rtd5rtd Yo. Kółka :O 01.12.05, 21:42 heheheh . 2 gejów 3 lasesby i 8 hetero . zawsze by było komu wstać w nocy podać mleko i zaprowadzić przez ulice do przedszkola. Odpowiedz Link Zgłoś
r3003 Re: Dlaczego pary a nie trojkaty? 01.12.05, 21:48 Jak znudzą im się pary, to będą trójkąty a potem czworokąty, itd. To całe chore środowisko znane jest z niestałości - w głównej mierze chodzi o sex z wieloma partnerami i dobrą zabawę, co usiłują podnieść do rangi ideologii. To nie są homoseksualiści, tylko geje - różnica jest taka, jak pomiędzy wiernym heterykiem a dziwkarzem. Zastanawiające, że wśród hetero nie ma np. ruchu społecznego promującego na zbiegowiskach parzenie się ile wlezie i z kim wlezie. Takie postawy są wręcz traktowane negatywnie. Zupełnie inaczej jest u gejów. Przyjdzie czas na legalizację pedofilii, trójkąty, czworokąty,..., dziesięcio... Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 [...] 01.12.05, 21:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
zadzienzadwa Jest Ruch! 01.12.05, 21:52 Zastanawiające, że wśród hetero nie ma np. ruchu > społecznego promującego na zbiegowiskach parzenie się ile wlezie i z kim > wlezie. To nieprawda. Cale nocne zycie w dyskotekach na tym polega. Tylko nie robia z tego demonstracji bo sie ich nie bije za to, bo sie ich nie wywala z pracy za to bo mamusia z tatusiem nie maja nic przeciwko temu. Odpowiedz Link Zgłoś
r3003 Re: Jest Ruch! 01.12.05, 22:07 Tak, pewnie na dyskotekach jest rozwiązłość, ale nie jest to zorganizowany ruch spłeczny. Przecież pederastom nikt nie zabrania uprawiać taśmowo stosunków seksualnych. Chodzi o to, że mogą legalizować notarialnie swoje związki (jakoś się do tego nie kwapią), a zgody na adopcję dzieci na pewno nie będzie w tym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 [...] 01.12.05, 23:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Re: Dlaczego pary a nie trojkaty? Dziesiecio... 02.12.05, 02:30 Dziesiecioro przykazan 3baby przymusowo nauczac na pamiec r3003 napisał: > Jak znudzą im się pary, to będą trójkąty a potem czworokąty, itd. To całe chore > > środowisko znane jest z niestałości - w głównej mierze chodzi o sex z wieloma > partnerami i dobrą zabawę, co usiłują podnieść do rangi ideologii. To nie są > homoseksualiści, tylko geje - różnica jest taka, jak pomiędzy wiernym > heterykiem a dziwkarzem. Zastanawiające, że wśród hetero nie ma np. ruchu > społecznego promującego na zbiegowiskach parzenie się ile wlezie i z kim > wlezie. Takie postawy są wręcz traktowane negatywnie. Zupełnie inaczej jest u > gejów. > Przyjdzie czas na legalizację pedofilii, trójkąty, czworokąty,..., > dziesięcio... Odpowiedz Link Zgłoś
mazur33x Re: Dlaczego pary a nie trojkaty? 01.12.05, 21:56 Poczytaj sobie o rodzinie (polecam wikipedia.org). To co ty nazywasz "rodziną" czyli 2+n to tylko jeden z wielu możliwych modeli. Odpowiedz Link Zgłoś
kerebron A gdzie prawa dla singli? 01.12.05, 22:46 Czy człowiek żyjący samotnie może adoptować dziecko? Czy ubogi singiel ma równe prawa pierwszeństwa do przydziału mieszkania komunalnego co para małżeńska? Czy zamożny singiel może opodatkować się wspólnie z niezamożnym przyjacielem, by uciec znad wyższego progu podatkowego i zapłaciś fiskusowi mniej? Czy może temu przyjacielowi przekazać pośmiertnie majątek bez płacenia podatku spadkowego? W imię czego są te wszystkie przywileje dla par? Kiedyś mówiło się, że pary małżeńskie sprowadzają na świat i wychowują nowe pokolenie, więc zasługują na przywileje wobec tych, którzy tego nie czynią. Ale taka argumentacja w oczywisty sposób nie obejmuje "małżeństw" jednopłciowych. Więc dziś taki pogląd na społeczną funkcję małżeństwa jest piętnowany jako obskurancki lub zgoła faszystowski. Małżeństwo jako instytucja prawna ma służyć administracyjnemu wsparciu miłości dwojga ludzi. Powstaje jednak wtedy pytanie: dlaczego osoby trzecie mają na tę miłość płacić (pośrednio, poprzez respektowanie różnych ulg małżeńskich, ale per saldo niewątpliwie płacić)? Przecież we dwójkę i tak żyje sie łatwiej niż samemu? Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Re: A gdzie prawa dla singli? 02.12.05, 02:41 kerebron napisał: > Czy człowiek żyjący samotnie może adoptować dziecko? Czy ubogi singiel ma równe > > prawa pierwszeństwa do przydziału mieszkania komunalnego co para małżeńska? Czy > > zamożny singiel może opodatkować się wspólnie z niezamożnym przyjacielem, by > uciec znad wyższego progu podatkowego i zapłaciś fiskusowi mniej? Czy może temu > > przyjacielowi przekazać pośmiertnie majątek bez płacenia podatku spadkowego? > > W imię czego są te wszystkie przywileje dla par? Kiedyś mówiło się, że pary > małżeńskie sprowadzają na świat i wychowują nowe pokolenie, więc zasługują na > przywileje wobec tych, którzy tego nie czynią. Ale taka argumentacja w > oczywisty sposób nie obejmuje "małżeństw" jednopłciowych. Więc dziś taki pogląd > > na społeczną funkcję małżeństwa jest piętnowany jako obskurancki lub zgoła > faszystowski. Małżeństwo jako instytucja prawna ma służyć administracyjnemu > wsparciu miłości dwojga ludzi. Powstaje jednak wtedy pytanie: dlaczego osoby > trzecie mają na tę miłość płacić (pośrednio, poprzez respektowanie różnych ulg > małżeńskich, ale per saldo niewątpliwie płacić)? Przecież we dwójkę i tak żyje > sie łatwiej niż samemu? Malzenstwo teoretycznie moze wyprodukowac nowego podatnika, lub kilku, dlatego musi byc chronione w spoleczenstwie ktore chce przetrwac. Jesli pary hetero nie beda mialy przywilejow w porownaniu z innymi "zwiazkami" to bedzie to koniec spoleczenstw i bedzie "robta co chceta" Czy o to wam chodzi - na pewno o to chodzi cywilizacji islamskiej, by pderznac podstawy spoleczne cywilizacji chrzewscijanskiej, podczas gdy sami moza sie jak kroliki, takze w Europie. Czy o to wam chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd A SEX na plazy to też nie moralne i nie etyczne. 01.12.05, 21:50 Albo w samochodzie na parkingu w jakims dobrym miejscu? kto z was to robił a kto uważa ze to nie etyczne i nie moralne? Odpowiedz Link Zgłoś
zadzienzadwa JA uwazam ze to nie wygodne 01.12.05, 21:54 na plazy sie scieraja kolana a w samochodzie wyskakuje dysk. Tu tradycjonalisci maja racje, w imie zaoszczedzednia pieniedzy na opieke zdrowotna sex nalezy uprawiac w miekim lozku. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd [...] 01.12.05, 22:02 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 [...] 01.12.05, 22:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd [...] 01.12.05, 22:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tom.niewierny Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:03 Jestem za legalizacja zwiazkow homo. <b>Ale</b> po warunkiem ze te zwiazki nie beda mialy roszczen o prawa na takiej samej stopie jak heteroseksualne zwiazki. Bylo nie bylo nie mozna mowic na gruszke ze jest to jablko, sa ta odmienne owoce. W taki sam sposob zwiazki homo nie beda, nie byly i nie moga byc rowne tradycyjnym malzenstwowm i dlatego tez nie powinny miec prawa do adaopcji i wychowywania dzieci. Problem polega na tym ze w dzisijeszych czasach 'rownouprawninia' zapmoninamy o pewnych granicach nalozonych na nas przez nature. Dzine jest tylko to ze natura bardzo dobrze sobie radzila przez ostatnie pare milionow lat bez naszej interwncji. Wydaje mi sie ze pewne istotne prawa nie powinny byc wiec kwstionowane i przekladane na nasz dzisiejszy i policznnie poprawny tok myslenia. Nie probujmy wiec nazywac rodzina zwiazku ktory nia nie jest i nie doprowadzajmny do rownouprawnien tam gdzie nie moze i nie nic rownego. Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:18 to nie "dzisiejszy poprawny tok myslenia" to rozwój: społeczny, kulturowy i obyczajowy. A le nie wszyscy nadążają. Nie umią. Boją się.- Jesteśmy - na przełomie dość gwałtownym. No - reolucyjnym nawet. I trudno o zgodę.- Odpowiedz Link Zgłoś
szowinita Oddać gejom dziecko, to całkowicie niemoralne 01.12.05, 22:06 zachowanie. Belgów nie obchodzi los dzieci, tylko chcą pozwolić zaspokoić chorym ludziom niezdrowe instynkty. Już sobie wyobrażam minę takiego dziecka, gdy koledzy z klasy powiedzą mu:" Twoi starzy to fajne chłopaki". Jest tyle bezdomnych zwierząt i geje powinni się nimi zająć, a nie okaleczać psychikę niewinnych dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
r3003 Re: Oddać gejom dziecko, to całkowicie niemoralne 01.12.05, 22:11 W Belgii wszystko jest już możliwe, vide słynna sprawa zboczeńca, mordercy i pedofila M. Ditru!!! Do dzisiaj nie jest ona wyjaśniona, bo jego klientami była belgijska elitka. Nie ma się co dziwić, że teraz zboczeńcy uchwalają prawo pod siebie - będą mogli legalnie, w domowym zaciszu gwałcić "adoptowane" dzieciaki. Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Bo kolegów z klasy - tez czeka edukacja. Nic... 01.12.05, 22:19 samo nie przychodzi...- szowinita napisał: > zachowanie. Belgów nie obchodzi los dzieci, tylko chcą pozwolić zaspokoić chory > m > ludziom niezdrowe instynkty. Już sobie wyobrażam minę takiego dziecka, gdy > koledzy z klasy powiedzą mu:" Twoi starzy to fajne chłopaki". > Jest tyle bezdomnych zwierząt i geje powinni się nimi zająć, a nie okaleczać > psychikę niewinnych dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod swiat zaczyna sie dzielic; na homopolityke i 01.12.05, 22:11 heteroreligie, i nie bedzie to zbyt pokojowy swiat Odpowiedz Link Zgłoś
zydorczyk powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:12 powiem krótko - niech sobie zrobią tyle dzieci ile im się uda. Pary heteroseksualne maja prawo adoptować dzieci bo są do tego przez naturę stworzone. Homo nie. Więc niech nikt mi nie mówi, że to ich prawo. Mają prawo się kochać, bo mogą to robić. Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich robić. Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:14 No właśnie - dlaczego pary hetero nie mają prawa adoptować dzieci zrodzonych ze związków homo? Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:16 Zgadzam się ... ile sobie zrobią tyle wychowają.... A od cudzych..łapy precz.. Odpowiedz Link Zgłoś
tom.niewierny Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:18 Zgadzam sie calkowicie i popieram. Niestety dla niektorych jest to zbyt uproszczony tok myslenia i juz widze inne kometarze na ten post... Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:23 A jeżeli potrafią dać to dzieciom, czego ich naturalni rodzice dać nie potrafili (po pobiciach, głodzeniach itp.) ?. zydorczyk napisał: > powiem krótko - niech sobie zrobią tyle dzieci ile im się uda. Pary > heteroseksualne maja prawo adoptować dzieci bo są do tego przez naturę > stworzone. Homo nie. Więc niech nikt mi nie mówi, że to ich prawo. Mają prawo > się kochać, bo mogą to robić. Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich > robić. Odpowiedz Link Zgłoś
zydorczyk Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:30 carlitos35 napisał: > A jeżeli potrafią dać to dzieciom, czego ich naturalni rodzice dać nie > potrafili (po pobiciach, głodzeniach itp.) ?. > ale dlaczego chcesz przechodzić do kolejnych etapów, jeżeli pierwszy kluczowy jest przez naturę niewykonalny? Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 22:56 w przypadku lesbijek jest mozliwe (klonowanie) Odpowiedz Link Zgłoś
zydorczyk a rodzic to mamotata 01.12.05, 23:10 abhaod napisał: > w przypadku lesbijek jest mozliwe (klonowanie) I to jest Twoim zdaniem "naturalna" metoda? A tak poza tym klonowanie dotyczy jednej osoby a nie dwóch, więc byłby to klon (a nie dziecko) tylko jednej z pań. więc byłoby jeszcze ciekawiej bo wprowadzić byśmy musieli pojęcie tatomama, albo mamotata... Odpowiedz Link Zgłoś
okrent9 Re: powiem krótko niech sobie zrobią 01.12.05, 23:48 zydorczyk: "Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich > robić."???? Oczywiście że mogą "robić dzieci". Tylko nie chcą tego robić z kimś, kogo nie kochają. A jeśli para heteroseksualna jest bezpłodna (czyli nie może "robić dzieci" to czemu uważasz, że ma prawo adoptować? Zwykle tylko jedna osoba w parze jest bezpłodna, czyli może ta druga mogłaby "sobie zrobić dziecko" z kimś innym - a więc kazałbyś się im rozwieść tylko dlatego, że razem nie mogą "zrobić dziecka"? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum ty sie zydorczyk na naturę nie powołuj.. 02.12.05, 00:31 zydorczyk napisał: > powiem krótko - niech sobie zrobią tyle dzieci ile im się uda. Pary > heteroseksualne maja prawo adoptować dzieci bo są do tego przez naturę > stworzone. Homo nie. Więc niech nikt mi nie mówi, że to ich prawo. Mają prawo > się kochać, bo mogą to robić. Nie mają prawa adoptować dzieci, bo nie mogą ich > robić. ty sie zydorczyk na naturę nie powołuj, bo głupio ci to wychodzi, wszak nic nie wiesz o jej planach Odpowiedz Link Zgłoś
zydorczyk a onaniści? 01.12.05, 22:16 Domagam się przyznania prawa adopcji onanistom! Parafrazując wiele tutejsztch wypowiedzi - lepiej kulturalny, samotny onanista, niż jakiś rozpity hetero czy homo. Paranoja..... Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Re: a onaniści? 01.12.05, 22:20 Jeśli wiem o co chodzi to onaniści potrzebują tylko siebie. Chybione aczkolwiek złośliwe.- zydorczyk napisał: > Domagam się przyznania prawa adopcji onanistom! Parafrazując wiele tutejsztch > wypowiedzi - lepiej kulturalny, samotny onanista, niż jakiś rozpity hetero czy > homo. > > Paranoja..... Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 [...] 01.12.05, 22:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Re: a onaniści? 01.12.05, 22:26 jest jeszcze coś o ... trzepaniu kapucyna ! Ale tu cyt... bo klasztorem powiało a tam od teraz - czystśc obowiązkowa.- katolik_polski1 napisał: > Ci znowuz glosza haslo: > Najlepsza baba to wlasna graba ! Odpowiedz Link Zgłoś
razan Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:36 Dwa pytanka czy zastanawiał sie z was ktoś jak na rozwój dziecka wpływa brak jednego rodzica ojca lub matki , w kontekscie bycia mężczyzna lub kobietą , czy zastanawiał się z was ktoś czym grozi brak tej biologicznej równowagi w kontekście równowagi psychicznej , i jescze jedno wszystko ok dziecko może być szęśliwe w takiej "homorodzinie" ale co na to powie nastolatek .......??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
tomeke Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:39 tak, uwierz ze bardzo dlugo....! sam mialem watpliwosci! pomyslalem jednak o patologiach, pijanskich rodzinach, i kolegach z podstawowki, ktorzy niejednokrotnie uciekali z domu, bo nie dawali rady z rodzicami.. ja nigdy takiego probelmu nie mialem, i mam nadzieje, ze moje dzieci tez nie Odpowiedz Link Zgłoś
zydorczyk Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:42 tomeke napisał: > tak, uwierz ze bardzo dlugo....! sam mialem watpliwosci! pomyslalem jednak o > patologiach, pijanskich rodzinach, i kolegach z podstawowki, ktorzy > niejednokrotnie uciekali z domu, bo nie dawali rady z rodzicami.. ja nigdy > takiego probelmu nie mialem, i mam nadzieje, ze moje dzieci tez nie piszesz jakbyś wychował się w rodzinie homo - a jeżeli nie to za bardzo cie nie rozumiem.... Odpowiedz Link Zgłoś
razan Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 01.12.05, 22:45 aha i jak można ustawą zmienić porządek rzeczy który trwa pare miliardów lat , którego naruszenie może skończyć sie tragicznie , a propo nie jestem przeciwko związkom tylko przeciwko adopcji!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: Biologia głupcze!!!!!!!!!!!!! 02.12.05, 00:34 razan napisał: > aha i jak można ustawą zmienić porządek rzeczy który trwa pare miliardów lat , > którego naruszenie może skończyć sie tragicznie , a propo nie jestem przeciwko > związkom tylko przeciwko adopcji!!!!! jaki porządek, jakie parę miliardów? skąd wiesz jak się skończy? ksiądz powiedział? Odpowiedz Link Zgłoś
tytusdj1 tomeke, aleś mnie ubawił z tym .."moje dzieci" :-) 01.12.05, 23:13 To poza dewiacją seksualną masz jeszcze schozofrenię? Wyrazy współczucia dla Twojego hiszpańskiego przyjaciela. Ty - razem z innymi gejami i lesbijkami - startujesz co najwyżej w konkursie o "Nagrodę Darwina" i raczej swoich genów nie przekażesz dzieciom. Odpowiedz Link Zgłoś
okrent9 razan - 02.12.05, 00:02 "ale co na to powie nastolatek .......?????????" Wyobraź sobie, że znam dwoje takich nastolatków i jeśli mają (czy mieli) jakiekolwiek problemy z faktem, że ich matka jest z kobietą, to tylko dlatego, że zdawali sobie sprawę z ostracyzmu z jakim spotykają się w społeczeństwie osoby homoseksualne. Te dzieci mają biologicznego ojca z którym są w stałym kontakcie, ale pewnie nawet gdyby tego biologicznego ojca nie było w ich życiu, jakoś by dorosły. Zastanów się ile jest dzieci wychowywanych w niepełnych rodzinach, np. tylko z ojcem albo tylko z matką, ponieważ np. drugi rodzic nie żyje. Ci ludzie dorastają i zwykle są bardziej kochani i otoczeni większą troską przez żyjącego rodzica i resztę rodziny (dziadków, rodzeństwo żyjącego rodzica). Adopcja jest skomplikowanym, długotrwałym procesem; jeśli już ktoś się na to decyduje, to z całą pewnością chce dziecku zapewnić wszystko to, czego temu dziecku będzie potrzeba - i na pewno będzie taka rodzina dla dziecka lepsza niż wychowywanie się w "instytucji". Odpowiedz Link Zgłoś
srokabezoka Re: razan - 02.12.05, 17:14 To ja tylko dodam od siebie ze sama jestem taka nastolatką i w życiu nie zamieniłabym moich kochajacych mam na dom dziecka...ani nawet na rodzinę mamusia + tatuś bo moja obecna rodzina nauczyła mnie czym jest tolerancja, prawdziwa miłość i opieka rodzicielska...dzieki temu potrafię kochać wszystkich ludzi niezależnie od religii, koloru skóry i innych dyskryminujących wątków. Jestem też bardzo szczęśliwa w związku (z chłopakiem :p) i nie mam anormalnych problemów ze zwoim zdrowiem psychicznym... Odpowiedz Link Zgłoś
proszeokonkrety Wszyscy jestesmy onianisci 01.12.05, 22:23 To mi przypomina grecka zasade umiarkowania, Lepszy facet ktory umiarkowanie r-cha psy i dusi dziewice od czasu do czasu w bramie jak je dopadnie niz taki co caly czas siedzi w lozku jak kurczak z zona. Grecka zasada zlotego srodka, wszystko o.k byleby umiarkowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzisiekmalina Re: a onaniści? 02.12.05, 01:09 do zydorczyka: zgadzam sie w zupelnosci. Potomstwo dla onanistow! Odpowiedz Link Zgłoś
tomeke Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:21 Ja wlasnie dzis obchodze 3 rocznice z moim chlopakiem, ktory jest hiszpanem i przed chwila zdecydowalismy sie na slub - prawdopodobnie w sieprniu. Do tego mamy nadzieje, zaadoptowac trojke dzieci. I choc ciezko mi to pisac, to ciesze sie ze nie mieszkam w Polsce, gdzie jeszcze dlugo bedzie to niemozliwe! Poza tym wierze, iz bedziemy w stanie zaopiekowac sie dziecmi w lepszy sposob niz wielu naturalnych rodzicow, obdarzyc je naturalnym cieplem i miloscia. Zastanawiam sie jednak, kiedy Unia Europejska zareaguje na wypowiedzi polskich ministrow w podobny sposob jak na wypowiedzi Wlochow.....! Odpowiedz Link Zgłoś
r3003 Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:27 Nie wracaj tu już nigdy i ciesz się, że tu nie mieszkasz. Róbta to kiedy chceta, z kim chceta i ile chceta, ale nie mówcie polakom co mają robić. Odpowiedz Link Zgłoś
tomeke Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 22:33 no niesstety, dla Ciebie, czesto jestem w Polsce, odwiedzam rodzine i znajomych a moj chlopak zajada sie pierogami mojej mamy Odpowiedz Link Zgłoś
razan Biologia głupcze!!!!!!!! 01.12.05, 22:41 Dwa pytanka czy zastanawiał sie z was ktoś jak na rozwój dziecka wpływa brak jednego rodzica ojca lub matki , w kontekscie bycia mężczyzna lub kobietą , czy zastanawiał się z was ktoś czym grozi brak tej biologicznej równowagi w kontekście równowagi psychicznej , i jescze jedno wszystko ok dziecko może być szęśliwe w takiej "homorodzinie" ale co na to powie nastolatek .......??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
proszeokonkrety Przeciez to jest juz od lat na swiecie. 01.12.05, 22:58 Czlowieku przeciez cale pokolenia tak wzrosly w USA czy w europie zachodniej, teraz to tylko kwestia legalizacji. Nie ma juz eksperymentu, eksperyment byl w latach 60siatych itp. Juz jest w miare normalne ze ktos ma dwoch tatusiow i dwie mamausie bo malzenstwo hetero sie rozwiodlo i przyprowadzil sie inny tatus itp. Nikomu to nieszkodzi wychowuja sie dzieci z takim samym prawdopodobienstwem hetero czy homo jak w rodzinach hetero. Wszystko jest pojeb-ne ale wszytsko ogolnie jest pojeb-ne jak wojny na zamowienie propagandy, podawanie do sadu nauczyciela za to ze uczen nie zdal...taki sie zrobil swiat. A Polska musi dociagnac do tych zmian ktore za zalazna kurtyne niedochodzily. Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: Przeciez to jest juz od lat na swiecie. 01.12.05, 23:02 Gdyby to było takie oczywiste, to już by to dawno zalegalizowano. Swoją drogą, ciekaw jestem, jak sprawdzisz, czy bachor wyrasta na homo czy hetero - będziesz śledził z kim sypia? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: Przeciez to jest juz od lat na swiecie. 02.12.05, 00:40 abaddon_696 napisał: > Gdyby to było takie oczywiste, to już by to dawno zalegalizowano. Swoją drogą, > ciekaw jestem, jak sprawdzisz, czy bachor wyrasta na homo czy hetero - będziesz > > śledził z kim sypia? A jakie to ma znaczenie? Ważne żeby był szczęśliwy i dawał szczęście innym. Ty jako rodzic masz mu to umożliwić, w tym nie przeszkadzać i zadbać o to by nie zabijał/nie kradł/nie gwałcił. Tylko jak ty to zdołasz pojąć biedaku, skoro słowo "bachor" zdradza już twoje podejście do dziecka.. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz [...] 01.12.05, 23:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Najmłodszych krzywdzą patologiczne rodziny 01.12.05, 23:45 z lubelskiego bijące i wyżucające noworodki do koszy na śmieci. I inne patologie. A nabieze tych niezbędnych wzorców w domu dziecka? Powiedz mi co jest lepsze: gnić w domu dziecka za karę że nikt cię nie kocha czy mieć dwoch opiekunów tej samej płci, i szansę na wyształcenie i zdobycie normalnej pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz A co to, pederaści to gwarancja niebicia dzieci ? 02.12.05, 00:28 Skąd wziąłeś taki pogląd ? A może są immunizowani ? Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Ja nie napisalem takiego poglądu ze homoseksualist 02.12.05, 00:37 a to gwarancja braku przemocy w rodzinie. TO ty tak wnioskujesz. Pisze ze patologie w rodzinach to wieksze zagrozenie dla dzieci. A przeciez jak sie adoptuje dzieci to rodzina jest dokładnie badana pod takimi wzgledami, czy np. mogła być agresywna. WIec dwie lesby tez mozna sprawdzic w ten sam sposób. Zresztą lesby mogą sobie zrobić invitro i wogle mają luz. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz In vitrio bez ojca też powinno być zakazane. 02.12.05, 00:40 Dziecko potrzebuje ojca i matki by przyswoic sobie odpowiednie wzorce i ukształtować normalną psychikę. Nie wolno go tego państowym wyrokiem pozbawiać. Co innego wypadki losowe, śmierć, rozwód etc. Państwa za to już nie odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Tak i co jeszcze zakazać. Moze zakazac zakazywać 02.12.05, 00:43 A bank spermy to co? Jakaś nowość dla ciebie? Też zamknąć. Kościoły pozamykać może bo sekta sieje ciemnote. Rydzyka zakazać niech podatki płaci. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: A co to, pederaści to gwarancja niebicia dzie 02.12.05, 00:45 wlodzimierz.ilicz napisał: > Skąd wziąłeś taki pogląd ? > A może są immunizowani ? Ano stąd, że adopcja to nie to samo, co bezrozumne płodzenie kolejnego dziecka, żeby otrzymać prawo wychowywania potomstwa, jego przyszli rodzice muszą spełniać dużo wyższe kryteria niż przeciętny palant-pijak-dzieciorób. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd masz racje ci ludzie nie potrafią dyskutować 02.12.05, 00:50 ich argumenty to paradoksy. a ciągi przyczynowo skutkowe są typu : gej to zboczeniec , a jak zboczeniec to pedofil jak pedofil do gwałci i morduje dzieci itd.... Jak w kraju jest taki potęcjał inteligencji to nie ma sie co dziwić że jest bieda, że aż piszczy. Jak taki ktos ma wymyslec jak zarobić jak jego wniskowanie działa w ten sposób. Odpowiedz Link Zgłoś
okrent9 do wlodzimierza.ilicza 02.12.05, 00:24 Piszesz: Jak dziecko ma nabrać niezbędnych wzorcówe, odruchów i przyzwyczajeń od ojca i > matki, mężczyzny i kobiety skoro z wyroku belgijskich zbrodniarzy ma byc tego > od początku pozbawione ?" A kogo obwinić o to, że z wyroku Losu ogromna grupa dzieci jest co dnia pozbawiana "niezbędnych wzorców, odruchów i przyzwyczajeń", bo jeden z rodziców umiera? Jak te dzieci mają "nabrać tych wzorców"?? A co z dziećmi samotnych matek, których to dzieci ojcowie zmyli się po akcie kopulacji? Czemu nie ścigasz tych zbrodniarzy? A jeśli te matki nie chcą by ci zbrodniarze byli doprowadzeni do domu i zmuszeni do zajęcia się swoim dzieckiem? bo np. te matki uważają, że tacy ojcowie nie mogą ich dzieciom przekazać dobrych wzorców? Czy te matki są zbrodniarkami? Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Co innego losowa śmierć rodzica co innego świadome 02.12.05, 00:30 skazywanie dziecka przez władze państwowe Belgii na wzrastanie w patologicznej bo jednopłciowej "rodzinie". Twoja wypowiedź to demagogia. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum nie włoduś, przeciwnie.. 02.12.05, 00:49 wlodzimierz.ilicz napisał: > skazywanie dziecka przez władze państwowe Belgii na wzrastanie w patologicznej > bo jednopłciowej "rodzinie". > Twoja wypowiedź to demagogia. nie włoduś, przeciwnie, to nazywanie związku dwojga ludzi patologią tylko ze względu na orientacje seksualną jest demagogią Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Re: nie włoduś, przeciwnie..- i znow przeciwnie 02.12.05, 02:59 addeliberandum napisał: > wlodzimierz.ilicz napisał: > > > skazywanie dziecka przez władze państwowe Belgii na wzrastanie w patologi > cznej > > bo jednopłciowej "rodzinie". > > Twoja wypowiedź to demagogia. > > nie włoduś, przeciwnie, to nazywanie związku dwojga ludzi patologią tylko ze > względu na orientacje seksualną jest demagogią Demagogia jest nazywanie dewiacji i perwesji - orientacja To jest kompletny brak orientacji - i odpowiedzialnosci Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Wykaz się marianna_777 02.12.05, 03:28 marianna_777 napisała: > Demagogia jest nazywanie dewiacji i perwesji - orientacja > To jest kompletny brak orientacji - i odpowiedzialnosci Wykaż proszę dlaczego twoim zdaniem homoseksualizm jest dewiacją i perwersją (i w jakim sensie tych słów) oraz jak nazywanie homoseksualizmu orientacją seksualną ma się do braku odpowiedzialności. Jeśli potrafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Re: Wykaz się marianna_777 02.12.05, 03:31 to nie sa rzeczy do wykazywania - kon jaki jest kazdy widzi Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: Wykaz się marianna_777 02.12.05, 03:58 marianna_777 napisała: > to nie sa rzeczy do wykazywania - kon jaki jest kazdy widzi Ja nie wiem co jest perwersyjnego (w potocznym = pejoratywnym tego słowa znaczeniu) w miłości dwojga ludzi jednej płci. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Yo. ale ja wiem o co chodzi. Bo ci ludzie nie mają 02.12.05, 00:32 znajomych którzy są homoseksualistami i wydaje im się że to straszne freak'i ci geje. Dlatego sa tacy przeciwni. Jak poznasz normalnych ludzi gejów a nie jakis freak'ow to wyluzujesz. CI ludzie pewnie są ze śląska albo z innyc zacofanych grup społecznych. Mają sztywne zasady, świat widzą na czarno biało. I są w 100% pewni słuszności jakiś racji. itd... ja bym zlał te ciemnote. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Geje to freaki. Np. są często zniewieściali. Dla- 02.12.05, 00:42 czego ? Bo ci "faceci" chcą podobac sie mężczyznom. Dlatego fizycznie i psychicznie często udają kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd ALe co?nie wolno być zniewiaściały? Trzeba pachnąć 02.12.05, 00:45 potem, być nie czuły, udawać za wszelką cenę twardziela. To też jest straszne pozerstwo a o wiele bardziej powszechne. Bo prawie wszyscy hetero faceci tak sie zachowują. Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: Geje to freaki. Np. są często zniewieściali. 02.12.05, 00:47 wlodzimierz.ilicz napisał: > czego ? > Bo ci "faceci" chcą podobac sie mężczyznom. Dlatego fizycznie i psychicznie > często udają kobiety. No cos ty ( w tym samym czasie wykonuje reka zniewiescialy gest tak jakbym chcial przegonic latajaca przede mna muche) Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd To trzeba zakazac takich gestów i bycia zniewiaści 02.12.05, 00:51 zniewiaściałym. Odpowiedz Link Zgłoś
auto258374 [...] 01.12.05, 23:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: CO BĘDZIE ZA 10 LAT 01.12.05, 23:38 Moze bys tak nie wciskal kitu, jezeli kogos interesuja fakty a nie kretynskie wywody to polecam strone BBC. Odpowiedz Link Zgłoś
auto258374 [...] 01.12.05, 23:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: Sorry, przyznaję - dynia nie była nawoskowana 01.12.05, 23:57 auto258374 napisał: > Ale za to wyżeł Megi był wyszczotkowany. Ale reszta to święta prawda. Gdyby w slowniku od nowa chciano wyjasnic znaczenie slowa 'dynia' to opis zawartosci twojej lepetyny najlepiej by sie do tego nadawal. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: CO BĘDZIE ZA 10 LAT 02.12.05, 10:41 poza tym lubuja sie w blutwurstach, czytaja °Protokol Medrcow Syjonu", sa syjonistami itp.,polecam "Kongres futurologiczny" Lema, wiecej przenikliwosci:) Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Dobrze by było na świecie wprowadzić takie strefy 01.12.05, 23:31 O rónych prawach. Np. W jednym miejscu liberalizm w drugim socjalizm, w jednym zakaz czegos tam a gdzie indziej to wolno i pozwolic ludziom na wybór miejsca gdzie chcą żyć. Oczywiście z zakazem napadania na inne strefy, tak żeby wojen nie było. To każdy by sobie coś tam wybrał i żył w miejscu gdzie może robić co uważa za stosowne i jego sąsiedzi tez by to robili i nie było by dyskusji takiej jak ta. Jak ktos uwaza ze nie wolno uprawiać seksu bo to nie moralne to by żył tam gdzie nie wolno tego robić a jak ktoś chce uprawiać seks to by żył tam gdzie można itd.. Fajny plan. TYlko szkoda że utopia. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: Dobrze by było na świecie wprowadzić takie st 02.12.05, 00:51 rtd5rtd napisała: > O rónych prawach. Np. W jednym miejscu liberalizm w drugim socjalizm, w jednym > zakaz czegos tam a gdzie indziej to wolno i pozwolic ludziom na wybór miejsca > gdzie chcą żyć. Oczywiście z zakazem napadania na inne strefy, tak żeby wojen > nie było. To każdy by sobie coś tam wybrał i żył w miejscu gdzie może robić co > uważa za stosowne i jego sąsiedzi tez by to robili i nie było by dyskusji > takiej jak ta. Jak ktos uwaza ze nie wolno uprawiać seksu bo to nie moralne to > by żył tam gdzie nie wolno tego robić a jak ktoś chce uprawiać seks to by żył > tam gdzie można itd.. > Fajny plan. > TYlko szkoda że utopia. Czy ja wiem, w USA są stany, w jednych można uprawiać seks w samochodzie, w innych przeciwnie itp. To jest jakieś rozwiązanie. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd ale nas do usa nie wpuszczą na rezydenta. 02.12.05, 00:53 bo za duzo biedaków jest w polsce Odpowiedz Link Zgłoś
napiechote akurat się z tobą zgodze:) 02.12.05, 02:36 bardzo chetnie wyemigruje do strefy bez-gejowej:) obawiam się jednak ze strefa pełno-gejowa dlugo nie pociagnie ...bedzie miala rozpaczliwie niski przyrost naturalny:) Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum nie mart się zbytnio 02.12.05, 02:43 napiechote napisał: > bardzo chetnie wyemigruje do strefy bez-gejowej:) obawiam się jednak ze strefa > pełno-gejowa dlugo nie pociagnie ...bedzie miala rozpaczliwie niski przyrost > naturalny:) nie mart się, jakoś sobie poradzą. będą adoptować niechciane z waszych domów dziecka, odnajdywać porzucone w lasach noworodki i przeglądać przygraniczne śmietniki w poszukiwaniu noworodków wyrzucanych z waszej strefy Odpowiedz Link Zgłoś
napiechote przygarbiony,na niebiesko-bialo,z Kalkuty? wiem .. 02.12.05, 02:57 przyjaciele wolaja na ciebie Matka Teresa:) powiedz mi ile trwaja przecietnie zwiazki homoseksualne i dlaczego sie tak szybko rozpadaja:) musialbys strasznie szybko te dzieci chowac - moze prosciej posiac rzeżuchę?? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum nie wiem ile trwają,.. 02.12.05, 03:36 napiechote napisał: > przyjaciele wolaja na ciebie Matka Teresa:) powiedz mi ile trwaja przecietnie > zwiazki homoseksualne i dlaczego sie tak szybko rozpadaja:) musialbys strasznie > szybko te dzieci chowac - moze prosciej posiac rzeżuchę?? nie wiem ile trwają, wydaje mi się jednak że jeżeli taka para decyduje się na adopcję, to jest na tyle poważna, żeby nie robić tzw. jaj co do mnie to nie trafiłeś, ani ze mnie matka, ani Teresa, ani przygarbiony, ani niebiesko-biały, także nie homoseksualista, więc nie muszę "tych dzieci szybko chować" jak sugerujesz :) aha, jeszcze za rzeżuchą nie przepadam, 100% pudło, gratulacje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Na swiecie sa takie strefy.... 02.12.05, 03:06 Nazywaja sie - zgodne z prawem i natura - i niezgodne z prawem i natura Bozia dala intelekt czlowiekowi, a ten mysli sobie ze mozna zmieniac prawa i nature wg swojego widzimisia - mozna, ale sa granice, i tu juz jestesmy na granicy. Dalej nie ma juz nic. rtd5rtd napisała: > O rónych prawach. Np. W jednym miejscu liberalizm w drugim socjalizm, w jednym > zakaz czegos tam a gdzie indziej to wolno i pozwolic ludziom na wybór miejsca > gdzie chcą żyć. Oczywiście z zakazem napadania na inne strefy, tak żeby wojen > nie było. To każdy by sobie coś tam wybrał i żył w miejscu gdzie może robić co > uważa za stosowne i jego sąsiedzi tez by to robili i nie było by dyskusji > takiej jak ta. Jak ktos uwaza ze nie wolno uprawiać seksu bo to nie moralne to > by żył tam gdzie nie wolno tego robić a jak ktoś chce uprawiać seks to by żył > tam gdzie można itd.. > Fajny plan. > TYlko szkoda że utopia. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum A kto rozszadza o tych strefach marianno? 02.12.05, 04:05 marianna_777 napisała: > Na swiecie sa takie strefy.... > Nazywaja sie - zgodne z prawem i natura - i niezgodne z prawem i natura A kto rozsądza kogo do jakiej strefy przydzielić? Może jakiś Hans w mundurze SS? > Bozia dala intelekt czlowiekowi, a ten mysli sobie ze mozna zmieniac prawa i > nature wg swojego widzimisia - mozna, ale sa granice Szkoda ze Bozia nie wskazała kazdemu, jakie to prawa, jaka to natura, i gdzie leza granice, bylibysmy o wiele szczesliwsi i nie musielibysmy sie spierac na forum, prawda? Szkoda szkoda.. > i tu juz jestesmy na > granicy. Dalej nie ma juz nic. Zawsze tak poetyzuj na koniec, to mi sie bedzie bardziej chcialo tobie odpowiadac Odpowiedz Link Zgłoś
homosexualista2 No to masz nieaktualne informacje To hetero .... 01.12.05, 23:31 roznosza HIV. Czytaj aktualne statystyki. A nie wciskasz ludziom ciemnote Odpowiedz Link Zgłoś
auto258374 Bzdura, gejowska propaganda 01.12.05, 23:40 EuroHIV - agenda WHO www.eurohiv.org/publications/2004/art_lancet_2004_364_83_94.pdf "In Germany, among the 43 000 individuals estimated to be living with HIV at the end of 2003,50% were infected through homosexual contact, 41% through heterosexual contact (of whom 60% are from countries with generalised HIV epidemics), and 9% by injecting drug use." W Niemczech w 2003 roku 50% zakażeń było w środowisku gejowskim. W 2004 już 60%. Z tego samego źródła - 48% gejowskie w UK, 53% gejowskie w Czechach itd itp. I jeszcze: www.alertnet.org/thenews/newsdesk/N08291782.htm "A separate CDC analysis estimated men with male sex partners accounted for 64 percent of early-stage syphilis cases in 2004, up from just 5 percent in 1999. Cities with large gay populations had some of the highest rises in syphilis cases, topped by San Francisco." Innymi słowy wrażliwe, inteligentne, higieniczne i marzące o stałych związkach środowisko gejowskie piąty rok z rzędu bije rekordy w dystrybucji starego poczciwego syfilisu Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Ale powialo sredniowieczem od Ludwika 01.12.05, 23:34 Burza w szklance wody, chociaz dla Ludwika to dramat zyciowy. Polska reprezetowana na scenie miedzynarodowej przez PiSs, wkrotce bedzie obiektem drwin i zartow. Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens [...] 01.12.05, 23:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tytusdj1 Pedofilstwo homoseksualistów? Coś w tym musi być.. 01.12.05, 23:56 ..prawdy. Już się tu uśmiałem parę razy czytając wypowiedzi gejów o: "moich dzieciach" (tomeke), czy też ""dzieciach gejowskich (shygay) - coś te dzieci wam "chodzą po głowie" - nie wieżę, że to instynkt macierzyński, czy też miłość rodzicielska, raczej to wasze domaganie sie prawa do adopcji dzieci właśnie śmierdzi na odległość pedofilstwem. (Jeszcze jakaś wypowiedź geja - nie pamiętam którego - że nie ma się czemu dziwić, że homofile chcą i już adoptują w innych krajach dzieci swojej płci). Odpowiedz Link Zgłoś
okrent9 Re: Pedofilstwo homoseksualistów? Coś w tym musi 02.12.05, 00:17 tytusdj1 - "nie ma się czemu dziwić, że homofile chcą i już adoptują > w innych krajach dzieci swojej płci" - no właśnie, może i nie ma się czemu dziwić (jeśli rzeczywiście statystycznie kobiety częściej, czy chętniej, adoptują dziewczynki, a mężczyźni chłopców - tyle, że powód jest na pewno całkiem niewinny i o wiele bardziej prozaiczny niż to, co implikujesz. Nie wydaje Ci się, że kobiecie łatwiej jest wychowywać dziewczynkę a mężczyźnie chłopca? Mnie się wydaje, że łatwiej. I takiemu rodzicowi adopcyjnemu łatwiej (bo sam był kiedyś chłopcem albo sama dziewczynką i rozumieją problemy dzieciństwa swojej płci) i adoptowanemu dziecku pewnie łatwiej potem rozmawiać z takim adopcyjnym rodzicem o problemach wieku dojrzewania, bo wie, że ten rodzic przechodził przez to samo. A tak na marginesie, znam kobietę, zadeklarowaną hetero, matkę trzech synów, która zawsze twierdziła, że nigdy nie chciała córki, tylko właśnie chłopców, bo ich "nie trzeba tak pilnować" (chyba chodzi jej o to, że w ciążę nie zajdą). I co, to że kobieta hetero woli mieć syna, znaczy, że cierpi na pedofilię? A ileż to się słyszy o "córeczkach tatusia" - i jakoś nikomu to nie pachnie pedofilią... Ale jak gej albo lesbijka to na pewno pedofile... Trochę konsekwencji w myśleniu... Odpowiedz Link Zgłoś
tytusdj1 Re: Pedofilstwo homoseksualistów? Coś w tym musi 02.12.05, 10:57 Znasz choć jeden przypadek zgody sądu na adopcję dziecka przez samotną kobietę, czy mężczyznę - trudno z Tobą nawet dyskutować takie głupoty wypisujesz. Jaki może być powód chęci posiadania dziecka przez osobę samotną, czyli taką która nie chce zakładać rodziny? Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Pedofilstwo homoseksualistów? Ale ze w Belgii? 02.12.05, 02:55 Zaraz, zaraz, gdzie to byla ta pedofilska afera? tytusdj1 napisał: > ..prawdy. Już się tu uśmiałem parę razy czytając wypowiedzi gejów o: "moich > dzieciach" (tomeke), czy też ""dzieciach gejowskich (shygay) - coś te dzieci > wam "chodzą po głowie" - nie wieżę, że to instynkt macierzyński, czy też miłość > > rodzicielska, raczej to wasze domaganie sie prawa do adopcji dzieci właśnie > śmierdzi na odległość pedofilstwem. (Jeszcze jakaś wypowiedź geja - nie > pamiętam którego - że nie ma się czemu dziwić, że homofile chcą i już adoptują > w innych krajach dzieci swojej płci). Odpowiedz Link Zgłoś
dwpp Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:42 Pogański kraj,pogańskie obyczaje.W niektórych krajach zachodnich zapomniano,że Europa opiera sie oprócz demokracji na wartościach chrześcijanskich.Czyżby zbliżał sie koniec Europy? Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:47 dwpp napisał: > Pogański kraj,pogańskie obyczaje.W niektórych krajach zachodnich zapomniano,że > Europa opiera sie oprócz demokracji na wartościach chrześcijanskich.Czyżby > zbliżał sie koniec Europy? Gdiez tam zaraz koniec, dopuki Polska na mapie z Rydzykiem istniec bedzie to Europa nam nie zaginie. Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:46 Nie mam nic przeciwko temu, aby homoseksualisci demonstrowali swoje poglady, niech maja prawa do zawierania zwiazkow partnerskich, ale nie powinni miec praw do adopcji dzieci. Niech ponosza konsekwencje swojego homoseksualizmu w postaci bezdzietnosci Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:49 mozart napisała: > Nie mam nic przeciwko temu, aby homoseksualisci demonstrowali swoje poglady, > niech maja prawa do zawierania zwiazkow partnerskich, ale nie powinni miec pra > w > do adopcji dzieci. Niech ponosza konsekwencje swojego homoseksualizmu w postaci > bezdzietnosci A jakie konsekwencje powinni poniesc Murzyni z powodu koloru swojej skory. Odpowiedz Link Zgłoś
zdzisiekmalina Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 01:19 Co za nielogiczny komentarz. Czy znasz przypadki odmowienia adopcji dziecka Murzynom z powodu koloru ich skory? Jesli tak, to przytocz konkrety. Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 07:29 ich sehe keinen Zusammenhang, mein Lieber :( Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Księża powinni na księzyc wyjechać 01.12.05, 23:53 to jest też konsekwentne Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Nieboszczyk na desce, a deszczyk z nieba 02.12.05, 03:09 Ot przyklad konsekwencji wg twojej logiki Odpowiedz Link Zgłoś
mozart Re: Księża powinni na księzyc wyjechać 02.12.05, 07:31 jak najbardziej na ksiezyc! Odpowiedz Link Zgłoś
meezer Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 01.12.05, 23:56 wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi.. albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Polaków do reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż może naprawdę warto wyemigrować..? Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 00:05 meezer napisał: > wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi.. > > albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Polaków d > o > reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż > > może naprawdę warto wyemigrować..? W twoim przypadku Bialorus najlepiej by ci odpowiadala. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd ja CIebie znam mejzer stary geju 02.12.05, 00:05 nie sciemnaj ze cie nosi tylko pisz ze cie chlopak rzucił Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 00:55 meezer napisał: > wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi.. > > albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Polaków d > o > reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż > > może naprawdę warto wyemigrować..? świat się zmienia, uważaj bo już dostajesz umysłowej zadyszki, w głowie ci się nie mieszczą inne poglądy na temat rzeczywistości Odpowiedz Link Zgłoś
wal.do Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 13:16 addeliberandum napisał: > meezer napisał: > > > wybaczcie ostry komentarz (nie zdaża mi się), ale mnie nosi.. > > > > albo gazetę wyborcza w 37% procentach kupują geje i lesbijki albo nam Pol > aków d > > o > > reszty popaprało.. popatrzcie na sondaż > > > > może naprawdę warto wyemigrować..? > > świat się zmienia, uważaj bo już dostajesz umysłowej zadyszki, w głowie ci się > nie mieszczą inne poglądy na temat rzeczywistości Poglądy a zboczenia. To są dwie różne rzeczy. Dwóch zboczeńców może wywchować wyłącznie zboczeńca nawet przy najlepszych chęciach - dzieci dość wiernie kopiują zachowania rodziców lub opiekunów. Skutek będzie taki, że marsze równości będa miały coraz więcej sfrustrowanych zwolenników. Szczerze współczuje tym dzieciom, które zostana adoptowane przez homoseksualistów. Ciekawe ile spośród nich zostanie wykorzystanych seksualnie przez przybranych pseudorodziców? 90%? 95%? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: Więcej praw dla par homoseksualnych w Belgii 02.12.05, 13:50 wal.do napisał: > Poglądy a zboczenia. To są dwie różne rzeczy. > Dwóch zboczeńców może wywchować wyłącznie zboczeńca nawet przy najlepszych > chęciach - dzieci dość wiernie kopiują zachowania rodziców lub opiekunów. Jeśli masz na myśli, że homoseksualna para może wychować tylko homoseksualistę, to się mylisz, wychowanie ma się nijak do orientacji seksualnej dziecka. > Szczerze współczuje tym dzieciom, które zostana adoptowane przez > homoseksualistów. Ciekawe ile spośród nich zostanie wykorzystanych seksualnie > przez przybranych pseudorodziców? 90%? 95%? Jeśli w ogóle, to zapewne o wiele mniej niż w heteroseksualnych rodzinach. Na adopcję nie pozwala się byle komu, a spłodzić dziecko i potem je krzywdzić byle głupek potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel949 Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bardziej 02.12.05, 00:26 naturalne dla człowieka niż związki homoseksualne. Muzułmanie żyja w Europie od setek lat, w Polsce wiele rodzin tatarskich było nobilitowanych i oddawało życie za Ojczyznę. Związki poligamiczne istaniały zawsze i mają wiele zalet. Acha - ja mam jedną żonę i mi wystarczy, zresztą jestem Katolikiem. Ale rozumiem że mozna miec inne poglądy. Dlatego drażni mnie, że poprawność polityczna nie pozwala lewakom, feministkom i innym ...(piip)... na legalizację normalnej poligamii (za zgodą wszystkich zainteresowanych i w obie strony - prosze bardzo) a walczą o "prawa" dla homosiów. To nie ma nic wspólnego z walka o zrównanie praw obywatelskich, to zwykła gra polityczna! Odpowiedz Link Zgłoś
nononsens Re: Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bard 02.12.05, 00:32 pawel949 napisał: > naturalne dla człowieka niż związki homoseksualne. Muzułmanie żyja w Europie od > > setek lat, w Polsce wiele rodzin tatarskich było nobilitowanych i oddawało > życie za Ojczyznę. Związki poligamiczne istaniały zawsze i mają wiele zalet. > > Acha - ja mam jedną żonę i mi wystarczy, zresztą jestem Katolikiem. Ale > rozumiem że mozna miec inne poglądy. Dlatego drażni mnie, że poprawność > polityczna nie pozwala lewakom, feministkom i innym ...(piip)... na legalizację > > normalnej poligamii (za zgodą wszystkich zainteresowanych i w obie strony - > prosze bardzo) a walczą o "prawa" dla homosiów. To nie ma nic wspólnego z walka > > o zrównanie praw obywatelskich, to zwykła gra polityczna! Jak komus nie wystarcza jedna zona to zawsze moze zrobic skok w bok i puknac jakac panienke na boku a jak zona przekonana do poligamii to nie bedzie nawet problemu z trojkatem czy tez nawet i z takim szescianem. Odpowiedz Link Zgłoś
mazur33x Re: Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bard 02.12.05, 00:45 Zgadza się. Ale homoseksualistów jest ZNACZNIE więcej w Polsce (i Belgii) niż osób, które mogłyby/chciały żyć w poligamii. Więc sprawy ważniejsze najpierw. Jeśli pojawi się mniejszość poligamiczna, która w tym kraju, nie szkodząc innym, będzie chcaiła szukać swojego szczęścia - to oczywistę, że ją poprę. P.S. Związki (de facto) poligamiczne nawet obecnie nie mają problemu z adopcją. Odpowiedz Link Zgłoś
mazur33x Re: Najpierw legalizacja POLIGAMII - co jest bard 02.12.05, 00:47 P.S. "We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal, that they are endowed by their Creator with certain unalienable rights, that among these are Life, Liberty, and the pursuit of Happiness. That to secure these rights, Governments are instituted among Men (...)" Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Re: legalizacja POLIGAMII - plusy i minusy 02.12.05, 03:16 pawel949 napisał: > naturalne dla człowieka niż związki homoseksualne. Muzułmanie żyja w Europie od > > setek lat, w Polsce wiele rodzin tatarskich było nobilitowanych i oddawało > życie za Ojczyznę. Związki poligamiczne istaniały zawsze i mają wiele zalet. > Plusy: zwiekszona produkcja nowych podatnikow, tylko w przypadku wielozenstwa. Jestem za - kobita nie bylaby taka uchachana robota w pracy i w domu, a i do tej nastepnej moznaby starego odeslac gdy sie nie ma ochoty, i nadal byc w zgodzie z sumieniem. Wielomezstwo - jestem przeciw - chlopy by sie tylko na mecze gapili w telewizji i pili, a roboty wew chalupie byloby za duza na jedna slaba kobiete. Minusy dodatkowe - jeden wielki: za duzo tesciowych w jednej rodzinie Odpowiedz Link Zgłoś
tychik1 Re:Więcej praw do ABORCJI dla par homoseksualnych 02.12.05, 01:02 bimbalimba napisał: > geje sa potega na zachodzie i predzej czy pozniej wymusza na polsce co beda > chcialy T: Oni sami to maja dokladnie tyle samo do gadania co za okupacji. Natomiast popieraja ich wielcy mocodawcy liberalno socjalistyczni, a ci sie nimi tylko posluguja jak kartami w politycznych przygrywkach, no a jak sie ktoregos pieknego dnia stana nieprzydatni to pierwsi ich wysmieja. Natomiast nastawienie ludzi jest podobne jak w Polsce ,wszyscy sie z tego juz smieja tyle ze poza ich plecami. Odpowiedz Link Zgłoś
dccircle Kiedy Polska zrzuci jarzmo ciemnogrodu? 02.12.05, 01:05 i pozbedzie sie roznych kaczorow, giertychow i glempow? Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Jak przestaniemy sponsorować ciemnogród. 02.12.05, 01:08 Chodzi mi teraz o to że socjalisci muszą odejść a razem z nimi przeświadczenie że zabieranie tym co pracują jest uzasatdnione. "Socjalisci gorsi niz złodzieje bo złodziej jak kradnie to wie że źle robi a socjalista jak kradnie to myśli że jest szlachetny." Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Problemem w Polsce jest odradzanie się.. 02.12.05, 01:17 ..ruchów neonazistowskich, wystarczy wpisać odpowiednie hasła w google.pl aby przekonać się, że frakcje takie działają prężnie, choć w ukryciu, na zewnątrz manifestując tylko co bardziej łagodne poglądy. to zewnątrz także Młodzież Wszechpolska, ta sama ideologia, te same łyse głowy, ten sam sposób "zamawiania piwa", z którego potem tłumaczyć się musi Roman Giertych. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Ale LPR jest na wymarciu.maja ok 2% poparcia 02.12.05, 01:25 czytalem dzisiaj sondarze. Moga poniesc klęskę w wyborach samożądowy bo oni cały czas o jednym, ze ziemi polskskiej nie mozna sprzedawac obcokrajowcom ze geje to główny twoj wróg itd.. Ludzie juz sie chyba tym znudzili i naprawde kompletne barany to kupują. Moim zdaniem w polityce problemem jest samoobrona. Bo to partia sponsorowana przez ubekow z powiazaniami w rosji. np. prokom teraz ich sponsoruje, torując sobie droge do kolejnych wygranych przetagów. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Ernest Rohm,SA,kumpel Hitlera,gej brzmi znajo 02.12.05, 16:38 zeby bylo weselej, to hitlera szantazowal za wspolne fikanie, no i sie przeliczyl;( Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd A jak jest z pogżebami? Kościół chowa homoseksuali 02.12.05, 01:20 A jak jest z pogżebami? chowa Kościół homoseksualistow, samobujców, narkomanów i faszystów, panki, ku.., terrorystów, naukowców i malazy, szmaty, mendy kondoniaży? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: A jak jest z pogżebami? Kościół chowa homosek 02.12.05, 01:23 rtd5rtd napisała: > A jak jest z pogżebami? chowa Kościół homoseksualistow, samobujców, narkomanów > i faszystów, panki, ku.., terrorystów, naukowców i malazy, szmaty, mendy > kondoniaży? oni "sami się chowają" ..przed Kościołem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: A jak jest z pogżebami? Kościół chowa homosek 02.12.05, 01:25 a tak serio, to pewnie chowają, tylko trzeba więcej zapłacić Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Kościół chowa homoseksualistow, a to oni powinni 02.12.05, 03:19 sie chowac Odpowiedz Link Zgłoś
zdzisiekmalina homoseksualne sluby 02.12.05, 02:07 Statystyki pokazuja nam ze instytucja malzenstwa i jej pochodna, czyli plodzenie dzieci i wspolne ich wychowywanie, chyli sie ku koncowi (dane europejskie).Wszyscy znamy ludzi, ktorzy mieszkaja razem, ale nie maja zamiaru brac slubu, bo "to tylko kawalek papieru"; dzieci rowniez nie maja zamiaru miec, bo "to za duzo kosztuje". I nagle osobnicy ktorzy maja naturalny wstret do czynnosci rozrodczych pchaja sie drzwiami i oknami do tej przebrzmialej i staroswieckiej instytucji, uswieconej badz przez Kosciol badz przez panstwo, a rowniez deklaruja sie z intencjami adopcji niechcianych (badz osieroconych ) dzieci. Co to wszystko znaczy? Oto jest pytanie. Dla normalnej heteroseksualnej osoby jest to zagadka i nic dziwnego ze chcialoby sie odpowiedzi na to pytanie od osob ktore, wydawaloby sie, przemyslaly te kwestie, przeanalizowaly swoje motywacje i sa gotowe na konfrontacje z ciemna masa, czyli wiekszoscia spoleczenstwa (absolutnie nie tylko polskiego). Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: homoseksualne sluby 02.12.05, 02:15 zdzisiekmalina napisał: > I nagle osobnicy ktorzy maja naturalny wstret > do czynnosci rozrodczych pchaja sie drzwiami i oknami do tej przebrzmialej i > staroswieckiej instytucji, uswieconej badz przez Kosciol badz przez panstwo Masz rację, też się trochę temu dziwię, ale jest tak chyba dlatego, że małżeństwo jest ciągle korzystne chociażby ze względów podatkowych Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd A wiesz jaka jest róznica między zwykłym pedałem 02.12.05, 01:42 a gejem. Odpowiedz Link Zgłoś
gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:46 no jaka?bo nie wiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:46 gladiatorr1 napisał: > no jaka?bo nie wiem:) taki dowcip był.. :) Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd No był. Ale mu nie powiemy bo jest nie miły. 02.12.05, 01:48 Ale na marginesie musze ci powiedzieć, że coś w tym jest. Odpowiedz Link Zgłoś
gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:55 czy zgodzicie się z tym ,że heteroseksualni powinni mieć prawo do zawierania związków małżeńskich(to ich osobista sprawa) ale adobcja dzieci to już skandal!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 01:56 oczywiście chodziło mi o homoseksualnych.pomyliłem się Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd kwestia dyskusyjna. Tego typu sprawy mają co 02.12.05, 02:01 najmniej dwie strony. Wiec opowiadanie się bezwzglednie za jedną jest ograniczające. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:01 gladiatorr1 napisał: > czy zgodzicie się z tym ,że heteroseksualni powinni mieć prawo do zawierania > związków małżeńskich(to ich osobista sprawa) ale adobcja dzieci to już > skandal!!!!!!!!!!!!! gladiatorr1 napisał: > oczywiście chodziło mi o homoseksualnych.pomyliłem się czy zgodzicie się z tym ,że forumowicze powinni mieć prawo do popełniania błędów ortograficzych (to ich osobista sprawa) ale pomylić heteroseksualistę z homoseksualistą to już skandal!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:07 ty nigdy się nie mylisz?zwłaszcza o 2 w nocy kiedy człowiek jest zmęczony po całym dniu pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd To olej prace. nie męcz się. szturmuj z kolegami 02.12.05, 02:10 sejm to moze dostaniesz jakieś przywileje. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:10 gladiatorr1 napisał: > ty nigdy się nie mylisz?zwłaszcza o 2 w nocy kiedy człowiek jest zmęczony po > całym dniu pracy. hej, nie do tego piję że był błąd! tylko do stylu Twojej wypowiedzi, bo niby dlaczego skandal? to zależy od nas, jak na to spojrzymy :) Odpowiedz Link Zgłoś
gladiatorr1 Re: A wiesz jaka jest róznica między zwykłym peda 02.12.05, 02:17 pewnie,że skandal!!!!!!!!!gdy dziecko będzie miało rodziców homo to będzie miało 2 tatusiów albo 2 mamy?to bEdzie chore! Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 02:29 gladiatorr1 napisał: > pewnie,że skandal!!!!!!!!!gdy dziecko będzie miało rodziców homo to będzie > miało 2 tatusiów albo 2 mamy?to bEdzie chore! a dlaczego chore? co jest niezdrowego w tym, że dwoje ludzi będzie się opiekować dzieckiem i darzyć je miłością? Odpowiedz Link Zgłoś
gladiatorr1 Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 02:44 dziecko uczy się automatycznie od rodziców pewnych nawyków, zachowań.nie powiesz mi,że takie dziecko nie będzie miało większych skłonnośći do homoseksualizmu niż dzieci z innych rodzin.a ty chciałbyś się wychowywać w rodzinie z rodzicami homo? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum moja odpowiedź dla gladiatorr1 02.12.05, 03:02 gladiatorr1 napisał: > dziecko uczy się automatycznie od rodziców pewnych nawyków, zachowań.nie > powiesz mi,że takie dziecko nie będzie miało większych skłonnośći do > homoseksualizmu niż dzieci z innych rodzin. Zgadza się, że dziecko uczy się pewnych nawyków od rodziców, ale nie znaczy że są one tym zdeterminowane. A orientacja seksualna, że się tak wyraże, zdaje się być wyjątkowo odporna na to (prawdopodobnie determinują ją geny a nie środowisko), a samo istnienie homoseksualistów jest tego dobrym potwierdzeniem, ponieważ skądś się jednak na świecie wzięli - oczywiście z heteroseksualnych rodzin. > a ty chciałbyś się wychowywać w > rodzinie z rodzicami homo? To zależy od kraju. W Belgii społeczna recepcja jest inna niż w Polsce, dzieci wychowywane przez pary homoseksualne będą narażone na ostraycyzm społeczny w niewielkim stopniu bądź wcale. Natomiast w Polsce w tej chwili trudno byłoby żyć takim dzieciom, ponieważ większość społeczeństwa źle odbiera wszystko co związane z inną orientacją seksualną. Być może się to zmieni w przyszłości, ale IMHO miną jeszcze długie lata. Więc moja odpowiedź na pytanie drugie brzmi: W Belgii nie miałbym nic przeciwko, gdybym był wychowywany przez taką parę, w Polsce natomiast nie chciałbym, i nie popieram wprowadzenia tego w Polsce w obecnej chwili (na szczęście i tak nikt o tym nie mówi). W przyszłości, jeśli zaistnieją odpowiednie warunki, także w Polsce nie miałbym nic przeciwko. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 03:09 Ale jeśli ktoś akceptuje homoseksualizm w pełni, tologiczne jest, że sam mógłby być homoseksualistą - tak mi się wydaje. Tak samo ktoś, kto nie ma nic przeciw czarnym, nie miałby nic przeciwko, by się urodzić Murzynem. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 03:21 abaddon_696 napisał: > Ale jeśli ktoś akceptuje homoseksualizm w pełni, tologiczne jest, że sam mógłby > > być homoseksualistą - tak mi się wydaje. Tak samo ktoś, kto nie ma nic przeciw > czarnym, nie miałby nic przeciwko, by się urodzić Murzynem. Znów się zgodzę, być może mógłby być homoseksualistą. Ale widzę tylko jeden powód, dla którego miałoby to być dla niego czymś złym. Mianowicie zły odbiór społeczny - mógłby być napiętnowany od najmłodszych lat życia przez innych. Z tego względu nie powinno się pozwalać na tego typu adopcje w krajach które nie sa na to gotowe. Więcej napisałem w tym wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=32858194&a=32878176 > Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 02:53 Nie kwestionuję możliwości wychowawczych par homoseksualnych ani ich uczuć. Kwestionuję zaś to, że dziecko będzie postawione przed faktem dokonanym, jeśli zostanie zaadoptowane przez parę jednopłciową. Chodzi mi o to, że domagając się prawa do adopcji w praktyce domagasz się, by ludzie musieli akceptować homoseksualizm. No bo dziecko będzie musiało zaakceptować środowisko, w którym się wychowuje. To jest moje główne zastrzeżenie. Żeby nie było - wszystkie inne prawa gejów popieram. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum do abaddon_696 02.12.05, 03:17 abaddon_696 napisał: > Nie kwestionuję możliwości wychowawczych par homoseksualnych ani ich uczuć. > Kwestionuję zaś to, że dziecko będzie postawione przed faktem dokonanym, jeśli > zostanie zaadoptowane przez parę jednopłciową. Zgadza się, dziecko takie nie będzie miało żadnego wyboru. Jednak nikt z nas nie miał wyboru w jakiej rodzinie się urodził, niektórzy urodzili się więc w przykładnych rodzinach, inni zaś w patologicznych. Dziecko pary homoseksualnej może mieć pretensje do rodziców moim zdaniem tylko o jedno: że będzie społecznie nieakceptowane. Dlatego zezwalać na takie adopcje wg mnie powinno się tylko w takich krajach, gdzie społeczny odbiór związków jednopłciowych jest dobry (czy co najmniej przyzwoity), tak aby dziecko nie spotkały przykrości z powodu orientacji rodziców. abaddon_696 napisał: > Chodzi mi o to, że domagając się > prawa do adopcji w praktyce domagasz się, by ludzie musieli akceptować > homoseksualizm. No bo dziecko będzie musiało zaakceptować środowisko, w którym > się wychowuje. To jest moje główne zastrzeżenie. Żeby nie było - wszystkie > inne prawa gejów popieram. Samo zaakceptowanie środowiska homoseksualnego to nic złego. Żeby było to czymś złym, trzeba by dowieść, że homoseksualizm jest zły sam w sobie, a to trudno wykazać. Moim zdaniem wychowanie w środowisku homoseksualnym nie wpłynie wcale na orientacje seksualną dziecka (ponieważ te determinują raczej geny niż środowisko), a nawet gdyby wpłynęło, to sama orientacja homoseksualna nie jest czymś złym dla tego dziecka, jeśli tylko jest akceptowane społecznie. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
abaddon_696 Re: do abaddon_696 02.12.05, 03:32 OK. Wyobraź sobie, że może nie tyle zostałem przez wszystkich tutaj przekonany do poparcia idei adopcji dla par homoseksualny, ale w każdym razie skłaniam się do takiego poparcia. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Re: do abaddon_696 02.12.05, 03:42 abaddon_696 napisał: > OK. > Wyobraź sobie, że może nie tyle zostałem przez wszystkich tutaj przekonany do > poparcia idei adopcji dla par homoseksualny, ale w każdym razie skłaniam się do > takiego poparcia. > Pozdrawiam:) W takich sprawach nie ma chyba prostych rozwiazań, tak albo nie, czarne albo białe. Dlatego osobiście jestem za, z warunkiem: jeśli tylko otoczenie społeczne na taką adopcję względnie bezstresowo pozwala. Dziękuję za miłą i rzeczową dyskusję Również pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Re: a weż tak spróbuj uzasadnić 02.12.05, 10:40 addeliberandum napisał: > gladiatorr1 napisał: > > > pewnie,że skandal!!!!!!!!!gdy dziecko będzie miało rodziców homo to będzi > e miało 2 tatusiów albo 2 mamy?to bEdzie chore! > > a dlaczego chore? co jest niezdrowego w tym, że dwoje ludzi będzie się > opiekować dzieckiem i darzyć je miłością? tak samo jak chore jest wychowywanie dziecka przez samotną matkę i ojca. Dzieci wychodzą z tego upośledzone. Nie mają wzorców zachowań, nie poznają modelu rodziny. Dlaczego sądy nie przyznają prawa do adopcji samotnym matkom? Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Wiec lepiej im marnować się w domach dziecka? 02.12.05, 13:56 jimmyjazz napisał: > tak samo jak chore jest wychowywanie dziecka przez samotną matkę i ojca. Dzieci > wychodzą z tego upośledzone. Nie mają wzorców zachowań, nie poznają modelu > rodziny. > Dlaczego sądy nie przyznają prawa do adopcji samotnym matkom? Racja, może nie poznają modelu tradycyjnej katolickiej rodziny, ale zauważ że marnując najmłodsze lata w domu dziecka te niechciane przez nikogo dzieci także nie będą miały szansy poznać modelu rodziny, w ogóle żadnego modelu rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
addeliberandum Nazywajmy rzeczy po imieniu, chamstwu na forum NIE 02.12.05, 01:46 Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Ide w kimke. Ząbki i spać. 02.12.05, 02:07 Kto rano wstaje temu Pan Bóg odbiera - ( bezcenne godziny snu ) Odpowiedz Link Zgłoś
zenek68 degeneracja Europy postępuje.,,odwrotni,, politycy 02.12.05, 02:11 w większości ? Odpowiedz Link Zgłoś