału mieszkania komunalnego co para małżeńska? Czy
        zamożny singiel może opodatkować się wspólnie z niezamożnym przyjacielem, by
        uciec znad wyższego progu podatkowego i zapłaciś fiskusowi mniej? Czy może temu
        przyjacielowi przekazać pośmiertnie majątek bez płacenia podatku spadkowego?

        W imię czego są te wszystkie przywileje dla par? Kiedyś mówiło się, że pary
        małżeńskie sprowadzają na świat i wychowują nowe pokolenie, więc zasługują na
        przywileje wobec tych, którzy tego nie czynią. Ale taka argumentacja w
        oczywisty sposób nie obejmuje "małżeństw" jednopłciowych. Więc dziś taki pogląd
        na społeczną funkcję małżeństwa jest piętnowany jako obskurancki lub zgoła
        faszystowski. Małżeństwo jako instytucja prawna ma służyć administracyjnemu
        wsparciu miłości dwojga ludzi. Powstaje jednak wtedy pytanie: dlaczego osoby
        trzecie mają na tę miłość płacić (pośrednio, poprzez respektowanie różnych ulg
        małżeńskich, ale per saldo niewątpliwie płacić)? Przecież we dwójkę i tak żyje
        sie łatwiej niż samemu?
        • marianna_777 Re: A gdzie prawa dla singli? 02.12.05, 02:41
          kerebron napisał:

          > Czy człowiek żyjący samotnie może adoptować dziecko? Czy ubogi singiel ma
          równe
          >
          > prawa pierwszeństwa do przydziału mieszkania komunalnego co para małżeńska?
          Czy
          >
          > zamożny singiel może opodatkować się wspólnie z niezamożnym przyjacielem, by
          > uciec znad wyższego progu podatkowego i zapłaciś fiskusowi mniej? Czy może
          temu
          >
          > przyjacielowi przekazać pośmiertnie majątek bez płacenia podatku spadkowego?
          >
          > W imię czego są te wszystkie przywileje dla par? Kiedyś mówiło się, że pary
          > małżeńskie sprowadzają na świat i wychowują nowe pokolenie, więc zasługują na
          > przywileje wobec tych, którzy tego nie czynią. Ale taka argumentacja w
          > oczywisty sposób nie obejmuje "małżeństw" jednopłciowych. Więc dziś taki
          pogląd
          >
          > na społeczną funkcję małżeństwa jest piętnowany jako obskurancki lub zgoła
          > faszystowski. Małżeństwo jako instytucja prawna ma służyć administracyjnemu
          > wsparciu miłości dwojga ludzi. Powstaje jednak wtedy pytanie: dlaczego osoby
          > trzecie mają na tę miłość płacić (pośrednio, poprzez respektowanie różnych
          ulg
          > małżeńskich, ale per saldo niewątpliwie płacić)? Przecież we dwójkę i tak
          żyje
          > sie łatwiej niż samemu?

          Malzenstwo teoretycznie moze wyprodukowac nowego podatnika, lub kilku,
          dlatego musi byc chronione w spoleczenstwie ktore chce przetrwac.
          Jesli pary hetero nie beda mialy przywilejow w porownaniu z innymi
          "zwiazkami" to bedzie to koniec spoleczenstw i bedzie "robta co chceta"

          Czy o to wam chodzi - na pewno o to chodzi cywilizacji islamskiej, by
          pderznac podstawy spoleczne cywilizacji chrzewscijanskiej, podczas gdy sami
          moza sie jak kroliki, takze w Europie.

          Czy o to wam chodzi?


    • rtd5rtd A SEX na plazy to też nie moralne i nie etyczne. 01.12.05, 21:50
      Albo w samochodzie na parkingu w jakims dobrym miejscu?
      kto z was to robił a kto uważa ze to nie etyczne i nie moralne?
      • zadzienzadwa JA uwazam ze to nie wygodne 01.12.05, 21:54
        na plazy sie scieraja kolana a w samochodzie wyskakuje dysk.
        Tu tradycjonalisci maja racje, w imie zaoszczedzednia pieniedzy
        na opieke zdrowotna sex nalezy uprawiac w miekim lozku.
        • rtd5rtd [...] 01.12.05, 22:02
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • katolik_polski1 [...] 01.12.05, 22:04
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • rtd5rtd [...] 01.12.05, 22:07
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • carlitos35 Ale nie oszczędzaj nam wzruszeń !!! 01.12.05, 22:13
              :-))) !
    • tom.niewierny Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:03
      Jestem za legalizacja zwiazkow homo. <b>Ale</b> po warunkiem ze te zwiazki nie
      beda mialy roszczen o prawa na takiej samej stopie jak heteroseksualne
      zwiazki. Bylo nie bylo nie mozna mowic na gruszke ze jest to jablko, sa ta
      odmienne owoce. W taki sam sposob zwiazki homo nie beda, nie byly i nie moga
      byc rowne tradycyjnym malzenstwowm i dlatego tez nie powinny miec prawa do
      adaopcji i wychowywania dzieci. Problem polega na tym ze w dzisijeszych
      czasach 'rownouprawninia' zapmoninamy o pewnych granicach nalozonych na nas
      przez nature. Dzine jest tylko to ze natura bardzo dobrze sobie radzila przez
      ostatnie pare milionow lat bez naszej interwncji. Wydaje mi sie ze pewne
      istotne prawa nie powinny byc wiec kwstionowane i przekladane na nasz
      dzisiejszy i policznnie poprawny tok myslenia. Nie probujmy wiec nazywac
      rodzina zwiazku ktory nia nie jest i nie doprowadzajmny do rownouprawnien tam
      gdzie nie moze i nie nic rownego.
      • carlitos35 Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:18
        to nie "dzisiejszy poprawny tok myslenia" to rozwój: społeczny, kulturowy i
        obyczajowy. A le nie wszyscy nadążają. Nie umią. Boją się.-
        Jesteśmy - na przełomie dość gwałtownym. No - reolucyjnym nawet. I trudno o
        zgodę.-
    • szowinita Oddać gejom dziecko, to całkowicie niemoralne 01.12.05, 22:06
      zachowanie. Belgów nie obchodzi los dzieci, tylko chcą pozwolić zaspokoić chorym
      ludziom niezdrowe instynkty. Już sobie wyobrażam minę takiego dziecka, gdy
      koledzy z klasy powiedzą mu:" Twoi starzy to fajne chłopaki".
      Jest tyle bezdomnych zwierząt i geje powinni się nimi zająć, a nie okaleczać
      psychikę niewinnych dzieci.
      • r3003 Re: Oddać gejom dziecko, to całkowicie niemoralne 01.12.05, 22:11
        W Belgii wszystko jest już możliwe, vide słynna sprawa zboczeńca, mordercy i
        pedofila M. Ditru!!! Do dzisiaj nie jest ona wyjaśniona, bo jego klientami była
        belgijska elitka. Nie ma się co dziwić, że teraz zboczeńcy uchwalają prawo pod
        siebie - będą mogli legalnie, w domowym zaciszu gwałcić "adoptowane" dzieciaki.
      • carlitos35 Bo kolegów z klasy - tez czeka edukacja. Nic... 01.12.05, 22:19
        samo nie przychodzi...-

        szowinita napisał:

        > zachowanie. Belgów nie obchodzi los dzieci, tylko chcą pozwolić zaspokoić
        chory
        > m
        > ludziom niezdrowe instynkty. Już sobie wyobrażam minę takiego dziecka, gdy
        > koledzy z klasy powiedzą mu:" Twoi starzy to fajne chłopaki".
        > Jest tyle bezdomnych zwierząt i geje powinni się nimi zająć, a nie okaleczać
        > psychikę niewinnych dzieci.
    • abhaod swiat zaczyna sie dzielic; na homopolityke i 01.12.05, 22:11
      heteroreligie, i nie bedzie to zbyt pokojowy swiat
    • zydorczyk powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:12
      powiem krótko - niech sobie zrobią tyle dzieci ile im się uda. Pary
      heteroseksualne maja prawo adoptować dzieci bo są do tego przez naturę
      stworzone. Homo nie. Więc niech nikt mi nie mówi, że to ich prawo. Mają prawo
      się kochać, bo mogą to robić. Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich
      robić.
      • abaddon_696 Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:14
        No właśnie - dlaczego pary hetero nie mają prawa adoptować dzieci zrodzonych ze
        związków homo?
      • ukropek Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:16
        Zgadzam się ... ile sobie zrobią tyle wychowają....
        A od cudzych..łapy precz..
      • tom.niewierny Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:18
        Zgadzam sie calkowicie i popieram. Niestety dla niektorych jest to zbyt
        uproszczony tok myslenia i juz widze inne kometarze na ten post...
      • carlitos35 Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:23
        A jeżeli potrafią dać to dzieciom, czego ich naturalni rodzice dać nie
        potrafili (po pobiciach, głodzeniach itp.) ?.

        zydorczyk napisał:

        > powiem krótko - niech sobie zrobią tyle dzieci ile im się uda. Pary
        > heteroseksualne maja prawo adoptować dzieci bo są do tego przez naturę
        > stworzone. Homo nie. Więc niech nikt mi nie mówi, że to ich prawo. Mają prawo
        > się kochać, bo mogą to robić. Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą
        ich
        > robić.
        • zydorczyk Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:30
          carlitos35 napisał:

          > A jeżeli potrafią dać to dzieciom, czego ich naturalni rodzice dać nie
          > potrafili (po pobiciach, głodzeniach itp.) ?.
          >

          ale dlaczego chcesz przechodzić do kolejnych etapów, jeżeli pierwszy kluczowy
          jest przez naturę niewykonalny?
          • abhaod Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:56
            w przypadku lesbijek jest mozliwe (klonowanie)
            • zydorczyk a rodzic to mamotata 01.12.05, 23:10
              abhaod napisał:

              > w przypadku lesbijek jest mozliwe (klonowanie)

              I to jest Twoim zdaniem "naturalna" metoda? A tak poza tym klonowanie dotyczy
              jednej osoby a nie dwóch, więc byłby to klon (a nie dziecko) tylko jednej z
              pań. więc byłoby jeszcze ciekawiej bo wprowadzić byśmy musieli pojęcie
              tatomama, albo mamotata...
      • okrent9 Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 23:48
        zydorczyk: "Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich
        > robić."???? Oczywiście że mogą "robić dzieci". Tylko nie chcą tego robić z
        kimś, kogo nie kochają. A jeśli para heteroseksualna jest bezpłodna (czyli nie
        może "robić dzieci" to czemu uważasz, że ma prawo adoptować? Zwykle tylko jedna
        osoba w parze jest bezpłodna, czyli może ta druga mogłaby "sobie zrobić
        dziecko" z kimś innym - a więc kazałbyś się im rozwieść tylko dlatego, że razem
        nie mogą "zrobić dziecka"?
      • addeliberandum ty sie zydorczyk na naturę nie powołuj.. 02.12.05, 00:31
        zydorczyk napisał:

        > powiem krótko - niech sobie zrobią tyle dzieci ile im się uda. Pary
        > heteroseksualne maja prawo adoptować dzieci bo są do tego przez naturę
        > stworzone. Homo nie. Więc niech nikt mi nie mówi, że to ich prawo. Mają prawo
        > się kochać, bo mogą to robić. Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich
        > robić.

        ty sie zydorczyk na naturę nie powołuj, bo głupio ci to wychodzi, wszak nic nie
        wiesz o jej planach
    • zydorczyk a onaniści? 01.12.05, 22:16
      Domagam się przyznania prawa adopcji onanistom! Parafrazując wiele tutejsztch
      wypowiedzi - lepiej kulturalny, samotny onanista, niż jakiś rozpity hetero czy
      homo.

      Paranoja.....
      • carlitos35 Re: a onaniści? 01.12.05, 22:20
        Jeśli wiem o co chodzi to onaniści potrzebują tylko siebie. Chybione aczkolwiek
        złośliwe.-

        zydorczyk napisał:

        > Domagam się przyznania prawa adopcji onanistom! Parafrazując wiele tutejsztch
        > wypowiedzi - lepiej kulturalny, samotny onanista, niż jakiś rozpity hetero
        czy
        > homo.
        >
        > Paranoja.....
        • katolik_polski1 [...] 01.12.05, 22:24
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • carlitos35 Re: a onaniści? 01.12.05, 22:26
            jest jeszcze coś o ... trzepaniu kapucyna ! Ale tu cyt... bo klasztorem
            powiało a tam od teraz - czystśc obowiązkowa.-

            katolik_polski1 napisał:

            > Ci znowuz glosza haslo:
            > Najlepsza baba to wlasna graba !
            • razan Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:36
              Dwa pytanka czy zastanawiał sie z was ktoś jak na rozwój dziecka wpływa brak
              jednego rodzica ojca lub matki , w kontekscie bycia mężczyzna lub kobietą , czy
              zastanawiał się z was ktoś czym grozi brak tej biologicznej równowagi w
              kontekście równowagi psychicznej , i jescze jedno wszystko ok dziecko może być
              szęśliwe w takiej "homorodzinie" ale co na to powie nastolatek .......???????????
              • tomeke Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:39
                tak, uwierz ze bardzo dlugo....! sam mialem watpliwosci! pomyslalem jednak o
                patologiach, pijanskich rodzinach, i kolegach z podstawowki, ktorzy
                niejednokrotnie uciekali z domu, bo nie dawali rady z rodzicami.. ja nigdy
                takiego probelmu nie mialem, i mam nadzieje, ze moje dzieci tez nie
                • zydorczyk Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:42
                  tomeke napisał:

                  > tak, uwierz ze bardzo dlugo....! sam mialem watpliwosci! pomyslalem jednak o
                  > patologiach, pijanskich rodzinach, i kolegach z podstawowki, ktorzy
                  > niejednokrotnie uciekali z domu, bo nie dawali rady z rodzicami.. ja nigdy
                  > takiego probelmu nie mialem, i mam nadzieje, ze moje dzieci tez nie

                  piszesz jakbyś wychował się w rodzinie homo - a jeżeli nie to za bardzo cie nie
                  rozumiem....
                  • razan Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:45
                    aha i jak można ustawą zmienić porządek rzeczy który trwa pare miliardów lat ,
                    którego naruszenie może skończyć sie tragicznie , a propo nie jestem przeciwko
                    związkom tylko przeciwko adopcji!!!!!
                    • addeliberandum Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 02.12.05, 00:34
                      razan napisał:

                      > aha i jak można ustawą zmienić porządek rzeczy który trwa pare miliardów lat ,
                      > którego naruszenie może skończyć sie tragicznie , a propo nie jestem przeciwko
                      > związkom tylko przeciwko adopcji!!!!!

                      jaki porządek, jakie parę miliardów? skąd wiesz jak się skończy? ksiądz powiedział?

                • tytusdj1 tomeke, aleś mnie ubawił z tym .."moje dzieci" :-) 01.12.05, 23:13
                  To poza dewiacją seksualną masz jeszcze schozofrenię? Wyrazy współczucia dla
                  Twojego hiszpańskiego przyjaciela. Ty - razem z innymi gejami i lesbijkami -
                  startujesz co najwyżej w konkursie o "Nagrodę Darwina" i raczej swoich genów
                  nie przekażesz dzieciom.
              • okrent9 razan - 02.12.05, 00:02
                "ale co na to powie nastolatek .......?????????"

                Wyobraź sobie, że znam dwoje takich nastolatków i jeśli mają (czy mieli)
                jakiekolwiek problemy z faktem, że ich matka jest z kobietą, to tylko dlatego,
                że zdawali sobie sprawę z ostracyzmu z jakim spotykają się w społeczeństwie
                osoby homoseksualne. Te dzieci mają biologicznego ojca z którym są w stałym
                kontakcie, ale pewnie nawet gdyby tego biologicznego ojca nie było w ich życiu,
                jakoś by dorosły. Zastanów się ile jest dzieci wychowywanych w niepełnych
                rodzinach, np. tylko z ojcem albo tylko z matką, ponieważ np. drugi rodzic nie
                żyje. Ci ludzie dorastają i zwykle są bardziej kochani i otoczeni większą
                troską przez żyjącego rodzica i resztę rodziny (dziadków, rodzeństwo żyjącego
                rodzica). Adopcja jest skomplikowanym, długotrwałym procesem; jeśli już ktoś
                się na to decyduje, to z całą pewnością chce dziecku zapewnić wszystko to,
                czego temu dziecku będzie potrzeba - i na pewno będzie taka rodzina dla dziecka
                lepsza niż wychowywanie się w "instytucji".
                • srokabezoka Re: razan - 02.12.05, 17:14
                  To ja tylko dodam od siebie ze sama jestem taka nastolatką i w życiu nie
                  zamieniłabym moich kochajacych mam na dom dziecka...ani nawet na rodzinę
                  mamusia + tatuś bo moja obecna rodzina nauczyła mnie czym jest tolerancja,
                  prawdziwa miłość i opieka rodzicielska...dzieki temu potrafię kochać wszystkich
                  ludzi niezależnie od religii, koloru skóry i innych dyskryminujących wątków.
                  Jestem też bardzo szczęśliwa w związku (z chłopakiem :p) i nie mam anormalnych
                  problemów ze zwoim zdrowiem psychicznym...
      • proszeokonkrety Wszyscy jestesmy onianisci 01.12.05, 22:23
        To mi przypomina grecka zasade umiarkowania,

        Lepszy facet ktory umiarkowanie r-cha psy i
        dusi dziewice od czasu do czasu w bramie jak je dopadnie niz
        taki co caly czas siedzi w lozku jak kurczak z zona.

        Grecka zasada zlotego srodka, wszystko o.k byleby umiarkowanie.

      • zdzisiekmalina Re: a onaniści? 02.12.05, 01:09
        do zydorczyka: zgadzam sie w zupelnosci. Potomstwo dla onanistow!
    • tomeke Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:21
      Ja wlasnie dzis obchodze 3 rocznice z moim chlopakiem, ktory jest hiszpanem i
      przed chwila zdecydowalismy sie na slub - prawdopodobnie w sieprniu. Do tego
      mamy nadzieje, zaadoptowac trojke dzieci.

      I choc ciezko mi to pisac, to ciesze sie ze nie mieszkam w Polsce, gdzie
      jeszcze dlugo bedzie to niemozliwe! Poza tym wierze, iz bedziemy w stanie
      zaopiekowac sie dziecmi w lepszy sposob niz wielu naturalnych rodzicow,
      obdarzyc je naturalnym cieplem i miloscia.
      Zastanawiam sie jednak, kiedy Unia Europejska zareaguje na wypowiedzi polskich
      ministrow w podobny sposob jak na wypowiedzi Wlochow.....!
      • carlitos35 Powodzenia i pomyślności ! 01.12.05, 22:25
      • r3003 Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:27
        Nie wracaj tu już nigdy i ciesz się, że tu nie mieszkasz. Róbta to kiedy
        chceta, z kim chceta i ile chceta, ale nie mówcie polakom co mają robić.
        • tomeke Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:33
          no niesstety, dla Ciebie, czesto jestem w Polsce, odwiedzam rodzine i znajomych
          a moj chlopak zajada sie pierogami mojej mamy
      • katolik_polski1 Sto lat dla mlodej pary :)))) 01.12.05, 22:31
    • razan Biologia głupcze!!!!!!!! 01.12.05, 22:41
      Dwa pytanka czy zastanawiał sie z was ktoś jak na rozwój dziecka wpływa brak
      jednego rodzica ojca lub matki , w kontekscie bycia mężczyzna lub kobietą , czy
      zastanawiał się z was ktoś czym grozi brak tej biologicznej równowagi w
      kontekście równowagi psychicznej , i jescze jedno wszystko ok dziecko może być
      szęśliwe w takiej "homorodzinie" ale co na to powie nastolatek .......???????????
      • proszeokonkrety Przeciez to jest juz od lat na swiecie. 01.12.05, 22:58
        Czlowieku przeciez cale pokolenia tak wzrosly w USA czy
        w europie zachodniej, teraz to tylko kwestia legalizacji.
        Nie ma juz eksperymentu, eksperyment byl w latach 60siatych
        itp.
        Juz jest w miare normalne ze ktos ma dwoch tatusiow
        i dwie mamausie bo
        malzenstwo hetero sie rozwiodlo i przyprowadzil sie inny tatus
        itp. Nikomu to nieszkodzi wychowuja sie dzieci z takim samym
        prawdopodobienstwem hetero czy homo jak w rodzinach hetero.

        Wszystko jest pojeb-ne ale wszytsko ogolnie jest pojeb-ne jak
        wojny na zamowienie propagandy, podawanie do sadu nauczyciela za
        to ze uczen nie zdal...taki sie zrobil swiat. A Polska musi
        dociagnac do tych zmian ktore za zalazna kurtyne niedochodzily.
        • abaddon_696 Re: Przeciez to jest juz od lat na swiecie. 01.12.05, 23:02
          Gdyby to było takie oczywiste, to już by to dawno zalegalizowano. Swoją drogą,
          ciekaw jestem, jak sprawdzisz, czy bachor wyrasta na homo czy hetero - będziesz
          śledził z kim sypia?
          • addeliberandum Re: Przeciez to jest juz od lat na swiecie. 02.12.05, 00:40
            abaddon_696 napisał:

            > Gdyby to było takie oczywiste, to już by to dawno zalegalizowano. Swoją drogą,
            > ciekaw jestem, jak sprawdzisz, czy bachor wyrasta na homo czy hetero - będziesz
            >
            > śledził z kim sypia?

            A jakie to ma znaczenie? Ważne żeby był szczęśliwy i dawał szczęście innym. Ty
            jako rodzic masz mu to umożliwić, w tym nie przeszkadzać i zadbać o to by nie
            zabijał/nie kradł/nie gwałcił.

            Tylko jak ty to zdołasz pojąć biedaku, skoro słowo "bachor" zdradza już twoje
            podejście do dziecka..
    • wlodzimierz.ilicz [...] 01.12.05, 23:26
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • rtd5rtd Najmłodszych krzywdzą patologiczne rodziny 01.12.05, 23:45
        z lubelskiego bijące i wyżucające noworodki do koszy na śmieci. I inne
        patologie. A nabieze tych niezbędnych wzorców w domu dziecka?
        Powiedz mi co jest lepsze: gnić w domu dziecka za karę że nikt cię nie kocha
        czy mieć dwoch opiekunów tej samej płci, i szansę na wyształcenie i zdobycie
        normalnej pracy?
        • wlodzimierz.ilicz A co to, pederaści to gwarancja niebicia dzieci ? 02.12.05, 00:28
          Skąd wziąłeś taki pogląd ?
          A może są immunizowani ?
          • rtd5rtd Ja nie napisalem takiego poglądu ze homoseksualist 02.12.05, 00:37
            a to gwarancja braku przemocy w rodzinie. TO ty tak wnioskujesz. Pisze ze
            patologie w rodzinach to wieksze zagrozenie dla dzieci. A przeciez jak sie
            adoptuje dzieci to rodzina jest dokładnie badana pod takimi wzgledami, czy np.
            mogła być agresywna. WIec dwie lesby tez mozna sprawdzic w ten sam sposób.
            Zresztą lesby mogą sobie zrobić invitro i wogle mają luz.
            • wlodzimierz.ilicz In vitrio bez ojca też powinno być zakazane. 02.12.05, 00:40
              Dziecko potrzebuje ojca i matki by przyswoic sobie odpowiednie wzorce i
              ukształtować normalną psychikę. Nie wolno go tego państowym wyrokiem pozbawiać.
              Co innego wypadki losowe, śmierć, rozwód etc. Państwa za to już nie odpowiada.
              • rtd5rtd Tak i co jeszcze zakazać. Moze zakazac zakazywać 02.12.05, 00:43
                A bank spermy to co? Jakaś nowość dla ciebie? Też zamknąć. Kościoły pozamykać
                może bo sekta sieje ciemnote. Rydzyka zakazać niech podatki płaci.
          • addeliberandum Re: A co to, pederaści to gwarancja niebicia dzie 02.12.05, 00:45
            wlodzimierz.ilicz napisał:

            > Skąd wziąłeś taki pogląd ?
            > A może są immunizowani ?

            Ano stąd, że adopcja to nie to samo, co bezrozumne płodzenie kolejnego dziecka,
            żeby otrzymać prawo wychowywania potomstwa, jego przyszli rodzice muszą spełniać
            dużo wyższe kryteria niż przeciętny palant-pijak-dzieciorób.
            • rtd5rtd masz racje ci ludzie nie potrafią dyskutować 02.12.05, 00:50
              ich argumenty to paradoksy. a ciągi przyczynowo skutkowe są typu : gej to
              zboczeniec , a jak zboczeniec to pedofil jak pedofil do gwałci i morduje dzieci
              itd....
              Jak w kraju jest taki potęcjał inteligencji to nie ma sie co dziwić że jest
              bieda, że aż piszczy. Jak taki ktos ma wymyslec jak zarobić jak jego
              wniskowanie działa w ten sposób.
      • okrent9 do wlodzimierza.ilicza 02.12.05, 00:24
        Piszesz: Jak dziecko ma nabrać niezbędnych wzorcówe, odruchów i przyzwyczajeń
        od ojca i
        > matki, mężczyzny i kobiety skoro z wyroku belgijskich zbrodniarzy ma byc tego
        > od początku pozbawione ?"

        A kogo obwinić o to, że z wyroku Losu ogromna grupa dzieci jest co dnia
        pozbawiana "niezbędnych wzorców, odruchów i przyzwyczajeń", bo jeden z rodziców
        umiera? Jak te dzieci mają "nabrać tych wzorców"?? A co z dziećmi samotnych
        matek, których to dzieci ojcowie zmyli się po akcie kopulacji? Czemu nie
        ścigasz tych zbrodniarzy? A jeśli te matki nie chcą by ci zbrodniarze byli
        doprowadzeni do domu i zmuszeni do zajęcia się swoim dzieckiem? bo np. te matki
        uważają, że tacy ojcowie nie mogą ich dzieciom przekazać dobrych wzorców? Czy
        te matki są zbrodniarkami?
        • wlodzimierz.ilicz Co innego losowa śmierć rodzica co innego świadome 02.12.05, 00:30
          skazywanie dziecka przez władze państwowe Belgii na wzrastanie w patologicznej
          bo jednopłciowej "rodzinie".
          Twoja wypowiedź to demagogia.
          • addeliberandum nie włoduś, przeciwnie.. 02.12.05, 00:49
            wlodzimierz.ilicz napisał:

            > skazywanie dziecka przez władze państwowe Belgii na wzrastanie w patologicznej
            > bo jednopłciowej "rodzinie".
            > Twoja wypowiedź to demagogia.

            nie włoduś, przeciwnie, to nazywanie związku dwojga ludzi patologią tylko ze
            względu na orientacje seksualną jest demagogią
            • marianna_777 Re: nie włoduś, przeciwnie..- i znow przeciwnie 02.12.05, 02:59
              addeliberandum napisał:

              > wlodzimierz.ilicz napisał:
              >
              > > skazywanie dziecka przez władze państwowe Belgii na wzrastanie w patologi
              > cznej
              > > bo jednopłciowej "rodzinie".
              > > Twoja wypowiedź to demagogia.
              >
              > nie włoduś, przeciwnie, to nazywanie związku dwojga ludzi patologią tylko ze
              > względu na orientacje seksualną jest demagogią

              Demagogia jest nazywanie dewiacji i perwesji - orientacja

              To jest kompletny brak orientacji - i odpowiedzialnosci
              • addeliberandum Wykaz się marianna_777 02.12.05, 03:28
                marianna_777 napisała:

                > Demagogia jest nazywanie dewiacji i perwesji - orientacja
                > To jest kompletny brak orientacji - i odpowiedzialnosci

                Wykaż proszę dlaczego twoim zdaniem homoseksualizm jest dewiacją i perwersją (i
                w jakim sensie tych słów) oraz jak nazywanie homoseksualizmu orientacją
                seksualną ma się do braku odpowiedzialności.

                Jeśli potrafisz.
                • marianna_777 Re: Wykaz się marianna_777 02.12.05, 03:31
                  to nie sa rzeczy do wykazywania - kon jaki jest kazdy widzi
                  • addeliberandum Re: Wykaz się marianna_777 02.12.05, 03:58
                    marianna_777 napisała:

                    > to nie sa rzeczy do wykazywania - kon jaki jest kazdy widzi

                    Ja nie wiem co jest perwersyjnego (w potocznym = pejoratywnym tego słowa
                    znaczeniu) w miłości dwojga ludzi jednej płci.
        • rtd5rtd Yo. ale ja wiem o co chodzi. Bo ci ludzie nie mają 02.12.05, 00:32
          znajomych którzy są homoseksualistami i wydaje im się że to straszne freak'i ci
          geje. Dlatego sa tacy przeciwni. Jak poznasz normalnych ludzi gejów a nie jakis
          freak'ow to wyluzujesz. CI ludzie pewnie są ze śląska albo z innyc zacofanych
          grup społecznych. Mają sztywne zasady, świat widzą na czarno biało. I są w 100%
          pewni słuszności jakiś racji. itd... ja bym zlał te ciemnote.
          • wlodzimierz.ilicz Geje to freaki. Np. są często zniewieściali. Dla- 02.12.05, 00:42
            czego ?
            Bo ci "faceci" chcą podobac sie mężczyznom. Dlatego fizycznie i psychicznie
            często udają kobiety.
            • rtd5rtd ALe co?nie wolno być zniewiaściały? Trzeba pachnąć 02.12.05, 00:45
              potem, być nie czuły, udawać za wszelką cenę twardziela. To też jest straszne
              pozerstwo a o wiele bardziej powszechne. Bo prawie wszyscy hetero faceci tak
              sie zachowują.
            • nononsens Re: Geje to freaki. Np. są często zniewieściali. 02.12.05, 00:47
              wlodzimierz.ilicz napisał:

              > czego ?
              > Bo ci "faceci" chcą podobac sie mężczyznom. Dlatego fizycznie i psychicznie
              > często udają kobiety.

              No cos ty ( w tym samym czasie wykonuje reka zniewiescialy gest tak jakbym
              chcial przegonic latajaca przede mna muche)
              • rtd5rtd To trzeba zakazac takich gestów i bycia zniewiaści 02.12.05, 00:51
                zniewiaściałym.
    • auto258374 [...] 01.12.05, 23:28
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • nononsens Re: CO BĘDZIE ZA 10 LAT 01.12.05, 23:38
        Moze bys tak nie wciskal kitu, jezeli kogos interesuja fakty a nie kretynskie
        wywody to polecam strone BBC.
        • auto258374 [...] 01.12.05, 23:47
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • nononsens Re: Sorry, przyznaję - dynia nie była nawoskowana 01.12.05, 23:57
            auto258374 napisał:

            > Ale za to wyżeł Megi był wyszczotkowany. Ale reszta to święta prawda.

            Gdyby w slowniku od nowa chciano wyjasnic znaczenie slowa 'dynia' to opis
            zawartosci twojej lepetyny najlepiej by sie do tego nadawal.
      • abhaod Re: CO BĘDZIE ZA 10 LAT 02.12.05, 10:41
        poza tym lubuja sie w blutwurstach, czytaja °Protokol Medrcow Syjonu", sa
        syjonistami itp.,polecam "Kongres futurologiczny" Lema, wiecej przenikliwosci:)
    • rtd5rtd Dobrze by było na świecie wprowadzić takie strefy 01.12.05, 23:31
      O rónych prawach. Np. W jednym miejscu liberalizm w drugim socjalizm, w jednym
      zakaz czegos tam a gdzie indziej to wolno i pozwolic ludziom na wybór miejsca
      gdzie chcą żyć. Oczywiście z zakazem napadania na inne strefy, tak żeby wojen
      nie było. To każdy by sobie coś tam wybrał i żył w miejscu gdzie może robić co
      uważa za stosowne i jego sąsiedzi tez by to robili i nie było by dyskusji
      takiej jak ta. Jak ktos uwaza ze nie wolno uprawiać seksu bo to nie moralne to
      by żył tam gdzie nie wolno tego robić a jak ktoś chce uprawiać seks to by żył
      tam gdzie można itd..
      Fajny plan.
      TYlko szkoda że utopia.
      • addeliberandum Re: Dobrze by było na świecie wprowadzić takie st 02.12.05, 00:51
        rtd5rtd napisała:

        > O rónych prawach. Np. W jednym miejscu liberalizm w drugim socjalizm, w jednym
        > zakaz czegos tam a gdzie indziej to wolno i pozwolic ludziom na wybór miejsca
        > gdzie chcą żyć. Oczywiście z zakazem napadania na inne strefy, tak żeby wojen
        > nie było. To każdy by sobie coś tam wybrał i żył w miejscu gdzie może robić co
        > uważa za stosowne i jego sąsiedzi tez by to robili i nie było by dyskusji
        > takiej jak ta. Jak ktos uwaza ze nie wolno uprawiać seksu bo to nie moralne to
        > by żył tam gdzie nie wolno tego robić a jak ktoś chce uprawiać seks to by żył
        > tam gdzie można itd..
        > Fajny plan.
        > TYlko szkoda że utopia.

        Czy ja wiem, w USA są stany, w jednych można uprawiać seks w samochodzie, w
        innych przeciwnie itp. To jest jakieś rozwiązanie. :-)
        • rtd5rtd ale nas do usa nie wpuszczą na rezydenta. 02.12.05, 00:53
          bo za duzo biedaków jest w polsce
      • napiechote akurat się z tobą zgodze:) 02.12.05, 02:36
        bardzo chetnie wyemigruje do strefy bez-gejowej:) obawiam się jednak ze strefa
        pełno-gejowa dlugo nie pociagnie ...bedzie miala rozpaczliwie niski przyrost
        naturalny:)
        • addeliberandum nie mart się zbytnio 02.12.05, 02:43
          napiechote napisał:

          > bardzo chetnie wyemigruje do strefy bez-gejowej:) obawiam się jednak ze strefa
          > pełno-gejowa dlugo nie pociagnie ...bedzie miala rozpaczliwie niski przyrost
          > naturalny:)

          nie mart się, jakoś sobie poradzą. będą adoptować niechciane z waszych domów
          dziecka, odnajdywać porzucone w lasach noworodki i przeglądać przygraniczne
          śmietniki w poszukiwaniu noworodków wyrzucanych z waszej strefy

          • napiechote przygarbiony,na niebiesko-bialo,z Kalkuty? wiem .. 02.12.05, 02:57
            przyjaciele wolaja na ciebie Matka Teresa:) powiedz mi ile trwaja przecietnie
            zwiazki homoseksualne i dlaczego sie tak szybko rozpadaja:) musialbys strasznie
            szybko te dzieci chowac - moze prosciej posiac rzeżuchę??
            • addeliberandum nie wiem ile trwają,.. 02.12.05, 03:36
              napiechote napisał:

              > przyjaciele wolaja na ciebie Matka Teresa:) powiedz mi ile trwaja przecietnie
              > zwiazki homoseksualne i dlaczego sie tak szybko rozpadaja:) musialbys strasznie
              > szybko te dzieci chowac - moze prosciej posiac rzeżuchę??

              nie wiem ile trwają, wydaje mi się jednak że jeżeli taka para decyduje się na
              adopcję, to jest na tyle poważna, żeby nie robić tzw. jaj

              co do mnie to nie trafiłeś, ani ze mnie matka, ani Teresa, ani przygarbiony, ani
              niebiesko-biały, także nie homoseksualista, więc nie muszę "tych dzieci szybko
              chować" jak sugerujesz :) aha, jeszcze za rzeżuchą nie przepadam, 100% pudło,
              gratulacje ;)
      • marianna_777 Na swiecie sa takie strefy.... 02.12.05, 03:06
        Nazywaja sie - zgodne z prawem i natura - i niezgodne z prawem i natura
        Bozia dala intelekt czlowiekowi, a ten mysli sobie ze mozna zmieniac prawa i
        nature wg swojego widzimisia - mozna, ale sa granice, i tu juz jestesmy na
        granicy. Dalej nie ma juz nic.

        rtd5rtd napisała:

        > O rónych prawach. Np. W jednym miejscu liberalizm w drugim socjalizm, w
        jednym
        > zakaz czegos tam a gdzie indziej to wolno i pozwolic ludziom na wybór miejsca
        > gdzie chcą żyć. Oczywiście z zakazem napadania na inne strefy, tak żeby wojen
        > nie było. To każdy by sobie coś tam wybrał i żył w miejscu gdzie może robić
        co
        > uważa za stosowne i jego sąsiedzi tez by to robili i nie było by dyskusji
        > takiej jak ta. Jak ktos uwaza ze nie wolno uprawiać seksu bo to nie moralne
        to
        > by żył tam gdzie nie wolno tego robić a jak ktoś chce uprawiać seks to by żył
        > tam gdzie można itd..
        > Fajny plan.
        > TYlko szkoda że utopia.
        • addeliberandum A kto rozszadza o tych strefach marianno? 02.12.05, 04:05
          marianna_777 napisała:

          > Na swiecie sa takie strefy....
          > Nazywaja sie - zgodne z prawem i natura - i niezgodne z prawem i natura

          A kto rozsądza kogo do jakiej strefy przydzielić? Może jakiś Hans w mundurze SS?

          > Bozia dala intelekt czlowiekowi, a ten mysli sobie ze mozna zmieniac prawa i
          > nature wg swojego widzimisia - mozna, ale sa granice

          Szkoda ze Bozia nie wskazała kazdemu, jakie to prawa, jaka to natura, i gdzie
          leza granice, bylibysmy o wiele szczesliwsi i nie musielibysmy sie spierac na
          forum, prawda? Szkoda szkoda..

          > i tu juz jestesmy na
          > granicy. Dalej nie ma juz nic.

          Zawsze tak poetyzuj na koniec, to mi sie bedzie bardziej chcialo tobie odpowiadac

    • homosexualista2 No to masz nieaktualne informacje To hetero .... 01.12.05, 23:31
      roznosza HIV. Czytaj aktualne statystyki. A nie wciskasz ludziom ciemnote
      • auto258374 Bzdura, gejowska propaganda 01.12.05, 23:40
        EuroHIV - agenda WHO
        www.eurohiv.org/publications/2004/art_lancet_2004_364_83_94.pdf
        "In Germany, among the
        43 000 individuals estimated to be living with HIV at
        the end of 2003,50% were infected through
        homosexual contact, 41% through heterosexual contact
        (of whom 60% are from countries with generalised
        HIV epidemics), and 9% by injecting drug use."

        W Niemczech w 2003 roku 50% zakażeń było w środowisku gejowskim. W 2004 już 60%.
        Z tego samego źródła - 48% gejowskie w UK, 53% gejowskie w Czechach itd itp. I
        jeszcze:

        www.alertnet.org/thenews/newsdesk/N08291782.htm
        "A separate CDC analysis estimated men with male sex partners accounted for 64
        percent of early-stage syphilis cases in 2004, up from just 5 percent in 1999.
        Cities with large gay populations had some of the highest rises in syphilis
        cases, topped by San Francisco."

        Innymi słowy wrażliwe, inteligentne, higieniczne i marzące o stałych związkach
        środowisko gejowskie piąty rok z rzędu bije rekordy w dystrybucji starego
        poczciwego syfilisu
    • nononsens Ale powialo sredniowieczem od Ludwika 01.12.05, 23:34
      Burza w szklance wody, chociaz dla Ludwika to dramat zyciowy. Polska
      reprezetowana na scenie miedzynarodowej przez PiSs, wkrotce bedzie obiektem
      drwin i zartow.
    • nononsens [...] 01.12.05, 23:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • tytusdj1 Pedofilstwo homoseksualistów? Coś w tym musi być.. 01.12.05, 23:56
        ..prawdy. Już się tu uśmiałem parę razy czytając wypowiedzi gejów o: "moich
        dzieciach" (tomeke), czy też ""dzieciach gejowskich (shygay) - coś te dzieci
        wam "chodzą po głowie" - nie wieżę, że to instynkt macierzyński, czy też miłość
        rodzicielska, raczej to wasze domaganie sie prawa do adopcji dzieci właśnie
        śmierdzi na odległość pedofilstwem. (Jeszcze jakaś wypowiedź geja - nie
        pamiętam którego - że nie ma się czemu dziwić, że homofile chcą i już adoptują
        w innych krajach dzieci swojej płci).
        • okrent9 Re: Pedofilstwo homoseksualistów? Coś w tym musi 02.12.05, 00:17
          tytusdj1 - "nie ma się czemu dziwić, że homofile chcą i już adoptują
          > w innych krajach dzieci swojej płci" - no właśnie, może i nie ma się czemu
          dziwić (jeśli rzeczywiście statystycznie kobiety częściej, czy chętniej,
          adoptują dziewczynki, a mężczyźni chłopców - tyle, że powód jest na pewno
          całkiem niewinny i o wiele bardziej prozaiczny niż to, co implikujesz. Nie
          wydaje Ci się, że kobiecie łatwiej jest wychowywać dziewczynkę a mężczyźnie
          chłopca? Mnie się wydaje, że łatwiej. I takiemu rodzicowi adopcyjnemu łatwiej
          (bo sam był kiedyś chłopcem albo sama dziewczynką i rozumieją problemy
          dzieciństwa swojej płci) i adoptowanemu dziecku pewnie łatwiej potem rozmawiać
          z takim adopcyjnym rodzicem o problemach wieku dojrzewania, bo wie, że ten
          rodzic przechodził przez to samo. A tak na marginesie, znam kobietę,
          zadeklarowaną hetero, matkę trzech synów, która zawsze twierdziła, że nigdy nie
          chciała córki, tylko właśnie chłopców, bo ich "nie trzeba tak pilnować" (chyba
          chodzi jej o to, że w ciążę nie zajdą). I co, to że kobieta hetero woli mieć
          syna, znaczy, że cierpi na pedofilię? A ileż to się słyszy o "córeczkach
          tatusia" - i jakoś nikomu to nie pachnie pedofilią... Ale jak gej albo lesbijka
          to na pewno pedofile... Trochę konsekwencji w myśleniu...
          • tytusdj1 Re: Pedofilstwo homoseksualistów? Coś w tym musi 02.12.05, 10:57
            Znasz choć jeden przypadek zgody sądu na adopcję dziecka przez samotną kobietę,
            czy mężczyznę - trudno z Tobą nawet dyskutować takie głupoty wypisujesz. Jaki
            może być powód chęci posiadania dziecka przez osobę samotną, czyli taką która
            nie chce zakładać rodziny?
        • marianna_777 Pedofilstwo homoseksualistów? Ale ze w Belgii? 02.12.05, 02:55
          Zaraz, zaraz, gdzie to byla ta pedofilska afera?

          tytusdj1 napisał:

          > ..prawdy. Już się tu uśmiałem parę razy czytając wypowiedzi gejów o: "moich
          > dzieciach" (tomeke), czy też ""dzieciach gejowskich (shygay) - coś te dzieci
          > wam "chodzą po głowie" - nie wieżę, że to instynkt macierzyński, czy też
          miłość
          >
          > rodzicielska, raczej to wasze domaganie sie prawa do adopcji dzieci właśnie
          > śmierdzi na odległość pedofilstwem. (Jeszcze jakaś wypowiedź geja - nie
          > pamiętam którego - że nie ma się czemu dziwić, że homofile chcą i już
          adoptują
          > w innych krajach dzieci swojej płci).
    • dwpp Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:42
      Pogański kraj,pogańskie obyczaje.W niektórych krajach zachodnich zapomniano,że
      Europa opiera sie oprócz demokracji na wartościach chrześcijanskich.Czyżby
      zbliżał sie koniec Europy?
      • nononsens Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:47
        dwpp napisał:

        > Pogański kraj,pogańskie obyczaje.W niektórych krajach zachodnich
        zapomniano,że
        > Europa opiera sie oprócz demokracji na wartościach chrześcijanskich.Czyżby
        > zbliżał sie koniec Europy?

        Gdiez tam zaraz koniec, dopuki Polska na mapie z Rydzykiem istniec bedzie to
        Europa nam nie zaginie.
    • mozart Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:46
      Nie mam nic przeciwko temu, aby homoseksualisci demonstrowali swoje poglady,
      niech maja prawa do zawierania zwiazkow partnerskich, ale nie powinni miec praw
      do adopcji dzieci. Niech ponosza konsekwencje swojego homoseksualizmu w postaci
      bezdzietnosci
      • nononsens Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:49
        mozart napisała:

        > Nie mam nic przeciwko temu, aby homoseksualisci demonstrowali swoje poglady,
        > niech maja prawa do zawierania zwiazkow partnerskich, ale nie powinni miec
        pra
        > w
        > do adopcji dzieci. Niech ponosza konsekwencje swojego homoseksualizmu w
        postaci
        > bezdzietnosci

        A jakie konsekwencje powinni poniesc Murzyni z powodu koloru swojej skory.
        • zdzisiekmalina Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 01:19
          Co za nielogiczny komentarz. Czy znasz przypadki odmowienia adopcji dziecka
          Murzynom z powodu koloru ich skory? Jesli tak, to przytocz konkrety.
        • mozart Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 07:29
          ich sehe keinen Zusammenhang, mein Lieber :(
      • rtd5rtd Księża powinni na księzyc wyjechać 01.12.05, 23:53
        to jest też konsekwentne
        • marianna_777 Nieboszczyk na desce, a deszczyk z nieba 02.12.05, 03:09
          Ot przyklad konsekwencji wg twojej logiki
        • mozart Re: Księża powinni na księzyc wyjechać 02.12.05, 07:31
          jak najbardziej na ksiezyc!
    • meezer Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:56
      wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi..

      albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Polaków do
      reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż

      może naprawdę warto wyemigrować..?
      • nononsens Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 00:05
        meezer napisał:

        > wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi..
        >
        > albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Polaków
        d
        > o
        > reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż
        >
        > może naprawdę warto wyemigrować..?

        W twoim przypadku Bialorus najlepiej by ci odpowiadala.
      • rtd5rtd ja CIebie znam mejzer stary geju 02.12.05, 00:05
        nie sciemnaj ze cie nosi tylko pisz ze cie chlopak rzucił
      • addeliberandum Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 00:55
        meezer napisał:

        > wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi..
        >
        > albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Polaków d
        > o
        > reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż
        >
        > może naprawdę warto wyemigrować..?

        świat się zmienia, uważaj bo już dostajesz umysłowej zadyszki, w głowie ci się
        nie mieszczą inne poglądy na temat rzeczywistości
        • wal.do Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 13:16
          addeliberandum napisał:

          > meezer napisał:
          >
          > > wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi..
          > >
          > > albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Pol
          > aków d
          > > o
          > > reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż
          > >
          > > może naprawdę warto wyemigrować..?
          >
          > świat się zmienia, uważaj bo już dostajesz umysłowej zadyszki, w głowie ci się
          > nie mieszczą inne poglądy na temat rzeczywistości

          Poglądy a zboczenia. To są dwie różne rzeczy.
          Dwóch zboczeńców może wywchować wyłącznie zboczeńca nawet przy najlepszych
          chęciach - dzieci dość wiernie kopiują zachowania rodziców lub opiekunów.
          Skutek będzie taki, że marsze równości będa miały coraz więcej sfrustrowanych
          zwolenników.
          Szczerze współczuje tym dzieciom, które zostana adoptowane przez
          homoseksualistów. Ciekawe ile spośród nich zostanie wykorzystanych seksualnie
          przez przybranych pseudorodziców? 90%? 95%?
          • addeliberandum Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 13:50
            wal.do napisał:

            > Poglądy a zboczenia. To są dwie różne rzeczy.
            > Dwóch zboczeńców może wywchować wyłącznie zboczeńca nawet przy najlepszych
            > chęciach - dzieci dość wiernie kopiują zachowania rodziców lub opiekunów.

            Jeśli masz na myśli, że homoseksualna para może wychować tylko homoseksualistę,
            to się mylisz, wychowanie ma się nijak do orientacji seksualnej dziecka.

            > Szczerze współczuje tym dzieciom, które zostana adoptowane przez
            > homoseksualistów. Ciekawe ile spośród nich zostanie wykorzystanych seksualnie
            > przez przybranych pseudorodziców? 90%? 95%?

            Jeśli w ogóle, to zapewne o wiele mniej niż w heteroseksualnych rodzinach. Na
            adopcję nie pozwala się byle komu, a spłodzić dziecko i potem je krzywdzić byle
            głupek potrafi.
    • pawel949 Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bardziej 02.12.05, 00:26
      naturalne dla człowieka niż związki homoseksualne. Muzułmanie żyja w Europie od
      setek lat, w Polsce wiele rodzin tatarskich było nobilitowanych i oddawało
      życie za Ojczyznę. Związki poligamiczne istaniały zawsze i mają wiele zalet.

      Acha - ja mam jedną żonę i mi wystarczy, zresztą jestem Katolikiem. Ale
      rozumiem że mozna miec inne poglądy. Dlatego drażni mnie, że poprawność
      polityczna nie pozwala lewakom, feministkom i innym ...(piip)... na legalizację
      normalnej poligamii (za zgodą wszystkich zainteresowanych i w obie strony -
      prosze bardzo) a walczą o "prawa" dla homosiów. To nie ma nic wspólnego z walka
      o zrównanie praw obywatelskich, to zwykła gra polityczna!
      • nononsens Re: Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bard 02.12.05, 00:32
        pawel949 napisał:

        > naturalne dla człowieka niż związki homoseksualne. Muzułmanie żyja w Europie
        od
        >
        > setek lat, w Polsce wiele rodzin tatarskich było nobilitowanych i oddawało
        > życie za Ojczyznę. Związki poligamiczne istaniały zawsze i mają wiele zalet.
        >
        > Acha - ja mam jedną żonę i mi wystarczy, zresztą jestem Katolikiem. Ale
        > rozumiem że mozna miec inne poglądy. Dlatego drażni mnie, że poprawność
        > polityczna nie pozwala lewakom, feministkom i innym ...(piip)... na
        legalizację
        >
        > normalnej poligamii (za zgodą wszystkich zainteresowanych i w obie strony -
        > prosze bardzo) a walczą o "prawa" dla homosiów. To nie ma nic wspólnego z
        walka
        >
        > o zrównanie praw obywatelskich, to zwykła gra polityczna!

        Jak komus nie wystarcza jedna zona to zawsze moze zrobic skok w bok i puknac
        jakac panienke na boku a jak zona przekonana do poligamii to nie bedzie nawet
        problemu z trojkatem czy tez nawet i z takim szescianem.
      • mazur33x Re: Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bard 02.12.05, 00:45
        Zgadza się.
        Ale homoseksualistów jest ZNACZNIE więcej w Polsce (i Belgii) niż osób, które
        mogłyby/chciały żyć w poligamii. Więc sprawy ważniejsze najpierw. Jeśli pojawi
        się mniejszość poligamiczna, która w tym kraju, nie szkodząc innym, będzie
        chcaiła szukać swojego szczęścia - to oczywistę, że ją poprę.

        P.S. Związki (de facto) poligamiczne nawet obecnie nie mają problemu z adopcją.
        • mazur33x Re: Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bard 02.12.05, 00:47
          P.S.
          "We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal, that
          they are endowed by their Creator with certain unalienable rights, that among
          these are Life, Liberty, and the pursuit of Happiness. That to secure these
          rights, Governments are instituted among Men (...)"
      • marianna_777 Re: legalizacja POLIGAMII - plusy i minusy 02.12.05, 03:16
        pawel949 napisał:

        > naturalne dla człowieka niż związki homoseksualne. Muzułmanie żyja w Europie
        od
        >
        > setek lat, w Polsce wiele rodzin tatarskich było nobilitowanych i oddawało
        > życie za Ojczyznę. Związki poligamiczne istaniały zawsze i mają wiele zalet.
        >

        Plusy: zwiekszona produkcja nowych podatnikow, tylko w przypadku wielozenstwa.

        Jestem za - kobita nie bylaby taka uchachana robota w pracy i w domu, a i do
        tej nastepnej moznaby starego odeslac gdy sie nie ma ochoty, i nadal byc w
        zgodzie z sumieniem.

        Wielomezstwo - jestem przeciw - chlopy by sie tylko na mecze gapili w telewizji
        i pili, a roboty wew chalupie byloby za duza na jedna slaba kobiete.

        Minusy dodatkowe - jeden wielki: za duzo tesciowych w jednej rodzinie

    • tychik1 Re:Więcej praw do ABORCJI dla par homoseksualnych 02.12.05, 01:02
      bimbalimba napisał:

      > geje sa potega na zachodzie i predzej czy pozniej wymusza na polsce co beda
      > chcialy
      T: Oni sami to maja dokladnie tyle samo do gadania co za okupacji.
      Natomiast popieraja ich wielcy mocodawcy liberalno socjalistyczni,
      a ci sie nimi tylko posluguja jak kartami w politycznych przygrywkach,
      no a jak sie ktoregos pieknego dnia stana nieprzydatni to pierwsi ich wysmieja.
      Natomiast nastawienie ludzi jest podobne jak w Polsce ,wszyscy sie z tego
      juz smieja tyle ze poza ich plecami.
    • dccircle Kiedy Polska zrzuci jarzmo ciemnogrodu? 02.12.05, 01:05
      i pozbedzie sie roznych kaczorow, giertychow i glempow?
      • rtd5rtd Jak przestaniemy sponsorować ciemnogród. 02.12.05, 01:08
        Chodzi mi teraz o to że socjalisci muszą odejść a razem z nimi przeświadczenie
        że zabieranie tym co pracują jest uzasatdnione. "Socjalisci gorsi niz złodzieje
        bo złodziej jak kradnie to wie że źle robi a socjalista jak kradnie to myśli że
        jest szlachetny."
        • addeliberandum Problemem w Polsce jest odradzanie się.. 02.12.05, 01:17
          ..ruchów neonazistowskich, wystarczy wpisać odpowiednie hasła w google.pl aby
          przekonać się, że frakcje takie działają prężnie, choć w ukryciu, na zewnątrz
          manifestując tylko co bardziej łagodne poglądy. to zewnątrz także Młodzież
          Wszechpolska, ta sama ideologia, te same łyse głowy, ten sam sposób "zamawiania
          piwa", z którego potem tłumaczyć się musi Roman Giertych.

          • rtd5rtd Ale LPR jest na wymarciu.maja ok 2% poparcia 02.12.05, 01:25
            czytalem dzisiaj sondarze. Moga poniesc klęskę w wyborach samożądowy bo oni
            cały czas o jednym, ze ziemi polskskiej nie mozna sprzedawac obcokrajowcom ze
            geje to główny twoj wróg itd.. Ludzie juz sie chyba tym znudzili i naprawde
            kompletne barany to kupują. Moim zdaniem w polityce problemem jest samoobrona.
            Bo to partia sponsorowana przez ubekow z powiazaniami w rosji. np. prokom teraz
            ich sponsoruje, torując sobie droge do kolejnych wygranych przetagów.
          • napiechote Ernest Rohm,SA,kumpel Hitlera,gej brzmi znajomo??? 02.12.05, 02:41
            • abhaod Re: Ernest Rohm,SA,kumpel Hitlera,gej brzmi znajo 02.12.05, 16:38
              zeby bylo weselej, to hitlera szantazowal za wspolne fikanie, no i sie
              przeliczyl;(
    • rtd5rtd A jak jest z pogżebami? Kościół chowa homoseksuali 02.12.05, 01:20
      A jak jest z pogżebami? chowa Kościół homoseksualistow, samobujców, narkomanów
      i faszystów, panki, ku.., terrorystów, naukowców i malazy, szmaty, mendy
      kondoniaży?
      • addeliberandum Re: A jak jest z pogżebami? Kościół chowa homosek 02.12.05, 01:23
        rtd5rtd napisała:

        > A jak jest z pogżebami? chowa Kościół homoseksualistow, samobujców, narkomanów
        > i faszystów, panki, ku.., terrorystów, naukowców i malazy, szmaty, mendy
        > kondoniaży?

        oni "sami się chowają" ..przed Kościołem ;)
        • addeliberandum Re: A jak jest z pogżebami? Kościół chowa homosek 02.12.05, 01:25
          a tak serio, to pewnie chowają, tylko trzeba więcej zapłacić
          • rtd5rtd Na ekstrawagancję musi cie stać. 02.12.05, 01:26
          • marianna_777 Kościół chowa homoseksualistow, a to oni powinni 02.12.05, 03:19
            sie chowac
      • zdzisiekmalina homoseksualne sluby 02.12.05, 02:07
        Statystyki pokazuja nam ze instytucja malzenstwa i jej pochodna, czyli
        plodzenie dzieci i wspolne ich wychowywanie, chyli sie ku koncowi (dane
        europejskie).Wszyscy znamy ludzi, ktorzy mieszkaja razem, ale nie maja zamiaru
        brac slubu, bo "to tylko kawalek papieru"; dzieci rowniez nie maja zamiaru
        miec, bo "to za duzo kosztuje". I nagle osobnicy ktorzy maja naturalny wstret
        do czynnosci rozrodczych pchaja sie drzwiami i oknami do tej przebrzmialej i
        staroswieckiej instytucji, uswieconej badz przez Kosciol badz przez panstwo, a
        rowniez deklaruja sie z intencjami adopcji niechcianych (badz osieroconych )
        dzieci. Co to wszystko znaczy? Oto jest pytanie.

        Dla normalnej heteroseksualnej osoby jest to zagadka i nic dziwnego ze
        chcialoby sie odpowiedzi na to pytanie od osob ktore, wydawaloby sie,
        przemyslaly te kwestie, przeanalizowaly swoje motywacje i sa gotowe na
        konfrontacje z ciemna masa, czyli wiekszoscia spoleczenstwa (absolutnie nie
        tylko polskiego).
        • addeliberandum Re: homoseksualne sluby 02.12.05, 02:15
          zdzisiekmalina napisał:

          > I nagle osobnicy ktorzy maja naturalny wstret
          > do czynnosci rozrodczych pchaja sie drzwiami i oknami do tej przebrzmialej i
          > staroswieckiej instytucji, uswieconej badz przez Kosciol badz przez panstwo

          Masz rację, też się trochę temu dziwię, ale jest tak chyba dlatego, że
          małżeństwo jest ciągle korzystne chociażby ze względów podatkowych
    • gram44cs Nazywajmy rzeczy po imieniu, PEDAŁy GEJE nie 02.12.05, 01:39
      • rtd5rtd A wiesz jaka jest róznica między zwykłym pedałem 02.12.05, 01:42
        a gejem.
        • gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:46
          no jaka?bo nie wiem:)
          • addeliberandum Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:46
            gladiatorr1 napisał:

            > no jaka?bo nie wiem:)

            taki dowcip był.. :)
            • rtd5rtd No był. Ale mu nie powiemy bo jest nie miły. 02.12.05, 01:48
              Ale na marginesie musze ci powiedzieć, że coś w tym jest.
          • gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:55
            czy zgodzicie się z tym ,że heteroseksualni powinni mieć prawo do zawierania
            związków małżeńskich(to ich osobista sprawa) ale adobcja dzieci to już
            skandal!!!!!!!!!!!!!
            • gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:56
              oczywiście chodziło mi o homoseksualnych.pomyliłem się
              • rtd5rtd kwestia dyskusyjna. Tego typu sprawy mają co 02.12.05, 02:01
                najmniej dwie strony. Wiec opowiadanie się bezwzglednie za jedną jest
                ograniczające.
              • addeliberandum Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:01
                gladiatorr1 napisał:

                > czy zgodzicie się z tym ,że heteroseksualni powinni mieć prawo do zawierania
                > związków małżeńskich(to ich osobista sprawa) ale adobcja dzieci to już
                > skandal!!!!!!!!!!!!!

                gladiatorr1 napisał:

                > oczywiście chodziło mi o homoseksualnych.pomyliłem się

                czy zgodzicie się z tym ,że forumowicze powinni mieć prawo do popełniania błędów
                ortograficzych (to ich osobista sprawa) ale pomylić heteroseksualistę z
                homoseksualistą to już skandal!!!!!!!!!!!!!
                • gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:07
                  ty nigdy się nie mylisz?zwłaszcza o 2 w nocy kiedy człowiek jest zmęczony po
                  całym dniu pracy.
                  • rtd5rtd To olej prace. nie męcz się. szturmuj z kolegami 02.12.05, 02:10
                    sejm to moze dostaniesz jakieś przywileje.
                  • addeliberandum Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:10
                    gladiatorr1 napisał:

                    > ty nigdy się nie mylisz?zwłaszcza o 2 w nocy kiedy człowiek jest zmęczony po
                    > całym dniu pracy.

                    hej, nie do tego piję że był błąd! tylko do stylu Twojej wypowiedzi, bo niby
                    dlaczego skandal? to zależy od nas, jak na to spojrzymy :)
                    • gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:17
                      pewnie,że skandal!!!!!!!!!gdy dziecko będzie miało rodziców homo to będzie
                      miało 2 tatusiów albo 2 mamy?to bEdzie chore!
                      • addeliberandum a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 02:29
                        gladiatorr1 napisał:

                        > pewnie,że skandal!!!!!!!!!gdy dziecko będzie miało rodziców homo to będzie
                        > miało 2 tatusiów albo 2 mamy?to bEdzie chore!

                        a dlaczego chore? co jest niezdrowego w tym, że dwoje ludzi będzie się opiekować
                        dzieckiem i darzyć je miłością?
                        • gladiatorr1 Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 02:44
                          dziecko uczy się automatycznie od rodziców pewnych nawyków, zachowań.nie
                          powiesz mi,że takie dziecko nie będzie miało większych skłonnośći do
                          homoseksualizmu niż dzieci z innych rodzin.a ty chciałbyś się wychowywać w
                          rodzinie z rodzicami homo?
                          • addeliberandum moja odpowiedź dla gladiatorr1 02.12.05, 03:02
                            gladiatorr1 napisał:

                            > dziecko uczy się automatycznie od rodziców pewnych nawyków, zachowań.nie
                            > powiesz mi,że takie dziecko nie będzie miało większych skłonnośći do
                            > homoseksualizmu niż dzieci z innych rodzin.

                            Zgadza się, że dziecko uczy się pewnych nawyków od rodziców, ale nie znaczy że
                            są one tym zdeterminowane. A orientacja seksualna, że się tak wyraże, zdaje się
                            być wyjątkowo odporna na to (prawdopodobnie determinują ją geny a nie
                            środowisko), a samo istnienie homoseksualistów jest tego dobrym potwierdzeniem,
                            ponieważ skądś się jednak na świecie wzięli - oczywiście z heteroseksualnych rodzin.

                            > a ty chciałbyś się wychowywać w
                            > rodzinie z rodzicami homo?

                            To zależy od kraju. W Belgii społeczna recepcja jest inna niż w Polsce, dzieci
                            wychowywane przez pary homoseksualne będą narażone na ostraycyzm społeczny w
                            niewielkim stopniu bądź wcale.
                            Natomiast w Polsce w tej chwili trudno byłoby żyć takim dzieciom, ponieważ
                            większość społeczeństwa źle odbiera wszystko co związane z inną orientacją
                            seksualną. Być może się to zmieni w przyszłości, ale IMHO miną jeszcze długie lata.

                            Więc moja odpowiedź na pytanie drugie brzmi: W Belgii nie miałbym nic przeciwko,
                            gdybym był wychowywany przez taką parę, w Polsce natomiast nie chciałbym, i nie
                            popieram wprowadzenia tego w Polsce w obecnej chwili (na szczęście i tak nikt o
                            tym nie mówi). W przyszłości, jeśli zaistnieją odpowiednie warunki, także w
                            Polsce nie miałbym nic przeciwko.

                            Pozdrawiam!

                          • abaddon_696 Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 03:09
                            Ale jeśli ktoś akceptuje homoseksualizm w pełni, tologiczne jest, że sam mógłby
                            być homoseksualistą - tak mi się wydaje. Tak samo ktoś, kto nie ma nic przeciw
                            czarnym, nie miałby nic przeciwko, by się urodzić Murzynem.
                            • addeliberandum Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 03:21
                              abaddon_696 napisał:

                              > Ale jeśli ktoś akceptuje homoseksualizm w pełni, tologiczne jest, że sam mógłby
                              >
                              > być homoseksualistą - tak mi się wydaje. Tak samo ktoś, kto nie ma nic przeciw
                              > czarnym, nie miałby nic przeciwko, by się urodzić Murzynem.

                              Znów się zgodzę, być może mógłby być homoseksualistą. Ale widzę tylko jeden
                              powód, dla którego miałoby to być dla niego czymś złym. Mianowicie zły odbiór
                              społeczny - mógłby być napiętnowany od najmłodszych lat życia przez innych. Z
                              tego względu nie powinno się pozwalać na tego typu adopcje w krajach które nie
                              sa na to gotowe.

                              Więcej napisałem w tym wątku:
                              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=32858194&a=32878176
                              >
                        • abaddon_696 Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 02:53
                          Nie kwestionuję możliwości wychowawczych par homoseksualnych ani ich uczuć.
                          Kwestionuję zaś to, że dziecko będzie postawione przed faktem dokonanym, jeśli
                          zostanie zaadoptowane przez parę jednopłciową. Chodzi mi o to, że domagając się
                          prawa do adopcji w praktyce domagasz się, by ludzie musieli akceptować
                          homoseksualizm. No bo dziecko będzie musiało zaakceptować środowisko, w którym
                          się wychowuje.
                          To jest moje główne zastrzeżenie.
                          Żeby nie było - wszystkie inne prawa gejów popieram.
                          • addeliberandum do abaddon_696 02.12.05, 03:17
                            abaddon_696 napisał:

                            > Nie kwestionuję możliwości wychowawczych par homoseksualnych ani ich uczuć.
                            > Kwestionuję zaś to, że dziecko będzie postawione przed faktem dokonanym, jeśli
                            > zostanie zaadoptowane przez parę jednopłciową.

                            Zgadza się, dziecko takie nie będzie miało żadnego wyboru. Jednak nikt z nas nie
                            miał wyboru w jakiej rodzinie się urodził, niektórzy urodzili się więc w
                            przykładnych rodzinach, inni zaś w patologicznych. Dziecko pary homoseksualnej
                            może mieć pretensje do rodziców moim zdaniem tylko o jedno: że będzie społecznie
                            nieakceptowane. Dlatego zezwalać na takie adopcje wg mnie powinno się tylko w
                            takich krajach, gdzie społeczny odbiór związków jednopłciowych jest dobry (czy
                            co najmniej przyzwoity), tak aby dziecko nie spotkały przykrości z powodu
                            orientacji rodziców.

                            abaddon_696 napisał:

                            > Chodzi mi o to, że domagając się
                            > prawa do adopcji w praktyce domagasz się, by ludzie musieli akceptować
                            > homoseksualizm. No bo dziecko będzie musiało zaakceptować środowisko, w którym
                            > się wychowuje. To jest moje główne zastrzeżenie. Żeby nie było - wszystkie >
                            inne prawa gejów popieram.

                            Samo zaakceptowanie środowiska homoseksualnego to nic złego. Żeby było to czymś
                            złym, trzeba by dowieść, że homoseksualizm jest zły sam w sobie, a to trudno
                            wykazać. Moim zdaniem wychowanie w środowisku homoseksualnym nie wpłynie wcale
                            na orientacje seksualną dziecka (ponieważ te determinują raczej geny niż
                            środowisko), a nawet gdyby wpłynęło, to sama orientacja homoseksualna nie jest
                            czymś złym dla tego dziecka, jeśli tylko jest akceptowane społecznie.

                            pozdrawiam!
                            • abaddon_696 Re: do abaddon_696 02.12.05, 03:32
                              OK.
                              Wyobraź sobie, że może nie tyle zostałem przez wszystkich tutaj przekonany do
                              poparcia idei adopcji dla par homoseksualny, ale w każdym razie skłaniam się do
                              takiego poparcia.
                              Pozdrawiam:)
                              • addeliberandum Re: do abaddon_696 02.12.05, 03:42
                                abaddon_696 napisał:

                                > OK.
                                > Wyobraź sobie, że może nie tyle zostałem przez wszystkich tutaj przekonany do
                                > poparcia idei adopcji dla par homoseksualny, ale w każdym razie skłaniam się do
                                > takiego poparcia.
                                > Pozdrawiam:)

                                W takich sprawach nie ma chyba prostych rozwiazań, tak albo nie, czarne albo
                                białe. Dlatego osobiście jestem za, z warunkiem: jeśli tylko otoczenie społeczne
                                na taką adopcję względnie bezstresowo pozwala.

                                Dziękuję za miłą i rzeczową dyskusję
                                Również pozdrawiam:)
                        • jimmyjazz Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 10:40
                          addeliberandum napisał:

                          > gladiatorr1 napisał:
                          >
                          > > pewnie,że skandal!!!!!!!!!gdy dziecko będzie miało rodziców homo to będzi
                          > e miało 2 tatusiów albo 2 mamy?to bEdzie chore!

                          >
                          > a dlaczego chore? co jest niezdrowego w tym, że dwoje ludzi będzie się
                          > opiekować dzieckiem i darzyć je miłością?

                          tak samo jak chore jest wychowywanie dziecka przez samotną matkę i ojca. Dzieci
                          wychodzą z tego upośledzone. Nie mają wzorców zachowań, nie poznają modelu
                          rodziny.
                          Dlaczego sądy nie przyznają prawa do adopcji samotnym matkom?
                          • addeliberandum Wiec lepiej im marnować się w domach dziecka? 02.12.05, 13:56
                            jimmyjazz napisał:

                            > tak samo jak chore jest wychowywanie dziecka przez samotną matkę i ojca. Dzieci
                            > wychodzą z tego upośledzone. Nie mają wzorców zachowań, nie poznają modelu
                            > rodziny.
                            > Dlaczego sądy nie przyznają prawa do adopcji samotnym matkom?

                            Racja, może nie poznają modelu tradycyjnej katolickiej rodziny, ale zauważ że
                            marnując najmłodsze lata w domu dziecka te niechciane przez nikogo dzieci także
                            nie będą miały szansy poznać modelu rodziny, w ogóle żadnego modelu rodziny.

      • addeliberandum Nazywajmy rzeczy po imieniu, chamstwu na forum NIE 02.12.05, 01:46
    • rtd5rtd Ide w kimke. Ząbki i spać. 02.12.05, 02:07
      Kto rano wstaje temu Pan Bóg odbiera - ( bezcenne godziny snu )
    • zenek68 degeneracja Europy postępuje.,,odwrotni,, politycy 02.12.05, 02:11
      w większości ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka